Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 24 Απρ 2022, 17:44

γιάννη δεν υπάρχουν πολλά να σχολιάσουμε. τελειωνει η χρονιά. άλλη μια χρονια, ε δεν είδαμε κάτι για να σχολιάσουμε. δεν είδαμε κάτι πολύ διαφορετικό φέτος θεωρώ, πράγματι υπήρξαν ματς που αξίζαμε να πάρουμε (όπως με τον άρη που ήμασταν ιδιαίτερα σοβαροί έως το 31' ή με τον απόλλωνα και το περιστέρι που το γυρίσαμε). Φυσικά και η ομάδα έχει τη σφραγίδα του προπονητή, είδα πάθος για τη νίκη αλλά δυστυχώς αυτό το μπάσκετ (τύπου Λύκου που στηρίζεται πολύ στον παίκτη) κερδίζει μόνο από την προσωπικότητα και το winning instinct των παικτών (ειδικά αυτών που έχουν τη μπάλα στα χέρια). Πέρυσι είχες τον γκρίφιν (που κουτρουβαλάει αλλά έχει @@ ως παίκτης) είχες τον πανμέγιστο τέρνερ, του δινες τη μπαλα, κωλο πίσω, midrgange, μέσα. ούτε μα ούτε μου. Κάρτερ επίσης σε πολλά ματς άχαστος απο το τρίποντο και βόμβες να πεφταν στο γήπεδο. Ακόμα και οι τσαλμπούρης Κακλαμανάκης σου έδωσαν κάποια ματς μόνοι τους. Φέτος όλοι οι παίκτες είναι ναι μεν αλλά. Και ο di leo και ο greene.

Εμένα το δικό μου θέμα φέτος είναι η στελέχωση του ρόστερ, ενός ρόστερ που αξίζει 600+ χιλιάρικα (θεωρώ). Έχεις 2 αμερικανούς στο 5 και τελειώνεις ματς στο παλαί με τον καμαριανό. Έχεις ντιλίο-ριβερς στο 4 και σε κάνουν outplay ξερω γω ποιόν να πώ? ο Βαγγέλης ο Μαργαρίτης, άντε να το πώ. ΞΕΝΕΡΩΜΑ φίλε τρομερό ξενέρωμα. Με μια νορμαλ φροντλαιν ο ΠΑΟΚ φέτος θα ηταν με σχετική ευκολία 3ος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Δευτ 25 Απρ 2022, 23:02

Λουκέτο
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10240
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες