αεχ - ΠΑΟΚ 72-67 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Τολιόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Love
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μάντζαρης
2
22%
Χριστοδούλου
1
11%
Griffin
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καμπερίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
DiLeo
1
11%
Γιάνκοβιτς
2
22%
Rivers
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Lee
2
22%
Jones
1
11%
 
Σύνολο ψήφων : 9

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 72-67 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 23 Ιαν 2022, 12:42

Με το που γύρισε ο Γκρίφιν άντε πάλι να τον φάμε στη μάπα σαν άσσο!
Τραγικός στις επαναφορές από πέρσι και συνεχίζουμε. Δυο επαναφορές λάθος στην ίδια φάση...
Θα πάρω κάποιους πόντους απ'αυτόν αλλά θα χάσω άλλους τόσους.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 72-67 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 12:51

Αν ρωτάς εμένα αδερφέ, ο μόνος τρόπος στο μπάσκετ όπως παίζεται τώρα να ξεχωρίσει κάποια ομάδα του επιπέδου μας είναι να παίζει οπως η παλιά ορτεζ του μαλκοβιτς. Άμυνα στα όρια του αντιαθλητικου. Στην επίθεση το έχω πει άπειρες φορές πως θέλω έναν ψηλό να μπορεί να παίξει πλάτη. Λένε όλοι άλλαξε το μπάσκετ. Πιστεύει κάποιος πως αν είχαμε τώρα έναν Λάζαρο Παπαδόπουλο στα καλά του (εννοώ στα καλά του σε εμάς όχι γενικά που ήταν από τους καλύτερους στην ευρωπη) με αυτόν τον μαντζαρη δεν θα έκανε πλάκα σε όλους τους ψηλούς της λίγκας; αφού κανένας δεν μαρκάρει. Και όχι μόνο ο Παπαδόπουλος. Ακόμα και ο τομασεβιτς που είχε έρθει σε μας στα 35 του. Και πολλοί άλλοι. Δεν παλεύεται όλοι οι παίκτες να παίζουν με σουτακια.

Επίσης κάτι σαν γενική παρατήρηση. Έχοντας το μπάσκετ να περνάει κρίση στην ευρωπη, ποιος φωστήρας πέρασε κανονισμό για 6 Αμερικανούς; αντί να δώσεις ευκαιρίες σε Ευρωπαίους και περισσότερο σε Έλληνες όλοι στήνουν ομάδες με Αμερικανούς που δεν παίζουν ούτε στις αναπτυξιακές λίγκες.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron