Razvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 21 Ιαν 2022, 19:24

Napoli4 έγραψε:
joshua έγραψε:Ρε ναπολιτανε για ονομα!!! Με εχεις για τοσο αφελη η μπαινεις και εσυ στο παιχνιδι των εντυπωσεων καθως υπαρχει προθυμο ακροατηριο? Ειπα εγω ποτε οτι θελω πρωταθλημα? Αλλοι το ελεγαν...Απο εκει και περα αν εσυ 20 Γεναρη εισαι ικανοποιημενος με αυτο που βλεπεις στο γηπεδο μετα απο 8 μηνες παρουσιας στο παγκο με δικη του προετοιμασια.Αν εσυ βλεπεις κατι απο ολους τους τακτικους στοχους μιας ομαδας να εχει επιτευχθει,παω πασο,δεν μπορω να μπω σε αυτη τη διαδικασια.Ειναι πραγματικα αστειο να μην παραδεχεται καποιος οτι σημαδια προοδου,δημιουργια σταθερων πανω στις οποιες θα στηριχτει η ομαδα για τη συνεχεια μεχρι τωρα δεν υπαρχουν


Όχι ρε josh, προφανώς δεν είμαι ικανοποιήμενος από την εικόνα της ομάδας. Και δεν υπάρχει ούτε ένα άτομο που να πει πως του αρέσει αυτό που βλέπει. Το ανέφερα και πιο πάνω.
Όμως άλλο αυτό και άλλο οι στόχοι της ομάδας. Και ναι, εκεί δεν έχει γίνει υπέρβαση αλλά ούτε είμαστε εκτός.
Κάποιοι βλέπουν πολύ εύκολη μία υπέρβαση αλλά το να βγεις εκτός στόχων είναι το ίδιο εύκολο. Δεν θέλει πολύ να βρεθεί μία βοσνιακή ομάδα που δεν θυμάμαι καν όνομα να σε αποκλείσει στα πέναλτυ. Και οκ, δεν θα του πούμε και μπράβο που είναι στους στόχους, αλλά ούτε και θα τον λιθοβολίσουμε επειδή δεν έχει κάνει υπέρβαση.

Και σε ξαναρωτάω, Εσύ πως ήλπιζες να εξελιχθεί η σεζόν, αφού λες δεν εξελίσσεται όπως ήλπιζες; Μιλάς μόνο για το θέαμα; Πραγματικά θέλω να καταλάβω.


H προοδος μιας ομαδας κατα τη διαρκεια μιας χρονιας δεν κρινεται ουτε απο το θεαμα,ουτε αν στη μεση αυτης βρισκεσαι θεωρητικα εντος στοχων γιατι οπως ειπες δεν θελει και πολυ να βρεθεις εκτος ολων μεσα σε λιγες μερες. Η προοδος μιας ομαδας κρινεται απο το αν βελτιωνεται μερα με τη μερα,παιχνιδι με παιχνιδι.Αν αργα και σταθερα προσθετει στοιχεια στο παιχνιδι της,αναπτυσει σταθερες,βελτιωνεται τακτικα,βελτιωνει την αμυντικη της λειτουργια,την επιθετικη,τα στημενα και ενα σωρο αλλα.Βλεπεις εσυ κατι το ιδιαιτερο σε ολα αυτα? Για ποια υπερβαση μιλας? Ας ξεκινησουμε με τα βασικα και βλεπουμε.Οσο για λιθοβολισμο εγω ειπα οτι θα κριθει στο τελος της χρονιας και ισως και στην επομενη με Μποτο ΤΔ το καλοκαιρι.Το εχει κερδισει αυτο.

Υ.Γ Με το τρολακι της κακιας ωρας που μετραει τις μερες παρουσιας ενος προπονητη σε μια ομαδα απο το πρωτο επισημο παιχνιδι εχω παψει καιρο να ασχολουμαι...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό montekristo » Παρ 21 Ιαν 2022, 19:25

gika έγραψε:Ο προπονητής και ο ΤΔ, έχουν συμβόλαιο για του χρόνου.

Κι ο Ρεμπε κι ο Γκαρσια κι ο Φερειρα ειχαν ομως!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 23 Ιαν 2022, 18:51

Κούκλος πάλι ο ΠΑΟΚ εκτός έδρας όπως στα περισσότερα φετινά παιχνίδια. Προφανώς εδώ δεν βάζεις το χέρι σου...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό vs40 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 18:59

Ωχ!!! Κάποιοι θα αναγκαστούν να κάνουν λίγο ακόμη υπομονή :lol:

18 αγωνες - > 37 βαθμοί με 40 γκολ επίθεση, 20 γκολ διαφορά τερμάτων (ποστ όσο το σκορ είναι 0-4).
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5282
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pk77 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:04

Το οτι σε ματς που κερδίζουμε 0-4 , πλησιάζουμε τον πρώτο στους 6 βαθμούς ( έστω και με ενα ματς λιγοτερο και ενα στην εδρα μας) και υπάρχουν Παοκτσήδες που γράφουν τέτοια μειωτικά σχόλια για την ομάδα είναι αν μη τι άλλο περίεργο.
Προφανώς έγιναν ΠΑΟΚ απο τα δεκάδες πρωταθλήματα και για πρώτη φορά φέτος που η ομάδα ειναι 6 ποντους πισω δεν το χωράει η περηφάνια τους, δεν εξηγείται αλλιώς
Τελευταία επεξεργασία από pk77 και Κυρ 23 Ιαν 2022, 20:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:13

Ονειρεύονται τον PG.

Κατά τ άλλα
ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ
κάτω όμως από τον εγωισμό μας
Τελευταία επεξεργασία από ΚΩΣΤΑΣ2019 και Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pk77 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:17

Εδώ άλλος γράφει για περίεργα γκολ και ασυνηθιστη ενέργεια.
Εχει χαθεί η μπάλα.
Το πέναλτι αλήθεια ήταν;
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:19

Αυτό που έχω να πω είναι μπράβο γιατί εξελίσεται και άφησες μακριά τη χαζη νοοτροπία να μη χρησιμοποιείς νεοφερμενους ποδοσφαιριστές.

Μπράβο φυσικά κ για τη συνεχή βελτίωση της ομάδας!
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:22

pk77 έγραψε:Το οτι σε ματς που κερδίζουμε 0-4 , πλησιάζουμε τον πρώτο στους 3 βαθμούς ( έστω και με δυο ματς λιγοτερα και ενα στην εδρα μας) και υπάρχουν Παοκτσήδες που γράφουν τέτοια μειωτικά σχόλια για την ομάδα είναι αν μη τι άλλο περίεργο.
Προφανώς έγιναν ΠΑΟΚ απο τα δεκάδες πρωταθλήματα και για πρώτη φορά φέτος που η ομάδα ειναι 3 ποντους πισω δεν το χωράει η περηφάνια τους, δεν εξηγείται αλλιώς
Ποιους 3 ρε μεγάλε, αυτή τη στιγμή και πριν ξεκινήσει το ματς του γαύρου με τα Γιάννενα στο -6 είμαστε.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό pk77 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:26

xrictoforoc έγραψε:
pk77 έγραψε:Το οτι σε ματς που κερδίζουμε 0-4 , πλησιάζουμε τον πρώτο στους 3 βαθμούς ( έστω και με δυο ματς λιγοτερα και ενα στην εδρα μας) και υπάρχουν Παοκτσήδες που γράφουν τέτοια μειωτικά σχόλια για την ομάδα είναι αν μη τι άλλο περίεργο.
Προφανώς έγιναν ΠΑΟΚ απο τα δεκάδες πρωταθλήματα και για πρώτη φορά φέτος που η ομάδα ειναι 3 ποντους πισω δεν το χωράει η περηφάνια τους, δεν εξηγείται αλλιώς
Ποιους 3 ρε μεγάλε, αυτή τη στιγμή και πριν ξεκινήσει το ματς του γαύρου με τα Γιάννενα στο -6 είμαστε.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ ρε μεγάλε. Να υποθέσω ότι δεν έχουμε δύο αλλα ένα ματς περισσότερο δεν το είδες
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:27

Ναι ένα ματς περισσότερο, διορθώνεις τον εαυτό σου. Μια χαρά

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:28

Εμπιστοσύνη στον κόουτς. Η ομάδα θα βελτιωθεί περαιτέρω. Δεν έχω καμιά αμφιβολία. Όπως δεν αμφιβάλλω ότι πιστεύει πως το πρωτάθλημα δεν έχει κριθεί. Την Κυριακή θα το δούμε αυτό μέσα στο χορτάρι.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Miles » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:44

Με αφορμή τις δηλώσεις σου, νομίζω ότι κι εσύ θα έχεις μετανιώσει για το πώς διαχειρίστηκες τα παιχνίδια με Ατρόμητο, Ιωνικό και ρούλη. Παίκτες με εντάσεις είχες, αλλά δεν τους έβαλες. Τώρα δυστυχώς φοβάμαι ότι αυτά τα αποτελέσματα θα μας κυνηγάνε.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5123
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό 15_50 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:46

Περιμένω να δω (αν θα δω ποτέ) και λίγη μπάλα επί των ημερών σου στον ΠΑΟΚ.
Όταν λέω λίγη, το εννοώ.
Μπορείς να κάνεις την ομάδα να παίζει καλό ποδόσφαιρο έστω ένα τέταρτο σε κάθε της παιχνίδι ή σου είναι δύσκολο;
15_50
 
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2021, 19:47

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 23 Ιαν 2022, 19:49

στο νταμπλ δεν ειδες μπαλα απο τον ΠΑΟΚ ? η εισουν αλλου ?
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες