Pablo Gabriel García Pérez II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό GINOLA » Τετ 02 Ιουν 2021, 10:27

Ο ίβιτς είναι παντρεμένος χρόνια με ελληνίδα ,γνώριζε ελληνικά πριν ξεκινήσει. Όταν πήγε στην Κ19 , πήγε σερβία και ξεμπέρδεψε.

Από την άλλη ο Pablo δε το έκανε, αφού δε γνώριζε τη γλώσσα. Όπως και να έχει ο άνθρωπος είναι θρύλος, χωρίς καν δίπλωμα και πήρε του Μάρτινς ,του πιο πετυχημένου προπονητή στη ελλάδα την τελεταία διετία.

Μόνο respect
GINOLA
 
Δημοσιεύσεις: 1005
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2020, 15:21

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τετ 02 Ιουν 2021, 11:02

ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:Ο Ιβιτς τα πρόλαβε όλα


Ο Ίβιτς λάδωσε,
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3147
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τετ 02 Ιουν 2021, 11:23

GINOLA έγραψε:Ο ίβιτς είναι παντρεμένος χρόνια με ελληνίδα ,γνώριζε ελληνικά πριν ξεκινήσει. Όταν πήγε στην Κ19 , πήγε σερβία και ξεμπέρδεψε.

Από την άλλη ο Pablo δε το έκανε, αφού δε γνώριζε τη γλώσσα. Όπως και να έχει ο άνθρωπος είναι θρύλος, χωρίς καν δίπλωμα και πήρε του Μάρτινς ,του πιο πετυχημένου προπονητή στη ελλάδα την τελεταία διετία.

Μόνο respect


ΕΙναι κριτιριο ικανοτητων το οτι κερδισε τον γαυρο του Μαρτινς;
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τετ 02 Ιουν 2021, 11:43

με αφορμή το πόστ σου psykoman,

και σχετικά με τις προπονητικές ικανότητες, εστιάζουμε σωστά στον Pablo, αλλά ξεχνάμε ν αναφερθούμε στο προπονητικό τίμ, που για πρώτη επαγγελματική χρονιά σε επίπεδο Α΄Εθνικής νομίζω στάθηκε αξιοπρεπώς. Στους αγώνες έβλεπα αρκετά στοιχεία τακτικής, ασχέτως αν έβγαινε η όχι στο τέλος, αλλά πάντα υπήρχε κάποιο σχέδιο και συνεχείς οδηγίες κατά τη διάρκεια του αγώνα.

ακόμη και ο γυμναστής πρέπει να έκανε καλή δουλειά, καθώς σε γενικές γραμμές η Ομάδα είχε ικανοποιητική φυσική κατάσταση, συνυπολογίζοντας τις ιδιαίτερες συνθήκες της χρονιάς λόγω πανδημίας και των συνθηκών στην αρχή της προετοιμασίας. Από τα βιντεάκια των προπονήσεων, πάντα έβλεπα στίβους μάχης και επίπονες ασκήσεις (απ αυτές που ζορίζουν λίγο τις βεντέτες ποδοσφαιριστές..) δεν είμαι ειδικός πάνω στο θέμα της εκγύμνασης, αλλά σε γενικές γραμμές και με βάση την εικόνα απ τους αγώνες ,πιστεύω οτι ακολουθήθηκε μια σωστή προσέγγιση.
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3147
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό GINOLA » Τετ 02 Ιουν 2021, 11:47

psykoman έγραψε:
GINOLA έγραψε:Ο ίβιτς είναι παντρεμένος χρόνια με ελληνίδα ,γνώριζε ελληνικά πριν ξεκινήσει. Όταν πήγε στην Κ19 , πήγε σερβία και ξεμπέρδεψε.

Από την άλλη ο Pablo δε το έκανε, αφού δε γνώριζε τη γλώσσα. Όπως και να έχει ο άνθρωπος είναι θρύλος, χωρίς καν δίπλωμα και πήρε του Μάρτινς ,του πιο πετυχημένου προπονητή στη ελλάδα την τελεταία διετία.

Μόνο respect


ΕΙναι κριτιριο ικανοτητων το οτι κερδισε τον γαυρο του Μαρτινς;



εγγύηση καριέρας όχι , κριτήριο κάποιων ικανόντητων είναι σίγουρα το γλέντι που έκανε σε όλους στα playoff.

Αλλά αυτά είναι υποκειμενικά , την άποψη μου λέω. Για κάποιους μπορείς να πάρεις τίτλο καταλάθως, για μένα δεν γίνεται.

Προφανώς ο άνθρωπος είναι ικανός προπονητής, προφανώς δε ξέρουμε αν ήταν τόσο ώστε να χτίσει έναν νέο ΠΑΟΚ.
GINOLA
 
Δημοσιεύσεις: 1005
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2020, 15:21

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 02 Ιουν 2021, 12:16

psykoman έγραψε:
GINOLA έγραψε:Ο ίβιτς είναι παντρεμένος χρόνια με ελληνίδα ,γνώριζε ελληνικά πριν ξεκινήσει. Όταν πήγε στην Κ19 , πήγε σερβία και ξεμπέρδεψε.

Από την άλλη ο Pablo δε το έκανε, αφού δε γνώριζε τη γλώσσα. Όπως και να έχει ο άνθρωπος είναι θρύλος, χωρίς καν δίπλωμα και πήρε του Μάρτινς ,του πιο πετυχημένου προπονητή στη ελλάδα την τελεταία διετία.

Μόνο respect


ΕΙναι κριτιριο ικανοτητων το οτι κερδισε τον γαυρο του Μαρτινς;
Έχει χαθεί το μέτρο.

Και ο Σάκης Λάιος πήρε τίτλο στο μπάσκετ χωρίς καν να είναι προπονητής. Απέναντι στον ιφκοβιτς.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13134
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 02 Ιουν 2021, 12:26

Και ο Ντι Ματέο πήρε τσου λου και δεν ξαναπροπόνησε.
Και ο Τούχελ πήρε τσου λου και είναι μυρωδιάς..... :mrgreen:
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τετ 02 Ιουν 2021, 12:55

ariskatiforos έγραψε:Εγώ παντως βλέπω τα άρθρα στα γαύρο σαιτ να λοιδορούν τον γκαρσια με τον ίδιο τρόπο που το κάνουν κάποιοι εδώ που αναρωτιούνται κ για το επίπεδο των άλλων ...
Αν κάποιος έχει πονέσει κ πονάει διαχρονικά τους γαύρους αυτό είναι ΕΝΑΣ και λέγεται ΠΑΜΠΛΟ

Ε κι εγω βλεπω γαυροσαιτ να λοιδορούν Ιβαν και Λουτσε οπως μερικοι (πολλοι) εδω απλα εσυ εισαι Garcia fanboy και βλεπεις μονο την μια πλευρα. Ωραιο επιχειρημα
Τελευταία επεξεργασία από aivas19 και Τετ 02 Ιουν 2021, 12:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 10298
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τετ 02 Ιουν 2021, 12:55

και ο ΑΛεφαντος σαν προπονητης του ΠΑΟΚ κερδισε τον γαυρο του Γκμοχ.
και διατηρησε βεβαιως βεβαιως το σερι του ΠΑΟΚ κατα του γαυρου εκεινη την εποχη
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 02 Ιουν 2021, 13:43

Δύο φορές σε μια σεζόν και τη μια σε τελικό κυπέλλου;

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τετ 02 Ιουν 2021, 13:46

Μια μικρή λεπτομέρεια αν σημαίνει κάτι.

Ο Ιβιτς αρνήθηκε να αναλάβει την πρώτη ομάδα όταν απολύθηκε ο Αναστασιάδης.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 02 Ιουν 2021, 15:31

aivas19 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Εγώ παντως βλέπω τα άρθρα στα γαύρο σαιτ να λοιδορούν τον γκαρσια με τον ίδιο τρόπο που το κάνουν κάποιοι εδώ που αναρωτιούνται κ για το επίπεδο των άλλων ...
Αν κάποιος έχει πονέσει κ πονάει διαχρονικά τους γαύρους αυτό είναι ΕΝΑΣ και λέγεται ΠΑΜΠΛΟ

Ε κι εγω βλεπω γαυροσαιτ να λοιδορούν Ιβαν και Λουτσε οπως μερικοι (πολλοι) εδω απλα εσυ εισαι Garcia fanboy και βλεπεις μονο την μια πλευρα. Ωραιο επιχειρημα


Εξαιρετικό είναι το επιχείρημα μόνο που δεν το κατάλαβες. Και ο τεράστιος Ιβάν κι γίγαντας Γκαρσία κι ο δις νταμπλούχος λουτσεσκου είναι αντιπαθεστατοι στον βόθρο του μπειραια. Και αποτελούν όλοι τους κοσμήματα για την παοκτσιδικη ιστορία ο καθένας για διαφορετικούς λόγους. Όπως κι τόσοι άλλοι επώνυμοι κι ανώνυμοι παοκτσηδες. Μόνο άθλιοι και εντελώς ηλίθιοι δύναται να στρέψουν παοκτσιδικα σύμβολα το ένα απέναντι στο άλλο.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τετ 02 Ιουν 2021, 16:17

Andrew R έγραψε:
aivas19 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Εγώ παντως βλέπω τα άρθρα στα γαύρο σαιτ να λοιδορούν τον γκαρσια με τον ίδιο τρόπο που το κάνουν κάποιοι εδώ που αναρωτιούνται κ για το επίπεδο των άλλων ...
Αν κάποιος έχει πονέσει κ πονάει διαχρονικά τους γαύρους αυτό είναι ΕΝΑΣ και λέγεται ΠΑΜΠΛΟ

Ε κι εγω βλεπω γαυροσαιτ να λοιδορούν Ιβαν και Λουτσε οπως μερικοι (πολλοι) εδω απλα εσυ εισαι Garcia fanboy και βλεπεις μονο την μια πλευρα. Ωραιο επιχειρημα


Εξαιρετικό είναι το επιχείρημα μόνο που δεν το κατάλαβες. Και ο τεράστιος Ιβάν κι γίγαντας Γκαρσία κι ο δις νταμπλούχος λουτσεσκου είναι αντιπαθεστατοι στον βόθρο του μπειραια. Και αποτελούν όλοι τους κοσμήματα για την παοκτσιδικη ιστορία ο καθένας για διαφορετικούς λόγους. Όπως κι τόσοι άλλοι επώνυμοι κι ανώνυμοι παοκτσηδες. Μόνο άθλιοι και εντελώς ηλίθιοι δύναται να στρέψουν παοκτσιδικα σύμβολα το ένα απέναντι στο άλλο.

Ρε μηπως εσυ δεν καταλαβες; Εγω ειπα ακριβως αυτο που λες. Ο κατηφορος το ειπε για να την πει σε οσους ειναι οκ με την κινηση του Ιβαν να φερει Λουτσε γιατι στο μυαλο του αποδομουν τον Γκαρσια
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 10298
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τετ 02 Ιουν 2021, 17:34

Και εγώ είμαι οκ στεναχωρημένος στραβωμένος αλλά οκ αρκεί η κίνηση να μας βγει κάτι για το οποίο έχω αμφιβολίες ,θα δείξει ...ιδιαιτέρως δε ,αν ερχόταν ο λουτσεσκου τότε που χάναμε από κάθε πικραμένο δε θα είχα κανένα θέμα
Όταν το είχα μάθει είχα μάλιστα χαρεί
Έτσι ομως όπως εξελίχθηκε τελικά η σεζόν ,δε χάρηκα για την αλλαγή
Αυτοκίνητο παίρνεις κ μέχρι να το συνηθίσεις πρέπει να κανεις πέντε έξι βόλτες
Ποσο μαλλον μια ομάδα που δεν είναι δικιά σου σαν νέος προπονητής ..στο τέλος έλιωσε τα λάστιχα ο οδηγός το πήγε μαμιωντας
Κ ο ιβαν τους πονάει σίγουρα απλά ο παμπλο τους πονάει διαχρονικά
Είναι το αντίδοτο τους είναι η χλωρίνη η απολύμανση τους εγώ αυτό έχω αντιληφθεί
ariskatiforos
 

Re: Pablo Gabriel García Pérez II

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τετ 02 Ιουν 2021, 17:42

Και από όσους παίκτες μπορώ να θυμηθώ για δυο βάζω το χέρι μ στη φωτιά ότι δε θα φορούσαν ποτε τη βρωμιαρα φανέλα ...πρώτον ο παμπλο που αν του τη φορούσαν με το ζόρι πιστεύω θα έλιωναν οι σάρκες του κ δυο ο βιερινια
Κ κλαους πελκας ..παράλειψη μ αλλά αυτοί είναι Έλληνες που μεγάλωσαν στον ΠΑΟΚ
ariskatiforos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες