ΠΑΟΚ Β'

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του ποδοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2021/22...

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 17:02

Τις ημέρες αυτές στην Τήνο, σ'ένα ρεστοράν, αφού φάγαμε, με ρώτησαν: "Όλα καλά ?". Όλα καλά τους απάντησα όμως το ύφος σας δεν μου αρεσε. "Θα ενημερώσω τον υπεύθυνο" μου είπε η κοπέλα κι όταν ήλθε ο υπεύθυνος μου απάντησε στεγνά: "Σας ευχαριστώ, η κριτική σας, μας κάνει καλύτερους".
Το ίδιο απαντώ προς άπαντες: Η κριτική σας, με κάνει καλύτερο.
ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1649
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 17:18

ΑποστόληςΑ έγραψε:Τα διαρκείας του ΠΑΟΚ Β΄ πότε βγαίνουν;


Κανονικά η είσοδος πρέπει να είναι δωρεάν για τους κατόχους των διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29931
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 17:45

Aye4 έγραψε:Τις ημέρες αυτές στην Τήνο, σ'ένα ρεστοράν, αφού φάγαμε, με ρώτησαν: "Όλα καλά ?". Όλα καλά τους απάντησα όμως το ύφος σας δεν μου αρεσε. "Θα ενημερώσω τον υπεύθυνο" μου είπε η κοπέλα κι όταν ήλθε ο υπεύθυνος μου απάντησε στεγνά: "Σας ευχαριστώ, η κριτική σας, μας κάνει καλύτερους".
Το ίδιο απαντώ προς άπαντες: Η κριτική σας, με κάνει καλύτερο.
ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ

Δεν σε κατακρίνει κανείς για την κριτική. Δικαίωμά σου (αναφαίρετο) να μην σε αρέσει ο PG, ή ο Άμπελ, ή ο Λουτσέσκου, ή ο Esiti κλπ. Μπορείς να γράψεις ότι δεν σ' αρέσει, ότι τον θεωρείς κακό γι αυτό και γι αυτό το λόγο και τελείωσε.
Εσύ δεν γράφεις (μόνον) αυτό.
Η φράση: "Η επιλογή Γκαρσία από την πλευρά του ΠΑΟΚ δεν έγινε με βάση κανένα σχεδιασμό αλλά έγινε λογική "αποκατάστασης απορου κορασιδος" ("επειδή ήταν κρίμα ο καυμενος ο Γκαρσία κι έπρεπε να αποκατασταθεί")" δεν είναι κριτική, δείχνει εμπάθεια, δείχνει μένος εναντίον στελέχους του ΠΑΟΚ, που εγώ προσωπικά δεν μπορώ να δικαιολογήσω.
Αυτό το μένος αντικρούει και το ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ.
Κι εμένα δεν με άρεσε (καθόλου μάλιστα) ο τρόπος που έφυγε ο Λουτσέσκου και ήμουν εναντίον στον να ξαναέρθει, αλλά από τη στιγμή που ήρθε το βούλωσα. Δεν γράφω καν στο τόπικ του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 18:20

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Aye4 έγραψε:Τις ημέρες αυτές στην Τήνο, σ'ένα ρεστοράν, αφού φάγαμε, με ρώτησαν: "Όλα καλά ?". Όλα καλά τους απάντησα όμως το ύφος σας δεν μου αρεσε. "Θα ενημερώσω τον υπεύθυνο" μου είπε η κοπέλα κι όταν ήλθε ο υπεύθυνος μου απάντησε στεγνά: "Σας ευχαριστώ, η κριτική σας, μας κάνει καλύτερους".
Το ίδιο απαντώ προς άπαντες: Η κριτική σας, με κάνει καλύτερο.
ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ

Δεν σε κατακρίνει κανείς για την κριτική. Δικαίωμά σου (αναφαίρετο) να μην σε αρέσει ο PG, ή ο Άμπελ, ή ο Λουτσέσκου, ή ο Esiti κλπ. Μπορείς να γράψεις ότι δεν σ' αρέσει, ότι τον θεωρείς κακό γι αυτό και γι αυτό το λόγο και τελείωσε.
Εσύ δεν γράφεις (μόνον) αυτό.
Η φράση: "Η επιλογή Γκαρσία από την πλευρά του ΠΑΟΚ δεν έγινε με βάση κανένα σχεδιασμό αλλά έγινε λογική "αποκατάστασης απορου κορασιδος" ("επειδή ήταν κρίμα ο καυμενος ο Γκαρσία κι έπρεπε να αποκατασταθεί")" δεν είναι κριτική, δείχνει εμπάθεια, δείχνει μένος εναντίον στελέχους του ΠΑΟΚ, που εγώ προσωπικά δεν μπορώ να δικαιολογήσω.
Αυτό το μένος αντικρούει και το ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ.
Κι εμένα δεν με άρεσε (καθόλου μάλιστα) ο τρόπος που έφυγε ο Λουτσέσκου και ήμουν εναντίον στον να ξαναέρθει, αλλά από τη στιγμή που ήρθε το βούλωσα. Δεν γράφω καν στο τόπικ του.

anyway, έχουν γραφτεί ακραία υπέρ του Γκαρσία, αναπόφευκτα θα γραφτούν και ακραία σε βάρος του Γκαρσία. Στη δεύτερη περίπτωση χρεωστε από τον λογαριασμό και σε μένα. Δεν τον θεωρώ κατάλληλο ούτε για τον ΠΑΟΚ (πρώτη ομάδα) ούτε για τον ΠΑΟΚ Β'. Μέχρι εκεί και τέλος.
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1649
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 18:33

john4serres έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Τα διαρκείας του ΠΑΟΚ Β΄ πότε βγαίνουν;


Κανονικά η είσοδος πρέπει να είναι δωρεάν για τους κατόχους των διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Εβγαλαν διευκρίνιση, κανονικά και στους εντος εδρας της Β ομάδας.

Ας ελπισουμε να μην πέφτουν ίδια μερα/ώρα οι αγώνες.

Κώδικας: Επιλογή όλων
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι όσοι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας της σεζόν 2019-20, ανανεώσουν το εισιτήριό τους, θα μπορούν να παρακολουθήσουν και όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ Β’. Επιπλέον μετά τη λήξη των ανανεώσεων, όσοι προέβησαν σε αυτή θα λάβουν εκπτωτικό voucher 20% για την επόμενη αγορά προϊόντων της ομάδας από τα PAOK FC Official Stores.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6427
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό tzelas » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 18:37

tzelas έγραψε:
ΠΑΟΚ Β’: ‘Εδρα «έκπληξη» για την SL2 – Αρχίζουν τα «βάσανα» την Τετάρτη
Μετά την οριστικοποίηση της συμφωνίας της ΠΑΕ με τον Πάμπλο Γκαρσία και τους συνεργάτες του έρχεται και η ώρα της δουλειάς. Μετά την οριστικοποίηση της συμφωνίας της ΠΑΕ με τον Πάμπλο Γκαρσία και τους συνεργάτες του προκειμένου να αναλάβουν τα ηνία του ΠΑΟΚ Β, έρχεται και η ώρα της δουλειάς. Την Τετάρτη, Γκαρσία και παίκτες έχουν το πρώτο ραντεβού στην Μίκρα όπου θα κάνουν τις πρώτες προπονήσεις, μέχρι τις 30 Ιουλίου, όταν η νεοσύστατη ομάδα θα μεταβεί στην Νάουσα για το βασικό στάδιο της προετοιμασίας.

Το ρόστερ της ομάδας είναι κατά 80% έτοιμο και θα αποτελείται από δανεικούς που επιστρέφουν (Τσαούσης, Γαϊτανίδης, Χατζηστραβός, Τάχατος, Καλουτσικίδης, Φασίδης κ.α.), παιδιά από την Κ19 (Κουλιεράκης, Παναγιώτου και άλλοι) που προωθούνται, τον Μπράντονιτς και φυσικά δεν πρέπει να ξεχνάμε τις μεταγραφές του Τζήμα και του Ουεντραόγκο.

Στόχος είναι να υπάρχει σταθερά ένας κορμός 18-20 παικτών που θα συμπληρώνεται από παίκτες της πρώτης ομάδας που δεν θα βρίσκονται στις επιλογές των αποστολών που θα κάνει ο Λουτσέσκου. Θυμίζουμε ότι θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής στους αγώνες πέντε παίκτες άνω των 23 ετών.

Εξάλλου, έχει ξεκαθαριστεί ότι η έδρα της ομάδας θα είναι το Καυτανζόγλειο και, μάλιστα, η παρουσία της ομάδας Β’ εκεί θα αποτελέσει ουσιαστικά τον προπομπό της μετακόμισης της πρώτης ομάδας όταν θα αρχίσουν οι εργασίες κατασκευής της Νέας Τούμπας.

https://www.mikriliga.com/paok-v-edra-e ... n-tetarti/


Εισακούστηκε το πρώτο σκέλος της πρότασης μου :D :

tzelas έγραψε:tzelas 30 Ιουνίου έγραψε:
https://forum.paokmania.gr/viewtopic.ph ... 0#p1903288
john4serres έγραψε:Για έδρα έχει ακουστεί τίποτα;



Κάνω την πρόταση για αρχική έδρα της β ομάδας να είναι το Καυταντζόγλιο (για όσο διάστημα δεν ξεκινάμε εκεί τα έργα για την μετακόμιση) και όλοι οι κάτοχοι διαρκείας να έχουν πρόσβαση και στους αγώνες της β ομάδας. Ετσι η β ομάδα δεν θα προετοιμάζει μόνο παίκτες, αλλά και οπαδούς και τον οργανισμό της ομάδας για την μετάβαση στη προσωρινή μας έδρα μέχρι το χτίσιμο της Νέας Τούμπας.

:opaokara:


Εισακούστηκε ως προς το γήπεδο μένει να εισακουστεί και ως προς τα διαρκείας :opaokara:



Εισακούστηκα και ως προς τα διαρκείας, έβγαλε διευκρίνηση η ΠΑΕ για τους κατόχους διαρκείας ότι μπορούν να παρακολουθούν και τους αγώνες του ΠΑΟΚ β' :opaokara: :opaokara: :opaokara: :D :D :D

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ κάνει κάποιες διευκρινίσεις για τα εισιτήρια διαρκείας και της ανανεώσης των κατόχων της σεζόν 2019-20. Διαβάστε τις λεπτομέρειες από το paokfc.gr.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι όσοι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας της σεζόν 2019-20, ανανεώσουν το εισιτήριό τους, θα μπορούν να παρακολουθήσουν και όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ Β'.Επιπλέον μετά τη λήξη των ανανεώσεων, όσοι προέβησαν σε αυτή θα λάβουν εκπτωτικό voucher 20% για την επόμενη αγορά προϊόντων της ομάδας από τα PAOK FC Official Stores.

Τέλος, διευκρινίζεται πως από την Τετάρτη 28.7 στις 09:00 και για κάθε μέρα (εκτός Σαββάτου και Κυριακής) από 09:00-17:00, αγορά εισιτηρίων διαρκείας θα πραγματοποιείται και στην Τούμπα.

Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με το νόμο η αγορά/παραλαβή εισιτηρίου διαρκείας γίνεται μόνο με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού.Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα ασφαλείας κατά του COVID 19, με τήρηση αποστάσεων, κανόνων υγιεινής και υποχρεωτική χρήση μάσκας στους εσωτερικούς χώρους.
Τελευταία επεξεργασία από tzelas και Δευτ 26 Ιούλ 2021, 18:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 18:40

Κάθε ΣΚ μπάλα λοιπόν. Τέλεια λοιπόν για όσους ανανεώσουν στο Βορρά
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 19:40

πολυ καλο αυτο
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 21:20

:opaokara: ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ TZELAS :opaokara:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό tzelas » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 21:39

Ε καλά, μην υπερβάλουμε, μια απλή πρόταση έκανα μέσω του PAOKmania. :oops:

Αν πάντως έφτασε και στα αυτιά της ΠΑΕ μέσω αυτών που γράφουμε εδώ τότε υπάρχει ελπίδα να δικαιωθεί και ο Doom για τους αγώνες του για το ranking μας στην Ευρώπη :D
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 21:50

Σωραίος φίλε.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 22:58

Tzelas for dioikisi!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 27 Ιούλ 2021, 08:04

Να γίνει mod.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 27 Ιούλ 2021, 08:47

Για να το λέει ο συνονόματος, ¨Νέστορας¨ του φόρουμ..
:pano:
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΠΑΟΚ Β'

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τρί 27 Ιούλ 2021, 09:18

tzelas έγραψε:Ε καλά, μην υπερβάλουμε, μια απλή πρόταση έκανα μέσω του PAOKmania. :oops:

Αν πάντως έφτασε και στα αυτιά της ΠΑΕ μέσω αυτών που γράφουμε εδώ τότε υπάρχει ελπίδα να δικαιωθεί και ο Doom για τους αγώνες του για το ranking μας στην Ευρώπη :D

Κάθε φορά που κάνεις κάτι καλό,ρίχνεις το μπαλακι αλλού
:D

Όχι κύριε Τζέλα,θα δεχτείς συγχαρητήρια! :opaokara:
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7803
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2021-2022

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης