Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Μαρ 2021, 08:28

Να διευκρινίσω ότι ο alp αναφέρεται στο ποστ με τους βλάκες που έπαιξαν ξύλο για τις ομάδες και όχι στο post του Wattie 4, που ενέκρινα μετά το ποστ του alp.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 21 Μαρ 2021, 09:02

Βρε τους ρούληδες της γειτονιάς.....πάλι ο ΠΑΟΚ θα τους φταίει....

Το ότι τα μπειραιώτικα φιλαράκια τους, τους αποκαλούν "υπηρέτριες", δεν τους είδα να τους ενοχλεί....

Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό alp920 » Κυρ 21 Μαρ 2021, 09:31

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Να διευκρινίσω ότι ο alp αναφέρεται στο ποστ με τους βλάκες που έπαιξαν ξύλο για τις ομάδες και όχι στο post του Wattie 4, που ενέκρινα μετά το ποστ του alp.

Σε ευχαριστώ που το διευκρινισες έγκαιρα γιατί τώρα είδα τι έγινε.Οντως έτσι είναι γιατί όταν ποσταρα η ενδιάμεση ανάρτηση του φίλου δεν υπήρχε.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 1999
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Μαρ 2021, 09:50

Αυτό συμβαίνει γιατί όποτε κι αν εγκρίνουμε το ποστ, αυτό πάει στην ώρα που έγινε το ποστ και όχι στην ώρα έγκρισης.
Το αναφέρω γιατί πολλά νέα μέλη ίσως δεν το γνωρίζουν επειδή δεν διαβάζουν τους κανόνες όπου το αναφέρουμε αν θυμάμαι καλά ! Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, λοιπόν..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 21 Μαρ 2021, 10:13

Όσο είναι ο Χατζόπουλος μπροστά, δεν φοβάμαι τίποτα. Αν καταφέρει και το ακατόρθωτο όπως είπε και ξεχρεώσει την ομάδα προς τους πάντες, θα τρέμω από συγκίνηση..

Βρωμοσκούληκα κομπλεξικά, ρουφάτε την τσαπού.

ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΜΚ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 21 Μαρ 2021, 11:43

alp920 έγραψε:Μια λέξη μόνο.
Ζώα.
Τι να πεις.... Θλιψη μονο για το πως καταντησαμε.
Σου χουν κλεψει την ελευθερια σου, εργασιακα δικαιωματα αιωνων αλλα εσυ πας να σπασεις τ αυτοκινητα των αρειανων εξω απ το σκουλικαουΠου τα μισα απ αυτα μπορει να ταν και ΠΑΟΚτσηδικα. Κι εγω εκει παρκαριζα πριν χρονια, ξερω τι λεω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 21 Μαρ 2021, 12:09

Μας ενδιαφέρει να πάμε όσο πιο ψηλά στην κατάταξη γιατί αυτό θα "μετρήσει" στο ύψος του τηλεοπτικού συμβολαίου της νέας χρονιάς, δήλωσε ο Χατζόπουλος. Αλλά, δεν θα κάνουμε νέες αγωνιστικές προσθήκες φέτος
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 21 Μαρ 2021, 12:28

Η ομάδα δεν υπήρχε (απ' ό,τι διαβάζω) στο 2ο και το τρίτο δεκάλεπτο, επομένως χάλιας ο Χατζόπουλος, χάλιας και ο Λυκογιάνννης.
(και οι παίκτες βεβαίως, βεβαίως)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 21 Μαρ 2021, 12:48

Αποστόλη δεν φαντάζεσαι, μιλάμε για δράμα επί 2 περιόδους.
Και το θέμα είναι πως ο Άρης δεν ανέβασε την απόδοσή του, απλώς εμείς πάθαμε space jam και χάσαμε το ταλέντο μας.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Κυρ 21 Μαρ 2021, 12:56

Τι τα θέλαμε τα σπασίματα;
Κάποιοι έχουν πολύ ανάγκη να το παίξουν κυρίαρχοι εντός κι εκτός γηπέδου
Θλίψη

Υ. Σ. Αυτοί τώρα είναι αδέλφια μας;
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 21 Μαρ 2021, 13:24

alp920 έγραψε:Μια λέξη μόνο.
Ζώα.

Δολοφόνοι.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 21 Μαρ 2021, 16:45

(Γ)ου(λ)φ

Στο παρκέ είμαστε σαφέστατα μια καλύτερη ομάδα. Το δείχνει η πορεία μας στο Πρωτάθλημα, δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο. Ωστόσο για να κερδίσουμε δύο φορές χρειάστηκε ο Τσαλμπούρης στην Πυλαία (22 πόντοι) και εχτές ο Τέρνερ- για αυτόν θα μιλήσουμε περαιτέρω. Χτες βάλαμε περίπου τους ίδιους πόντους με την Πυλαία, κάναμε περίπου τα ίδια λάθη δίνοντας αρκετά λιγότερες ασσιστ, πήραμε 5 παραπάνω rebounds, βάλαμε περίπου ίδια δίποντα με 4 λιγότερα τρίποντα (ίδιο ωστόσο ποσοστό 31.5-32%). Στην αντίπερα όχθη δεν άλλαξε πάλι κάτι δραματικό, μια ομάδα με το στανιό να ξεπεράσει τους 70 και ranking 64 (65 στην Πυλαία). Μία ομάδα που σε 2 ματς εκτέλεσε 11 στα 48 τρίποντα (22% ήτοι ένα στα πέντε μακρινά σουτ στο γάμο). Μία ομάδα που η αθλητικότητά της θυμίζει ομάδα μπρίτζ. Μία ομάδα που σχεδίαζε στην επίθεση επιθέσεις στο ποστ και τίποτε άλλο. Ωστόσο, η βασική διαφορά των δύο ομάδων είναι στα φάουλ αφού από το εντυπωσιακό 23-11 της Πυλαίας (με μόλις 6 εκτελεσμένες βολές εμείς) φτάσαμε στο χτεσινό 25-22 εκτελώντας δεκαέξι παραπάνω εύστοχες βολές. Έτσι φτάσαμε σε ranking 86 (ενώ στην Πυλαία είχαμε μόλις 67).

Και θα έχανες αφού κατάφερες να κάνεις 15 λάθη σε συνθήκες πίεσης από τον Σταμάτη και τον Φλιώνη. Κατάφερες να χάσεις 3 (νομίζω) αμυντικά rebounds από βολή. Κατάφερες να φας 3 πόντους σε ΔΥΟ φάσεις σε 9’’. Κατάφερες και έφαγες coast to coast lay up σε 6’’ από τον Φλιώνη σε switch (γιατί?) πάνω στον Κακλαμανάκη. Κατάφερες να χάσεις δύο καρφώματα. Κατάφερες να σου κάνουν το 65-70, 71-70 με κλεψίματα λες και παίζανε μπάσκετ ΠΑΟΔ-ΧΑΝΘ.

Και γιατί δεν έχασες λοιπόν? Πρώτη παράμετρος ο πάγκος. Ένας πάγκος που ξεκινάει από τον Λυκογιάννη αλλά βλέπω όλον τον κόσμο active (Νεραντζάκης, Γιαννακίδης, Σταυρόπουλος, Χατζόπουλος). Μία ομάδα που δεν θέλει να χάνει. Μία ομάδα που από το 18-26 στο 10’, της κάνουνε ένα 43-25 τα υπόλοιπα 20’ και μπαίνει μανιασμένα στο τέλος και κερδίζει τον αγώνα (μάλιστα το 61-51 έγινε 63-64 μέσα σε 5 λεπτάκια). Ένας κόουτς που ξέρει να διαβάζει το ματς και να το γυρίζει (μεγάλε δάσκαλε Σούλη!). Δεύτερη παράμετρος οι παίκτες. Δεν είναι κακοί οι παίκτες. Κάθε άλλο. Αθλητικοί δεν είναι (οι περισσότεροι), δεν έχουν ιδιαίτερη εμπειρία από τοπ ομάδες (οι περισσότεροι), δεν είναι κάτι ιδιαίτερο μπασκετικά (οι περισσότεροι). Αλλά η ομάδα είναι αρκετά γεμάτη, έχει πολύ βάθος και ό,τι και να της χτυπήσουν (τα γκαρντ στα οποία υπάρχει λειψυδρία) υπάρχουνε εκεί όλοι για να βοηθήσουν. Αν μου λεγες ότι ο Love θα κατέβαζε τη μπάλα και θα είχε 6 ασσιστ (και 3 λάθη) θα γελούσα (σουτάροντας μόνο 6 σουτ σε 33’). Αν μου έλεγες ότι ο Turner θα κατέβει στο 2 δεν θα το πίστευα. Αν μου λεγες ότι ο χοντρούλης Τέρνερ θα παίξει και αρκετά στον άσσο? Ακόμα δεν το πιστεύω. Όταν το 1987-88 είδα τον Mike Jones να κάνει τον point forward πίστεψα. Τώρα, πώς? Έχω πεί ότι ο Τέρνερ θα έκανε παπάδες τη δεκαετία 86-96 στην Α1. Τώρα όμως? Είναι τέτοια η αίσθηση που έχει με το καλάθι που μπορεί. Τα eurosteps του και ο τρόπος που βάζει καλάθια με αυτήν τη δύναμη (που ίσα η μπάλα πάει στεφάνι, μετά ταμπλώ και χώνεται μέσα) δείχνουν τρομερό επιθετικό affinity. 14 πόντους σε 7’. Ο Paul Pierce των φτωχών. Και όλα αυτά συνεπικουρούμενος από έναν ευρωλιγκάτο παίκτη (Carter) με φάτσα AC Green και @@ Eddie Johnson. Ο τύπος θα μπορούσε να βάλει τρίποντο ακόμα και αν γύρω του έπεφταν βόμβες. Ποιο Αλεξάνδρειο?

All in all, όλοι βοήθησαν, από τον Καμπερίδη (σίγουρα το όφελος της χρονιάς- εγώ μόνο τον αδερφό του είχα για καλό παίκτη), τον Pekovic κακλαμανάκη, τον αλύγιστο beech (καλά λέμε και καμία…), τον διεθνή Βαγγέλη, τον (πολύ ωραίους γύρους κάνετε στην Θεσσαλονίκη) Κονάτε και τον αρχηγό της αγέλης Malcolm Griffin. E ρε και να χαμε και δυο εξτρα γκαρντς ε? Χατζόπουλε ακούς? Μπαα, κλείσε τα αυτιά σου στις σειρήνες του paokmania. Κανείς δεν δικαιούται σήμερα να ξεχάσει τον προορισμό του.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hawklord » Κυρ 21 Μαρ 2021, 16:50

Φτασαμε στο σημειο να λεμε παλι καλα που ειναι και το μπασκετ...
Χαλαλι τα ψιλα απο εναν πρωην μπασκετικο.
BRUCIAMO LA CAPITALE!
Con i fegati spappolati godiamoci la vittoria.
VIVA L' ITALIA
Lectio non intelliguntur intellectus
Άβαταρ μέλους
hawklord
 
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιούλ 2020, 14:45

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Κυρ 21 Μαρ 2021, 17:08

palok έγραψε:(Γ)ου(λ)φ

Στο παρκέ είμαστε σαφέστατα μια καλύτερη ομάδα. Το δείχνει η πορεία μας στο Πρωτάθλημα, δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο. Ωστόσο για να κερδίσουμε δύο φορές χρειάστηκε ο Τσαλμπούρης στην Πυλαία (22 πόντοι) και εχτές ο Τέρνερ- για αυτόν θα μιλήσουμε περαιτέρω. Χτες βάλαμε περίπου τους ίδιους πόντους με την Πυλαία, κάναμε περίπου τα ίδια λάθη δίνοντας αρκετά λιγότερες ασσιστ, πήραμε 5 παραπάνω rebounds, βάλαμε περίπου ίδια δίποντα με 4 λιγότερα τρίποντα (ίδιο ωστόσο ποσοστό 31.5-32%). Στην αντίπερα όχθη δεν άλλαξε πάλι κάτι δραματικό, μια ομάδα με το στανιό να ξεπεράσει τους 70 και ranking 64 (65 στην Πυλαία). Μία ομάδα που σε 2 ματς εκτέλεσε 11 στα 48 τρίποντα (22% ήτοι ένα στα πέντε μακρινά σουτ στο γάμο). Μία ομάδα που η αθλητικότητά της θυμίζει ομάδα μπρίτζ. Μία ομάδα που σχεδίαζε στην επίθεση επιθέσεις στο ποστ και τίποτε άλλο. Ωστόσο, η βασική διαφορά των δύο ομάδων είναι στα φάουλ αφού από το εντυπωσιακό 23-11 της Πυλαίας (με μόλις 6 εκτελεσμένες βολές εμείς) φτάσαμε στο χτεσινό 25-22 εκτελώντας δεκαέξι παραπάνω εύστοχες βολές. Έτσι φτάσαμε σε ranking 86 (ενώ στην Πυλαία είχαμε μόλις 67).

Και θα έχανες αφού κατάφερες να κάνεις 15 λάθη σε συνθήκες πίεσης από τον Σταμάτη και τον Φλιώνη. Κατάφερες να χάσεις 3 (νομίζω) αμυντικά rebounds από βολή. Κατάφερες να φας 3 πόντους σε ΔΥΟ φάσεις σε 9’’. Κατάφερες και έφαγες coast to coast lay up σε 6’’ από τον Φλιώνη σε switch (γιατί?) πάνω στον Κακλαμανάκη. Κατάφερες να χάσεις δύο καρφώματα. Κατάφερες να σου κάνουν το 65-70, 71-70 με κλεψίματα λες και παίζανε μπάσκετ ΠΑΟΔ-ΧΑΝΘ.

Και γιατί δεν έχασες λοιπόν? Πρώτη παράμετρος ο πάγκος. Ένας πάγκος που ξεκινάει από τον Λυκογιάννη αλλά βλέπω όλον τον κόσμο active (Νεραντζάκης, Γιαννακίδης, Σταυρόπουλος, Χατζόπουλος). Μία ομάδα που δεν θέλει να χάνει. Μία ομάδα που από το 18-26 στο 10’, της κάνουνε ένα 43-25 τα υπόλοιπα 20’ και μπαίνει μανιασμένα στο τέλος και κερδίζει τον αγώνα (μάλιστα το 61-51 έγινε 63-64 μέσα σε 5 λεπτάκια). Ένας κόουτς που ξέρει να διαβάζει το ματς και να το γυρίζει (μεγάλε δάσκαλε Σούλη!). Δεύτερη παράμετρος οι παίκτες. Δεν είναι κακοί οι παίκτες. Κάθε άλλο. Αθλητικοί δεν είναι (οι περισσότεροι), δεν έχουν ιδιαίτερη εμπειρία από τοπ ομάδες (οι περισσότεροι), δεν είναι κάτι ιδιαίτερο μπασκετικά (οι περισσότεροι). Αλλά η ομάδα είναι αρκετά γεμάτη, έχει πολύ βάθος και ό,τι και να της χτυπήσουν (τα γκαρντ στα οποία υπάρχει λειψυδρία) υπάρχουνε εκεί όλοι για να βοηθήσουν. Αν μου λεγες ότι ο Love θα κατέβαζε τη μπάλα και θα είχε 6 ασσιστ (και 3 λάθη) θα γελούσα (σουτάροντας μόνο 6 σουτ σε 33’). Αν μου έλεγες ότι ο Turner θα κατέβει στο 2 δεν θα το πίστευα. Αν μου λεγες ότι ο χοντρούλης Τέρνερ θα παίξει και αρκετά στον άσσο? Ακόμα δεν το πιστεύω. Όταν το 1987-88 είδα τον Mike Jones να κάνει τον point forward πίστεψα. Τώρα, πώς? Έχω πεί ότι ο Τέρνερ θα έκανε παπάδες τη δεκαετία 86-96 στην Α1. Τώρα όμως? Είναι τέτοια η αίσθηση που έχει με το καλάθι που μπορεί. Τα eurosteps του και ο τρόπος που βάζει καλάθια με αυτήν τη δύναμη (που ίσα η μπάλα πάει στεφάνι, μετά ταμπλώ και χώνεται μέσα) δείχνουν τρομερό επιθετικό affinity. 14 πόντους σε 7’. Ο Paul Pierce των φτωχών. Και όλα αυτά συνεπικουρούμενος από έναν ευρωλιγκάτο παίκτη (Carter) με φάτσα AC Green και @@ Eddie Johnson. Ο τύπος θα μπορούσε να βάλει τρίποντο ακόμα και αν γύρω του έπεφταν βόμβες. Ποιο Αλεξάνδρειο?

All in all, όλοι βοήθησαν, από τον Καμπερίδη (σίγουρα το όφελος της χρονιάς- εγώ μόνο τον αδερφό του είχα για καλό παίκτη), τον Pekovic κακλαμανάκη, τον αλύγιστο beech (καλά λέμε και καμία…), τον διεθνή Βαγγέλη, τον (πολύ ωραίους γύρους κάνετε στην Θεσσαλονίκη) Κονάτε και τον αρχηγό της αγέλης Malcolm Griffin. E ρε και να χαμε και δυο εξτρα γκαρντς ε? Χατζόπουλε ακούς? Μπαα, κλείσε τα αυτιά σου στις σειρήνες του paokmania. Κανείς δεν δικαιούται σήμερα να ξεχάσει τον προορισμό του.


Άψογος όπως πάντα, αστεία η διαφορά επιπέδου με διάφορους "επαγγελματίες" αναλυτές αγώνων μπάσκετ στα ελληνικά sites, palok=ποιότητα
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Αρης - ΠΑΟΚ 71-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Μαρ 2021, 17:45

Ο Λυκογιάννης έχει κάνει βοηθός του Σούλη;; Ρωτάω επειδή λες Palok το “μεγάλε δάσκαλε Σούλη”!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης