Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 31 Ιαν 2021, 12:04

Νομιζω ο Χατζοπουλος ειπε οτι αν ξεπεραστει το ποσο θα εκδωθουν περισσοτερες μετοχες η κατι τετοιο δε θυμαμαι καλα
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 31 Ιαν 2021, 13:00

Palok εν ολιγοις μας λες...... Βγαλτο απο μεσα σου αφου σε τρωει.
Η διαφωνια μου ειναι στην βοηθεια της αμυνας του κονατε μακρια απ το καλαθι (close out το λενε στο χωριο σου?)
.Εκει ο παικτης ορμουσε σα ταυρος σε υαλοπωλειο χωρις να κανει τα απαραιτητα μικρα βηματακια στο τελος, χωρις να ελεγξει την κινηση του αντιπαλου με αποτελεσμα να του δινει την ευκολη διείσδυση. Οι περισσοτεροι ψηλοι μας βεβαια αυτο κανουν. Μονο τρέχουν στον ελευθερο που πηρε τη μπαλα με το χερι ψηλα χωρις κανενα ελεγχο της φασης κι επιστρεφουν γυρνωντας με πλατη στη μπαλα(!!!) χωρις πισω βηματα, χωρις αντιληψη του τι γινεται στο γηπεδο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 31 Ιαν 2021, 15:23

δεν ξαναβλέπω το ματς, προς θεου, έτσι? δεν ειμαι αναλυτής μπάσκετ να κόψω τις φάσεις σε άμυνα-επίθεση και να τις σκολιάσω. Εγώ από αυτά που είδα είναι οτι στις αλλαγές στα σκρην ψηλού-κοντού μια χαρά τα πήγε ο κονάτε. Αν κάνω λάθος, my bad. Πάντως αν απο τον χτεσινό ΠΑΟΚ αυτός που έπρεπε να τα ακούσει χτες ήταν ο κονατε (ο οποίος με playmaker Τον cooper θα ειχε χτες νούμερα joel embiid), i rest my case.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 31 Ιαν 2021, 15:34

Συμφωνώ, με Θωμά,έγραψα και εγώ ότι η χθεσινή ήταν μια κακή μέρα του κόουτς.
Δεν έχω δει μια φορά έναν βοηθό να προσφέρει βοήθεια κατά τη διάρκεια του ματς, να σηκωθεί να πει μια κουβέντα στον κόουτς,κάτι που είδε,κάτι που εντόπισε,κάτι τέλος πάντων.
Αυτή η γαμημένη ήττα από την Λάρισα,θα μας στοιχειώνει όλη τη σεζόν, να το θυμάστε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 31 Ιαν 2021, 16:54

palok έγραψε:δεν ξαναβλέπω το ματς, προς θεου, έτσι? δεν ειμαι αναλυτής μπάσκετ να κόψω τις φάσεις σε άμυνα-επίθεση και να τις σκολιάσω. Εγώ από αυτά που είδα είναι οτι στις αλλαγές στα σκρην ψηλού-κοντού μια χαρά τα πήγε ο κονάτε. Αν κάνω λάθος, my bad. Πάντως αν απο τον χτεσινό ΠΑΟΚ αυτός που έπρεπε να τα ακούσει χτες ήταν ο κονατε (ο οποίος με playmaker Τον cooper θα ειχε χτες νούμερα joel embiid), i rest my case.

Συγνώμη αλλά εχθές ο κονατε στα κλοους αουτ κατάφερε και έφαγε προσποίηση και κάρφωμα από κάποιον γερομιχαλο, μόνο στις αλλαγές νομίζω ήταν καλός.
Εχθές βέβαια ο κακλα ήταν σε πολύ κακή μέρα.

Υγ την γνώμη σου για μουρατο. Θα τον επερνες του χρόνου πίσω από τον βασικό αμερικανό?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14314
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 31 Ιαν 2021, 18:19

Palok, σε παρακαλώ, πάρε στήλη στη κεντρική επιτέλους!!

Ξαναπάρε, βασικά... Άσε να ανεβάζουμε στη κεντρική αυτά τα σεντόνια που γράφεις εδώ μετά από κάθε αγώνα.

Σʼτο ζητάω πρώτα σαν Μπαρκαρούτσος και μετά σαν μοντ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 31 Ιαν 2021, 18:41

renegade έγραψε:Συγνώμη αλλά εχθές ο κονατε στα κλοους αουτ κατάφερε και έφαγε προσποίηση και κάρφωμα από κάποιον γερομιχαλο, μόνο στις αλλαγές νομίζω ήταν καλός.
Εχθές βέβαια ο κακλα ήταν σε πολύ κακή μέρα.

Υγ την γνώμη σου για μουρατο. Θα τον επερνες του χρόνου πίσω από τον βασικό αμερικανό?


δεν υπάρχει συγγνώμη. Δεν είπε κανείς οτι ο Kοnate είναι ο Gist αλλά για μένα ο ΠΑΟΚ με αυτόν στο παρκέ είναι 2 σκάλες επάνω. Τόσο απλά.

PS: πάλι δε μου είπε κάτι ο Μουράτος. Δεν πάω καλά ε? :pano:
PS2: ένα από αυτά τα αμερικανάκια τον καρτερ π.χ. να χα στη θέση του τερνερ φέτος, θα χαμε γλέντια.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Κυρ 31 Ιαν 2021, 19:51

Ο Κονατε χτες ήταν καλός το ίδιο και με αεκ. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν έχει αδυναμίες η Ευρώπη έχει πολύ τακτική και κανένας Αμερικανός ψηλός δεν προσαρμοζεται εύκολα. Πάντως το πρόβλημα δεν είναι ούτε ο σέντερ ούτε ο Λοβ που σχολιάζεται. Τα δύο προβλήματα του ΠΑΟΚ είναι η έλλειψη ενός πλειμεκερ με χαρακτηριστικά που θα απελευθερωσουν Λοβ και γκριφιν και η αστεία αθλητικοτητα των Μπιτς και Τέρνερ, που αμυντικά είναι θέσεις κλειδιά.
Ο Λυκογιαννης, με τα πολλά θετικά που έχει φέρει στην ομάδα, δεν την βοηθά οταν οι Καμπεριδης και Μητρου Λονγκ παίζουν τόσο λίγο. Δεν γίνεται στην εποχή μας δύο γκαρντ να τελειώνουν παιχνίδι με 30+ χρόνο συμμετοχής.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 31 Ιαν 2021, 21:27

θα σχολιάσω για το 2ο ημίχρονο που είδα χωρίς διακοπές: Τραγικός Μαργαρίτης, αρνητικός σε 5 συνεχόμενες φάσεις.
Αυτό, συν πολλές χαμένες βολές, συν τα κοράκια, ε τι να κάνεις έχασες...
δεν ήταν τόσο κακή η ομάδα, με βάσει το μπάτζετ της καλή είναι , μακάρι να πάρει κάποτε περισσότερα από 2 σουτ στον αγώνα από Τέρνερ, οτιδήποτε από Τσαλμπούρη, Κακλαμανάκη που παίζει σαν να ξεκινά τον αγώνα ενώ έχει τρέξει πριν μαραθώνιο κι είναι πιασμένος...
ΟΚ να κοιτάει στις άμυνες να καρφώνουν οι άλλοι ο Μαργαρίτης, δεν μπορεί να ακολουθήσει, αλλά να το κάνει κι ο Κακλας ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ!!!
ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΟΝΑΤΕ η άμυνα ρακέτας απλά δεν υπάρχει. Με Μπιτς στο 4, με Τέρνερ στο 3, δηλαδή που θα παίξεις άμυνα;; στο 1 λίγο με Μήτρου Λογκ και κάπως με τη διάθεση του Παπαντωνίου (που πάντως ορμάει σα ταύρος και δίνει ανόητα φάουλ), στο 2 ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ και δεν κουράζεται ο ΛΟβ, και στο 5 Κονατέ, αυτοί είμαστε...Α και στο 3 για λιγο καλή ενέργεια ο Καμπερίδης.
απορώ πως νομίζει ότι μπορεί να φτιάξει την άμυνα με αυτά τα εργαλεία ο κόουτς...
απορώ με τον Μέξα όταν έχτιζε ρόστερ από τον Ιούνιο, πως είδε ότι δένουν τα κομμάτια...

ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΝΑΤΕ, ΤΟΝ ΚΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΗ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 31 Ιαν 2021, 22:19

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Palok, σε παρακαλώ, πάρε στήλη στη κεντρική επιτέλους!!

Ξαναπάρε, βασικά... Άσε να ανεβάζουμε στη κεντρική αυτά τα σεντόνια που γράφεις εδώ μετά από κάθε αγώνα.

Σʼτο ζητάω πρώτα σαν Μπαρκαρούτσος και μετά σαν μοντ.



Πριν λίγο με είπε o john4serres και το μαύρο χιόνι ότι αυτό συμβαίνει ήδη εδώ και καιρό! :mrgreen:

Εντάξει μη βαράτε, δεν μπορώ να μπαίνω κεντρική..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Κυρ 31 Ιαν 2021, 22:22

KalamarGiannis έγραψε:θα σχολιάσω για το 2ο ημίχρονο που είδα χωρίς διακοπές: Τραγικός Μαργαρίτης, αρνητικός σε 5 συνεχόμενες φάσεις.
Αυτό, συν πολλές χαμένες βολές, συν τα κοράκια, ε τι να κάνεις έχασες...
δεν ήταν τόσο κακή η ομάδα, με βάσει το μπάτζετ της καλή είναι , μακάρι να πάρει κάποτε περισσότερα από 2 σουτ στον αγώνα από Τέρνερ, οτιδήποτε από Τσαλμπούρη, Κακλαμανάκη που παίζει σαν να ξεκινά τον αγώνα ενώ έχει τρέξει πριν μαραθώνιο κι είναι πιασμένος...
ΟΚ να κοιτάει στις άμυνες να καρφώνουν οι άλλοι ο Μαργαρίτης, δεν μπορεί να ακολουθήσει, αλλά να το κάνει κι ο Κακλας ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ!!!
ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΟΝΑΤΕ η άμυνα ρακέτας απλά δεν υπάρχει. Με Μπιτς στο 4, με Τέρνερ στο 3, δηλαδή που θα παίξεις άμυνα;; στο 1 λίγο με Μήτρου Λογκ και κάπως με τη διάθεση του Παπαντωνίου (που πάντως ορμάει σα ταύρος και δίνει ανόητα φάουλ), στο 2 ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ και δεν κουράζεται ο ΛΟβ, και στο 5 Κονατέ, αυτοί είμαστε...Α και στο 3 για λιγο καλή ενέργεια ο Καμπερίδης.
απορώ πως νομίζει ότι μπορεί να φτιάξει την άμυνα με αυτά τα εργαλεία ο κόουτς...
απορώ με τον Μέξα όταν έχτιζε ρόστερ από τον Ιούνιο, πως είδε ότι δένουν τα κομμάτια...

ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΝΑΤΕ, ΤΟΝ ΚΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΗ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
Εγώ πιστεύω ότι τον κράζει γιατί καταλαβαίνει τις δυνατότητες του. Δεν πιστεύω ότι το κάνει γιατί είναι κομπλεξικος. Όλως τυχαίως μετά το ψιλόδημόσιο κράξιμο ο Κονατε βγάζει πάθος. Με την ΑΕΚ τον είδαμε να φωνάζει στα καλάθια του, να σηκώνεται συνέχεια για κάρφωμα. Μάλλον ξέρει τι κάνει ο λύκος.

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2335
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 01 Φεβ 2021, 09:31

Νομίζω πως δεν του αρέσει σαν παίκτης, ήθελε διαφορετικό ψηλό.
Φυσικα κατά την γνώμη μου κάνει λάθος ο Κονατε είναι παίκτης που αν έχεις μακροπροθεσμο πλάνο του κάνεις τριετές. Έχει ελλείψεις σε τακτικό επίπεδο και θέλει δουλειά αλλά έχει κάποια πολύ καλά στοιχεία.
Δεν ξέρω πως το σκέφτονται στην ΚΑΕ πάντως αλλαγή ενός εκ τον Τέρνερ Μπιτς (ειδικά του Τέρνερ) θα μπορούσε να έχει πολύ θετική επίπτωση στην ομάδα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Φεβ 2021, 09:52

μλκ τώρα τι συζητάμε? σε αυτόν τον ΠΑΟΚ ο χειρότερος ξένος είναι ο Κονάτε? 1ος rebounder, 4ος σκορερ της ομάδας, σουτάρει 75.6% δίποντα, παίρνει 4.9 σουτ ανά αγώνα για να βάλει 9.6 πόντους ενώ οι κοντοί μας αμερικανοί για να βάλουν 36 πόντους συνολικά θέλουνε 28 σουτ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 01 Φεβ 2021, 10:01

Και στην αναφορά στην πάσα στο τελευταίο λεπτό ε μην τρελαθούμε δεν φταίει ο Κονατε.
Βασικά ούτε ο Λοβ φταει, όταν έχεις παίξει τέτοια προσωπική άμυνα 30 λεπτά δεν πρέπει να είσαι αυτός που θα στήσει το κρίσιμο πικ εν ρολ.
Τρεις φορές το έπαθε ο σλουκας φέτος στην ευρωλιγκα να χασει παιχνίδι στο τέλος παίζοντας 30λεπτο.
Και κάτι άσχετο. Προχτές έπαιζαν Σικάγο Πόρτλαντ στο ΝΒΑ. Όποιος δεν έχει δει τι έγινε καλό θα ήταν να βάλει να δει δεκάλεπτο με highlights, δεν υπάρχει
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Λαύριο-ΠΑΟΚ 84-77 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 01 Φεβ 2021, 11:22

1. ΕΛΕΟΣ με αυτην την ιστορια με τις βολες των αντιπάλων!!! Μπορει να αδικουν την ομαδα καποιες φορες αλλα ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΔΙΚΙΑΣ!!! Ξερουμε πολυ καλά οτι ουτε ιδιαιτερα αθλητικη ομαδα εχουμε, ουτε ταλαντουχους αμυντικους και ειμαστε πολυ επιρρεπής στην μαλακια(εδω στελνουμε στην επαναφορα ακομα τον παικτη που τις κανεις ολες σχεδον λαθος....γκριφιν)
2. Γενικα ας σταματησουμε λιγο την καραμελα της αδικιας απο τα κορακια.....οποιος εχει δει και αλλα ματς θα εχει καταλαβει οτι αυτοι οι διαιτητες εκτος απο το οτι ειναι μαριονετες ειναι και παρα πολυ χαμηλου επιπεδου....ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ.....τα μισα σφυριγματα (ή μη σφυριγματα) ειναι λαθος ανεξαρτητως ποιος ειναι στο παρκε! Εβλεπα για παραδειγμα την αλλη "εκπληξη" του stixoiman (λαρισα-αεκ)...οι ανθρωποι δεν ξερουν τι ειναι βηματα...να γελας!
3. Ροστερ......συμφωνω με τον palok οτι ο γκριφιν δεν ειναι play maker.....ως εκ τουτου η ομαδα εχει 3 shooting guards (γκριφιν-λοβ-τερνερ) και οποτε το ΙΔΑΝΙΚΟ θα ηταν να εδιωχναν τον πιο ΑΔΥΝΑΜΟ ΚΡΙΚΟ που ειναι ο τερνερ και να επαρναιν ενα ΚΑΝΟΝΙΚΟ play maker.Αλλα οπως εχει πει ο κοουτς φετος ειναι χρονιά εξυγιανσης οποτε ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!!! Γενικα εαν ειχαμε ενα κανονικο Play maker δεν θα εδειχναν τοσο ανεπαρκεις οι αμερικανοι. Ο Νωντας δεν κανει γενικα και ο Μητρου Λονγκ ειναι project τυπου Κονιαρη....καλα στοιχεια ελπιδοφορος ΑΛΛΑ δεν κανει ΑΥΤΗ τη στιγμη για κατι παραπανω απο 2ο play maker!
4. Ειναι αληθεια οτι Μητρου Λονγκ, Καμπεριδης και Τσαλμπουρης αδικουνται απο τον χρονο συμμετοχης που τους δινει ο κοουτς! Ο Τσαλμπουρης οχι τοσο οσο οι αλλοι 2 καθως δεν εχει δειξει και πολλα.....
5. Για Κονατε νομιζω πως ο Λυκος του φωναζει γιατι βλεπει οτι εχει δυνατοτητες και επισης βλεπει οτι μονο σε αυτον μπορει να στηριχθει οσο βλεπει τον Κακλαμανακη σε αυτα τα χάλια.
6. Με αυτους τους ψηλους ειναι κριμα που δεν υπαρχει παιχνιδι επθετικο μεσα στην ρακετα επειδη δεν εχουμε κανονικο play maker καθως ΟΛΟΙ οι ψηλοι μας μπορουν να σκοραρουν.
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης