ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 11 Ιαν 2021, 13:58

είναι προφανές ότι περίμενε να έχει πιο ενεργό ρόλο και λεπτά και ξενερώνει. Μπαίνει και μέχρι να ζεσταθεί βγαίνει.
Πως να παλέψεις έτσι, κρυώνεις... Η μόνη λύση να του δώσει συνεχόμενα οκτάλεπτα ο κόουτς να αποκτήσει ρυθμό.
Θα μου πεις απο που να τα κόψει; Ε γι αυτό είναι αυτός ο κόουτς κι όχι εγώ.
Απὀ Μαργαρίτη ας πούμε μπορεί να κόψει κάτι, λόγω ηλικίας όταν παίζει συνεχόμενα ασθμαίνει. Κι ο Τσαλμπούρης ας πάρει λίγο χρόνο στο 3,5 . Ίσως δουλέψει το τρυκ.

Ο Λοβ έδειξε πως μπορεί να γίνει πιο χρήσιμος. Μπασιμο και στη γραμμή. Κι όταν ζεσταθεί μπορεί να βάλει και τα σουτάκια του...
Χρὀνο επίσης θέλει κι ο Μήτρου-Λονγκ , δε μπορεί να μην κόψει χρόνο από τον Νώντα τώρα που είναι αρνητικός...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:00

Palok, είναι γνωστό ότι οι αναλύσεις σου είναι πλήρεις.
Αλλά αυτή η εισαγωγή που έγραψες με τον παραλληρισμό με την ταινία του Τσιωλη είναι καταπληκτική ! ΕΥΓΕ !

Να κάνω κι εγώ μια αντίστοιχη αναφορά σχετικά με τους περιφερειακούς μας ..
(απο το "παρακαλώ γυναίκες μην κλαίτε" του ιδίου)
Η συζήτηση είναι για το τι λεφτά δικαιούνται ο αγιογράφος και ο βοηθός του, κουβεντιάζουν με την εκκλησιαστική επιτροπή κι δυο ασχετοι ηλικιωμένοι παρεμβαίνουν και απαντούν.
Μου δίνεις λεφτά για ταξί, εγώ πάω με τα πόδια. Δικαιούμαι τα λεφτά;
- Άμα πάει με τα πόδια, τα δικαιούται!
Σας δίνω λεφτά ν’ ανάψετε κερί. Δικαιούστε τα λεφτά;
- Δεν τα δικαιούται!
Μου δίνεις λεφτά για να πάω διακοπές, παραδείγματος χάριν. Εγώ κάθομαι στο σπίτι μου. Δικαιούμαι τα λεφτά;
- (αφού συμβουλεύεται με το βλέμμα τη σύντροφό του) Τα δικαιούται!
Μου δίνεις λεφτά για να πληρώσω δικηγόρο. Εγώ απολογούμαι μόνος μου. Δικαιούμαι τα λεφτά;
Όλοι τώρα έχουν στρέψει το βλέμμα τους στο ζευγάρι και κρέμονται απ’ τα χείλη του ανδρός.
«Τα δικαιούται!», λέει η γριά, «δεν τα δικαιούται», απαντάει ο γέρος, «τα δικαιούται!», επιμένει με σθένος η γριά

Κάπως έτσι , λέμε .. δικαιούται ο κόουτς να παίζει με δίδυμο Λοβ, Γκρίφιν ? Δικαιούται !
..δικαιούται ο κόουτς να παίζει με δίδυμο Γκρίφιν, Νώντα ? Δεν δικαιούται !
:D :lol:
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:09

Το θεωρώ ουτοπικό να συζητάμε για τακτικές α' γραμμής με παίκτες που μόνο εξελικτικά μπορούν να γίνουν αντάξιοι των συστημάτων και τακτικών.
Πρώτιστο θα είναι να εξελιχθεί η ομαδικότητα προκειμένου να καλυφθούν οι ατομικές αδυναμίες και να διευρυνθούν οι ομαδικές δυνατότητες. Σε αυτό βλέπω ότι εργάζεται ο Λυκογιάννης.
Η ομαδική συμπεριφορά αρχίζει να θυμίζει ΠΑΟΚ των καλών εποχών και η εξέλιξη μέσα σε 1 μήνα είναι τεράστια.
Η ομάδα βγάζει υπευθυνότητα και επαγγελματισμό που έλειπαν.
Οι υπόλοιπες συζητήσεις θα ήταν ορθές, εάν δεν υπήρχε παικτική αστάθεια.
Ισως μετά την παγίωση της ορθής ομαδικής λειτουργίας (σε περίπου ένα μήνα) να αρχίσει η ομάδα να εργάζεται περισσότερο στα χαρακτηριστικά των παικτών και των "ομάδων" που μπορούν να δημιουργήσουν.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:18

Εγώ για τον Κονατε θεωρώ πως όντως πρέπει να πάρει παραπάνω χρόνο. Στην τελική καλός είναι, βάζει την μπάλα στο καλάθι και σκληρές άμυνες θα βγάλει. Με την Γριά αν δεν παιξεις 25 λεπτά με Κακλαμάνακη Κονατε τον Καββαδα, θα πάρουμε βραβείων χρυσού βατόμουρου.

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:29

Τα επόμενα εντός είναι με:
γριά
βάζελο
Προμηθέα
ΑΕΚχ
Με αυτή την εικόνα αμυντικά και στα playmaker τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα... δεν βλέπω βελτίωση και σ'αυτό μάλλον δεν φταίει ο προπονητής αλλά τα χαρακτηριστικά κάποιων παικτών προφανώς.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:48

νομίζω όλοι συμφωνούμε πλέον σε αυτό. Και έτσι είναι, ο ΠΑΟΚ μοιάζει ξανά ΟΜΑΔΑ, προφανώς λόγω Λυκογιάννη, παρά την περίεργη (τελικά) στελέχωση του ρόστερ. Αν ο coach μπορούσε να φέρει 1-2 παίκτες κλειδιά, ο ΠΑΟΚ θα έπαιζε για 6αδα, ού μην και πιο πάνω.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 11 Ιαν 2021, 14:52

fossa έγραψε:Τα επόμενα εντός είναι με:
γριά
βάζελο
Προμηθέα
ΑΕΚχ
Με αυτή την εικόνα αμυντικά και στα playmaker τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα... δεν βλέπω βελτίωση και σ'αυτό μάλλον δεν φταίει ο προπονητής αλλά τα χαρακτηριστικά κάποιων παικτών προφανώς.


Καταρχήν η ομάδα όπως μπορεί να χάσει όλα τα εντός έτσι μπορεί να πάρει εκτός λαρισα ρουλη μεσολλογγι ιωνικο (που παραδοσιακά ξεκινάει να χανει παίκτες ιανουάριο) λαύριο ειδικά με γήπεδα χωρίς κόσμο.
Φυσικά δεν λέω πως θα τα πάρουμε ολα η τα περισσότερα, όπως δεν θα χάσουμε και όλα (6) τα εντός.
Το πρόγραμμα είναι όπως το βλέπει κανείς (καλό - κακό) ανάλογα με την εμπιστοσύνη που έχει στην ομάδα.
Πάντως αν υπάρχουν σκέψεις για εξάδα τα παιχνίδι με γρια είναι υπερκρίσιμο. Με έναν από κατσιβελη - κονιαρη η πεντάδα ήταν σίγουρη, θα αφήναμε έξω γρια κολοσσο λαυριο (γνώμη μου πάντα).
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 11 Ιαν 2021, 15:03

Ρε συ Ιάσονα,το Λαύριο κέρδισε κούλα,Βαζελο σχετικά εύκολα,επειδή εμείς τους βρήκαμε αποδεκατισμενους και τους σφαλιαρωσαμε,είναι εύκολο να είμαστε από πάνω τους;
Ας περάσουμε Κολοσσό,Μεσολόγγι,ρουλη, Ιωνικό,Λάρισα.
Δεν ήμαστε για πολλά παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 11 Ιαν 2021, 15:53

obanebane έγραψε:Ρε συ Ιάσονα,το Λαύριο κέρδισε κούλα,Βαζελο σχετικά εύκολα,επειδή εμείς τους βρήκαμε αποδεκατισμενους και τους σφαλιαρωσαμε,είναι εύκολο να είμαστε από πάνω τους;
Ας περάσουμε Κολοσσό,Μεσολόγγι,ρουλη, Ιωνικό,Λάρισα.
Δεν ήμαστε για πολλά παραπάνω.


Όντως τους κέρδισε, παρολαυτα δεν μπορώ να δεκτω πως δεν μπορείς να νικήσεις ομάδα με πλει μέικερ τον Μουράτ. Προφανώς είναι σε πολύ καλό φεγγάρι και παίζει καλό μπάσκετ για το ροστερ του. Αν θα είναι σε τόσο καλό φεγγάρι και όταν θα παίξουμε και αν θα είναι τόσο κακή ή άμυνά μας μέχρι τότε θα δείξει.
Πάντως ρε μπανε αντικειμενικά μπορείς να κερδίσεις το Λαύριο σε κεκλεισμένων παιχνίδι, ΠΑΟΚ είσαι
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 11 Ιαν 2021, 15:59

Ιάσονας έγραψε:
fossa έγραψε:Τα επόμενα εντός είναι με:
γριά
βάζελο
Προμηθέα
ΑΕΚχ
Με αυτή την εικόνα αμυντικά και στα playmaker τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα... δεν βλέπω βελτίωση και σ'αυτό μάλλον δεν φταίει ο προπονητής αλλά τα χαρακτηριστικά κάποιων παικτών προφανώς.


Καταρχήν η ομάδα όπως μπορεί να χάσει όλα τα εντός έτσι μπορεί να πάρει εκτός λαρισα ρουλη μεσολλογγι ιωνικο (που παραδοσιακά ξεκινάει να χανει παίκτες ιανουάριο) λαύριο ειδικά με γήπεδα χωρίς κόσμο.
Φυσικά δεν λέω πως θα τα πάρουμε ολα η τα περισσότερα, όπως δεν θα χάσουμε και όλα (6) τα εντός.
Το πρόγραμμα είναι όπως το βλέπει κανείς (καλό - κακό) ανάλογα με την εμπιστοσύνη που έχει στην ομάδα.
Πάντως αν υπάρχουν σκέψεις για εξάδα τα παιχνίδι με γρια είναι υπερκρίσιμο. Με έναν από κατσιβελη - κονιαρη η πεντάδα ήταν σίγουρη, θα αφήναμε έξω γρια κολοσσο λαυριο (γνώμη μου πάντα).


Ναι μπορεί να κερδίσει εκτός ιδίως τη Λάρισα και τον Άρη και άλλους αλλά όταν ακόμα και στην έδρα σου με το ελλιπές Μεσολόγγι, με τη τραγική Λάρισα και όλους τους άλλους παίζεις στο πόντο δεν μπορώ να κάνω σκέψεις για ψηλά αλλά κοιτάω δυστυχώς χαμηλά.
Η πίεση θα μεγαλώσει αν δεν κάνεις τουλάχιστον 2 νίκες σ'αυτά τα 4 εντός. Ιδίως με τη γριά φυσικά που και αυτή είναι ομάδα της πλάκας φέτος.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 11 Ιαν 2021, 16:03

Πλην των ματς με Κουλα βαζελο, όλα τα υπόλοιπα μπορείς να τα χτυπήσεις.
Προμηθέας και Περιστέρι χασαν και από ομάδες που κερδίσαμε.

Επειδή βλέπω πλέον μιλάμε για 6αδα, πρέπει να χάσουμε όσα λιγότερα ματς γίνεται στην έδρα μας.
Με άλλα 2-3 δίπλα σε αυτούς που αναφέρατε, μπορούμε και 6αδα
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 11 Ιαν 2021, 16:28

Δυστυχώς η γρια δεν μας ταιριάζει καθόλου, μεγάλο προβλημα το μαρκάρισμα του Καββαδα με αυτό το ρόστερ.
Προσωπικά ελπίζω να δω τον Μαργαρίτη να παίζει για να πάρει χρόνο ο Τσαλμπούρης στο 5, με βοήθειες στο μαρκάρισμα του Καββαδά, να παίξει πολύ και καλά ο Κονατέ που μπορεί να τον ματσάρει σε δύναμη, γιατί αν υπάρχει ένα είδος ψηλού που δεν ταιριάζει στον Κακλαμανάκη καθόλου είναι ο Καββαδάς.
Προσωπικά πιστεύω πως στο φετινό πρωτάθλημα σε όλα τα παιχνίδια (πλην βάζελο έξω) έχεις πιθανότητες έστω λίγες να νικήσεις όπως και όλα μπορεί να τα χάσεις.
Δυναμικό άθλημα το μπάσκετ, πολλές οι προοπτικές βελτίωσης του ρόστερ.

fossa έγραψε:Ναι μπορεί να κερδίσει εκτός ιδίως τη Λάρισα και τον Άρη και άλλους αλλά όταν ακόμα και στην έδρα σου με το ελλιπές Μεσολόγγι, με τη τραγική Λάρισα και όλους τους άλλους παίζεις στο πόντο δεν μπορώ να κάνω σκέψεις για ψηλά αλλά κοιτάω δυστυχώς χαμηλά.
Η πίεση θα μεγαλώσει αν δεν κάνεις τουλάχιστον 2 νίκες σ'αυτά τα 4 εντός. Ιδίως με τη γριά φυσικά που και αυτή είναι ομάδα της πλάκας φέτος.


Και γιατί να μην σταθείς στην εμφάνιση με άεκ έξω ή με κολοσσό ξερω γω. Περίεργη χρονιά δεν έχει σταθερές να βασίσει κάποιος ασφαλείς προβλέψεις
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Δευτ 11 Ιαν 2021, 16:42

Η αλήθεια είναι πως το πρωτάθλημα είναι περίεργο. Μέσα σχεδόν της σεζον και μια αγωνιστική πριν, από 3 έως τέλος όλοι πέφτουν και όλοι βγαίνουν 3οι.

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mene' » Δευτ 11 Ιαν 2021, 22:15

Επειδή είδα ότι το ποστ μου προκάλεσε κάποιες αντιδράσεις θα ήθελα να εξηγηθώ.

Αγαπητοί κύριοι συγνώμη αν ενόχλησα με οποιοδήποτε τρόπο.
Είμαι 48χρ. και έγινα ΠΑΟΚ το 1985 όταν πήρε μεταγραφή ο Σταυρόπουλος από την ομάδα της πόλης που γεννήθηκα στην ομάδα της πόλης που έχω μέσα στην καρδιά μου.
Έχω παίξει αρκετό μπάσκετ, έχω παρακολουθήσει πολύ περισσότερο μπάσκετ (πάνω από 4.000 παιχνίδια) και πριν από μερικά χρόνια ξεκίνησα να βγάλω δίπλωμα προπονητή αλλά για διάφορους λόγους (οικονομικούς & άλλους) δεν τελείωσα τα σεμινάρια.
Δεν ζω στο παρελθόν απλά είχα μια βραδιά νοσταλγίας που θέλησα να μοιραστώ με εσάς που νιώθετε.
@hellrider : γενικά και εγώ συμφωνώ με αυτά που είπες
@palok: σε διαβάζω ανελλιπώς και μου αρέσουν αυτά που βλέπεις στο παρκέ, έχεις μάτι προπονητή.

Στα τις ομάδας τώρα:
Πιστεύω ότι για έχεις καλή ομάδα πρέπει να έχεις καλό άσσο και καλό σέντερ πριν από οτιδήποτε άλλο και την έλλειψη των 2 αυτών στοιχείων την διαπιστώσαμε πικρά πέρυσι. Φέτος έλλειμμα υπάρχει πάνω από όλα στον 1 (τα άλλα με διάφορα τρικ καλύπτονται).
Όπως λένε οι Αμερικάνοι για θεωρηθεί κάποιος καλός άσσος πρέπει να έχει πρώτα από όλα 3 στοιχεία: 1. Να παίζει καλή άμυνα 2. να έχει καλό μακρινό σούτ και 3. να ξέρει τι να κάνει με την μπάλα, κυρίως στα δύσκολα.
Ο Ελάιζα έχει τα 2 πρώτα ενώ για τον Νώντα να μην πω καλύτερα τι έχει . . .
Άλλος καθαρός άσσος δεν υπάρχει στην ομάδα και επειδή κάποιος κατεβάζει την μπάλα δεν σημαίνει ότι είναι και 1.
Στην περίπτωση όμως της δικής μας ομάδας όμως επειδή σουτάρουν σχεδόν όλοι καλά από μακριά θα ήταν προτιμότερο ο άσσος μας να έχει διείσδυση που σπάει άμυνες και προκαλεί ανισορροπία για να βγει το ελεύθερο σουτ.
Στην περίπτωση όμως που δεν θέλουμε - δεν μπορούμε να αλλάξουμε παίκτη ίσως θα έπρεπε να δούμε τα παλιά παιχνίδια (παίζοντας για άλλες ομάδες) που ο Νώντας έπαιξε καλά και να δούμε ποιες ήταν οι συνθήκες που τον βοήθησαν να το κάνει αυτό και ίσως να τις αναπαράγουμε στο δικό μας παιχνίδι.
Τέλος πάντων απλά μερικές σκέψεις ήταν και αν δεν είναι κανείς απο μέσα δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα.
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: ΠΑΟΚ-Μεσολόγγι 96-87 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 12 Ιαν 2021, 00:03

Ιάσονας έγραψε:Δυστυχώς η γρια δεν μας ταιριάζει καθόλου, μεγάλο προβλημα το μαρκάρισμα του Καββαδα με αυτό το ρόστερ.
Προσωπικά ελπίζω να δω τον Μαργαρίτη να παίζει για να πάρει χρόνο ο Τσαλμπούρης στο 5, με βοήθειες στο μαρκάρισμα του Καββαδά, να παίξει πολύ και καλά ο Κονατέ που μπορεί να τον ματσάρει σε δύναμη, γιατί αν υπάρχει ένα είδος ψηλού που δεν ταιριάζει στον Κακλαμανάκη καθόλου είναι ο Καββαδάς.
Προσωπικά πιστεύω πως στο φετινό πρωτάθλημα σε όλα τα παιχνίδια (πλην βάζελο έξω) έχεις πιθανότητες έστω λίγες να νικήσεις όπως και όλα μπορεί να τα χάσεις.
Δυναμικό άθλημα το μπάσκετ, πολλές οι προοπτικές βελτίωσης του ρόστερ.

fossa έγραψε:Ναι μπορεί να κερδίσει εκτός ιδίως τη Λάρισα και τον Άρη και άλλους αλλά όταν ακόμα και στην έδρα σου με το ελλιπές Μεσολόγγι, με τη τραγική Λάρισα και όλους τους άλλους παίζεις στο πόντο δεν μπορώ να κάνω σκέψεις για ψηλά αλλά κοιτάω δυστυχώς χαμηλά.
Η πίεση θα μεγαλώσει αν δεν κάνεις τουλάχιστον 2 νίκες σ'αυτά τα 4 εντός. Ιδίως με τη γριά φυσικά που και αυτή είναι ομάδα της πλάκας φέτος.


Και γιατί να μην σταθείς στην εμφάνιση με άεκ έξω ή με κολοσσό ξερω γω. Περίεργη χρονιά δεν έχει σταθερές να βασίσει κάποιος ασφαλείς προβλέψεις

Ο καταλληλότερος παίκτης για τον Καββαδα είναι ο Konate και κλειδί για την νίκη θα είναι το να δηλώσουμε πως ο Νωντας έχει Covid-19
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης