ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 28 Δεκ 2020, 09:21

Και δεν είχε δίκιο ο Σμιθ, πληρωμένος ήταν αλλιώς θα έκανε προσφυγή, απλά ζορίστηκε που δεν θα ήταν βασικός με Μπράουν και σορτερ, έγινε και η διακοπή λόγω Κορονοϊου και δεν είχε νόημα να πληρώσει η ΚΑΕ δικαστικά έξοδα για να μην πάει πουθενά αλλού όταν δεν μπορούσε να πάει πουθενά ούτως ή άλλως.
Τον Σμιθ πέρυσι το μόνο που τον ένοιαζε ήταν να κάνει νούμερα στην επίθεση για το επόμενο συμβόλαιο. Για αυτό μαρκαρε με τα μάτια για αυτό έπαιζε καλύτερα Ευρώπη από Ελλάδα.
Μεγάλος αλήτης, ο χειρότερος επαγγελματίας, δεν έχει περάσει παίκτης από το μπάσκετ του ΠΑΟΚ που να μην σεβάστηκε την ομάδα έτσι όπως ο Σμιθ.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 28 Δεκ 2020, 09:39

Η ιστορία άλλα έχει δείξει για τους παίκτες που έφυγαν θα πω εγώ.

Όσο για τον Μπάνε, καθένας με την άποψη του. Η δική μου για την παρουσία του ως παράγοντας είναι αρνητική.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 28 Δεκ 2020, 09:46

Κακός ξεκακός, η ομάδα με Σμιθ έδειχνε ότι θα σωθεί οριακά.
Χωρίς Σμιθ ήταν με διαφορά η χειρότερη στην κατηγορία και μια πανδημία την έσωσε, ούτε νίκη δε σταύρωνε ο ΠΑΟΚ. Από τη χειρότερη σελίδα στην ιστορία του συλλόγου γλιτώσαμε
Άμα ήταν απλήρωτος καλά έκανε και μας παράτησε.

Αρκετά με τον πρώην, μπράβο στην ομάδα, μεγάλη νίκη και μεγάλη θέληση για νίκη. Περαστικά στην αρχηγάρα
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 28 Δεκ 2020, 09:52

Odi έγραψε:Η ιστορία άλλα έχει δείξει για τους παίκτες που έφυγαν θα πω εγώ.

Όσο για τον Μπάνε, καθένας με την άποψη του. Η δική μου για την παρουσία τους ως παράγοντας είναι αρνητική.


Φίλε για τον Μπάνε ο καθένας έχει την άποψή του και είναι σεβαστή. Αλλά πέρυσι δεν ήταν ο Μπάνε, τελεία
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 28 Δεκ 2020, 13:19

Αστο να περασει ρε εσυ Ιασονα....αφου βλεπεις....ο ΜΠΑΝΕ φταιει και για τα χρεη του ελληνικου κρατους :lol: :lol:
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό RoadSalt » Δευτ 28 Δεκ 2020, 14:21

Γιατί δε λέει κανένας για τη φάση τους στο τέλος που ο άλλος πάτησε ολόκληρος έξω, μόνο εγώ το είδα; Αν χάναμε το παιχνίδι στο τέλος θα κάναμε ένσταση πάλι; :roll:

(να είμαστε στο +5 και σε 10" να χάσουμε το ματς από τρίποντο-λάθος επαναφορά-τρίποντο τελευταία φορά θυμάμαι το ματς με τις γριές, δεν ξέρω αν το κάναμε ξανά από τότε)
The hounds at our heels
will soon know we are lions.
Άβαταρ μέλους
RoadSalt
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Τρί 15 Δεκ 2020, 23:17
Τοποθεσία: True North

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 28 Δεκ 2020, 16:46

λες ενα ματς ιβανωφειο που νικουσαμε με 2? κάτι τετοιο 4-5 sec πριν το τελος και στην επαναφορα χρεωθηκαμε με επιθετικο και πηρε τη μπαλα ο ντινκινς? και το μπουμπουνησε?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 28 Δεκ 2020, 16:57

οχι θωμά λέει ΠΑΟΚ Γριά 95 με Ζντοβτς Χωλόπουλο τι μας το θύμισες ρε φιλε.

https://www.youtube.com/watch?v=OIAtWvS7tKs
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 28 Δεκ 2020, 17:55

Τρίγωνα κάλαντα με τις γειτονιές

Πικρόγλυκο το χτεσινό ποτήρι της νίκης. Ένα αποτέλεσμα άκρως απαραίτητο για τη δύσκολη συνέχεια, μια μεγάλη επικράτηση επί ενός άξιου αντιπάλου. Συνάμα όμως και ένα κούμπωμα στο στομάχι: πώς έφτασε ο μεγάλος ΠΑΟΚ να αγκομαχά για να κερδίσει εντός τον Ιωνικό Νικαίας? Πώς γίνεται ο ιωνικός να αλλάζει προπονητή, να κάνει 2-3 προσθήκες και να αλλάζει ΑΜΕΣΑ την εικόνα του προς το καλύτερο και να κάνει δια περιπάτου διπλά? Πώς γίνεται το Λαύριο (το οποίο εγώ χαρακτήρισα μετά την Πυλαία την ομάδα με το πιο αδύναμο ρόστερ στους ξένους) να κάνει αυτή την πορεία μέσα σε λίγες εβδομάδες?

Ας πάμε όμως στο πρώτο και πιο ενδιαφέρον σκέλος. Νίκη, mission accomplished. Με πολλά μείον, αλλά πάλι με την γνωστή θέληση, πυγμή και αυταπάρνηση που επιτέλους χαρακτηρίζει αυτή την ομάδα. Έτοιμη να πεθάνει για να κερδίσει. Είτε και κάποιες φορές να πεθάνει τους οπαδούς της για να κερδίσει…

Είναι προφανές ότι δεν ξέρουμε ακόμα ΠΩΣ να κερδίσουμε. Ούτε φυσιολογικό είναι στη Ρόδο να χάνεις τόσο εύκολα τη διαφορά σε 5-6 λεπτά, ούτε και χτες να χάνεις μικροδιαφορές 3-4-5 πόντων όταν παίζεις εντός και έχεις το μομέντουμ. Η ερώτηση είναι θα μάθουμε το ΠΩΣ? Έχουμε παίκτες ΝΙΚΗΤΕΣ? Αυτό θα το γράψει προφανώς η ιστορία, η ομάδα έχει πολλά ακόμα να κάνει στο παρκέ. Και στην επίθεση όπου φαίνεται ότι έχουμε ταλέντο αλλά και δουλεύουμε. Δεν υπάρχει ακόμα ισορροπία στο μέσα-έξω παιχνίδι αλλά υπάρχει στόχευση, υπάρχουν σκόρερς, τα χέρια είναι σχετικά λυμένα, υπάρχουν τρόποι να μπεί η μπάλα στο πλεκτό. Ειδικά αν σκεφτείς ότι δημιουργικά δεν είσαι κάτι ιδιαίτερο (Χτες 16 ασσιστ με 15 λάθη).

Είναι και αυτή η τρελή ισορροπία που προσπαθεί να βρεί η ομάδα στο back court όπου ο Long είναι ένας fast pace άσσος και ο αναπληρωματικός του (Nώντας Π.) αυτό που είναι τέλος πάντων. Ο αναπληρωματικός ο οποίος μετά την τρομερή εμφάνιση του Long πριν 8 ημέρες στη Ρόδο (ranking 23 σε 27’) κατάφερε όχι μόνο να έχει ΙΔΙΟ χρόνο συμμετοχής αλλά και να ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ εκείνος τα ματς… Δίπλα σε αυτούς ο πολύς Griffin ο οποίος δείχνει εμφανώς να κάνει step up και να οδηγεί την ομάδα παρά τις παιδικές επαναφορές που κάνει (τον έχουνε μάθει όλοι και τον μαρκάρουν παράνομα σε λιγότερο από ένα μέτρο απόσταση), και οι αλλοπρόσαλλοι Love-Turner οι οποίο παίζουν (ορισμένες φορές) στο δικό τους pace. Σαν να έχουνε κάποιο cheat στο arkanoid και ενώ όλοι τρέχουν, αυτοί παίζουνε χαλαροί με τις τάπες των βαρελιών. Συνήθως πάντως τα βάζουν ειδικά ο Τέρνερ. Χτες τα βαλε και ο Love. Ειλικρινά σε αυτό το μπάσκετ που πάει να παίξει ο κοουτς εγώ δε βλέπω θέση σε αυτούς τους δύο. Ωστόσο επειδή με αυτούς θα μείνουμε (και καλά θα κάνουμε ενδεχομένως ελέω χρημάτων), θα επανάλαβω ότι ο μεν Love πρέπει 1. να παίρνει τη μπάλα λίγο πριν το μπουμπουνίσει σε ψευτο catch and shoot καταστάσεις και 2. Να μην γίνεται χωρίς να μπορεί ο Jordan της ομάδας (έλεος κόουτς!). Ο δε Τέρνερ θέλει ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑ για να ΔΕΙΞΕΙ και το καινούργιο του μαλλί.

Οι ψηλοί? Παλεύουν, παλεύουν πολύ. Λείπει το athletism, λείπει το σίγουρο rebound, λείπει η άμυνα ψηλά. Αλλά τα παιδιά προσπαθούν. Ο Beau? Είπαμε αυτό μπορεί αυτό κάνει. Είναι ο Dan Majerle των ψηλοφτωχών, αν δεν τα βάλει, η υπόλοιπη προσφορά του είναι επιπέδου Εκεζέγκε. Επιμένω πάντως ότι ένα 4αρι του 50% τρίποντο, πρέπει να δουλέψει και αυτός και η ομάδα για αυτόν στην weak side. Ένα σχήμα που εγώ θα δοκίμαζα είναι ο Κονάτε στο 4 που είναι γκιστοειδές και μαρκάρει όποιον θέλει με τον (πολύ τίμιο) Κακλαμανάκη στο 5.

Πεδουλάκη πατώνεις? Ερχόμαστε λέμε…
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό RoadSalt » Δευτ 28 Δεκ 2020, 18:25

Ιάσονας έγραψε:τι μας το θύμισες ρε φιλε.


Δε φταίω εγώ, χθες στο τέλος παραλίγο θα το θύμιζαν οι άλλοι στο γήπεδο :|

Σχετικά με την (πάντα) άψογη ανάλυση του palok, τον τίτλο για τις γειτονιές και το "πώς έφτασε ο μεγάλος ΠΑΟΚ να αγκομαχά για να κερδίσει εντός τον Ιωνικό Νικαίας? ", άκουσα το μεσημέρι στις ειδήσεις την παρουσιάστρια να λέει ότι "ο ΠΑΟΚ πήρε το ντέρμπυ με τον Ιωνικό" και ήμουν έτοιμος να της απαντήσω και να φάω μπαν από το σαλόνι αλλά σκέφτηκα ότι πιο πολύ δίκιο παρά άδικο έχει και το βούλωσα, εκεί να δεις κόμπο στο στομάχι :| :|
The hounds at our heels
will soon know we are lions.
Άβαταρ μέλους
RoadSalt
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Τρί 15 Δεκ 2020, 23:17
Τοποθεσία: True North

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 28 Δεκ 2020, 19:51

εντάξει το να σχολάς μετά από μια μέρα με άπειρους τσακωμούς στη δουλειά και να φτιάχνεις το εσπρεσάκι σου για να διαβάσεις Θωμά, αξία ανεκτίμητη. Τόσο που μου φάνηκαν λίγα και θέλω κι άλλο.
Τι σημαίνει να μάθω ΠΩΣ να κερδίζω αφού με κλέψαν την παράταση στην Κούλα και κέρδισα 3 In a row?
ας πούμε ότι τα είχα χάσει κάποια, τι εννοείς να μάθει η ομάδα να κερδίζει;
να μην πουλάει τις επαναφορές, ΟΚ, τι άλλο όμως; ούτε παίκτη σαν περσινό τον Σμιθ αδιάφορο κι ατομιστή έχεις , ούτε ανίκανο αμυντικά έχεις (ΟΚ ο ΜΠΟ στα κλεισίματα δεν πατάει παρκέ), ούτε κάποιον να χαλάει την ομάδα με τη συμπεριφορά του έχεις. Αν προσέξατε, ο Νώντας μετά από κείνο το ματς που το παράκανε στα σουτ το παραδέχτηκε, κατάλαβε το λάθος και ΔΕΝ το επανέλαβε να πάρει πολλά κι αλόγιστα σουτ (άλλο καναδυό, αυτά είναι στο dna του παικτικά).
Από την άλλη, έχεις πολλά καλά.
:arrow: Εγώ βλέπω τον BA-ga-sa σαν θηρίο που δεν έχει γίνει unleash. Μπορεί να σαρώσει με τη δύναμή του. Και να ανέβει αμυντικά ειδικά στο πάνω από το στεφάνι παιχνίδι.
:arrow: Ἐχεις κόουτς που παρακολουθεί παιχνίδι και σκέφτεται, αντιδρά, κάνει κάτι. Καλό ή κακό , πάντως ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ. Άλλοτε θα βγουν, άλλοτε όχι, αλλά ΕΧΕΙΣ στρατηγό στη μάχη.
:arrow: Έχεις πολύ σκορ από τα guards, Griffin/ Love/ Terner είναι παίκτες που θα το μπουμπουνίσουν με καλά αποτελέσματα, έχουν και διείσδυση οι 2 πρώτοι. O Mitrou-Long έχει δυνατότητες αλλά δεν έχει ξεσκουμπωθεί ακόμα, ίσως ανέβει επιθετικά. Και για τον Νώντα που πολλοί βρίζουν, ΟΚ δεν θα παίξει έτσι σε μας αλλά ξεχνάτε στη Λάρισα προ λίγων μηνών ότι ήταν το 1ο βιολί επιθετικά με καλά νούμερα (δεν είμαι σίγουρος αλλά θυμάμαι κοντά στο 40% τρίποντο και κάπου 15π. ΜΟ). Αυτό σημαίνει ότι αν είστε έτοιμοι να ανεχθείτε τα λάθη χωρίς να τον βρίζετε ολημερίς, θα πάρετε από τον παίκτη καλύτερες επιθετικές επιδόσεις.
ΥΓ θα επαναλάβω και 1 σοβαρή απορία μου : PALOΚ είδες σήμερα πραγματικές playmaking ικανότητες του Griffin? έφτιαχνε φάσεις για τους ψηλούς ή σκόραρε, γενικά προκαλούσε τη μεγαλύτερη ανισορροπία στην άμυνα ξεκινώντας από την κορυφή.
ΥΓ2 που πάτησαν έξω ρε παιδιά να ψάξω να το δω;
ΥΓ3 και ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ: επειδή δεν το χω καταλάβει, ποιο είναι το μπάσκετ που πάει να παίξει ο κόουτς; τι δείγματα γραφής έχουμε από άλλες δουλειές του και τι ψυχανεμιζόμαστε για το τώρα;; ειλικρινά θέλω κάποιος να μου πει γιατί αυτά δεν έχω τις γνώσεις να τα δω...ευχαριστώ
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 28 Δεκ 2020, 20:06

θα απανταω λιγο λιγο στα ερωτηματα αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι το ροστερ σου (χωρις να ειναι εξαιρετικό προφανως) και ο προπονητής σου είναι για παραπάνω (λέω εγώ τώρα). Είναι δλδ να γυρνάς το εντος με τον ιωνικό και στο 65-61 κάπου εκεί να μην ξαναγυρίσεις πίσω. Κι όμως ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. ακόμα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 28 Δεκ 2020, 20:10

είδα τώρα τις καλύτερες φάσεις και το πάτημα του Φιτζπάτρικ τελείως εκτός γραμμής για να γυρίσει τη μπάλα μέσα και να ολοκληρώσουν το κλέψιμο από την επαναφορά μας είναι ΤΡΑΓΙΚΟ καθώς δυο διαιτητές είναι στην ευθεία της γραμμής!!!
επίσης η πίεσή του από πίσω πάνω στο σώμα του Τερνερ αν παγώσεις το καρέ είναι καθαρά ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΑ.
Έλεος δηλαδή αν με την επίθεσή τους παίρναν ισοφάριση ή τρίποντο, τι θα λέγαμε;;

Στο ότι δεν κρατάς διαφορά έχει να κάνει με απουσία κόσμου και προφανώς και με το μεντάλιτι που κτίζεται από το μηδέν...

Μια βασική δουλειά του κόουτς είναι να αποφασίσει με ποιούς θα παίζει ΨΥΧΡΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΩΜΕΝΑ όταν ζορίζει το πράγμα.

και η γνώμη του δημοσιογράφου Κλείτου:
https://www.basketplus.gr/index.php/apo ... -karkanias
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΚΑΡΝΤ;;;ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ;; ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ;;

ΡΕ ΛΕΣ;
https://www.sport24.gr/basket/koniaris- ... 94361.html
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 28 Δεκ 2020, 21:25

KalamarGiannis έγραψε:είδα τώρα τις καλύτερες φάσεις και το πάτημα του Φιτζπάτρικ τελείως εκτός γραμμής για να γυρίσει τη μπάλα μέσα και να ολοκληρώσουν το κλέψιμο από την επαναφορά μας είναι ΤΡΑΓΙΚΟ καθώς δυο διαιτητές είναι στην ευθεία της γραμμής!!!
επίσης η πίεσή του από πίσω πάνω στο σώμα του Τερνερ αν παγώσεις το καρέ είναι καθαρά ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΑ.
Έλεος δηλαδή αν με την επίθεσή τους παίρναν ισοφάριση ή τρίποντο, τι θα λέγαμε;;

Είσαι πολύ σωστός και για τις 2 φάσεις. Στην Ρόδο ο παίκτης τους είχε πατήσει την γραμμή και στο Παλατάκι ακόμη χειρότερα..
Βέβαια οι διαιτητές το κάνουν γαργάρα.
Δεν ξέρω αν μπορεί ο παίκτης που κάνει την επαναφορα να υποδείξει στον διαιτητή το τι γίνεται..
Πολλές φορές ο ρεφ κάνει συστάσεις και ο αμυντικός .. μαζεύεται (νομίζω ότι αν το επαναλάβει στο καπάκι έχει κάποια ποινη..).
Και τελικά σου βγαίνει παραπονούμενος ο Κολοσσός ! (και ο αρης :lol: )
Να πουν του Κόνιαρη Α2 ή βρες ομάδα ! !
Εμεις με 2 play maker τι να τον κάνουμε ; 8-) :lol:
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3624
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός 86-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 28 Δεκ 2020, 21:55

KalamarGiannis.....απο τον γαυρο δεν θελω ουτε δανεικη ζαχαρη να φτιαξω καφε οχι παικτη......αυτη τη μ@@@κια του παρελθοντος να παιρνουμε δανεικο παικτη μας που μολις πηρανε οι αθηναιοι κοψοχρονιά δεν θα την επαναλαβουμε (ελπιζω)! Κατα τα λοιπα συμφωνω πολυ σε αυτα που εγραψες!

Palok μου αρεσει γενικα το αρθρο σου...θα γραψω μονο τις ενστασεις/διαφωνιες μου!

1.Σου εχω ξαναπει.....μην γραφεις ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ εντος/εκτος εδρας ματς...το επαναλαμβανεις συνεχως και ειναι λαθος....δεν υπαρχει φετος αυτο...το επιβεβαιωνουν ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ και τα ιδια τα ματς!

2. Δεν μου αρεσει που δεν λες ΕΥΘΕΩΣ για την ευθυνη του κοουτς στον χρονο που δινει σε Μητρου-Λονγκ/ Νωντα Π. , στην επανειλημμένη ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ αποφαση να κανει την κρισιμη επαναφορά ο Γκριφιν και την επισης ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ αποφαση να παιζει στο τελος των ματς που κρινονται στον ποντο με Νωντα Π. και Λοβ που εχουν τρικυμια στο κρανιο!

Υ.Γ. Ο κοουτς ειπε κατι πολυ ωραιο ερωτωμενος για τον Μπιτς.....πως πρεπει να προστατευτει ο Χατζοπουλος και οσα εχει κανει και να μην ξεφυγει η κατασταση οικονομικα με αλλαγες παικτων οποτε ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ!

Υ.Γ.2 Ο Αγγελου μου ειναι πολυ αντιπαθης ΑΛΛΑ η δηλωση του περι δικαιης νικης του ΠΑΟΚ δεν την εχω ακουσει απο πολλα στοματα προπονητων που εχουν χασει ματς στα τελευταια δευτερολεπτα! Τα σεβη μου......
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης