Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 20 Δεκ 2020, 19:03

Στον Κολοσσό Ρόδου αποφάσισαν να καταθέσουν ένσταση την Δευτέρα (21/12) για τις τρεις φάσεις στις οποίες διαμαρτύρονται στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.

Το τρίτο ημίχρονο του αγώνα του Κολοσσού Ρόδου με τον ΠΑΟΚ είναι... γεμάτο. Οι Ροδίτες διαμαρτύρονται για τρεις φάσεις στα τελευταία επτά δευτερόλεπτα, οι οποίες έκριναν την αναμέτρηση.

Ανάμεσα σε αυτές είναι και το τρίποντο του Έλστον Τέρνερ τζούνιορ, ο οποίος διαμόρφωσε το τελικό 84-85, με την μπάλα να έχει χτυπήσει στην πλάγια γραμμή, πριν το σουτ του Αμερικανού, όπως φάνηκε στο ριπλέι.

Οι Ριδίτες δεν πρόλαβαν ανοιχτό το φύλλο αγώνα, ώστε να καταθέσουν την ένσταση, όμως αυτό θα το πράξουν την Δευτέρα (21/12) και πλέον το αν θα προχωρήσει η υπόθεση βρίσκεται στο χέρι του αθλητικού δικαστή του ΕΣΑΚΕ, ο οποίος θα κρίνει εάν θα εξετάσει την ένσταση της ομάδας της Ρόδου ή όχι.

Σε κάθε περίπτωση, στον Κολοσσό δεν έμειναν με σταυρωμένα χέρια, με το πέρας του αγώνα, εκφράζοντας τα παράπονά τους με επίσημο τρόπο, για τις αποφάσεις στα τελευταία δευτερόλεπτα της αναμέτρησης του περασμένου Σαββάτου.



SDNA
Τελευταία επεξεργασία από PAOK_Antarctica και Κυρ 20 Δεκ 2020, 19:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15451
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Κυρ 20 Δεκ 2020, 19:12

Ο ΠΑΟΚ πρέπει να διαμαρτυρηθεί για ακραία τα ακραία σφυρίγματα (φάουλ - λάθη) που έβαλαν τον Κολοσσό ξανά στο παιχνίδι. Μόνο δικά μας φάουλ έβλεπαν ή εφεύρισκαν και μόνο δικά μας λάθη.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 20 Δεκ 2020, 20:16

Για την φαση της επαναφορας εχει δικιο ο palok......ο παικτης τους που μαρκαρει στην επαναφορα δεν εχει ουτε μισό μετρο αποσταση!
Για τις αλλαγες ειπα την αποψη μου.....1 ματς ακομα ο Λοβ και 2 ο Κονατε!

Γιατι εχω την αισθηση πως θα επαναληφθει η ιστορια ακριβως οπως εγινε την 1η χρονιά του Παπαθεοδωρου;
Και τοτε η ομαδα δεν επαιρνε αποτελσματα και κραζαμε τον κοουτς....ηρθε εκεινο το ματς στο Παλε με τα σκουληκια που κερδισαμε με τριποντο στο τελος του Ζαρα και απο εκει εγινε Restart!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 21 Δεκ 2020, 01:17

palok έγραψε:
Ας δούμε όμως τον κανονισμό: "κανένας παίκτης δεν θα πρέπει να βρίσκεται σε απόσταση μικρότερη του ΕΝΟΣ ΜΕΤΡΟΥ από τον παίκτη που κάνει την επαναφορά όταν η εκτός γραμμής ελεύθερων εμποδίων περιοχή είναι μικρότερη των ΔΥΟ μέτρων".


Εννοούν ότι πρέπει να έχει δύο μέτρα χωρίς εμπόδια από πίσω του ο παίκτης που κάνει επαναφορά;
Γιατί ο δικός τους είναι στη γραμμή ο Γκρίφιν κάνει προς τα πίσω και έχουν περίπου ένα μέτρο διαφορά απ'ότι είδα και δεν έχει εμπόδια πίσω του, έχει κάτι καναπέδες αρκετά πιο πίσω.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 21 Δεκ 2020, 01:26

Palok διάβασα την ανάλυση σου, όπως πάντα μπασκετική και βαθιά. Γενικά καλή συζήτηση γίνεται στο paokmania για το μπάσκετ τελευταία, και οι αναλύσεις σου παίζουν μεγάλο ρόλο σε αυτό.
Τρία σχόλια - απορίες.
1. Ο Λοβ είναι προφανώς ποιοτικός παίκτης που το παιχνίδι του μέχρι στιγμής δεν βγαίνει. Μπορεί να πάρει χρόνο στο 3, σε σχήμα με Γκριφιν και μητρου Λονγκ ή Παπαντωνίου, ειδικά στα διαστήματα που κολλάμε επιθετικά σε παιχνίδια που γενικά ελέγχουμε?
2. Δεν θα έπρεπε ο ΠΑΟΚ να παίξει λίγο παραπάνω ζώνη για να χαλάσει το μυαλό των αντιπάλων του, κάτι που θα βοηθούσε και τον Μαργαρίτη?
3. Ο Κονατε φαίνεται να έχει χάσει αθλητικοτητας σε σχέση με πέρυσι πρόπερσι (βίντεο ncaa). Είναι θέμα βάρους, τραυματισμού ή η έλλειψη προσαρμογής τον έχει πάντα ένα χρόνο πίσω από την φάση με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσφέρει.

Υ. Γ. Εξακολουθώ να θεωρώ πως ένας Τεπιτς αντί του Τέρνερ θα βελτίωνε τρελά την ομάδα και πως ο Τέρνερ πρέπει να αλλαχτεί, διαβάζω όμως για τον Προμηθέα και τους παίκτες που διώχνει, αλλαγή φαγιε Μπιτς θα ήταν επίσης τρελό upgrade στη ρακέτα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2538
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 21 Δεκ 2020, 09:12

fossa έγραψε:
palok έγραψε:
Ας δούμε όμως τον κανονισμό: "κανένας παίκτης δεν θα πρέπει να βρίσκεται σε απόσταση μικρότερη του ΕΝΟΣ ΜΕΤΡΟΥ από τον παίκτη που κάνει την επαναφορά όταν η εκτός γραμμής ελεύθερων εμποδίων περιοχή είναι μικρότερη των ΔΥΟ μέτρων".


Εννοούν ότι πρέπει να έχει δύο μέτρα χωρίς εμπόδια από πίσω του ο παίκτης που κάνει επαναφορά;
Γιατί ο δικός τους είναι στη γραμμή ο Γκρίφιν κάνει προς τα πίσω και έχουν περίπου ένα μέτρο διαφορά απ'ότι είδα και δεν έχει εμπόδια πίσω του, έχει κάτι καναπέδες αρκετά πιο πίσω.


θα σου απαντήσω: Πράγματι ο κανονισμός λέει ΕΝΑ μέτρο από τον παίκτη. Αν ο παίκτης έχει συγκεκριμένη θέση, ο κανονισμός είναι σωστά γραμμένος. Αν ο παίκτης μπορεί να πάει πίσω (μ'έχρι δύο μέτρα) ανάλογα των διαστάσεων του γηπέδου, ο κανονισμός ορίζει απόσταση δύο σημείων στα οποία το ένα δεν είναι σταθερό. Δηλαδή αν το δούμε με αυτή την οπτική, πράγματι αν ο αμυντικός πάει και κάτσει πάνω στη γραμμή, αυτός που κάνει την επαναφορά πρέπει (ΑΝ μπορεί) να πάει ο ΙΔΙΟΣ ένα μέτρο πίσω! Το μάτι λοιπόν του διιατητή (αυτός είναι ο ανιχνευτής) οφείλει να επαναμετρήσει την απόσταση και αν είναι ΕΝΑ μέτρο όλα ΟΚ. Άρα ο Χ Κολοσσός μπορεί να πεί οτι δεν υπάρχει παράβαση. Αυτό όμως είναι το ΠΝΕΥΜΑ του κανονισμού? Να κάνει τα δικά του ο αμυντικός σε μια ΕΛΕΥΘΕΡΗ επαναφορά από το αουτ και αυτός που κάνει την επαναφορά να πρέπει να κάνει πίσω? Και αν κατά λάθος κάνει ΤΡΙΑ βήματα πίσω και ο διαιτητής αλλάξει κατοχή? Αν κάνει 1.5 βήμα αριστερά και ο διαιτητής αλλάξει κατοχή? Ερμηνεύω υποκειμενικά τον κανονισμό αλλά θα βαζα και ένα σπίτι οτι οι διαιτητές συμφωνούν μαζί μου. Επίσης να μείνουμε στο οτι ο Γκρίφιν κάνει την συγκεκριμένη πάσα, φταίει 100% το μαρκάρισμα του αμυντικού μπροστά του.

PS; και κάτι τελευταίο, αν ο κανονισμός έχει ορίσει την ΑΠΟΣΤΑΣΗ για να προστατέψει τον ΑΜΥΝΤΙΚΟ και να του δώσει τη δυνατότητα να χαλάσει τη γωνία πάσας , τότε ο διαιτητής όταν συνήθως κάνει παρατήρηση για την απόσταση θα έπρεπε να πηγαίνει σε αυτόν που ΚΑΝΕΙ την ΕΠΑΝΦΟΡΑ και να τον ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΠΙΣΩ!
Τελευταία επεξεργασία από palok και Δευτ 21 Δεκ 2020, 09:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 21 Δεκ 2020, 09:19

Ιάσονας έγραψε:1. Ο Λοβ είναι προφανώς ποιοτικός παίκτης που το παιχνίδι του μέχρι στιγμής δεν βγαίνει. Μπορεί να πάρει χρόνο στο 3, σε σχήμα με Γκριφιν και μητρου Λονγκ ή Παπαντωνίου, ειδικά στα διαστήματα που κολλάμε επιθετικά σε παιχνίδια που γενικά ελέγχουμε?


σχήμα με Long(νώντα), Griffin (ως δεύτερο δημιουργικό γκαρντ) και Love εγώ δε βλέπω σε έναν αγώνα εκτός αν κερδίζεις με +20. Ο Love ούτε να κινηθεί θέλει (ξέρει?) μακριά από τη μπάλα, ούτε να ανοίξει το γήπεδο μπορεί, ούτε catch and shoot είναι (παρόλο που το χει αυτό). Αν με ρωτούσες εξαρχής θα πάρουμε το Love Και θα τον βάζουμε στο 3 θα σου έλεγα άλλαξε πλευρό. Επαναλαμβάνω όμως δε λέω διώξτε τον.

Ο Turner έγραψα σε τί μπορεί να βοηθήσει. Να έρχεται από τον πάγκο, να τελειώνει τα ματς ΑΝ ΘΕΣ ΣΚΟΡ. Εϊναι ένας παίκτης που αποδέχεται το ρόλο του και δε φαίνεται να χάνει το ρυθμό του όταν κάθεται στον πάγκο.

Ιάσονας έγραψε:2. Δεν θα έπρεπε ο ΠΑΟΚ να παίξει λίγο παραπάνω ζώνη για να χαλάσει το μυαλό των αντιπάλων του, κάτι που θα βοηθούσε και τον Μαργαρίτη?


Μεγάλη κουβέντα η ζώνη, δεν έχω καταλάβει γιατί μια ομάδα (όχι μόνο ο ΠΑΟΚ, γενικά) δεν χρησιμοποιεί ζώνες στη διάρκεια ενός αγώνα. No further comment.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 21 Δεκ 2020, 13:28

Αφου λοιπον χαρηκαμε με την νικη, ειπαμε για τυχον αλλαγες και για την ενσταση , να γκρινιαξω λιγο;

ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΓΙΚΟ ΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ 3ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ.....τραγικο ομως....αρχισαμε να χανουμε την διαφορα και ο κοουτς ΟΥΤΕ time out επαιρνε ουτε αλλαγες εκανε και απο τα μισα της περιδου ειχε σχεδον ολη η 5αδα απο 3 φαουλ εκαστος!
Ηταν θεμα χρονου να γινει ντερμπι το ματς ετσι, οπως και εγινε!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 21 Δεκ 2020, 14:08

Ενώ δεν είμαι ο τύπος που γκρινιάζει συχνά για τη διαιτησία, τον τελευταί καιρό έχω γίνει και πρεπει να πω το εξής.
Η ανατροπή που έκανε ο Κολοσσος στην τρίτη περίοδο έχει να κάνει και με το ενστικτο επιβίωσης και εφησυχασμού αντίστοιχα που πάντα υπάρχει στο μπάσκετ, αλλά κυρίως έχει να κάνει με τα φάουλ. Το πώς η μία ομάδα έπαιζε πολύ πιεστική άμυνα και δεν της σφύριζαν φάουλ 20 λεπτά στο δεύτερο ενώ εμείς είχαμε Λοβ Κακλαμανακη και Μπιτς αν θυμάμαι καλα με τρία από το πρώτο με προσπερνάει.
Κοιτάω τώρα τα στατιστικά και κανείς παίκτης του Κολοσσου δεν έφτασε τα 4, μιλάμε αυτό δεν έχει ξαναγίνει ποτέ στο συγχρονο μπάσκετ σε παιχνίδι που κρίνεται στο πόντο.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2538
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 21 Δεκ 2020, 18:27

O Κολοσσός H Hotels ενημερώνει πως τη Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου κατέθεσε ένσταση ενώπιον του Αθλητικού Δικαστή του ΕΣΑΚΕ με αφορμή την παράβαση που δεν καταλογίστηκε, αλλά είδε όλη η Ελλάδα, στα 6,1’’ πριν τη λήξη του αγώνα με τον ΠΑΟΚ και καταδίκασε την ομάδα μας στην ήττα με σκορ 85-84, για την 8η αγωνιστική της Stoiximan Basket League.

Μέσω της ένστασης ζητούμε να παιχτούν ξανά τα εναπομείναντα 6,1’’ της συγκεκριμένης αναμέτρησης, με την κατοχή της μπάλας να είναι υπέρ του Κολοσσού H Hotels.

Δεχόμαστε, επίσης, στο πνεύμα του αθλητικού ιδεώδους που επέδειξε ο ΠΑΟΚ στην ανακοίνωσή του στις 11/12, να επαναληφθεί ολόκληρος ο αγώνας καθώς «Οι αγώνες πρέπει να κρίνονται στα γήπεδα και μόνο σε αυτά και από τις αποφάσεις των πραγματικών πρωταγωνιστών του αθλητισμού, δηλαδή των αθλητών. Εμείς δεν ζητήσαμε ποτέ να πάρουμε παιχνίδι στα χαρτιά. Ζητήσαμε απόδοση δικαιοσύνης και μόνο.»
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15451
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 21 Δεκ 2020, 18:52

hellrider έγραψε:Αφου λοιπον χαρηκαμε με την νικη, ειπαμε για τυχον αλλαγες και για την ενσταση , να γκρινιαξω λιγο;

ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΓΙΚΟ ΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ 3ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ.....τραγικο ομως....αρχισαμε να χανουμε την διαφορα και ο κοουτς ΟΥΤΕ time out επαιρνε ουτε αλλαγες εκανε και απο τα μισα της περιδου ειχε σχεδον ολη η 5αδα απο 3 φαουλ εκαστος!
Ηταν θεμα χρονου να γινει ντερμπι το ματς ετσι, οπως και εγινε!



Αυτά και από εμένα τον αμπασχετο. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 21 Δεκ 2020, 22:34

δείτε τη φώτο που πόσταρε ο Κολοσσός πού είναι ο αμυντικός.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό RoadSalt » Τρί 22 Δεκ 2020, 00:19

Ειρωνειούλες και εισαγωγικά από τον Κολοσσό που τελικά ξέχασαν την λάθος κατοχή και το τρίποντο που δεν ήταν τρίποντο αλλά δίποντο και θέλουν τα 7" με δικιά τους μπάλα. Γιατί όχι ξανά τα 7" με σωστή επαναφορά; Γιατί [ράντομ σχόλιο για τις μάνες τους που δεν θα κάνω για να μην πάω για banια].

Έβλεπα τις προάλλες την ανατροπή με τη Χάποελ στο μπάσκετ για να χαρούμε λιγάκι μέρες που είναι (Σιντλέσκι ΠΑΟΚτσάκι) και στα related είχε τον αγώνα που έγραψε ο palok, οπότε το έβαλα για να δω την τελευταία επαναφορά που ομολογώ ότι δε θυμόμουν. Είμαι σίγουρος ότι ο #13 και ο Σέλερς είναι τόσο χαζοί που πίστεψαν ότι η γραμμή του παρκέ ήταν εκείνη η διαφημιστική που στεκόταν ο δικός μας. Ο [ράντομ επιθετικός προσδιορισμός για τη μάνα του που πάλι δε θα κάνω] με τη σφυρίχτρα φυσικά παραμένει [ ό,τι είπα πριν ]
The hounds at our heels
will soon know we are lions.
Άβαταρ μέλους
RoadSalt
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Τρί 15 Δεκ 2020, 23:17
Τοποθεσία: True North

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 22 Δεκ 2020, 03:02

palok έγραψε:δείτε τη φώτο που πόσταρε ο Κολοσσός πού είναι ο αμυντικός.



Ξέρεις πολύ καλά τόσα χρόνια εδώ μέσα τη γνώμη μου για τις γνώσεις σου γύρω από το άθλημα.
Είναι το λιγότερο εντυπωσιακές και ειμαι από τους πρώτους που είχα την τύχη να σε διαβάζω και να συζητάμε εδώ μέσα.
Έχουμε πει πολλά,κυρίως για το παρελθόν της ομάδας.
Εγώ όπως ξέρεις έχω μείνει σε αυτό το παρελθόν και μου φαίνονται όλοι λίγοι για τον ΠΑΟΚ που αγάπησα.
Έχω δει πολύ μπάσκετ μέχρι τα 25 μου,όταν λέω πολύ εννοώ πάρα πολύ και αναπολώ τις εποχές εκείνες.
Δε μπορώ να βλέπω τέτοιους παίχτες στον ΠΑΟΚ είναι ψυχοφθόρο για μένα.
Γι'αυτό και αναθεματιζω.
Η ομάδα σίγουρα δεν είναι τόσο κακή όσο ίσως την παρουσιάζω εγώ.
Θα φανεί σύντομα.
Όσο για τους διαιτητές,τη γνώμη μου την έχω πει και αυτή αφορά όλα τα αθλήματα
Τον ΠΑΟΚ ή τον αγαπάς ή τον μισείς,δεν υπάρχει ουδετερότητα στα συναισθήματα για τον ΠΑΟΚ,σε κανέναν δεν είναι αδιάφορος.
Δυστυχώς για την χώρα,δεν είμαστε πλειοψηφία,οπότε πρέπει να ανεχτούμε τα αρνητικά συναισθήματα που προκαλούμε στην πλειοψηφία του τόπου.
Δύο ήταν οι λόγοι που έγινα ΠΑΟΚ,μεγαλώνοντας τόσα χιλιόμετρα μακριά,ο κυριότερος ήταν ο Μπανε,υπήρχε ένας ακόμα όμως.
Με όποιον και αν μίλησα στην εφηβεία μου για τον ΠΑΟΚ,μου έλεγε πάντα ότι οι οπαδοί του είναι αλήτες,εγκληματίες,μιάσματα της κοινωνίας.
Όταν λοιπόν στα 13 μου είδα από κοντά αυτούς τους αλήτες,ήθελα να γίνω ένας από αυτούς.
Φιλιά από την καταθλιπτική Κόρινθο.



Υ.Γ Εγώ θα άλλαζα τον Μπιτς πάντως. :twisted:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Κολοσσός Ρόδου - ΠΑΟΚ 84-85 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 22 Δεκ 2020, 12:27

Κεντρική! Με τίτλο Δικέφαλε μεγάλωσα και άλλαξαν πολλά.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες