ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 12 Δεκ 2020, 13:17

Αμα εχουμε χρονο μεχρι την επαναληψη δε φοβαμαι,ειδικα αμα εχουμε φερει κι ενα πλει της προκοπης. Δε με νοιαζει κιολας δλδ ας παιχτει στα ισα κι οτι γινει
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 12 Δεκ 2020, 13:47

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Τιμωρία του διαιτητή (ψυγείο καναδυό αγωνιστικές), επανάληψη των τελευταίων 2'' που θα ξεκινούν με τη βολή του παίκτη μας* που έβαλε το τρίποντο. Τούτο θα ήτο δικαίωσις.


* μη βαράτε, δεν ξέρω τους παίκτες, δεν έχω δει ούτε χαϊλάι.


Δυο αγωνιστικες;
Τουλαχιστον 3 μηνες εξω πρεπει να κατσουν οι αόματοι όρχεις διαιτητές.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 12 Δεκ 2020, 15:37

Ρε τη σφυρίχτρα από το στόμα πρέπει να τους πάρουν δια παντός. Και να τους την σφηνωσουν σε άλλη οπή του σώματος μήπως και βάλουν μυαλό οι υπόλοιποι.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 12 Δεκ 2020, 16:22

john4serres έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Τιμωρία του διαιτητή (ψυγείο καναδυό αγωνιστικές), επανάληψη των τελευταίων 2'' που θα ξεκινούν με τη βολή του παίκτη μας* που έβαλε το τρίποντο. Τούτο θα ήτο δικαίωσις.


* μη βαράτε, δεν ξέρω τους παίκτες, δεν έχω δει ούτε χαϊλάι.


Δυο αγωνιστικες;
Τουλαχιστον 3 μηνες εξω πρεπει να κατσουν οι αόματοι όρχεις διαιτητές.


Κάτσε, γιατί συνετρίβη το πανελλήνιο που επανεξετάστηκε σφύριγμα διαιτητή. Για να φτάσουμε σε αυτό που λες, ή που λέω, θέλει δουλειά πολλή... Μη ξεχνάς ότι μιλάμε για άθλημα που ασχολείται το 5% του πληθυσμού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 20 Δεκ 2020, 17:06

Οριστικό: Επαναλαμβάνεται το ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

Ο ΕΣΑΚΕ δεν έστειλε στο ΑΣΕΑΔ την υπόθεση για την απόφαση επανάληψης του αγώνα της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ, στο κλειστό του ΟΑΚΑ και έτσι η αναμέτρηση θα επαναληφθεί και τυπικά.

Ο αθλητικός δικαστής του ΕΣΑΚΕ με απόφασή του πρότεινε την επανάληψη του αγώνα της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ, στο κλειστό του ΟΑΚΑ, κάνοντας λόγο για αλλοίωση αποτελέσματος έπειτα από τα διαιτητικά λάθη που υπέπεσαν οι ρέφερι του αγώνα.

Ο μόνος τρόπος για να μην διεξαχθεί η επανάληψη του αγώνα των δύο ομάδων θα ήταν σε περίπτωση που ο ΕΣΑΚΕ έστελνε την υπόθεση στο ΑΣΕΑΔ, ασκώντας έφεση. Κάτι το οποίο τελικά δεν έγινε και έτσι -και τυπικά- η αναμέτρηση των δύο ομάδων για την έκτη αγωνιστική της Basket League θα επαναληφθεί.

Από την πλευρά της, άλλωστε, η ΑΕΚ είχε τονίσει πως δεν ήταν αντίθεση στο να επαναληφθεί το παιχνίδι, δηλώνοντας έτοιμη να το κερδίσει για ακόμα μια φορά.


SDNA
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 85-84 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 20 Δεκ 2020, 21:35

η λιγκα θα εστελνε την υποθεση στο ΑΣΕΑΔ? με ποιο σκεπτικο?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης