Abel Fernando Moreira Ferreira ΙΙ

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:03

Μη μασας περναμε ομίλους κ περισσεύουν κ για την αποζημίωση. Ναρθει ομως ενας προπονητης του 8 κ ανω, εσυ δεν εισαι κ του μηδεν του 6 εισαι κ κανεις πειραματα κ μαθαίνεις εδώ.δεν εισαι λιγο αλεπού κ προσαρμοστικος για να πας στο 8... Μπορεί σε δεκα Χρόνια να ταχεις καλύψει αυτά τα κενά αλλά πιστεύω άμα βαλω τον Παυλαρα διπλα λιγότερα κενά θαχει
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:06

Norte έγραψε:ολα οσα συμβαινουν φετος ειναι απολυτα φυσιολογικα αρκει να εχεις καταλαβει τι προσπαθει να κανει ο συλλογος και κυριως τον λογο που το κανει...
στα δικια μου ματια ειναι ξεκαθαρο οτι ο στοχος ειναι να δημιουργηθει μια νεα ομαδα που θα ειναι πιο συγχρονη απο την προηγουμενη των 30+ παικτων και θα μπορει σε βαθος χρονου να ειναι ανταγωνιστικη στο υψηλοτερο επιπεδο(champions league) και ταυτοχρονα να παλευει για τους εγχωριους τιτλους.
στοχος του συλλογου θα πρεπει να ειναι να δημιουργησει της συνθηκες ωστε στα επομενα πολλα χρονια η ομαδα να παλευει για τους τιτλους και τις ευρωπαικες πορειες χωρις να χρειαζεται ο ιβαν να καλυπτει 20+ εκατομμυρια ανοιγμα καθε χρονο...
το πρωταθλημα φετος μπορει να το χασουμε ευκολα μπορει και να το παρουμε στο τελος αλλα το σημαντικοτερο για μενα και η πραγματικη επιτυχια της φετινης χρονιας θα ειναι η αγωνιστικη εξελιξη της ομαδας, χρονο με τον χρονο να γινεται καλυτερη ακομα και αν τα αποτελεσματα στην αρχη δεν ειναι καλα ωστε να φτασει σε σημειο που του χρονου το καλοκαιρι να λεμε οτι εχουμε μια πολυ καλη ομαδα που χρειαζεται 2-3 πινελιες ωστε να ανεβει επιπεδο.
μερικες φορες πρεπει να αντιλαμβανεσαι σαν συλλογος το σημειο στο οποιο βρισκεσαι σε σχεση με τον βασικο σου ανταγωνιστη(οσφπ) και την διαφορα που υπαρχει(κυριως οικονομικα και μετα αγωνιστικα) και να κανεις ενα βημα πισω ωστε τα επομενα χρονια να μην ξεκινας απο μειονεκτικη θεση απεναντι του και κατα συνεπεια να εχεις περισσοτερες πιθανοτητες για τιτλους και επιτυχιες.

Μόνο που ο προπονητής είπε πως φέτος στόχος είναι το πρωτάθλημα...
Ιάσονας

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:09

Πότε το είπε;
Κανονική ερώτηση, όχι ειρωνική
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:13

Bono. έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Στο μόνο που διαφωνώ και μάλιστα αρκετά είναι η τελευταία πρόταση.
Δεν νομίζω ότι οι αποφάσεις πάρθηκαν ερήμην του.

Μιλάω για την απόφαση από πλευράς διοίκησης να ανατεθεί σε αυτόν το χτίσιμο της ομάδας και όχι σε κάποιον άλλο προπονητή πιο έμπειρο.

Αυτό άλλοι το αποφάσισαν.

Αδερφέ σε παω με 1000 αλλά μη μπερδεύεσαι, το γκρέμισμα ανατέθηκε σε αυτόν. Όχι το χτίσιμο. Γιατί μέχρι στιγμής έχουμε γκρεμίσει 2 ορόφους ποιότητας και ζήτημα να έχουμε χτίσει τη 2η σειρά από τουβλα.
giapas

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:16

Αφού περιαυτολογησα και είπαμε τα θετικά και τα αρνητικά, λύστε μου ρε παιδιά μιά απορία:

Τόσο αναγκαίο είναι για την εξέλιξη της ομάδας, τόσο σχετικό με τα νέα ταλέντα ή τους γερους, τόσο επίπτωση στους αγώνες μεταξύ Ελλάδος και Ευρώπης, το να επιμένει εμμονικα να έχει τρία στοπερ , παρότι έχει κάνει πέντε αλλαγές για να γυρίσει το ματς;

Για ποιο πουστη λόγο ήταν σημαντικό να συνεχίσουμε να έχουμε τρία στοπερ και να βγει το δεξί μπακ για να μπει ο κουτσιας;

Τι πιο λογικό να κρατήσεις το ταχυδυναμο Μπακ μπας και προωθηθεί για καμιά σέντρα και να βγάλεις ένα στόπερ ώστε να έχεις και ισορροπία αλλά και έξτρα παίκτη στην επίθεση;

Τι σκατα ρε παιδί μου τόσο ξεπερασμένη είναι η μπάλα που μάθαμε τόσα χρόνια;

Πόσο σχέση έχει αυτό με το γκρέμισμα και το χτίσιμο και τις σκούπες και τα ξεσκονισματα;
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:19

Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:21

Δεν έχει καμία τακτική ευελιξία σαν προπονητής, είναι πλέον ξεκάθαρο αυτό.

Επίσης, έχει πρόβλημα στην διαχείριση παιχτών και προσωπικοτητων.

Το δείγμα, πλέον, είναι μεγαλο και τα 2 αυτά μειονεκτήματα βγάζουν ματια.

Προφανως έχει και θετικά, αλλά αυτά τα 2 μειονεκτήματα θα του δημιουργήσουν μεγάλο πρόβλημα στο μέλλον αν δεν κάνει κάτι να τα αλλάξει.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag

Δημοσίευσηαπό kayde » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:30

Μπλα,μπλα,μπλα..ξυστα τα @ρχιδια σου.Για τον Αμπελ,οχι για σενα απο πανω.
Άβαταρ μέλους
kayde

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:33

rainmaker έγραψε:Αφού περιαυτολογησα και είπαμε τα θετικά και τα αρνητικά, λύστε μου ρε παιδιά μιά απορία:

Τόσο αναγκαίο είναι για την εξέλιξη της ομάδας, τόσο σχετικό με τα νέα ταλέντα ή τους γερους, τόσο επίπτωση στους αγώνες μεταξύ Ελλάδος και Ευρώπης, το να επιμένει εμμονικα να έχει τρία στοπερ , παρότι έχει κάνει πέντε αλλαγές για να γυρίσει το ματς;

Για ποιο πουστη λόγο ήταν σημαντικό να συνεχίσουμε να έχουμε τρία στοπερ και να βγει το δεξί μπακ για να μπει ο κουτσιας;

Τι πιο λογικό να κρατήσεις το ταχυδυναμο Μπακ μπας και προωθηθεί για καμιά σέντρα και να βγάλεις ένα στόπερ ώστε να έχεις και ισορροπία αλλά και έξτρα παίκτη στην επίθεση;

Πόσο σχέση έχει αυτό με το γκρέμισμα και το χτίσιμο και τις σκούπες και τα ξεσκονισματα;

ναι αλλά στο φμπ άλλα γράφεις..ή αλλος rainmaker είναι εκείνος; :o
Χωρικός

Δημοσίευσηαπό Bono. » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:37

rainmaker έγραψε:Αφού περιαυτολογησα και είπαμε τα θετικά και τα αρνητικά, λύστε μου ρε παιδιά μιά απορία:

Δεν ξέρεις εσύ.
Αυτά είναι κόλπα ζορικα που κάνουν στις Πορτογαλίες.
Άβαταρ μέλους
Bono.

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:39

και μια ερώτηση σε όσους μιλάτε για Ευρωπες και τσου λου.. Έχετε συνειδητοποιήσει οτί από φέτος, αν δεν πάρεις πρωτάθλημα θα παίζεις ...ιντερτότο; ή δεν το γνωρίζετε;; :?
Χωρικός

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:42

Απιστευτα πραγματα....

Το μονο που μου δινει κουραγιο ειναι το γεγονος οτι την ιδια αντιμετωπιση ειχε και ο Λουτσεσκου μετα τον αποκλεισμο απο την Εστερσουντ....

Για να μην μιλησω για τον.....καρπουζα....
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:44

Χωρικε φιλε άλλος είναι εκείνος.

Ζήλεψε παλιά και πήρε το Νικ, δεν είχα νταλκα εγώ να κάνω σοσιαλ μίντια και έμεινε έτσι. Δεν τον παρακολουθώ καν
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:49

rainmaker έγραψε:Χωρικε φιλε άλλος είναι εκείνος.

Ζήλεψε παλιά και πήρε το Νικ, δεν είχα νταλκα εγώ να κάνω σοσιαλ μίντια και έμεινε έτσι. Δεν τον παρακολουθώ καν

αα καλά.. και γω τον διάβαζα κι όλας νομίζοντας πως είσαι εσύ! :lol: οκ!
Χωρικός

Δημοσίευσηαπό mbison » Κυρ 27 Σεπ 2020, 00:58

MATOS MATOS MATOS
Άβαταρ μέλους
mbison

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: blackchaos και 9 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler