70.Γιώργος Κούτσιας

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 10 Αύγ 2020, 22:39

ευλογησον
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 10 Αύγ 2020, 22:51

Κλαους part 2 οσον αφορα αντιληψη της περιοχης. Αν παρατηρησετε δε γυρισε στα τυφλα και σουταρε, καταλαβε οτι ειναι αδεια η γωνια και γυρισε το σωμα του.
Μου θυμισε Κλαους στο γηπεδο της λαρισας στην πρωτη του εμφανιση
Dimg4
 

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Αύγ 2020, 23:00

prist64 έγραψε:παρακαλουνται οι γνωστοι αγνωστοι του φορουμ
να μη σκεφτουν καν,ποσο μαλλον να καταστησουν τον Κουτσια.................πουλεν τους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Πάντα ακούω τους σεβάσμιους πατέρες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Τρί 11 Αύγ 2020, 02:51

ΑποστόληςΑ έγραψε:Όταν έχασε το πρώτο κοντρόλ σκέφτηκα ότι δεν πειράζει που έχασε την ευκαιρία. Και όμως το έβαλε και μάλιστα με το αριστερό. Αυθεντικός killer!

Εγω γιατί το είδα ότι δεν έχασε το πρώτο κοντρόλ και ήθελε να την σηκώσει απο την άλλη πλευρα για να γυρίσει , του βγηκε λιγο παραπάνω αλλα τα καταφερε?
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τρί 11 Αύγ 2020, 08:28

prist64 έγραψε:παρακαλουνται οι γνωστοι αγνωστοι του φορουμ
να μη σκεφτουν καν,ποσο μαλλον να καταστησουν τον Κουτσια.................πουλεν τους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Τον έχω καπαρώσει ως πουλέν από την πρώτη σελίδα του θέματός του. Δεν χρειάζεται να μαλώνετε, τον έχω προλάβει ήδη(αν και μάλλον με πρόλαβε κι εμένα ο goran!). Πάτερ, πως το βλέπεις θα πωληθεί φέτος το δικό σου πουλέν;
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 11 Αύγ 2020, 08:33

Σημαντικό γκολ έστω και σε φιλικό. Πήρε ψυχολογία ο πιτσιρικάς.

Και μένα μου φάνηκε ότι έχασε το κοντρόλ, αλλά έβαλα τέλεια το σώμα του και σούταρε με το κακό του πόδι.

Έπρεπε να τον βάλει και με τον Άρη.
Αλλά ο Πορτογάλος λογικά κοιμήθηκε στον πάγκο μαγεμένος από το ποδόσφαιρο που παίζαμε.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 11 Αύγ 2020, 09:50

Καλή σταδιοδρομία μικρέ.
Γίνε Σαράφης, όχι Κλάους.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 11 Αύγ 2020, 09:54

Dimg4 έγραψε:Κλαους part 2 οσον αφορα αντιληψη της περιοχης. Αν παρατηρησετε δε γυρισε στα τυφλα και σουταρε, καταλαβε οτι ειναι αδεια η γωνια και γυρισε το σωμα του.
Μου θυμισε Κλαους στο γηπεδο της λαρισας στην πρωτη του εμφανιση
Ενω κανει μπαμ οτι το λες με καλη διαθεση και ως κοπλιμεντο, αυτο το Κλαους part 2 ακουγεται πολυ ασχημο!
Ενα ακομη δειγμα του ποσο κακο εκανε πρωτα στον εαυτο του ο Κλαους...
Ειχε ολα τα προσοντα αλλα τεμπελιασε, και κατεληξε να τον θυμουνται για τα ασχημα και οχι για το τρομερό ξεκινημα!
Στα του πιτσιρικα, φοβερος για την ηλικια του!
Τον εδειξε πλανο στο cooling break μαζι με τους υπολοιπους και δεν φαινοταν οτι ειναι ενα παιδι αναμεσα σε αντρες!
Αν εχει μυαλο θα αφησει εποχη!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 11 Αύγ 2020, 11:21

Κανείς απ όσους έχουν ανέβει απ τους μικρούς, δεν δείχνει να μην έχει ολοκληρωμένα στο μέτρο που τους αναλογεί, τα προσόντα που απαιτούνται. Είναι προφανές ότι γίνεται καλή δουλειά, ας ελπίσουμε να συνεχιστεί.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 11 Αύγ 2020, 12:38

Έτσι είναι,κάποιοι φυσιολογικά ξεχωρίζουν.
Δεν ξέρω για εσάς,εμένα ο Μιχαηλίδης με έχει αφήσει με ανοιχτό το στόμα,ίσως να παίζει ρόλο και η θέση που είναι πιο εύκολη σε σχέση με τις υπόλοιπες, αλλά το παιδί αυτό μοιάζει έτοιμο από καιρό.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 11 Αύγ 2020, 13:03

Εγώ τον είδα για πρώτη φορά στον αγώνα με την Τότεναμ κι έπαθα πλάκα.
Να τρώει τους Άγγλους επιθετικούς στο σπριντ και στο καπάκι να βγάζει διαγώνια 40αρα μπαλιά διαβήτη με το αριστερό. Κάτσε καλά ρε μάστορα, τι είσαι εσύ;
Δεν το πίστευα ότι έχουμε τέτοιο παίχτη στην ομάδα και φέτος είχα πει στον εαυτό μου, ότι προτιμώ να μην πάρουμε τίποτα, αλλά να κάνει αυτός ο παίχτης 20 γεμάτες συμμετοχές και μετά ξύπνησα.... :( :(

Ειδικά ο Μιχαηλίδης, πιστεύω ότι έχει τα φόντα να γίνει το καλύτερο στόπερ που έχει βγάλει το ελληνικό ποδόσφαιρο, σε μια θέση που παραδοσιακά βγάζουμε σαν χώρα καλά στόπερ.
Για μένα, αφου υποτίθεται θέλουμε να φτιάξουμε ομάδα, θα είναι έγκλημα αν δεν είναι το 3ο στόπερ στην τριάδα και το τρίτο στόπερ μινιμουμ ιεραρχικά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Τρί 11 Αύγ 2020, 13:37

Και μένα ο Μιχαηλίδης μου φαίνεται τοπ τοπ ταλέντο. Τι να λέμε τώρα ; Αριστεροπόδαρος στόπερ με τεχνική, φοβερό πόδι για πάσες, μεγάλες μπαλιές, μέχρι και φάουλ έβαλε και ταυτόχρονα σαν στόπερ είναι aggressive και γενικά κόβει, βγαίνει πρώτος στην μπάλα δεν μασάει.

Μιλάμε για τρελό πακέτο. Εδώ κάτι David Luiz δεν μπορούν να κόψουν και έκαναν καριέρα γιατί ήξεραν μπάλα.

Για τον Κουτσια δεν μπορώ να πω πολλά γιατί δεν τον έχω δει τόσο αλλά θα πω αυτήν την τεράστια υπερβολή, ότι σαν σώμα στα 16,5 του θυμίζει το σώμα που είχε ο Κριστιάνο σε εκείνη την ηλικία. Συν ότι και σαν χαρακτήρας από το ελάχιστο που τον έχω δει φαίνεται άλλη πάστα.

Αλλά αυτό που θέλω είναι η ΠΑΕ να πέσει επάνω τους. Να τους βάλει καλά στο μυαλό ότι έχουν τεράστιο μέλλον μπροστά τους οπότε να μην τους αφήνει να κλασουν χωρίς να το ξέρει. Όχι κάναμε δέκα συμμετοχές και τώρα γίναμε λοκαλ σελεμπριτις και τέλος. Να τους βάλει στο μυαλό ότι εσείς είστε για Πρέμιερ λιγκ, ακόμα είστε στο μηδέν θα δουλεύετε όλη μέρα σαν σκυλιά. Δεν πα να είναι ο Αμπελ, ο Γκαρσία, ο Πεπ ή ο Κλοπ προπονητής σας; Εσείς θα δουλεύετε το ίδιο. Κερδίζει η ομάδα; Χάνει η ομάδα; Δεν έχει κάρτες υγείας η ομάδα; Εσείς απλά δουλεύετε.

Δηλαδή έχω μια εντύπωση ότι η ομάδα πετάει τα ταλέντα μέσα στο γκρουπ και τα αφήνει στην τύχη. Είδαμε τι έγινε με τον Ζαμπα που κόντεψε να κόψει την μπάλα. Είδαμε τι έγινε με τον Λημνιό που είναι 3 χρόνια στον ΠΑΟΚ και δεν τον δούλεψε κάνεις να βελτιώσει ντρίμπλα, τεχνική και λοιπά. Εγκλήματα.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6471
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 11 Αύγ 2020, 13:48

wickerman έγραψε:
prist64 έγραψε:παρακαλουνται οι γνωστοι αγνωστοι του φορουμ
να μη σκεφτουν καν,ποσο μαλλον να καταστησουν τον Κουτσια.................πουλεν τους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Τον έχω καπαρώσει ως πουλέν από την πρώτη σελίδα του θέματός του. Δεν χρειάζεται να μαλώνετε, τον έχω προλάβει ήδη(αν και μάλλον με πρόλαβε κι εμένα ο goran!). Πάτερ, πως το βλέπεις θα πωληθεί φέτος το δικό σου πουλέν;


ετσι φαινεται
ας περασουμε του τουρκους πρωτα και ας παει να κανει καριερα ισαξια του ταλεντου που εχει
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 11 Αύγ 2020, 15:17

Sick Bastard έγραψε:Κανείς απ όσους έχουν ανέβει απ τους μικρούς, δεν δείχνει να μην έχει ολοκληρωμένα στο μέτρο που τους αναλογεί, τα προσόντα που απαιτούνται. Είναι προφανές ότι γίνεται καλή δουλειά, ας ελπίσουμε να συνεχιστεί.

Πράγματι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Κούτσιας

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 11 Αύγ 2020, 15:20

ταλέντο εχει. φαίνεται.

γερός να είναι χρόνο μπροστά του έχει μπόλικο.

οπότε μένει μόνο δουλειά, καθαρό μυαλό, δουλειά, θέληση, δουλειά, πείσμα, δουλειά και υπομονή.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης