19. Pontus Wernbloom

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 19. Pontus Wernbloom

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Παρ 21 Αύγ 2020, 16:23

Πραγματικά τζάμπα κράξιμο τρώει, δεν φταίει αυτός που τραυματίστηκε, αλλά οκ τι να κάνεις όταν δεν πάει καλά η ομάδα χάνεται και η λογική.

Στα ποδοσφαιρικά, κρίμα που δεν έπαιξε, ήταν μεγάλη παιχτουρα στην Ρωσία, όταν είχε έρθει μου είχε κάνει τεράστια εντύπωση που τον είχαν φέρει γιατί δεν ταίριαζε με τον Μαουρίσιο, βαριά κορμιά και οι δύο αλλά οκ δεν τους είδαμε και πολύ για να δουμε τελικά πως θα έπαιζαν μαζί.

Τουλάχιστον με τα 3+ εκατομμύρια που πήρε από μας ας τον κρατήσουμε σαν κονέ στην Σουηδία. Ποτέ δεν ξέρεις από πού μπορεί να βγεις κερδισμένος.
ron-swanson

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Παρ 21 Αύγ 2020, 19:04

Μπορεί κάποια στιγμή στο μέλλον να γίνει τεχνικός διευθυντής μας και να βοηθήσει να απαλλαγούμε από βαριά συμβόλαια. Την ξέρει τη φάση από μέσα.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 21 Αύγ 2020, 19:56

ron-swanson έγραψε:Στα ποδοσφαιρικά, κρίμα που δεν έπαιξε, ήταν μεγάλη παιχτουρα στην Ρωσία, όταν είχε έρθει μου είχε κάνει τεράστια εντύπωση που τον είχαν φέρει γιατί δεν ταίριαζε με τον Μαουρίσιο,

Στη ΤΣΣΚΑ με τον Μάου μαζί δεν έπαιζε;
Λάθος θυμάμαι;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Παρ 21 Αύγ 2020, 20:06

Ζενίτ ο Μάου. Με νατχο και dzagoev έπαιζε cska νομίζω. Και τώρα κοιτάω τα λεπτά του τις προηγούμενες 3 χρονιές πριν έρθει σε μας και είχε κατα μέσο όρο 3.000+ την χρονιά. Δεν έβγαινε από την 11αδα δηλαδή. Αυτό που έγινε σε μας ήταν τεράστια γκαντεμια.
ron-swanson

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 21 Αύγ 2020, 21:13

Notorious4 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Επιτέλους τελειώνει η χειρότερη μεταγραφή στην ιστορία του ΠΑΟΚ. Να και ένα ευχάριστο νέο!

Η χειρότερη είναι ο Λέβεκ που ήταν κατά φαντασία ασθενής . Ο Άνθρωπος οσο και να μας πλήγωσε οικονομικά έπαθε ένα πολύ σοβαρό τραυματισμό.

Για σένα είναι ο Λεβέκ, για μένα ο Wernbloom.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Σάβ 22 Αύγ 2020, 11:52

georgedoulk2008 έγραψε:Τί θα χρειαστεί για να καταλάβετε οτι το μεγαλύτερο βαρίδιο του ΠΑΟΚ απο πέρσι είναι αυτό το παλτό;

Ο παγκόσμιας κλάσης Μπερμπάτοφ, που πρόσφερε περισσότερο απο το παλτό, είχε την τσίπα να πάρει το μισό του συμβόλαιο και να φύγει σαν κύριος, βγάζοντας ευχαριστήρια ανακοίνωση.

Αυτός εισπράττει το συμβόλαιάκι του και ο μήνας έχει 9.

Το αστείο είναι οτι και πριν τραυματιστεί ηταν παλτό!
Και δυστυχώς ακόμα κάποιοι νομίζουν οτι θα ξαναπαίξει!

για γέλια...

Ας είμαι εγώ ο κακός, στα @@@ μου.

Κάποιοι θα κρατούσαν νικνεϊμς για να μας κοροϊδεύουν όταν ο «Βίκινγκ» θα έπαιζε βασικός.
Κάποιοι πουλούσαν τρέλα και ειρωνία όταν έλεγα ότι η επόμενη δουλειά του θα είναι να κάνει χιονάνθρωπους στη Σουηδία.

Μπαρκαρουτσο θα αυτό μπανταριστείς τώρα ρε φλωρε μέχρι τα Χριστούγεννα ή το ξέχασες το στοιχηματακι;
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Σάβ 22 Αύγ 2020, 12:12

Τι σου είναι, να αλλάζεις... κλίμα.
Στην αποστολή της Γκέτεμποργκ κιόλας ο Πόντους, για το σημερινό εκτός έδρας με Τζουγκάρντεν...
Άβαταρ μέλους
Aye4

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Σάβ 22 Αύγ 2020, 12:24

georgedoulk2008 έγραψε:
georgedoulk2008 έγραψε:Τί θα χρειαστεί για να καταλάβετε οτι το μεγαλύτερο βαρίδιο του ΠΑΟΚ απο πέρσι είναι αυτό το παλτό;

Ο παγκόσμιας κλάσης Μπερμπάτοφ, που πρόσφερε περισσότερο απο το παλτό, είχε την τσίπα να πάρει το μισό του συμβόλαιο και να φύγει σαν κύριος, βγάζοντας ευχαριστήρια ανακοίνωση.

Αυτός εισπράττει το συμβόλαιάκι του και ο μήνας έχει 9.

Το αστείο είναι οτι και πριν τραυματιστεί ηταν παλτό!
Και δυστυχώς ακόμα κάποιοι νομίζουν οτι θα ξαναπαίξει!

για γέλια...

Ας είμαι εγώ ο κακός, στα @@@ μου.

Κάποιοι θα κρατούσαν νικνεϊμς για να μας κοροϊδεύουν όταν ο «Βίκινγκ» θα έπαιζε βασικός.
Κάποιοι πουλούσαν τρέλα και ειρωνία όταν έλεγα ότι η επόμενη δουλειά του θα είναι να κάνει χιονάνθρωπους στη Σουηδία.

Μπαρκαρουτσο θα αυτό μπανταριστείς τώρα ρε φλωρε μέχρι τα Χριστούγεννα ή το ξέχασες το στοιχηματακι;

Μόνο και μόνο που λες παλτό τον Βερμπλουμ καταλαβαίνει κανείς τις ποδοσφαιρικές σου γνώσεις..Ήμαρτον πια..
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Σάβ 22 Αύγ 2020, 14:37

Αν δεν απατωμαι εσύ έλεγες ότι ο τύπος με το ζόρι θα περπατήσει ξανά, όχι ότι θα πάρει μεταγραφή.

Επίσης εφόσον δεν μάθαμε το ποσό της αποζημίωσης που πήρε, δεν βλέπω γιατί να τον βρίζουμε ούτε γιατί να αισθάνεσαι εσύ δικαιωμένος.

Στη Γκέτεμποργκ πήγε όχι σε γηροκομείο.

Αν έχουν κατώτερο επίπεδο απ' τον ΠΑΟΚ τότε απλά πήγε σε κατώτερη ομάδα.

Εσύ θα αυτομπαναριστεις που έλεγες ότι σχεδον δεν θα περπατήσει ξανά;

Τι λύσσα είναι αυτή;
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό falconakis » Σάβ 22 Αύγ 2020, 16:00

Καλή συνέχεια Πόντους... εύχομαι σιδερένιος από δω και πέρα και κρίμα που δεν μπόρεσες να μας δώσεις αυτά που μπορούσες...Για τους υπόλοιπους που συνεχίζουν να κράζουν τι να πω...ΠΑΟΚ είσαι αφού...

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis

Δημοσίευσηαπό falconakis » Σάβ 22 Αύγ 2020, 16:01

Καλή συνέχεια Πόντους... εύχομαι σιδερένιος από δω και πέρα και κρίμα που δεν μπόρεσες να μας δώσεις αυτά που μπορούσες...Για τους υπόλοιπους που συνεχίζουν να κράζουν τι να πω...ΠΑΟΚ είσαι αφού...

Άβαταρ μέλους
falconakis

Άβαταρ μέλους
falconakis

Άβαταρ μέλους
falconakis

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 22 Αύγ 2020, 17:01

Άλλη μια φορά να το γράψεις θα νομίζουμε ότι είσαι ο ίδιος ο Pontus και το παίζεις Φαλκονάκις... :mrgreen:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 22 Αύγ 2020, 17:19

Εγώ δεν κράζω τον Πόντους. Εξακολουθώ να θεωρώ ότι είναι η χειρότερη μεταγραφή από πλευράς value for money, αλλά το σφάλμα (εγκληματικό για μένα) είναι αυτού που διαχειρίστηκε τις μεταγραφές:
1. Ψάχναμε ένα αμυντικό χαφ που θα τρέχει πάνω - κάτω και μας έφερε έναν 32χρονο.
2. Ενώ τον θέλαμε νωρίς για να συμμετάσχει στην προετοιμασία, ώστε να είναι έτοιμος στα κρίσιμα προκριματικά του Ch.L. εμείς τον περιμέναμε σαν μακάκες μέχρι τις 15 Αυγούστου (όταν προφανώς τον απέρριψε κάποιος άλλος σύλλογος) οπότε και συμφώνησε μαζί μας. Έχασε λοιπόν και τα 3 προκριματικά, το τελευταίο ήταν με Benfica στις 29/8.
3. Του κάναμε 3ετές συμβόλαιο.
4. Του δώσαμε για 3 έτη 5 μύρια.

Μερικοί τον θεωρούν παικταρά. Μπορεί και να ήταν. Στις λίγες φορές που έπαιξε πάντως με τον ΠΑΟΚ εμένα δεν μου έδειξε τίποτε που να δικαιολογεί ότι είναι καλός παίκτης.

Καλή συνέχεια να έχει, αλλά δεν θα μου λείψει καθόλου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler