11.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:12

Το ιατρικο μας τιμ δεν οφειλει να μας εξηγησει τι πηγε λαθος στις περιπτωσεις Κρεσπο, Ζαμπα, Βερνμπλουμ? Μιλαμε για παικτες 18αδας, με υψηλα συμβολαια.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:20

Δηλαδή Μαουρίσιο και Βιειρίνια που πήγαν στον Πορτογάλο επέστρεψαν ένα μήνα πιο μπροστά.
Βερν Ζαμπά Κρέσπο .....που δεν πήγαν έξω έχουν επιπλοκες..
Μετά φταίω να σκεφτώ εγώ ότι εκτός από ανεπαρκείς δικηγόρους, τεχνικούς διευθυντές έχουμε και ανεπαρκές ιατρικό προσωπικό?
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4063
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:22

Σορρυ κιόλας, αλλά όχι, δεν οφείλει να δώσει εξηγήσεις για τίποτα.

Τα έχουμε γ@μησει όλα με το κράξιμο ρε παίδες. Οκ, κάναμε τη 2η (!!) ήττα στο πρωτάθλημα, οκ η ομάδα δεν είναι καλή. Αλλά το έχετε πάει στο άλλο άκρο.

"Ο Ιβαν δεν πρπει να κάνει Skype, ο Γιώργης είναι πολύ ώρα στο Instagram, ο Φερειρα θέλει να φύγει, οι παίκτες πρέπει να φύγουν, το ιατρικό τιμ δεν κάνει καλα τη δουλειά του, το μεταγραφικό τιμ παραπαίει. "

Ωπα λίγο, ας ηρεμήσουμε. Η ομάδα είναι στο -2 και ακόμα έχουμε πολύ δρόμο. Τα στελέχη (αν εξαιρέσεις γύρω στα 7-8 ατομα που ακολούθησαν τον Λου) είναι τα ίδια που μας έφεραν αηττητο νταμπλ.

Αυτή είναι η στήριξη στα δυσκολα; Δηλαδή παλι καλα που πήραμε το περσινό πρωτάθλημα χωρίς ήττα γιατι αλλιως θα μας είχε πιάσει απίστευτη εσωστρέφεια και πιθανώς να το χάναμε.

Ε μπορει να μη λειτουργεί τίποτα καλα μέσα στην ΠΑΕ, αλλά το μεγάλο πρόβλημα είμαστε τελικά εμεις. Πέρα από 2-3 ψύχραιμες φωνές, όλοι οι υπόλοιποι έχουν φέρει την καταστροφή.

Τελικά τη δουλειά του την έκανε ο χοντρός. Δημιούργησε λίγο πανικό και αμέσως πέσαμε στην παγίδα του. Αν χασουμε το πρωτάθλημα οχι το Φερειρα, τον Ιβαν θα θέλουμε να διώξουμε.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:51

Μεγάλη απώλεια ο Ζαμπα ,δεν υπάρχει παίκτης με τα προσόντα του στο ελληνικό πρωτάθλημα . Πραγματικά τι θέλανε αυτό το φιλικό στην Δράμα. Αν είχαμε Καντουρι και Ζαμπα έτοιμους δεν θα φοβόμουνα τίποτα .
Τώρα θα πρέπει να πάμε σε αλχημείες και ο προπονητής να αλλάξει σχηματισμό.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6875
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:14

Napoli4 έγραψε:Σορρυ κιόλας, αλλά όχι, δεν οφείλει να δώσει εξηγήσεις για τίποτα.

Τα έχουμε γ@μησει όλα με το κράξιμο ρε παίδες. Οκ, κάναμε τη 2η (!!) ήττα στο πρωτάθλημα, οκ η ομάδα δεν είναι καλή. Αλλά το έχετε πάει στο άλλο άκρο.

"Ο Ιβαν δεν πρπει να κάνει Skype, ο Γιώργης είναι πολύ ώρα στο Instagram, ο Φερειρα θέλει να φύγει, οι παίκτες πρέπει να φύγουν, το ιατρικό τιμ δεν κάνει καλα τη δουλειά του, το μεταγραφικό τιμ παραπαίει. "

Ωπα λίγο, ας ηρεμήσουμε. Η ομάδα είναι στο -2 και ακόμα έχουμε πολύ δρόμο. Τα στελέχη (αν εξαιρέσεις γύρω στα 7-8 ατομα που ακολούθησαν τον Λου) είναι τα ίδια που μας έφεραν αηττητο νταμπλ.

Αυτή είναι η στήριξη στα δυσκολα; Δηλαδή παλι καλα που πήραμε το περσινό πρωτάθλημα χωρίς ήττα γιατι αλλιως θα μας είχε πιάσει απίστευτη εσωστρέφεια και πιθανώς να το χάναμε.

Ε μπορει να μη λειτουργεί τίποτα καλα μέσα στην ΠΑΕ, αλλά το μεγάλο πρόβλημα είμαστε τελικά εμεις. Πέρα από 2-3 ψύχραιμες φωνές, όλοι οι υπόλοιποι έχουν φέρει την καταστροφή.

Τελικά τη δουλειά του την έκανε ο χοντρός. Δημιούργησε λίγο πανικό και αμέσως πέσαμε στην παγίδα του. Αν χασουμε το πρωτάθλημα οχι το Φερειρα, τον Ιβαν θα θέλουμε να διώξουμε.


Το πρόβλημα δεν είναι η ήττα, είναι η εικόνα της ομάδας από την αρχή της χρονιάς. Το δάσος, όχι το δέντρο.

Όλο αυτό δεν γίνεται επειδή τόλμησε η ομάδα να μην είναι πρώτη. Γίνεται επειδή δεν δείχνει να μπορεί να γίνει πρώτη. Δεν το δείχνει εδώ και καιρό. Πολύ καιρό. Μήνες. Αλλά τότε παίζαμε με Πανιώνιους και Λαμίες και έμπαινε το πρόβλημα κάτω από το χαλί. Τώρα που άρχισαν τα δύσκολα άρχισαν να φαίνονται οι παθογένειες της ομάδας.

Εγώ επαναλαμβάνω πως η ομάδα προχθές δεν έπαιξε χειρότερα απ'ό,τι έπαιζε όλη τη χρονιά. Την ίδια απόδοση πιάσαμε. Απλά παίξαμε με καλύτερη ομάδα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:29

Οκ, και καταλαβαίνω αν κάποιος θέλει να φύγει ο Φερειρα. "Η ομάδα δεν παίζει, πιστευω πως θέλουμε αλλαγη προπονητη."

Δεκτο και κατανοητό. Όμως μπορεις να μου εξηγήσεις γιατί έχουν πιάσει όλα τα topic του φορουμ και λοιδορούν παικτες, διοίκηση, ιατρικό τιμ, μεταγραφικό τιμ κλπ;

Ο Sick που κατά τ'άλλα σέβομαι και εκτιμώ τις απόψεις του, έχει πιάσει απτο πρωι όλα τα topic και κράζει. Τώρα ο invincible γράφει πόσα παίρνει ο κάθε παίκτης, ΓΙΑΤΙ;;

Η εσωστρέφεια δεν είναι πρόβλημα του ΠΑΟΚ, γενικα και η αόριστα. Ειναι πρόβλημα που ξεκινάει από τον καθένα από εμάς.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:32

Με την έχει δώσει αυτή η λιμνάζουσα στασιμότητα.
Άσε που είχα καιρό να κάνω rant και μου είχε λείψει.
Και σιγά το κράξιμο δηλαδή, μόνο στον Γιωργή την είπα, κλαϊν, δεν νομίζω ότι με διαβάζει κιόλας. :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:40

Γιατί ρε συ όλα τα είχε η Μαριορή, ο φερετζές της έλειπε.

Πλέον το πρόβλημα δεν είναι μόνο ο προπονητής. Δεν είναι ότι θα αλλάξει σύστημα και η ομάδα ξαφνικά θα παίξει καλά. Το πρόβλημα πλέον είναι βαθύτερο. Οι παίκτες φοβούνται να σηκώσουν το βλέμμα από το χόρτο.
Η διοίκηση και ο ΤΔ τι έκαναν όσο δημιουργούνταν αυτή η κατάσταση και γινόταν όλο και χειρότερη;

Ίσως αν κάναμε μεταγραφές... Αλλά δεν κάναμε. Γιατί δεν κάναμε; Δεν ξέρουμε γιατί εμάς δεν μας ενημερώνει κανείς. Τι είμαστε άλλωστε για να μας ενημερώσουν; Ο κύριος πυρήνας και πνεύμονας της ομάδας;

Ίσως να μην κάναμε γιατί δεν μας φτάνει το μπαγιόκο. Λογικό, έχουμε τόσα ακριβά συμβόλαια να κάθονται στον πάγκο και να είναι μόνιμα τραυματίες.
Ποιος τους έκανε αυτά τα συμβόλαια όμως, αν όχι η διοίκηση; Και γιατί είναι μόνιμα τραυματίες; Γιατρούς δεν έχουμε; Κάποιοι βέβαια είναι τραυματίες από όταν ήρθαν στον ΠΑΟΚ.

Ο ΠΑΟΚ είναι ομάδα. Δεν είναι μόνο οι 25 ποδοσφαιριστές και ο προπονητής. Είναι πολύ περισσότερα άτομα. Και όταν τα πράγματα έχουν γαμηθεί σε τέτοιο βαθμό, δεν γίνεται να φταίει μόνο ένα άτομο. Η μαλακία είναι συλλογική.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:53

Πάρα πάρα πολύ σωστά.
Σε μια εποχή που η επικοινωνία παίζει σημαντικό ρόλο, η ΠΑΕ είναι πίσω απ τον ήλιο όσον αφορά την ενημέρωση για τα εντός της ομάδας, σε επίπεδο που μας αφορά.
Δηλαδή τι να τα κάνω εγώ τα βιντεάκια απ τις προπονήσεις, όταν δεν ξέρω τίποτα, όχι τίποτα φοβερό, πως περνάνε ρρε παιδί μου, οι τραυματίες; Αυτή είναι η πρώτη ενημέρωση για την κατάσταση του Ζαμπά, εδώ και τρεις μήνες.Τρεις!
Δηλαδή μας βομβαρδίζει για το ΠΑΟΚ τιβι και περνάει κοντά ένας μήνας για να μάθουμε τι έχει ο ένας εκ των αρχηγών Κρέσπο;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:10

Δηλαδή κάτσε, όλες αυτές οι παθογένειες υπήρχαν και τις βάζαμε κάτω απ'το χαλί. Οκ, τότε τι φταίει ο προπονητης;

Τι ενημέρωση να δώσει η ΠΑΕ για τους τραυματιες; Σιγά μη βγαζει κάθε μέρα ιατρικό δελτίο για τον καθένα. Ο Ζαμπα ήταν τραυματιας, τώρα στα κοντά ήταν να γυρίσει, αλλά βγαζει υγρό στα γόνατα και ακόμα δεν είναι έτοιμος. Τι παραπάνω θελεις να ακουσεις;

Έγιναν λαθος μεταγραφές; Δεκτο. Τι κραζουμε τότε τους παίκτες αφού αυτό μπορούν, αυτο κανουν; Το να παίρνεις αμπάριζα όλα τα topic και να πετάς ευθύνες σε όλους, είναι άρρωστο (και δε λέω μόνο για σένα sick, για όλους μας).

Δηλαδή στην τελικη τι θελουμε; Να φύγει ο Σαββίδης, το επικοινωνιακό, ο Μπρανκο, ο Φερειρα, 22/25 παικτες, το ιατρικό τιμ, το νομικό επιτελειο και θα είμαστε κομπλε;

Ας βγει κάποιος να πει, "η ομάδα δεν είναι σε καλή κατάσταση και φταίει ο Γιωργης", αιτιολογώντας το. Όχι να λέμε φταίει ο Γιώργης, φταίει ο Μπρανκο (που τον καπελώνει ο Γιωργης), φταίει ο Φερειρα (που τον διάλεξε ο Μπρανκο), Φταινε οι παίκτες (που τους βαζει ο Φερειρα), φταίει το ιατρικό τιμ (που οι παίκτες απλα θέλουν να πληρώνονται χωρίς να παίζουν). Ε διαλεχτε επιτέλους ποιος φταίει. Δε γινεται να φταίνε όλοι και όλα σε μια ομαδα που είναι στο -2 απο την κορυφη και έχει χάσει 2 στα 22 παιχνιδια. Κανετε λες και είμαστε 5οι στο -20 από την κορυφη.

Το συνεχές κράξιμο ακόμα και σε όποιον περνάει έξω από τα γραφεία της ΠΑΕ, δεν οδηγεί πουθενά.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:19

Δεν σου λέω πως όλες αυτές οι παθογένειες υπήρχαν ή υπάρχουν.
Σου λέω πως δουλεύει το μυαλό του οπαδού. Δεν έχω ιδέα αν οι γιατροί μας είναι καλοί γιατί δεν είμαι γιατρός, αλλά και να ήμουν δεν θα μπορούσα να έχω γνώμη για ασθενή που δεν έχω εξετάσει. Όταν όμως όποιος τραυματίζεται εξαφανίζεται από τα εγκόσμια, με ποιον να ασχοληθεί ο κόσμος;

Όλα όμως αυτά, προκύπτουν ξεκάθαρα από την έλλειψη επικοινωνίας.

Πάρε παράδειγμα τις χειμερινές μεταγραφές.
Δεν κάναμε ούτε μία μεταγραφή επειδή:
α) Ζοριζόμαστε με το FFP
β) Έχουμε θέμα με την ΕΕΑ
γ) Ο προπονητής έκρινε πως δεν χρειάζεται ενίσχυση η ομάδα
δ) Δεν βρήκαμε παίκτη στα "θέλω" μας
ε) Όλα ή κάποια από τα παραπάνω

Διάλεξε ένα και θα βρεις ποιον να κράξεις.
Ε ο καθένας διαλέγει το δικό του.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:24

Εγώ δεν ξέρω τι καπνό φουμαρουν οι γιατροί μας.
Ξέρω όμως ότι ο Παπακώστας που ήταν μέχρι προχθές πήρε μεταγραφή στην Μπαρτσελόνα του τομέα του.
Βέβαια ο κάθε ξερολας λοιδορεί και υποτιμά επιστήμονες χωρίς ο ίδιος να έχει καμία σχέση με το αντικείμενο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14365
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 15:02

Napoli4 έγραψε:Δηλαδή κάτσε, όλες αυτές οι παθογένειες υπήρχαν και τις βάζαμε κάτω απ'το χαλί. Οκ, τότε τι φταίει ο προπονητης;

Τι ενημέρωση να δώσει η ΠΑΕ για τους τραυματιες; Σιγά μη βγαζει κάθε μέρα ιατρικό δελτίο για τον καθένα. Ο Ζαμπα ήταν τραυματιας, τώρα στα κοντά ήταν να γυρίσει, αλλά βγαζει υγρό στα γόνατα και ακόμα δεν είναι έτοιμος. Τι παραπάνω θελεις να ακουσεις;

Έγιναν λαθος μεταγραφές; Δεκτο. Τι κραζουμε τότε τους παίκτες αφού αυτό μπορούν, αυτο κανουν; Το να παίρνεις αμπάριζα όλα τα topic και να πετάς ευθύνες σε όλους, είναι άρρωστο (και δε λέω μόνο για σένα sick, για όλους μας).

Δηλαδή στην τελικη τι θελουμε; Να φύγει ο Σαββίδης, το επικοινωνιακό, ο Μπρανκο, ο Φερειρα, 22/25 παικτες, το ιατρικό τιμ, το νομικό επιτελειο και θα είμαστε κομπλε;

Ας βγει κάποιος να πει, "η ομάδα δεν είναι σε καλή κατάσταση και φταίει ο Γιωργης", αιτιολογώντας το. Όχι να λέμε φταίει ο Γιώργης, φταίει ο Μπρανκο (που τον καπελώνει ο Γιωργης), φταίει ο Φερειρα (που τον διάλεξε ο Μπρανκο), Φταινε οι παίκτες (που τους βαζει ο Φερειρα), φταίει το ιατρικό τιμ (που οι παίκτες απλα θέλουν να πληρώνονται χωρίς να παίζουν). Ε διαλεχτε επιτέλους ποιος φταίει. Δε γινεται να φταίνε όλοι και όλα σε μια ομαδα που είναι στο -2 απο την κορυφη και έχει χάσει 2 στα 22 παιχνιδια. Κανετε λες και είμαστε 5οι στο -20 από την κορυφη.

Το συνεχές κράξιμο ακόμα και σε όποιον περνάει έξω από τα γραφεία της ΠΑΕ, δεν οδηγεί πουθενά.


Δεν θέλω ιατρικό δελτίο κάθε μέρα.
Αλλά δεν μπορεί για τρεις ολόκληρους μήνες να μην ακούω τίποτα για τον παίχτη και ξαφνικά να βγαίνει σήμερα ότι έχει σηψαιμία ξέρωγωτισκαταέχει.
Δεν μπορεί να μην ξέρει κανείς υπεύθυνα να μας πει, τι τρέχει επιτέλους με τον Βερμπλουμ.
Είναι λειτουργικό θέμα της ΠΑΕ, δεν είναι ιατρικό το ζήτημα.
Κατάλαβα τι λες, δεν υπάρχει ζήτημα για τα τόπικ. (πες ότι σπάω τη σιωπή μου :mrgreen: :lol: )
Έχω αρχίσει να κουράζομαι τη χρονιά που υποτίθεται θα άρχιζε η εκτόξευση να γυρνάει η ομάδα πάλι πίσω απ την ουρά της. Κι υπενθυμίζω απλά, ότι εγώ ο Αμπέλ δεν θέλω να φύγει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 04 Φεβ 2020, 16:23

Ας κρατήσουμε τη συζήτηση στα του ποδοσφαιριστΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 04 Φεβ 2020, 20:13

είδα και εγώ κίνηση στο θέμα του Jaba, ένα ανενεργό θέμα από τον Νοέμβριο του 2019, και χάρηκα.
Σκέφτηκα ''ώπα, έχουμε κάτι νεότερο''.
Και βλέπω πως γράφετε για άσχετα με τον ποδοσφαιριστή θέματα.

Ας κρατήσουμε την ψυχραιμία μας παίδες.
Για τον Jaba κάνα νέο υπάρχει;
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες