8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 31 Ιούλ 2020, 17:56

Εγώ το ξαναειπα, θα βρει το κουμπί του Αμρ ο Αμπελ και θα κλαίτε για την επιτυχία του
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 31 Ιούλ 2020, 17:59

goran 64 έγραψε:Απολογούμαι, αν το πήρες προσωπικά και δεν θα δώσω συνέχεια, ούτε σημασία...Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

On topic, με τα ματάκια μου τον είδα στο Mac Donalds του Συντάγματος, 3μισι τα χαράματα, ξημέρωμα Σαββάτου!!
Δεν ξεχνάω καν, ότι είχαν επιλέξει να του δώσουν ακόμα μια ευκαιρία, επί λούτσου, τότε που έφυγε ο Λάμπρου...
Όταν του έγραφε ο Κρέσπο: "Μ@λ@κ@, άσε τις παραλίες και έλα για προπόνηση", τον έγραφε στα @@πάρια του...

Τα "άνθρακες ο θησαυρός" και "από τότε που εφευρέθηκε η συγγνώμη, χάθηκε το φιλότιμο", γι αυτόν γράφτηκαν...

Μετά απ αυτά, όσοι τον πιστεύετε, ψάξτε να βρείτε τον αίτιο και τον προβληματικό, μόνο στον ΠΑΟΚ και όχι, πλέον και σ αυτόν...
Για να εξομαλυνω λοιπόν την κατάσταση θα διευκρινίσω πως δεν περιμενω να γινει καλο παιδι και να ωριμασει ή να αλλαξει χαρακτηρα. Ουτε μεμφομαι την ΠΑΕ που δεν καταφερε να κανει θαυματα.
Εγω απλα θεωρω πως με λιγο πιο σωστη διαχειριση και με μεγαλυτερη προσοχη θα μπορουσε να ειχε κανει καλες σεζον με την ομαδα μας και τωρα να ειναι περιζητητος.
Το καταφερε ο Ατρομητος χωρις να τον αλλαξει σαν ανθρωπο.
Απλα ποδοσφαιρικα και μονο να βρουν τροπο να τον εκμεταλλευτουν.
Να του δωσουν κινητρο να σκιστει για την ομαδα, οχι να αλλαξει σαν ανθρωπος. Ας παιζει την μπαλα π ξερει κι ας κανει ο,τι θελει στην προσωπικη του ζωη!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 31 Ιούλ 2020, 18:10

Στα άρθρα για τον ΠΑΟΚ στην κεντρική υπάρχει το παρακάτω :

Απο inpaok.com:Ο Αμρ Ουάρντα επέστρεψε στον ΠΑΟΚ, με τον Αιγύπτιο μεσοεπιθετικό να μην κρύβει τον ενθουσιασμό του για την έναρξη της προετοιμασίας του Δικεφάλου, αλλά και την δική του παρουσία στα «ασπρόμαυρα».

Ο Ουάρντα στην πρώτη του δήλωση για τη νέα σεζόν σημείωσε ότι ο ΠΑΟΚ είναι η οικογένειά του, με τον 25χρονο μεσοεπιθετικό να έχει ακόμη μια ευκαιρία για να κερδίσει την θέση του στο ρόστερ της νέας αγωνιστικής χρονιάς.

Όπως μάλιστα χαρακτηριστικά σημείωσε ο Ουάρντα: «Είμαι απόλυτα συγκεντρωμένος στο ποδόσφαιρο, θέλω να δουλέψω σκληρά και να κρατήσω το στόμα μου κλειστό», δείχνοντας ότι τη νέα σεζόν είναι αποφασισμένος να δώσει την μάχη του για να κερδίσει την θέση του στον ΠΑΟ


Το ότι έχουν μείνει στην ηλικία που είχε πριν 2 χρόνια ασχολίαστο, αλλά και πολλοί μπορεί να κάνουν το ίδιο λάθος και να πιστεύουν ότι ακόμη έχουμε ένα ταλέντο στην ομάδα που αναμένεται κάποτε να δείξει την αξία του. Ωστόσο είναι ήδη 27 χρονών και σε ηλικία ολίγον old dog for new tricks και έτσι δεν αναμένω να ωριμάσει και άλλο, ούτε ελπίζω να δω κάτι διαφορετικό με νέες ευκαιρίες...
Τελευταία επεξεργασία από tzelas και Παρ 31 Ιούλ 2020, 18:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 31 Ιούλ 2020, 18:13

Το ερωτημα ειναι γτ τον ανανέωσε λοιπον η ΠΑΕ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 31 Ιούλ 2020, 18:16

Tzelas, το πιθανότερο είναι, μετά την πρώτη πρόταση, η συνέχεια του ΑΡΔθρου να είναι copy paste, απ το πρώτο του καλοκαίρι στην ομάδα...Τα ίδια έλεγε και τότε, όπως θυμάμαι, οπότε νόμιζαν ότι δεν χρειάζεται αλλαγή... 8-)

Gospi, ε, όχι να κάνει ό,τι θέλει, στην προσωπική του ζωή, ρε αδερφέ...Θα το λεγες αν ήταν φονιάς ή παιδόφιλος?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 31 Ιούλ 2020, 18:25

Ε καλα ρε συ Γκοραν, στα πλαισια της νομιμοτητας...
Μεχρι στιγμης νομιμος φαινεται [FACE WITH TEARS OF JOY]


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό dimitris88 » Παρ 31 Ιούλ 2020, 19:54

Gospi έγραψε:Το ερωτημα ειναι γτ τον ανανέωσε λοιπον η ΠΑΕ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


βασικά δεν ήταν ανανέωση με τη συνήθη έννοια. Τον είχαμε πάρει χειμώνα εάν θυμάσαι και το συμβόλαιο του έληγε τον επόμενο Δεκέμβριο, έτσι για να μπορέσουμε να διαχειριστούμε την περίπτωση του καλύτερα, είτε μείνει, είτε τον πουλήσουμε, είτε τον δανείσουμε (που σημαίνει πάλι θα τον ανανεώσουμε για ένα χρόνο) του κάναμε επέκταση μέχρι το επόμενο καλοκαίρι.
dimitris88
 
Δημοσιεύσεις: 1019
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2019, 17:46

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό kostas.doumpis » Παρ 31 Ιούλ 2020, 20:13

ειμαι αντιθετος ολα τα χρονια που παρακολουθω την ομαδα,με παιχτες απο μελαχρινους εως σκουρους ,γιατι εκτος ελαχιστων περιπτωσεων βγαζουν (χουγια)!δεν μπορω ομως να μην αναγνωρισω ,οτι ο συγκεκριμενος ειναι παιχταρας!
ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΟΡΔΕΣ ΜΑΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ!
kostas.doumpis
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2018, 10:19
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό malampar » Παρ 31 Ιούλ 2020, 20:46

Τη ζωη που κανει ο Αιγύπτιος την κανουν πολλοι επαγγελματιες ανα τον κοσμο κ σε πολύ μεγαλυτερο βαθμο..Το πρόβλημα του είναι η αφελεια του κ η υπερμετρη αγαπη του για ότι κινειτε διπλα του κ φοραει φουστανι εκει τα σκατωνει εντελως..Ας παρει κ μια ακομη ευκαιρια ποτε δεν ξερεις
malampar
 
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 18:44

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό pedilo me caltsa » Παρ 31 Ιούλ 2020, 21:29

Νομίζω πως το πρόβλημα με τον Ουάρντα είναι ότι δεν είναι τόσο παιχταράς ώστε να δικαιολογούνται τα καραγκιοζιλίκια του. Η τουλάχιστον δεν είναι τόσο ουσιαστικός. Σας έρχεται έτσι πρόχειρα μια πολύ καλή του εμφάνιση; Εμένα όχι. Το τι έκανε στον Ατρόμητο, είναι άλλο καπέλο.
pedilo me caltsa
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ 31 Ιούλ 2020, 00:37

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Παρ 31 Ιούλ 2020, 21:46

Φετος ειναι η μεγαλη σου ευκαιρια. Με τον προπονητη που εχουμε θα εισαι ελευθερος στο γηπεδο να κανεις οτι σου κατεβαινει εκει μπροστα. Ουτε συστηματα ουτε τιποτα. Ξεδιπλωσε το ταλεντο σου που μπορει να λαμψει.

Και βαλε λιγο μυαλο. Στην θες/νικη αν ξενυχτησεις την αλλη μερα σε ολα τα ραδια θα εισαι. Προσεξε κανα χρονο την ζωη σου για να σωσεις την καριερα σου ρε παλικαρε.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 31 Ιούλ 2020, 22:04

pedilo me caltsa έγραψε:Νομίζω πως το πρόβλημα με τον Ουάρντα είναι ότι δεν είναι τόσο παιχταράς ώστε να δικαιολογούνται τα καραγκιοζιλίκια του. Η τουλάχιστον δεν είναι τόσο ουσιαστικός. Σας έρχεται έτσι πρόχειρα μια πολύ καλή του εμφάνιση; Εμένα όχι. Το τι έκανε στον Ατρόμητο, είναι άλλο καπέλο.


Μόνο με Μπενφίκα πρόπερσι, τότε που ήταν 25χρονος :mrgreen: , που στο πρώτο μάτς εκεί σκόραρε και στο άλλο εδώ μέσα κρατούσε λίγο μπάλα όταν οι αλλοι δεν μπορούσαν. Άλλο ματς και εγώ δεν θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 31 Ιούλ 2020, 22:13

Ειναι παικτης ψυχολογιας καθαρα.

Δε θα αποδωσει ευκολα παιρνοντας 15λεπτα.Θελει συνεχομενα ματς και ελευθερο ρολο.

Εχει ποιοτητα, αλλα το μυαλο ειναι ελαχιστο.

Ισως στο συστημα που παιζουμε ν μπορει να κουμπωσει.
Εγω θα τον δοκιμαζα ειτε στη θεση του δευτερου επιθετικου ειτε πισω απο το φορ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 31 Ιούλ 2020, 22:26

Θα τον κάνει ο Άμπελ Σάλαχ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90097
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 31 Ιούλ 2020, 23:18

Καλά εντάξει! Κόβω το ξενύχτι αν αυτός, αυτή τη στιγμή που γράφω είναι σπίτι και κοιμάται!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης