8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Σάβ 10 Αύγ 2019, 19:15

Πόσο λυπηρό όμως... Και γι αυτόν και για την ομάδα μας..
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 849
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tsou » Σάβ 10 Αύγ 2019, 19:55

τσίρκο μεντράνο.
μυαλό ανύπαρκτο.
από τους πιο καραγκιόζηδες ανθρώπους που έχουν περάσει ποτέ από το σωματείο.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2182
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Σάβ 10 Αύγ 2019, 20:46

Μακρυα απο τετοιους παιχτες ελπιζω να μας εγινε μαθημα. Θυμαμαι ακομα και ο Crespo παλια τον εγραφε στο Instagram time to work time to party later αλλα ο τυπος ειναι να παιζει σε ομαδα χωρις στοχους να κανει κανα καλο ματς οποτε γουσταρει να βαζει και κανα γκολ μετα μπουκαλακι και ολα ωραια. Εχει καταλαβει οτι το επομενο συμβολαιο του θα ειναι τραγικα μικροτερο σου λεει κατσε να παρεις οσα μπορεις ωραια η Θεσσαλονικη που καλυτερα.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 10 Αύγ 2019, 20:59

ετοιμος για αρη ειναι, ειμαι 100% σιγουρος
Dimg4
 

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Δευτ 12 Αύγ 2019, 20:13

Κλασσικη γυρα σε ακολαστο μπιτσομπαρο της παραλιας Ξενια του πρωτου ποδιου, οπου προσφερε το εξης χαιλαιτ..
Παει ενας αρειανος και του λεει, "Αμρ ελα στον Αρη μωρη παικταρά" στο οποιο ο Αιγυπτιος κωμικος (πλεον) απαντησε "Ελα εσυ στον ΠΑΟΚ ρε μαλακα", προκαλωντας τα γελια του υποφαινομενου, και οχι μονο, λουομενου.

:opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό 7sins » Δευτ 12 Αύγ 2019, 20:19

Πλακα πλάκα στο σκουληκι τον εστελνα χορηγια . Ουτως η αλλως τριμπουρδελο ειναι
ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τιτλους, αλλα για να μην βαριομαστε!
οπου δεν υπαρχει λογικη υπαρχει σκοπιμοτητα

Α ξέχασα. ειμαι και εγω στο παρεακι του τσατ.
Άβαταρ μέλους
7sins
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2016, 21:45

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 12 Αύγ 2019, 20:22

paoki_ έγραψε:Κλασσικη γυρα σε ακολαστο μπιτσομπαρο της παραλιας Ξενια του πρωτου ποδιου, οπου προσφερε το εξης χαιλαιτ..
Παει ενας αρειανος και του λεει, "Αμρ ελα στον Αρη μωρη παικταρά" στο οποιο ο Αιγυπτιος κωμικος (πλεον) απαντησε "Ελα εσυ στον ΠΑΟΚ ρε μαλακα", προκαλωντας τα γελια του υποφαινομενου, και οχι μονο, λουομενου.

:opaokara: :opaokara:

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 12 Αύγ 2019, 21:24

paoki_ έγραψε:Κλασσικη γυρα σε ακολαστο μπιτσομπαρο της παραλιας Ξενια του πρωτου ποδιου, οπου προσφερε το εξης χαιλαιτ..
Παει ενας αρειανος και του λεει, "Αμρ ελα στον Αρη μωρη παικταρά" στο οποιο ο Αιγυπτιος κωμικος (πλεον) απαντησε "Ελα εσυ στον ΠΑΟΚ ρε μαλακα", προκαλωντας τα γελια του υποφαινομενου, και οχι μονο, λουομενου.

:opaokara: :opaokara:



Εντάξει, για παρέα καλός είναι, όλοι το ξέρουν αυτό..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 12 Αύγ 2019, 21:50

Από sportime :

Ουάρντα: Κουβέντα με Ερυθρό Αστέρα

Σε αναζήτηση ομάδας εξακολουθεί να βρίσκεται ο Αμρ Ουάρντα, ο οποίος είναι δεδομένο πως δεν υπολογίζεται από τον ΠΑΟΚ.

Σύμφωνα με πληροφορίες του Sportime, μία από τις ομάδες που έχουν εκφράσει ενδιαφέρον είναι ο Ερυθρός Αστέρας. Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς τον γνωρίζει τον παίκτη από το πέρασμά του από την Ελλάδα και θεωρεί πως μπορεί να βοηθήσει.

Τη δεδομένη χρονική στιγμή οι Σέρβοι καίγονται για έναν εξτρέμ. Απλώς προτεραιότητα έχει το ματς με την Κοπεγχάγη. Προ μίας εβδομάδας στο Βελιγράδι οι δύο ομάδες ήρθαν ισόπαλες 1-1 και τα πράγματα δεν είναι εύκολα για τον Ερυθρό Αστέρα. Εάν περάσει, θα πάρει κάποια χρήματα και θα κοιτάξει για κάτι καλύτερο ελπίζοντας πως θα μπει ακόμα και στους ομίλους του Champions League.

Ωστόσο, οι άνθρωποί του είναι αναγκασμένοι να εξετάσουν και το αρνητικό σενάριο. Σε περίπτωση αποκλεισμού, λοιπόν, ο Ουάρντα είναι μία από τις λύσεις που έχουν πέσει στο τραπέζι. Όχι η μοναδική βεβαίως, αλλά σε κάποιους εντός των τειχών αρέσει. Ομοφωνία, όμως, δεν υπάρχει λόγω του ιδιόρρυθμου χαρακτήρα.
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Jeremy4 » Δευτ 12 Αύγ 2019, 23:08

Το Βελιγράδι έχει καλύτερη νυχτερινή ζωή και από τις ωραιότερες γυναίκες στον κόσμο... Καλή επιλογή για τον Αμρ.
Άβαταρ μέλους
Jeremy4
 
Δημοσιεύσεις: 1152
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 10:12
Τοποθεσία: Βουδαπέστη, Ουγγαρία

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Τρί 13 Αύγ 2019, 05:17

Ζαντός έγραψε:
paoki_ έγραψε:Κλασσικη γυρα σε ακολαστο μπιτσομπαρο της παραλιας Ξενια του πρωτου ποδιου, οπου προσφερε το εξης χαιλαιτ..
Παει ενας αρειανος και του λεει, "Αμρ ελα στον Αρη μωρη παικταρά" στο οποιο ο Αιγυπτιος κωμικος (πλεον) απαντησε "Ελα εσυ στον ΠΑΟΚ ρε μαλακα", προκαλωντας τα γελια του υποφαινομενου, και οχι μονο, λουομενου.

:opaokara: :opaokara:



Εντάξει, για παρέα καλός είναι, όλοι το ξέρουν αυτό..

Μετά ήρθε και Λευκή Άμμο της ακολασίας με ΜΟ Ηλικίας 17 χρονα! Μόλις μπήκε όλο το μπιτσομπαρο άρχισε να τραγουδά συνθήματα ΠΑΟΚ και ο Αιγύπτιος Γύπας να μας χαιρετάει όλους λέγοντας που είσαι χαμπίμπι! Είναι Θεός ο τύπος!
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τρί 13 Αύγ 2019, 05:26

Ζει το όνειρο...

Η ομάδα του αυτή την στιγμή παίζει ένα από τα πιο κρίσιμα ματς της φετινής χρονιάς απέναντι στον Άγιαξ (παιχνίδι δηλαδή που μπορεί όλη η ευρώπη να σε δει), και αυτός την ίδια στιγμή είναι στα μπιτσόμπαρα και κάνει dolce vita...

Αν αυτό δεν τον προβληματίζει ούτε στο ελάχιστο, τότε απορώ.
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τρί 13 Αύγ 2019, 08:56

Πόσο ξεφτίλα πια.... Αυτή την φορά θύμα στο Instagram μια πολύ καλή μου φίλη την οποία μάλιστα δεν την πίστευα αρχικά μέχρι που μου έδειξε από κοντά την συνομιλία.. Σε αυτήν λοιπόν αφού την έβρισε χυδαία μετά το Χ η κοπέλα τον ρώτησε τι θα κάνει αν μάθει η ΠΑΕ τα μηνύματα που στέλνει και αυτός είπε "in my balls".. Λύση συμβολαίου ΑΜΕΣΑ..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10835
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 13 Αύγ 2019, 13:09

Mattias_g4 έγραψε:
Ζαντός έγραψε:
paoki_ έγραψε:Κλασσικη γυρα σε ακολαστο μπιτσομπαρο της παραλιας Ξενια του πρωτου ποδιου, οπου προσφερε το εξης χαιλαιτ..
Παει ενας αρειανος και του λεει, "Αμρ ελα στον Αρη μωρη παικταρά" στο οποιο ο Αιγυπτιος κωμικος (πλεον) απαντησε "Ελα εσυ στον ΠΑΟΚ ρε μαλακα", προκαλωντας τα γελια του υποφαινομενου, και οχι μονο, λουομενου.

:opaokara: :opaokara:



Εντάξει, για παρέα καλός είναι, όλοι το ξέρουν αυτό..

Μετά ήρθε και Λευκή Άμμο της ακολασίας με ΜΟ Ηλικίας 17 χρονα! Μόλις μπήκε όλο το μπιτσομπαρο άρχισε να τραγουδά συνθήματα ΠΑΟΚ και ο Αιγύπτιος Γύπας να μας χαιρετάει όλους λέγοντας που είσαι χαμπίμπι! Είναι Θεός ο τύπος!


Έλα όχι και 17χρονο ΜΟ. Τα καλύτερα γκομενάκια της Θεσσαλονίκης στο range 20-28 εκεί είναι καθε σαββατο μετά τις 19:00. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 13 Αύγ 2019, 13:17

Mitsospaoki4 έγραψε:Πόσο ξεφτίλα πια.... Αυτή την φορά θύμα στο Instagram μια πολύ καλή μου φίλη την οποία μάλιστα δεν την πίστευα αρχικά μέχρι που μου έδειξε από κοντά την συνομιλία.. Σε αυτήν λοιπόν αφού την έβρισε χυδαία μετά το Χ η κοπέλα τον ρώτησε τι θα κάνει αν μάθει η ΠΑΕ τα μηνύματα που στέλνει και αυτός είπε "in my balls".. Λύση συμβολαίου ΑΜΕΣΑ..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τις προαλλες μου εδειχνε μια κοπελα υποδοχη τα μηνυματα του και γελουσαν ολοι, της ελεγε θα ερθω εκει και του λεει αν δεν ερθεις αυριο μην ερθεις καθολου. ΣΕ 10 λεπτα της εστειλε οτι εκλεισε πτηση και ερχεται... βεβαια του εριξε ενα μεγαλο δουλεμα και την εβρισε... AMR UR A CLOWN, STAY AWAY FROM PAOK YOU LAZY IDIOT
Τελευταία επεξεργασία από Dimg4 και Δευτ 19 Αύγ 2019, 22:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης