10. Δημήτρης Πέλκας

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 10. Δημήτρης Πέλκας

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 23 Σεπ 2020, 16:07

Εν τω μεταξύ ο πέλκας έχει κάνει ματσάρα...με διάφορα πολύ καλύτερος των άλλων δύο μπροστά
Άβαταρ μέλους
renegade

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 23 Σεπ 2020, 16:09

Παίδες ας κόψουμε τα γύρω γύρω.

Αν θέλετε να σχολιάσετε τον πέλκα ναι. Τα υπόλοιπα θα σβήνονται.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Τετ 23 Σεπ 2020, 16:10

Παντως το γκολ ειναι μεγαλου παιχτου! Εκανε την τελεια εκτελεση απο εκει !
Επισης νομιζω οτι την ακουει για τα σερι χαμενα πεναλτι χωρις να φταιει αυτος. Δεν τα εχασε αυτος.
ron-swanson

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Τετ 23 Σεπ 2020, 16:32

Να χάνεις πέναλτι και μετά να βρίσκεις τα ψυχικά αποθέματα για να βάλεις δύσκολο γκολ σε τέτοιας κρισιμότητας παιχνίδι, δείχνει κοχόνες.
Όλοι λέμε τι έκανε μετά το δοκάρι ξεχνώντας ότι είναι ο Δημήτρης Πέλκας και όχι ο Μέσι, που και αυτός περικυκλωμένος από 3 είναι 50% να έκανε μια τρύπα στο νερό.
Είναι καλός παίκτης , όχι τέλειος, νιώθει ΠΑΟΚ και ότι έχει θα το δώσει, και 9 στις 10 το περιβραχιόνιο το παίρνει ο πιο παλιός.
Να πυροβολάμε παίκτες μας πόσω μάλλον απ τις ακαδημίες μας και με μεγάλη και διαρκή προσφορά στην ομάδα δεν ξέρω τι νόημα έχει
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula

Δημοσίευσηαπό Fawkes » Τετ 23 Σεπ 2020, 16:46

Το ότι φτάνετε κάποιοι να μιλάτε με τέτοιο τρόπο για Βιερίνια και Πάμπλο μόνο και μόνο για να υπερασπιστείτε την άποψη που έχετε για τον Πέλκα είναι απίστευτα απογοητευτικό αλλά ταυτόχρονα ενδεικτικό ότι δυστυχώς σε κάποιους επικρατεί η προσωπολατρία έναντι της ομάδας
Ο λαός είναι μια κοινωνία ανθρώπων πολύ αχάριστη
Άβαταρ μέλους
Fawkes

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Τετ 23 Σεπ 2020, 21:48

Fawkes έγραψε:Το ότι φτάνετε κάποιοι να μιλάτε με τέτοιο τρόπο για Βιερίνια και Πάμπλο μόνο και μόνο για να υπερασπιστείτε την άποψη που έχετε για τον Πέλκα είναι απίστευτα απογοητευτικό αλλά ταυτόχρονα ενδεικτικό ότι δυστυχώς σε κάποιους επικρατεί η προσωπολατρία έναντι της ομάδας

Ή δεν καταλαβαίνετε γενικώς ή δεν το χωράει το μυαλουδάκι σας πως κάποιος μπορεί να βλέπει τους ποδοσφαιριστές ως απλούς υπαλλήλους της ΠΑΕ. Αναφέρομαι σ'αυτούς που παραποιούν εσκεμμενα ή μη τα γραφόμενά μου.

Χέστηκα και για τον Πέλκα και για τον Βιερίνια και για τον Γκαρσία. Και για οποιονδήποτε έπαιξε ή πρόκειται να παίξει στην ομάδα. Το μονό που με νοιάζει είναι να κερδίζει η ΠΑΟΚάρα και ολοι οι αλλοι να πάνε να μαμηθούν.

Αυτό που ήθελα να πω είναι πως βαρέθηκα την ξενομανία . Δε με νοιάζει ο Πέλκας.
DOUBLE

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 23 Σεπ 2020, 22:53

Μου επιτρέπεις να μη βλέπω τους ποδοσφαιριστές σαν απλούς εργαζόμενους? Ευχαριστώ..

Άμα ήταν έτσι θα παρακολουθούσα Apple VS Microsoft κι όχι τον ΠΑΟΚ.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Τετ 23 Σεπ 2020, 23:07

Θες να πεις πως θα παρακολουθείς Μιντλεσμπρο για Άκπομ ;

Ή μήπως θα βλέπεις με συμπάθεια τη χάρτινη επειδή πηγε εκεί ο Σακχόφ;

Ξανασκέψου αυτο που έγραψες...
DOUBLE

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 23 Σεπ 2020, 23:40

Που κολλάει αυτό με αυτό που λέω και εννοώ?

Τέλος πάντων δε συμφωνούμε ας τελειώσει εδώ.

Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 24 Σεπ 2020, 00:02

Ελπίζω να κατάλαβε και αυτός, αλλά και η Ομάδα ότι οι ευκαιρίες σε αυτή τη "μασονική" διοργάνωση είναι ελάχιστες και δεν μπορείς να τις σπαταλάς. Στο χέρι τους είναι να μην επιτρέψουν να δούμε το βράδυ της Τετάρτης τα κλασσικά και αναμενόμενα δημοσιεύματα του τύπου "η πρόκριση χάθηκε στο Κράσνονταρ".
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Πέμ 24 Σεπ 2020, 01:09

Κακή εκτέλεση, χαζή θα έλεγα ακόμα κ αν έμπαινε. Χτυπά στη γωνία κ μετά αν το πιάσει όλοι θα λένε γάτα τον τερματοφυλακα. Τώρα λένε όλοι εσένα άχρηστο.
Πάντως και να το έβαζε κάνεις δεν ξέρει πως θα εξελισσόταν το ματς. Αν ήταν στο 1-0 να το δεχθώ ότι με 2-0 θα είχαμε τεράστιο πλεονέκτημα. Αλλά δεν το έβαλε με το πέναλτι, το έβαλε αλλιώς. 1-0 παλι. Οπότε στην τελική δε νομίζω ότι αν στραβώσει θα φταίει οπωσδήποτε το χαμένο πέναλτι του Πέλκα.
Μέχρι να κουραστει ήταν καλός.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 24 Σεπ 2020, 01:37

Parolos έγραψε:Που κολλάει αυτό με αυτό που λέω και εννοώ?

Τέλος πάντων δε συμφωνούμε ας τελειώσει εδώ.

Που να καταλάβει ότι αθλητές όπως ο Κούδας,ο μπανε,ο Αντρέ ,ο Πάμπλο πέρα από τις οποίες αγωνιστικες τους επιτυχίες και προσφορά έκαναν και ΠΑΟΚτσακια.
Άβαταρ μέλους
renegade

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Πέμ 24 Σεπ 2020, 07:28

Τώρα σοβαρά, ακόμη ασχολείστε με τρολακια και περίεργους για να μην πω κάτι άλλο πιο βαρύ;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 26 Σεπ 2020, 22:59

Καταλαβατε γιατι λεμε οτι εχει ταβανι αυτος ο ποδοσφαιριστης? Δικη του ευθυνη ηταν σημερα να κατευθυνει την ομαδα,νεους και παλιους και μια σωστη ενεργεια δεν πρεπει να εκανε,το γνωστο παιχνιδι γιουρια που στην Ευρωπη σε ανοιχτους χωρους δινει λυσεις, αλλα απεναντι στα λεωφορεια απλα βραχυκυκλωνει.Πραγματικα δεν θα με χαλουσε αν επρεπε να θυσιαστει για να ερθει ακομα ενας Ζιφκοβιτς, ετσι ωστε και χωρο να βρουν οι μικροι και καποιον να τους βοηθησει να εξελιχθουν.Η ομαδα χρειαζεται οπως και δηποτε ποιοτικη ενισχυση μπροστα αλλα καποιος πρεπει να την πληρωσει και θα ειναι η αυτος η καποιος πιτσιρικας.
Για εμένα είναι πολύ δύσκολο να εξηγήσω σε έναν τυφλό τι είναι τα χρώματα...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 26 Σεπ 2020, 23:19

Πραγματικά απορίας άξιον η σημερινή μετριότητά του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler