Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 19/02/2009 7μ.μ

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Πέμ 19 Φεβ 2009, 22:48

Ποσο κοσμο ειχε το γηπεδο??

:?
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό teacher » Πέμ 19 Φεβ 2009, 23:08

Δεν είχε πάνω από 2500 κόσμο. Να γράψω και κάτι με βαριά καρδιά. Αυτή η ομάδα που είδα σήμερα, με τα τεράστια νεκρά διαστήματα στην επίθεση, με παίκτες άψυχους και με ελάχιστη έως μηδενική συμπαράσταση από τον κόσμο ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ Α1. Ακόμα και εμείς οι αισιόδοξοι αρχίζουμε να απογοητευόμαστε.
Αυτά που έλεγε ο δρόσος ότι δηλαδή ο Τσιάρας, ο Ντιαρά και κάποιοι άλλοι θα πάρουν μέρος των προσπαθειών του Μούλα και του Βασιλειάδη ήταν φτηνές δικαιολογίες. Ο Τσιάρας δεν υπάρχει στην ομάδα και ο Σίμτσακ δεν τολμάει να κοιτάξει το καλάθι ενώ έχει την μπάλα στα χέρια... Δεν ξέρω αν προλαβαίνουμε να πέσουμε αλλά δεν ξέρω και ποια ομάδα θα κερδίσουμε
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό Johnys » Πέμ 19 Φεβ 2009, 23:44

Καληνύχτα ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό κωστας/παοκ4 » Παρ 20 Φεβ 2009, 00:04

ΒΑΣΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ , ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ? ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΗΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΣΟΥ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team

κωστας/παοκ4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 17:15

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Παρ 20 Φεβ 2009, 02:01

Με συγχωρειτε αδερφια για οτι πω στη συνεχεια , αλλα η αγανακτηση μου , με τον "τρομερο" λαο του ΠΑΟΚ εχει φτασει στο απροχωρητο!!!

Ολη τη βδομαδα ανυσηχουσαμε για το αν παει κοσμος στο γηπεδο....Κι εγω ρωταω....Αυτοι που πηγανε σε τι βοηθησανε????Καλα ρε καφροι , ειναι δυνατον στη μοναδικη προσπαθεια της ομαδος να παρει το ματς στο τελευταιο δεκαλεπτο , να σταματατε τη ροη του αγωνα (και παραλληλα το μομεντουμ των παικτων της ομαδος μας) για εναν τυχαρπαστο????Σιγα τον Ηλιαδη ρε π0#στ# μου!!!!

Ολοι εσεις που πεταξατε οτι ειχαν οι τσεπες σας μεσα , γιατι δεν ανοιγετε εναν συνδεσμο με τιτλο "Σ.Φ. ΚΑΦΡΩΝ "Οι Γκρο Μανιον""?

Και μετα μας φταινε οι παιχτες....Εχω χασει το λογαριασμο πλεον....Αληθεια , ποια "ανδραγαθεια" ηταν αυτη κατα σειρα που ο κοσμος εκοψε τον ρυθμο της ομαδας πανω που πηγε να παρει κεφαλι , σε ποδοσφαιρο και μπασκετ , φετος?????

Κυριοι ηρθε η ωρα να παρουμε το δαχτυλο απο μπροστα μας και να αντιμετωπισουμε την αληθεια....Με καφρους μεσα στο γηπεδο , ουτε ματς παιρνεις , ουτε κυρος αποκτας , ουτε διακρισεις βλεπεις και το χειροτερο...τρως πολλες τιμωριες!!!!

Οσο γινονται αυτα , ξεχαστε και τα τσου λου , ξεχαστε και τις Ευρωλιγκες , ξεχαστε τα ολα!!!!!

Ζητω ειλικρινα συγνωμη απ' ολους τους υγειεις σκεπτομενους συνοπαδους και μελη του φορουμ , αλλα εχω βαρεθει να ακουω απο μικρο παιδι για το λαο του ΠΑΟΚ και να βλεπω οτι το 80% των αποτυχιων μας οφειλεται σε μεγαλη μεριδα αυτων!!!!

Ευχαριστω
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό dion4 » Παρ 20 Φεβ 2009, 02:23

μαγκες δεν ξερω πως θα το παρετε αλλα η κατρακυλα αρχισε απο τοτε που φυγαμε απο το παλε.στο παλατακι μονο γαι σπορια και για κοκακολα ειναι.το παλε ηταν εδρα και σε αυτην την κατσταση εκει μεσα θα τα περναμε τα σκουληκια.αντε εχο σαλταρει .ειχαμε την ομαδαρα στα 90'ς και φταξαμε γηπεδο.τωρα που το εχουμε γαμησετα,παλευουμε να σωθουμε.{μπορει να ειναι το αλκοολ αλλα δν παει αλλο}ΠΑΟΚ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
dion4
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 12:30

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Παρ 20 Φεβ 2009, 03:45

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ Α.Σ. και ιδιαίτερα στον ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ πρόεδρό του αλλά και τους υπόλοιπους που τον σιγοντάρουν τόσα χρόνια οι οποίοι φτάσανε τον ΠΑΟΚ σε αυτά τα ΧΑΛΙΑ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ. Τα καταφέρατε να δυαλύσετε το μπάσκετ. Δώσατε τις μετοχές τσάμπα, ΜΙΑ ΞΕΧΡΕΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΦΜ ΚΑΕ ΜΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΗΠΕΔΟ στον Παντελωνάτο και μετά τα έκανε ΣΚΑΤΑ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ παρουσιάσατε στη ΜΑΖΑ που τρώει ΣΑΝΟ απο το πρωϊ μέχρι το βράδυ απο τα ΡΑΔΙΑ και τις ΚΩΛΟΦΥΛΑΔΕΣ, τον Μίστερ Πάτρα σαν το Μεσία που θα σώσει το μπάσκετ. Δεν ψάξατε να βρείτε ΟΥΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ πόσο μάλλον το τι κάνει...

Απο τη βιασύνη σας να ξεφορτωθείτε το ΚΑΝΟΝΙ του παντελωνάτου δίνατε ολόκληρη την ΚΑΕ(με τα χρέη της) τσάμπα με δώρο 1 κιλό λουκάνικα.

ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ Η' ΔΗΜΙΟΣ? Ιδού το ερώτημα.... Μόνο γι'αυτούς που έχουν ζωντανά εγκεφαλικά κύτταρα.

Και αφήστε ΤΗ ΜΑΖΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΙΠΙΛΑΕΙ οτι φταίει ο κόσμος, η κυβέρνηση, η αντιπολίτευση, οι Σιωνιστικές συνομοσίες, ο Βασιλειάδης, ο Ξανθός, η μελαχρινή, ο Μουλαομέροβιτς, ο Ντιαρά η οικονομική κρίση, ο Γκρέγκορυ και οι μεγάλες δυνάμεις...


Υ.Γ. Μιστερ ΕΜΕΤΕ φύγε χτές.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Παρ 20 Φεβ 2009, 04:26

ΆΠΛΑ :shock: ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 20 Φεβ 2009, 07:00

Isaak the Greek έγραψε:Με συγχωρειτε αδερφια για οτι πω στη συνεχεια , αλλα η αγανακτηση μου , με τον "τρομερο" λαο του ΠΑΟΚ εχει φτασει στο απροχωρητο!!!

Ολη τη βδομαδα ανυσηχουσαμε για το αν παει κοσμος στο γηπεδο....Κι εγω ρωταω....Αυτοι που πηγανε σε τι βοηθησανε????Καλα ρε καφροι , ειναι δυνατον στη μοναδικη προσπαθεια της ομαδος να παρει το ματς στο τελευταιο δεκαλεπτο , να σταματατε τη ροη του αγωνα (και παραλληλα το μομεντουμ των παικτων της ομαδος μας) για εναν τυχαρπαστο????Σιγα τον Ηλιαδη ρε π0#στ# μου!!!!

Ολοι εσεις που πεταξατε οτι ειχαν οι τσεπες σας μεσα , γιατι δεν ανοιγετε εναν συνδεσμο με τιτλο "Σ.Φ. ΚΑΦΡΩΝ "Οι Γκρο Μανιον""?

Και μετα μας φταινε οι παιχτες....Εχω χασει το λογαριασμο πλεον....Αληθεια , ποια "ανδραγαθεια" ηταν αυτη κατα σειρα που ο κοσμος εκοψε τον ρυθμο της ομαδας πανω που πηγε να παρει κεφαλι , σε ποδοσφαιρο και μπασκετ , φετος?????

Κυριοι ηρθε η ωρα να παρουμε το δαχτυλο απο μπροστα μας και να αντιμετωπισουμε την αληθεια....Με καφρους μεσα στο γηπεδο , ουτε ματς παιρνεις , ουτε κυρος αποκτας , ουτε διακρισεις βλεπεις και το χειροτερο...τρως πολλες τιμωριες!!!!

Οσο γινονται αυτα , ξεχαστε και τα τσου λου , ξεχαστε και τις Ευρωλιγκες , ξεχαστε τα ολα!!!!!

Ζητω ειλικρινα συγνωμη απ' ολους τους υγειεις σκεπτομενους συνοπαδους και μελη του φορουμ , αλλα εχω βαρεθει να ακουω απο μικρο παιδι για το λαο του ΠΑΟΚ και να βλεπω οτι το 80% των αποτυχιων μας οφειλεται σε μεγαλη μεριδα αυτων!!!!

Ευχαριστω


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αδελφέ.Εκεί που κάναμε το come back έκανε τη μανούρα ο ηλιάδηα και τσιμπήσαμε με αποτέλεσμα να σπάσει ο ρυθμός του αγώνα και αυτό απέβηκε μοιραία δυστυχώς!

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό κωστας/παοκ4 » Παρ 20 Φεβ 2009, 07:16

Επειδη ολοι βριζουμε τον λαο του ΠΑΟΚ -δηλαδη τον ανωνυμο οπαδο- ρωταω οταν βρεθηκε σοβαρη ΛΥΣΗ στο ποδοσφαιρο σταματησαν τα προβληματα με τους οπαδους? ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΕ ΑΝ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΦΕΡΕ ΠΡΟ ΤΩΝ ΕΥΘΥΝΩΝ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ-ΚΑΤΣΑΡΗ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΥΔΙΑ?
κωστας/παοκ4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 17:15

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 20 Φεβ 2009, 07:45

Σιγά μην το κάνει...

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό billsko » Παρ 20 Φεβ 2009, 10:16

Το ότι γίνονται και θα γίνονται καφρίλες είναι αναμενώμενο και ίσως να πω την αλήθεια μου περίμενα περισσότερες καθώς αυτοί που τα κάνουν έτσι και αλλιώς ούτε τους ενδιαφέρει το άθλημα ούτε θα ξαναπατήσουν για φέτος. Ο κόσμος όμως είναι ο τελευταίος που φταίει για την κατάντια της ομάδας. ΝΑΙ έχει απαξιώσει το τμήμα αλλά μήπως το τμήμα και οι παράγοντές του έφτασαν την ομάδα σε τέτοιο σημείο εξαθλίωσης δεν την έχουν απαξιώσει χίλιες φορές. Ο κόσμος δεν μπορεί να ξέρει της προθέσεις του κάθε τυχάρπαστου λαμόγιου ή οραματιστή τσαρλατάνου που έρχεται να αναλάβει. Ο κόσμος θέλει όραμα και δυστυχώς το όραμα στο μπάσκετ το δίνουν λάθος άνθρωποι (Μπατατούδης, Πανελούδης, Δρόσος) που έχοντας τα άρρωστα μέσα αυτής της πόλης στο πλευρό τους μας κάνουν πλύση εγκεφάλου και μας τους παρουσιάζουν ως Μεσίες ή την μόνη λύση.
Άλλη μια χρονιά την πατήσαμε και η απαξίωση μεγαλώνει.
billsko
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Παρ 31 Οκτ 2008, 16:06

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό billsko » Παρ 20 Φεβ 2009, 10:38

ΣΤο μπασκετικό κομμάτι

Όλοι ξέραμε το πως θα παίξει ο Άρης. Αυτό ξέρει αυτό μπορεί κατενάτσιο, κατς, τρίποντα και ξύλο

Αλλά ρε Καλάφα πας και κάνεις το χατήρι του Ματσόν και παίζεις ανάλογο παιχνίδι. Αυτοί το έχουν κάνει φιλοσοφία και κερδίζουν όλα τα ματς έτσι εσύ που πας ρε Καραμήτρο. Από τότε που έφυγαν Μούλα και Βασιλειάδης παίζουμε με αργό τέμπο. Και τα 4 ματς που δώσαμε ενώ είμαστε κοντά ή νικάμε τα χάνουμε στο τελευταίο δεκάλαπτο. Φως φανάρι ότι δεν μπορεί η ομάδα με αυτό το στηλ. Φως φανάρι ότι οι παίχτες μας δεν έχουν τα απαιτούμενα @@@@ όταν το παιχνίδι καίει. Και πας και μου παίζεις παιχνίδι με Άρη κλειστό θεόκλειστο.
Και τα time-out γιατί τα έχεις βλέπεις ότι η ομάδα δεν μπορεί να βάλει καλάθι με αυτό το τσουκου τσουκού μπάσκετ πάρε ένα time-out. Πρώτη φορά είδα ομάδα να τελείωνει το παιχνίδι χωρίς να πάρει ένα time-out στο Β΄ημίχρονο. Φτάνουμε στο πόντο μας, τρώμε το απίστευτό τρίποντο γίνεται η μανούρα και βλέπεις ότι η ομάδα το χάνει και δεν παίρνεις ένα time-out ενώ εχει 4 λεπτά ακόμη!!!!!

Στους παίχτες τώρα:

Δεμερτζής: αυτό μπορεί αυτό κάνει, υπερβολικό να σουτάρει 2 τρίποντα συνεχόμενα αλλά ήταν ελεύθερος και αν έμπαιναν θα λέγαμε άλλα
Καυκής: ανύπαρκτος, αδιαφορός όπως πάντα
Χαρίσης ο μόνος που προσπάθησε στο 1ο ημίχρονο ίσως ο μόνος που παίζει και με λίγο ψυχή και αξίζει να μείνει αν είναι υγιείς και του χρόνου
Τόμο ήταν λίγος επιθετικά χθες αν και δεν πήρε καθόλου πάσες στην επίθεση και στην άμυνα έπαιζε μόνος του (16ρημπάουντ) με ομάδα που έπαιζε με 3 ψηλούς
Γιόνσεν δεν ξέρω τι να πω έκανε ένα καλό παιχνίδι και μετά το χάος μάλλον δίκαια είχε ξεμείνει χωρίς συμβόλαιο όλη τη χρονιά
Ντιαρρά ίσως το χειρότερο παιχνίδι του αν και στο τέλος ξύπνησε λίγο. Επαιζε με ψηλό αντίπαλο θα μπορούσε να εκμεταλευτεί την διεισδιση του
Γκρέγκορυ ο καλύτερος του τελευταίου δεκαλέπτου είναι φανερό ότι παίζει χωρίς διάθεση και απλά αποφασίζει πότε θα πάρει παραπάνω πρωτοβουλίες. Πλέον παίχτης της Βαλένθια τον ευχαριστούμε και η κατάσταση της ομάδας δεν είναι τετοια που να μπορούμε να κρίνουμε αν βοήθησε τελικά ή όχι στο βαθμό που μπορούσε
Τσιάρας τι να πω. Ανεκδοτο, θέλει ψυχίατρο, πρέπει να σκεφτεί αν θα συνεχίζει να παίζει μπάσκετ?
Κυρίτσης έκανε πολλές φορές την ομάδα μπουρδέλο γιατί δεν έπαιζε τώρα που του δίνεται η δυνατότητα είναι ανύπαρκτος κυρίως επιθετικά

Το ότι βλέποντας αυτούς τους παίχτες να παίζουν με την φανέλα του ΠΑΟΚ μου έκανε να αναπολώ τους Τσιάκο, Χαριτόπουλο, Γκαγκαλούδη κ.α. που τουλάχιστον έπαιζαν με πάθος και ψυχή σε τέτοια ματς μάλλον από μόνο του μιλάει για το τί ομάδα έχουμε τελικά
Τελευταία επεξεργασία από billsko και Παρ 20 Φεβ 2009, 13:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
billsko
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Παρ 31 Οκτ 2008, 16:06

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 20 Φεβ 2009, 10:44

Ποιος κόσμος ρε παιδία φταίει πάλι?
Ο κόσμος έκανε ρεκόρ στα διαρκείας φέτος και ξεκίνησε ελπιδοφόρα σε όλα.
Ψάξτε αλλού την αιτία για το τι φταίει.
Πραγματικά δεν υπάρχει όραμα και βλέψεις για τίποτα.

Μάλλον ..μάλλον δεν είναι σίγουρο θα σωθούμε (Νίκη τα Τρίκαλα μέσα στον Κολοσσό κοιτάμε και τι κάνουν ποιος τα Τρίκαλα και ο Κολοσσός για να μην πέσουμε αν έχουμε τον Θεό μας πριν λίγους μήνες λέγανε για Ευρωλίγκες).

Ας το θέσω και αλλιώς.
Για του χρόνου υπάρχει μια κάποια προοπτική για κάτι περισσότερο κάτι καλύτερο για οριστική επαναφορά του ΠΑΟΚ εκεί που του αρμόζει?
Αυτό ποιος θα το εγγυηθεί?
Ο Δρόσος ο Παντελονάτος ο Αλεξόπουλος ο ξοφλημένος ερασιτέχνης ο Χρυσός δικέφαλος τρικέφαλος και τετρακέφαλος ο ΜΕΒΓΑ και η ΜΕΒΓΑΛ ΠΟΙΟΣ?
Ας αφήσουμε και το για του χρόνου και ας πάμε και στο μέλλον.
Στα επόμενα 10 χρόνια με τι θα παίζουμε και που θα είμαστε όταν συμβαίνουν στο τμήμα τέτοια πράγματα όταν υπάρχουν 3989 μέτωπα και κοιτάνε ποιος τι που γιατί και το ξεκατίνιασμα πάει σύννεφο?
Ποιος θα είναι ο ηγέτης που θα μας βγάλει απο το αδιέξοδο?
Ο Στογιάκοβιτς που θα έρθει πάνω σε άσπρο άλογο?
Ποιος θα πάρει τον ΠΑΟΚ στα χέρια του ο συνδεσμίτης?
Εγώ?
Εσύ?
Κάποιος δεν πρέπει να κάνει κάτι πριν είναι αργά?
Πέρσι σωθήκαμε τελευταία στιγμή και κοιτάξαμε το σήμερα να είμαστε καλά με Δρόσο αδιαφορόντας τι γίνετε στην περίπτωση που αυτός είναι βαλτός πιονέρος ή και δεν ξέρω και εγώ τι.
Πάντως άφθαρτος δεν ήταν και το λάθος μας ήταν ότι όλοι ξέραμε που εμπιστευτήκαμε έναν μπινέ απλά να μας σώσει μας ένοιαζε αυτή είναι η μαλακία όλων μας και υπήρχε και φόβος να μιλούσαμε ή να λέγαμε και κάτι παραπάνω εφόσον μόνο το σήμερα μας ένοιαζε και αύριο έχει ο Θεός.
Μας παραμύθιασε και απο πάνω και τώρα γευόμαστε τον τρόπο που στρώσαμε και ΚΑΛΑ να πάθουμε.
Εμένα πλεον δεν με ενδιαφέρει το αν θα πέσουμε αν θα διαλυθούμε ή αν θα κάνουμε κάτι καλύτερο του χρόνου και τερματίσουμε στην 6άδα ή στην 8άδα όσο και αν με πονάει κατά βάθος,άλλον δεν τον νοιάζει καθόλου και αυτός πάλι πολύ καλά κάνει.

Ήμουν σε όλους τους αγώνες στο παρελθόν μέσα και ξέρω πως η θέση μου ήταν απο 1-4 και μόνο κάτι ενδιάμεσο σε αυτό θα είχα όχι με την γαύρικη νοοτροπία γιατί έτσι πρέπει αλλά γιατί έτσι ήμουν!
Όπως ο Άρης σήμερα που ακόμα παραμένει στο λόμπυ των ισχυρών και το μόνο που απέμεινε στην πρωην μπασκετομάνα Θεσσαλονίκη.

Τώρα τι να πάω να δω και να στηρίξω?
Δεν πάω να δω ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο καλύτερα..


Άσε που θα έπρεπε η ΚΑΕ να μας ζητήσει συγνώμη και να μας δώσει τα λεφτά μας πίσω με το θέαμα που παρουσιάζει και να ζητήσει και συγνώμη απο πάνω για ηθική βλάβη που μας προκάλεσε.
Θέλανε και Ευρωλίγκες οι παραμυθατζίδες κόπροι διοικούντες.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 19/02/2009 7μ.μ ΠΑΟΚ - Αρης

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Παρ 20 Φεβ 2009, 11:09

Το ξερα οτι θα παρεξηγηθω.....

Σε καμια περιπτωση δεν φταιει ο λαος του ΠΑΟΚ για την καταντια του μπασκετικου ΠΑΟΚ.Αυτο που ηθελα να θειξω ειναι οι αγωνιστικες αποτυχιες και οχι οι διοικητικες.Γι αυτο τα πηρα...Γιατι βλεπω οτι παρ ολα τα ασχημα που συμβαινουν στον μπασκετ , οι παιχτες δειξαν θεληση να παρουν το ματς και ο κοσμος τους εκοψε τη φορα για εναν πανιβλακα ονοματι Ηλιθιαδη που σε 5 χρονια απο τωρα δε θα τον θυμαται ουτε η μανα του!!!

Ενοειτε πως δεν φταιει ο κοσμος για την καταντια του μπασκετ....Το ποιος φταιει το ξερετε εσεις καλυτερα απο μενα αδερφια που ζειτε κι εκει.Αλλα τουλαχιστον αφου προς το παρον δεν μπορουμε να αλλαξουμε την κατασταση αμεσα , ας μην κανουμε κακο ΚΑΙ απο αγωνιστικης πλευρας.

Ελπιζω να αποσαφηνισα αρκετα τις οποιες παρεξηγησεις...


Υ.Γ.:Σορρυ ρε Γκας που σε τσατισα!!! :wink: Και σορρυ και απο τους υπολοιπους
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες