Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ. 20/12 18:00

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Παρ 19 Δεκ 2008, 22:10

coolio4 έγραψε:Δεν υπαρχει καποιος που να πηγαινει στο παλατακι και να ξελαρυγγιζεται και να αποκαλει την ομαδα κωμωδια...Με την ανωνυμια του διαδικτυου ο καθενας εχει διαρκειας σε ολα τα αθληματα και εχει βαλει και 10000 ευρω στην ΑΜΚ...Ασε gagas αδερφε μου.....Στα 37 μου δεν τρωω προλογο απο κανενα ενταξει?Οταν αποκαλεις την ομαδα σου κωμωδια δεν υπαρχει λογος να το γραφεις....Ολη την χρονια που η ομαδα ηταν πραγματικα κωμωδια με τον παντελονατο τι επρεπε να κανουμε;;;Αν ξαναφτασουμε στα περσινα ελα πες μου....Εχουν μια αντιληψη ορισμενοι που οταν τους την λες για το πως εκφραζονται,αμεσως πετανε αυτη την μ@λ@κι@ οτι δεν ειμαστε σουπερ 3...Το αγαπησιαρικο αγορι το αρπαξα γιατι ειπε οτι η ομαδα ειναι κωμωδια....Δεν εναντιωθηκα σε τοσους αλλους που κανουν αρνητικη κριτικη...Αλλο κριτικη και αλλο ο χαρακτηρισμος....Στην τελικη αναλυση επειδη δεν ειμαστε Σ3 εχω το δικαιωμα να κατακεραυνωνω κι εγω οποιον μου γουσταρει....Ολοι πισω απο ενα p c ειμαστε και γραφουμε ανωνυμα ετσι?


Nαι ρε δεν είμαστε Super 3, δεν κατάλαβα. Κωμωδία είναι να πλακόνονται οι παίκτες σου πριν απο ενα ματς που παίζεται η υπόληψή της και ενώ σε 4 μήνες ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ. Σημαίνει οτι δεν έχουν καταλάβει που παίζουν, τι παίζει και σε τι κατάσταση βρίσκεται η ομάδα...
'Ασε την κλάψα και δεν τα γεγονότα. Κατεβαίνουμε χωρίς ψηλούς. Εσυ θα είσαι ο πρώτος που θα επιτεθεί σε παίκτες και προπονητή αν φάμε κανενα ρεκορ στον πάτο.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό kostasff » Παρ 19 Δεκ 2008, 22:29

LoverBoy τέτοιου είδους καυγάδες έχουν ξανασυμβεί. Όταν οι προπονήσεις είναι δυνατές υπάρχουν τέτοιες κοκορομαχίες. Σε όλα τα αθλήματα και σε πολλές ομάδες. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είμαστε σοβαρή ομάδα.
coolio4 συμφωνώ πολλές φορές με αυτά που γράφεις αλλά δεν χρειάζεται να τα παίρνεις τόσο πολύ. Με το να ανεβάζεις τους τόνους φοβάμαι ότι χάνεις το όποιο δίκιο σου.
Θεωρώ μεγάλη βλακεία να μαλώνουμε μεταξύ μας. Όλοι παρασυρόμαστε κάποιες φορές από τα νεύρα μας αλλά αυτό δεν βοηθάει πουθενά. Το αντίθετο μάλλον. Λοιπόν, μέρες που έρχονται, καλύτερα να μην επανέλθουμε στο θέμα και ας αγαπηθούμε.............................. :lol:
:)
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 19 Δεκ 2008, 22:37

kostasff λεγοντας τυχαρπαστους δεν εννοουσα τον δροσο..για αυτο και δεν προτεινα καποιον αλλον.τον δροσο θελω αλλα με σοβαρο πλανο,πιο οργανωτικο.
photi οι οργανωμενοι του ποδοσφαιρου δεν ξερω γιατι αλλα κερκιδα δεν κανουν.με προβληματισε πολυ αυτο..καλα που κανουν κερκιδα οσοι δεν κανουν στο ποδοσφαιρο..
paok87 εμεις θα συνεχισουμε την καταληψη.. :roll:
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό kostasff » Παρ 19 Δεκ 2008, 22:46

sorry gaga. Λάθος κατάλαβα.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Παρ 19 Δεκ 2008, 23:00

kostasff έγραψε:LoverBoy τέτοιου είδους καυγάδες έχουν ξανασυμβεί. Όταν οι προπονήσεις είναι δυνατές υπάρχουν τέτοιες κοκορομαχίες. Σε όλα τα αθλήματα και σε πολλές ομάδες. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είμαστε σοβαρή ομάδα.
coolio4 συμφωνώ πολλές φορές με αυτά που γράφεις αλλά δεν χρειάζεται να τα παίρνεις τόσο πολύ. Με το να ανεβάζεις τους τόνους φοβάμαι ότι χάνεις το όποιο δίκιο σου.
Θεωρώ μεγάλη βλακεία να μαλώνουμε μεταξύ μας. Όλοι παρασυρόμαστε κάποιες φορές από τα νεύρα μας αλλά αυτό δεν βοηθάει πουθενά. Το αντίθετο μάλλον. Λοιπόν, μέρες που έρχονται, καλύτερα να μην επανέλθουμε στο θέμα και ας αγαπηθούμε.............................. :lol:
:)


Tέτοιοι καυγάδες έχουν συμβεί στον ΠΑΟΚ, πριν απο καμια 15αρια χρόνια όμως. Ο καυγάς είναι το κερασάκι για μένα μετα τα όσα έχουν γίνει μέχρι σήμερα. Πολύ απλά ορισμένοι παίκτες δεν κατανοούν τη σοβαρότητα της κατάστασης, το οποίο αποδυκνύει αυτό που είπα, οτι είναι ασόβαροι.

Πάμε χωρίς 2 ψηλούς εκ των οποίων, ο ένας πιάνει και θέση ξένου.
Ο Βάζελος πριν 2 αγωνιστηκές στην έδρα του έριξε για πλάκα 25 πόντους διαφορά στο σκουλίκι, τώρα προέρχεται και απο ήττα στην Ευρώπη, οπότε περιμένω πολύ δύσκολο μάτς... Ελπίζω να γελάμε και μετά το μάτς
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό kostasff » Παρ 19 Δεκ 2008, 23:47

LoverBoy έγραψε:Ελπίζω να γελάμε και μετά το μάτς

Ξέρω τι θα συμβεί μετά το ματς. Θα αποδειχτούν για άλλη μια φορά όλοι άχρηστοι (παίκτες, προπονητής, διοίκηση) Προσωπικά, έχω υπομονή και δεν γκρινιάζω (προσπαθώ τουλάχιστον)
Κανένας δεν χαίρεται με την εξέλιξη. Κανένας δεν θέλει τέτοια φαινόμενα.
Είναι όμως μέρος του "παιχνιδιού" Αυτό που λέμε είναι ότι από την στιγμή που συνέβη το επεισόδιο, οι "πρωταγωνιστές" πρέπει να τιμωρηθούν γιατί αλλιώς θα χαθεί η πειθαρχία, συστατικό απαραίτητο για την σωστή και ομαλή λειτουργία μιας ομάδας. Τι θα έπρεπε να γίνει. Να προσποιηθούν οι πάντες ότι δεν έγινε τίποτα?
Όσο αφορά τους συγκεκριμένους παίκτες, δεν φαίνονται και τα καλύτερα παιδιά (με την καλή την έννοια) Τσαμπουκάδες είναι και ψιλογουστάρουν την φασαρία. Θυμήσου την φασαρία του Ουέσον στο ματς κυπέλλου με την Ολύμπια η οποία στοίχισε σε μεγάλο βαθμό την πρόκριση. δεν τιμωρήθηκε τότε και να που επανήλθε δριμύτερος. Η ατιμωρησία αυτά έχει.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 20 Δεκ 2008, 00:41

Και μη χειρότερα με την απαξίωση του μπάσκετ δηλαδή..

Ολα πάνε στραβά. Αντε μια καλή εμφάνιση και από αυτούς που μέχρι τώρα δεν έδειξαν τίποτα απολύτως!!! Και φυσικά, όχι διασυρμός..

Και το κλου της βραδιάς θα είναι η εξαιρετική εμφάνιση του Τομάσεβιτς, ο οποίος απέναντι στην παλιά του ομάδα θα σεληνιαστεί και θα παίξει εξαιρετικά γιατί, πολύ απλά, μας κουνάει μαντήλι από βδομάδα!!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 20 Δεκ 2008, 00:42

Λογικά ο χρόνος συμμετοχής του Τσιάρα θα αυξηθεί κατακόρυφα. Ελπίζω να αρπάξει την ευκαιρία και να κάνει ένα καλό παιχνίδι το οποίο θα τον βοηθήσει για την συνέχεια. Να βγει και κάτι θετικό από το ναυάγιο που έρχεται. :wink:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Σάβ 20 Δεκ 2008, 19:23

Ρε παιδιά γιατί τόσο φτύσιμο το μπάσκετ στο Paokmania, δώστε την εξέλιξη του αγώνα για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα να ακούσουν ή να δουν το παιχνίδι! Επανειλημμένα συμαβαίνει αυτό! Κι εγώ είμαι περισσότερο "ποδοσαφαιρικος" και αυτή τη στιγμή ζοχαδιασμένος με το παιχνίδι των Σερρών, αλλα όχι σε βάρος του μπάσκετ!
Μπορεί κάποιος αδερφός να δώσει σκορ ή κάποιο link με την εξέλιξη?
(για internet tv-radio δεν έχω τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή)
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Σάβ 20 Δεκ 2008, 19:31

σε ευχαριστώ παρα πολύ paokovia, αν και δεν μπορώ να έχω προσωπική γνώμη για το παιχνίδι, από το σκορ δεν ακούγονται τόσο άσχημα τα πράγματα, φαίνεται ότι τουλάχιστον το πάλεψαν το παιχνίδι.
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Δημοσίευσηαπό tolis14 » Σάβ 20 Δεκ 2008, 19:59

Σωστη. Επισης εχουμε και μικρη διαφορα με το γαυρο αν εχουμε τριπλη ισοβαθμια :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
tolis14
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 11:00

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 20 Δεκ 2008, 20:03

Πολύ καλή εμφάνιση τηρουμένων των αναλογιών. Σήμερα είδαμε τι μπορεί να κάνει η ομάδα όταν παίζει χωρίς πίεση και άγχος. Μακάρι να έχουμε και συνέχεια στις καλές εμφανίσεις.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 21 Δεκ 2008, 07:15

Πολύ καλή εμφάνιση από την ομάδα που κατάφερε και στάθηκε στο ύψος της, όχι μόνο σε αυτό το παιχνίδι, αλλά σε όλα όσα έδωσε με του 3 μεγάλους εκτός έδρας.

Το ερωτηματικό για εμένα είναι γιατί αυτή η σοβαρότητα δεν υπάρχει και στα θεωρητικά μικρά ματς, αυτά που, ως επί το πλείστον, καλούμαστε να κερδίζουμε για να παραμένουμε ψηλά στη βαθμολογία..

Ηττα εντός προγράμματος με λίγα χαμόγελα για την εμφάνιση, αλλά και πολύ σκεπτικισμό για το μέλλον, που μόνο ευοίωνο δε θυμίζει!!!
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες