Γιώργος Καλαφατάκης

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τετ 01 Ιούλ 2009, 13:22

Περασμένα μεγαλεία....Καλά που υπάρχει και το youtube να βλέπουμε την ομαδάρα εκείνης της εποχής, γιατί κοντεύουμε να ξεχάσουμε ότι ο ΠΑΟΚ ήταν κάποτε η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και στην Ευρώπη...

Κι αυτό με πονάει πολύ......
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 01 Ιούλ 2009, 15:07

άντε ανοίξτε γρήγορα ένα Topic για τον σούλη. η ευχή μου έπιασε τόπο!!!! μια καλή είδηση μετά από ΠΟΛΥΥΥ καιρό. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τετ 01 Ιούλ 2009, 15:45

Το άνοιξα αδελφέ! Ελπίζω να είμαι καλότυχος!!! :) :) :) :)
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Πέμ 16 Ιούλ 2009, 15:06

Αγγελιοφόρος,
σήμερα 16/7/2009.
τού Γ. Βοϊτσίδη.

Ο μέχρι πρότινος κόουτς τού Δικεφάλου κατέθεσε προσφυγή, διεκδικώντας € 54.000 ως δεδουλευμένα.
Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ζήτησε αναβολή της εκδίκασης στην ΕΕΟΔΑΚ, ωστόσο η υπόθεση εκδικάστηκε (μάρτυρας υπέρ τού "Καλάφα" ο πρώην μάνατζερ τού ΠΑΟΚ, Τέλης Περγαμηνέλης).
Επομένως δεν αποκλείεται η ΚΑΕ ν'αντιμετωπίσει ένα ακόμη πρόβλημα για την εξασφάλιση τού πιστοποιητικού συμμετοχής.
Οι διοικούντες τού Δικεφάλου εκφράζουν δυσφορία για τη σκληρή στάση που τήρησε ο Κρητικός κόουτς.



Εγώ πάλι, γιατί θέλω να εκφράσω τη δυσφορία μου για άλλον;
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 16 Ιούλ 2009, 15:25

και εγώ συμφωνώ: με τα δεδουλευμένα κάποιου (ειδικά ενός άξιου εργαζομένου) δεν παίζει κανένας. Δεν νομίζω και οτι ο Καλάφας είναι κανας άνθρωπος που τρέχουνε ευρώ από τα μπατζάκια του...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Πέμ 16 Ιούλ 2009, 15:28

Καλά έκανε ο Καλαφατάκης. Τα λεφτά του τα τίμησε και με το παραπάνω.
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Γιώργος Καλαφατάκης

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Παρ 17 Ιούλ 2009, 00:21

PRAKTORINOS έγραψε:Αγγελιοφόρος,
σήμερα 16/7/2009.
τού Γ. Βοϊτσίδη.

Ο μέχρι πρότινος κόουτς τού Δικεφάλου κατέθεσε προσφυγή, διεκδικώντας € 54.000 ως δεδουλευμένα.
Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ζήτησε αναβολή της εκδίκασης στην ΕΕΟΔΑΚ, ωστόσο η υπόθεση εκδικάστηκε (μάρτυρας υπέρ τού "Καλάφα" ο πρώην μάνατζερ τού ΠΑΟΚ, Τέλης Περγαμηνέλης).
Επομένως δεν αποκλείεται η ΚΑΕ ν'αντιμετωπίσει ένα ακόμη πρόβλημα για την εξασφάλιση τού πιστοποιητικού συμμετοχής.
Οι διοικούντες τού Δικεφάλου εκφράζουν δυσφορία για τη σκληρή στάση που τήρησε ο Κρητικός κόουτς.



Εγώ πάλι, γιατί θέλω να εκφράσω τη δυσφορία μου για άλλον;


θέλουν τους ανθρώπους να δουλεύουν τσάμπα, να παίζουν μπάσκετ τσάμπα, θέλουν τα λειτουργικά έξοδα του γηπέδου να τα πληρώνει ο Δημος Πυλαίας, θέλουν 8.000 διαρκείας απο τον κόσμο, θέλουν να πάρει ο κόσμος μετοχές της πλάκας για να ξεπληρωθούν τα χρέη, θέλουν δάνειο απο την κυβέρνηση(παλιό κόλπο το δοκίμασε και προη-γούμενος στην μπάλα και ο παντελωνάτος αλλά δεν τους δώθηκε ευρω)...

Μπάνε δεν θέλανε όμως...

Η αχαριστία που διακρίνει τα παράσιτα του μπάσκετ προς ανθρώπους που προσέφεραν στον ΠΑΟΚ όπως ο Μπάνε και ο Καλαφατάκης (σε μικρότερο βαθμό, αλλα προσέφερε) δείχνει πόσο ΜΙΚΡΟΙ είναι σαν άνθρωποι. Είναι στην ίδια κατηγορία με τα σκουλήκια.

Θα πάρουν 3. Αυτό είναι σίγουρο...
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης