Damir Mulaomerovic

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 15:55

DimisK έγραψε: Εμας που μένουμε σε αυτό το σπίτι μας ρώτησες;
Δεν μου αρέσει η κοροϊδία....



+100000000000000000000000000000000000 :?
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 15:57

olivares έγραψε:Μπερδεύτηκα...όταν λέει ότι "επιστρέφω σπίτι μου" καταλαβαίνω ότι πάει στην KK Sloboda Dida στην Τούζλα της Βοσνίας Ερζεγοβίνης. Προφανώς έχει να ψηφίσει ή έχει τίποτα κληρονομικά εκεί που πρέπει να διευθετήσει. Την ίδια ακριβώς δήλωση είχε κάνει όταν γύρισε στην Cibona πρόπερσι. Τελικά πόσο ακίνητα έχει στο όνομα του; Πιστεύω ότι σε καιρούς που έχουν λυσσάξει με το "πόθεν έσχες" θα ήταν καλύτερα να μην κάνει άλλες δηλώσεις και να καταθέσει τα διαπιστευτήρια του στο γήπεδο. Στην τελική το "επιστρέφω σπίτι" μπορεί να εκληφθεί και ως προφητικό. Τέλος, επειδή δεν πρόλαβα να πάω σούπερ-μάρκετ ας φέρει αν μπορεί κανά πικ-εντ ρολλ, καμία υπερφόρτωση, και καμιά καλή άμυνα στον αντίπαλο πόιντ γκαρντ για να μη βγαίνω τέτοια ώρα.


πες τα ΠΕΡΣΙΤΟ!

ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΦΡΑΓΚΑ ο τυπος και εχει τοσα ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ...... :) :) :) :) :)
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Τετ 05 Νοέμ 2008, 16:02

Όσο ο Πανελούδης είχε κλείσει τον Ζορόσκι (και έλεγε μάλιστα ότι είχε υπογράψει και προσύμφωνο), άλλο τόσο είχε κλείσει και τον Μουλαομέροβιτς..Δε μπορεί να είναι τυχαία όλα αυτά..Για τον παντελονάτο μιλάμε ρε παιδιά που έχει πεί ότι πουλάει 50 φορές, άλλες τόσες ότι έχει βρεί αγοραστή, ότι έχει υπογράψει συμβόλαια με παίχτες (και μετά μη τους είδατε) και άλλα γνωστά τραγελαφικά...Και στην τελική, πόσο κολλημένοι μπορεί να είστε μερικοί ακόμα που εν έτει 2008 και με ομάδες-επιχειρήσεις (σε εποχές άκρατου επαγγελματισμού και εκατομμυρίων) ασχολείστε συνέχεια με "προδοσίες" και άλλα παρόμοια? Δηλαδή αν σας έλεγαν ότι "θα πάρουμε πρωτάθλημα αν μπεί ο Σαλπιγγίδης δίπλα στον Μουσλίμοβιτς" τι θα λέγατε "εγώ δε θέλω τον προδότη και ας μη πάρω ποτέ πρωτάθλημα"??? Στεγνά και αγωνιστικά μόνο δείτε το...
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Δημοσίευσηαπό teacher » Τετ 05 Νοέμ 2008, 16:16

fotis52, αλήθεια πιστεύεις ότι μπορεί να βάλει 20 πόντους σε κάθε ματς; Δύσκολο το βλέπω. Πέρα από το συναισθηματικό του θέματος (όλοι πληγωθήκαμε όταν μας έγραψε στα παλιά του υποδήματα, ενώ ο Ψωμιάδης τον είχε ανακοινώσει ) νομίζω ότι θα είναι πίσω σε φυσική κατάσταση και ετοιμότητα γενικότερα. Στο χέρι του είναι να ξαναγίνει ίδαλμα στο παλατάκι αν και προσωπικά δε το πιστεύω...
Τελευταία επεξεργασία από teacher και Τετ 05 Νοέμ 2008, 16:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2220
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τετ 05 Νοέμ 2008, 19:35

DimisK το μυαλό μου διαβάζεις. Εγώ τον πάω τον Σάλπι και τρελαίνομαι να ακούω τα περί προδοσίας..
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Τετ 05 Νοέμ 2008, 20:49

ρε που επαιζε ο μουλα εως τωρα?????
δεν πιστευω να ηταν ελευθερος??????????
:shock:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:09

Αδερφια στις μερες μας παιζει 90% επαγγελματισμος (φραγκα ) 5 % συνθηκες διαβιωσης και 5% συναισθημα.....αν τα βαλουμε κατω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΑΛΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ......

ΚΑΙ μετα οταν τα συμφεροντα τους ηταν παλι σε εμας ΟΛΟΙ ΓΥΡΙΣΑΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.....
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:11

Αν αρχισουμε και λεμε πριπτωσεις παιχτων που ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...θα γραφουμε μερες ολοκληρες....


ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΕΣ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΗΜΕΡΑ, ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΟΡΩΝΕΣΤΕ....




:?:
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:26

ΓΙΑΤΙ οσοι εφυγαν ηταν πουστρ@κι@... :) :) :) :) :)
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:40

Οι ποδοσφαιρόφιλοι να προσέχεται και με τον Μούσλι. Μην γίνει κι αυτός προδότης αύριο.....
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:50

Μερικές φορές με αυτά που διαβάζω νομίζω πως είμαι ένας από τους τριακόσιους του Λεωνίδα και ο Μούλα είναι ο Εφιάλτης............ :lol:
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Δημοσίευσηαπό TOTEM » Τετ 05 Νοέμ 2008, 21:59

Ο Μουλα σιγουρα δεν θαναι οπως παλια,ουτε και θα λατευτει οπωας παλια.Επειδη πιστευω αν ειναι σε καλη φυσικη κατασταση,οτι για 15 λεπτα ειναι απ τα καλυτερα ποιντ στην ευρωπη,ας μας τα δωσει αυτα και θαμαι ικανοποιημενος.ΑΣΕ που ματσακια σαν το σημερινο θα τα καθαριζε μονος του.Τοθεμα ειναι με ποιον θα το παιζει το πικ εν ρολ?γιατι ο Ουεσον μεχρι να παει απο το πικ στο καλαθι θελει μια μερα...................................
TOTEM
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ 25 Οκτ 2008, 22:42

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Τετ 05 Νοέμ 2008, 22:08

kostasff έγραψε:Οι ποδοσφαιρόφιλοι να προσέχεται και με τον Μούσλι. Μην γίνει κι αυτός προδότης αύριο.....


αν και ποδοσφαιρόφιλος, να γειάσει το στόμα σου (ή μάλλον τα δάχτυλα σου που το πληκτρολογήσαν)!

πρέπει πάντα να το έχουμε υπόψιν όταν θεοποιούμε ή δαιμονοποιούμε παίχτες και πρόσωπα γενικώς, γιατί μπάλα είναι και γυρίζει...
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Τετ 05 Νοέμ 2008, 22:23

φιλε Φώτη, το να αποθεώνεις κάποιο παίχτη που ματώνει στο γήπεδο και τα δίνει όλα δεν είναι κακό, νομίζω ότι η όλη κουβέντα εδώ ξεκίνησε κυρίως με το "παοκτσηδιλικι" του Μουλα, αυτό ενόχλησε κάποιους περισσότερο (κι εμενα) ακόμη κι από τον τρόπο που έφυγε, γιατί σε υποτιμά σαν άνθρωπο και οπαδό...
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τετ 05 Νοέμ 2008, 22:33

Δεν θεωρώ κακό να ταυτιζόμαστε με κάποιους παίκτες (εγώ με τον Μπάνε) που μας φτιάχνουν όταν τους βλέπουμε να κάνουν τρελά πράγματα στο γήπεδο, αρκεί να είμαστε έτοιμη να δεχτούμε τον χωρισμό, όταν αυτός έρθει, και να του πούμε με αμερικάνικο τρόπο: thanks for memories
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2008-2009

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης