Νέος προπονητής μπάσκετ

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Νέος προπονητής μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 07 Φεβ 2020, 17:57

Μπα θα πήρε ρεπό
;)

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέος προπονητής μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 07 Φεβ 2020, 18:19

renegade έγραψε:Δηλαδή πιστεύεις εσύ ότι ο Χ Κωνσταντινίδης προτιμάει να πέσει η ομάδα και να έχει έξω από το σπίτι του 5,10,100 ΠΑΟΚτσιδες και όχι να σωθεί η ομάδα και να υποβάλλει παραίτηση στο τέλος της σεζόν για " προσωπικους " λόγους.

Πιστεύω ότι, πλέον, όχι μόνο οι 100, αλλά ούτε 10, ούτε καν 5, που έχουν μείνει, οπαδικά πιστοί, στον μπασκετικό ΠΑΟΚ, δεν πρόκειται να διαθέσουν ούτε ένα λεπτό, για να πάνε να στηθούν έξω απ το σπίτι του Χ Κωνσταντινίδη...

Εδώ, τόσα χρόνια, δεν "ενόχλησαν" καν, τον πρωταρχικό αίτιο αυτής της κατρακύλας, ξέροντας όλοι ποιος είναι...

Δεν θέλω, όμως, να πείσω και κανέναν, οπότε καλοτάξιδος ο νέος προπονητής και καλά κουράγια σε όλους μας...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέος προπονητής μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 07 Φεβ 2020, 18:22

Ο Κωνσταντινίδης ρίχνει τον ΠΑΟΚ; ΒΟΛΙΚΟ ε;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Νέος προπονητής μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Φεβ 2020, 18:58

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης