30. Antwaine Wiggins

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:02

Εντάξει παίκτης με πολλά κενά στο παιχνίδι του και αν και φιλότιμος όχι καλός αμυντικός.
Ελπίζουμε μόνο ο αντικαταστάτης να είναι καλυτερος
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:39

Σε αυτο που λες εχεις δικαιο οτι αλλαζουμε τους ξενους!εγω ειπα απλα οτι ειναι κρίμα να παίζουνε παικτες σαν τον σαρικοπουλο στον ΠΑΟΚ!ας φερουμε πισω και τον νικο τον καλλε αν ειναι!
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 23 Ιαν 2020, 18:57

Καλή συνέχεια στην καριέρα του.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 23 Ιαν 2020, 19:05

Κριμα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 23 Ιαν 2020, 20:03

και άδικο.

Σε φάγαν τα κυκλώματα παλίκαρε. Τεσπα, καλή συνέχεια στην καριέρα σου.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 23 Ιαν 2020, 21:05

Ο αδικημένος παίκτης της χρονιάς. Καλή συνέχεια στην καριέρα σου.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό mbison » Πέμ 23 Ιαν 2020, 21:17

Είχε τις ευκαιρίες του. Ήταν παρών στο σερί ηττων.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:13

palok έγραψε:καλά κάνεις εσύ και το αναφέρεις. Ελπίζω να το αποδέχεται και ο Μπίδης. με μια αλλαγή του νιγηριανού τον οποίο ο ίδιος δεν εμπιστεύεται και μόνιμη παρουσία του γουιγκινς στο 4, η ομάδα θα γίνει σίγουρα καλύτερη.


νομίζω το παραπάνω έγινε. Δεν ξέρω τι θα δώσει ο Williams ο οποίος είναι παρόμοιος παίκτης με ΠΟΛΥ Potential αλλά 2 χρονιές επαγγελματικού μπάσκετ (και λίγα ματς) μάλλον αδιοάφορες.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Παρ 24 Ιαν 2020, 12:11

Thanks Antwaine!
Δηλώσεις του στο σδνα
"«Αγαπητοί φίλοι του ΠΑΟΚ,

Παίρνω αυτήν την ευκαιρία για να εκφράσω κάποιες σκέψεις μου.

Δυστυχώς, από σήμερα δε θα έχω το προνόμιο και την τιμή να σας εκπροσωπώ στις κρίσιμες μάχες που υπάρχουν μπροστά μας.

Χρησιμοποιώ τη λέξη «μας» επειδή μπορεί να μην είμαι στο γήπεδο και να παίζω για μια άλλη ομάδα, σε κάποια άλλη χώρα, αλλά θέλω να γνωρίζετε, ότι θα είμαι εκεί, με την καρδιά μου και την ψυχή μου, με κάθε τρόπο, μέχρι την τελευταία μάχη.

Έχω λάβει εκατοντάδες μηνύματα και αυτό είναι κάτι που με κινητοποίησε πολύ και επιβεβαίωσα για ακόμα μία φορά στις βασικές αξίες της ζωής μου. Υπάρχουν πράγματα στη ζωή που τα χρήματα δε μπορούν να αγοράσουν. Και αυτά, είναι τα πιο σημαντικά. Αυτά που πραγματικά μετρούν. Η αγάπη και η υποστήριξη σας είναι ανεκτίμητες.

Η Ελλάδα είναι σαν το δεύτερο σπίτι μου, καθώς αυτή ήταν η τρίτη σεζόν της ζωής μου, σε αυτήν την πολύ όμορφη γωνία του κόσμου.

Και αγαπητοί φίλοι του ΠΑΟΚ, θέλω να ξέρετε ότι αυτήν τη σεζόν, ήταν εντελώς δική μου απόφαση, να απορρίψω καλύτερες οικονομικές προτάσεις και να φορέσω τα ασπρόμαυρα.

Όπως γνωρίζετε, η ομάδα χτίστηκε τις τελευταίες ημέρες και αυτό δεν είναι το ευκολότερο πράγμα στον επαγγελματικό αθλητισμό.

Νιώθω καλά γιατί έδωσα τα πάντα σε κάθε παιχνίδι και σε κάθε προπόνηση.

Σε κάθε επίθεση και σε κάθε άμυνα, επειδή αυτός είμαι. Παίζω πάντα με καρδιά.

Φίλοι του ΠΑΟΚ, ήξερα ποιοι είστε πριν έρθω στη Θεσσαλονίκη. Ελπίζω ότι σήμερα, ξέρετε κι εσείς, ποιος είμαι.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόουτς Φλεβαράκη που με επέλεξε και τον κόουτς Χαραλαμπίδης που δούλεψε πολύ μαζί μου. Και οι δύο προσπάθησαν να βοηθήσουν εμένα και τους συμπαίκτες μου.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κ. Σταυρόπουλο, τον κ. Χορόζογλου, το γυμναστή μας και όλα τα μέλη του επιτελείου αλλά και των γραφείων. Η σκληρή σας δουλειά με έκαναν να καταλάβω τι σημαίνει PAOK Family.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους συμπαίκτες μου και να τους ευχηθώ να έχουν υγεία και επιτυχίες.

Φίλοι του ΠΑΟΚ, είναι η στιγμή για να είστε ενωμένοι και όλοι μαζί, για τις νίκες στα επόμενα παιχνίδια.

Δε θα σας ξεχάσω ποτέ.

Ένας από εσάς,

Antwaine J. Wiggins"
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3620
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 30. Antwaine Wiggins

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 24 Ιαν 2020, 21:38

Σε ευχαριστούμε ρε Αντώνη. Μια φορά ΠΑΟΚ, πάντα ΠΑΟΚ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης