Κώστας Φλεβαράκης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 23 Οκτ 2019, 09:11

φέρε τόμιτς.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Οκτ 2019, 14:14

Το έριξε στον εθελοντισμό;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 23 Οκτ 2019, 15:34

Αν δεν καερδισουμε και κολοσσό χλωμό τον βλέπω
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Οκτ 2019, 23:36

Αποκλείεται. Και ποιος θα έρθει; Ο Φλεβαράκης είναι ΠΑΟΚτσάκι και θα κάνει υπομονή αν του μείνουν λίγα οφειλούμενα..

Δυστυχώς, δεν είναι όλοι Παπαθεοδώρου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Οκτ 2019, 10:29

Η τρίτη θητεία του Κώστα Φλεβαράκη στον ΠΑΟΚ δεν φαίνεται να έχει μεγάλη διάρκεια καθώς σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του novasports.gr, μετά το τέλος του αγώνα των Θεσσαλονικέων με τη Νεπτούνας (Τρίτη 29/10) για τους ομίλους του Champions League, δεν αποκλείεται οι δύο πλευρές να λύσουν τη συνεργασία τους.

Αυτή τη στιγμή το τοπίο σε ότι αφορά το διάδοχό του δεν είναι ξεκάθαρο, ωστόσο προκρίνεται η λύση του βοηθού του, Κώστα Χαραλαμπίδη ως μόνιμη λύση μέχρι το τέλος της σεζόν, ενώ στα ονόματα που ακούγονται βρίσκεται κι εκείνο του Κώστα Μέξα. Σε κάθε περίπτωση τα πάντα θα ξεκαθαρίσουν μετά την αναμέτρηση με τη Νεπτούνας.


Από: novasports.gr
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 29 Οκτ 2019, 10:44

Μην μας κοψοχολιαζετε, που θα πάμε με Χαραλαμπίδη μέχρι τέλους σεζόν
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Οκτ 2019, 10:46

Αν το έγραφε κάποιο ΜΜΕ της πόλης, θα το έπαιρνα πολύ περισσότερο στα σοβαρά το άρθρο... Τώρα επιφυλάσσομαι αρκετά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 29 Οκτ 2019, 10:47

PAOK_Antarctica έγραψε:Μην μας κοψοχολιαζετε, που θα πάμε με Χαραλαμπίδη μέχρι τέλους σεζόν


:roll:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Οκτ 2019, 21:27

Αν δεν γίνει απόψε θα γίνει το Σάββατο...Φάνηκε καθαρά, απόψε, ότι δεν γίνεται να χει συνέχεια...
Τουλάχιστον να έρθει προπονητής και να μην πάμε παρακάτω με τους κολλητούς, έτσι για τον χαβαλέ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 29 Οκτ 2019, 22:33

επισημο ειναι εφυγε
καλυτερα μπιδης
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Οκτ 2019, 23:03

Λύση συνεργασίας ΚΑΕ ΠΑΟΚ και Κώστα Φλεβαράκη

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας της με τον προπονητή Κώστα Φλεβαράκη. Είναι μία δύσκολη στιγμή για την ομάδα και σε αυτές τις στιγμές απαιτούνται δύσκολες και σκληρές αποφάσεις. Και είναι μία απόφαση δύσκολη αλλά και επιβεβλημένη για το καλό της ομάδας και μόνο.

Ευχαριστούμε θερμά τον Κώστα Φλεβαράκη γιατί ανέλαβε την τεχνική ηγεσία του ΠΑΟΚ πριν από δύο μήνες και το έκανε χωρίς δεύτερη σκέψη και με μοναδικό στόχο να βοηθήσει την ομάδα από την οποία ξεκίνησε από μικρό παιδί.

Ευχόμαστε στον Κώστα Φλεβαράκη καλή συνέχεια στην καριέρα του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 29 Οκτ 2019, 23:43

Κάτι έπρεπε να αλλάξει δυστυχώς την πληρώνει μόνο ο κόουτς αλλά πάντα έτσι είναι! Πολύ συμπαθής άνθρωπος θα ήθελα να είχε έρθει αντί για παπαθεοδωρου πριν δύο χρόνια, τώρα όμως χρειάζεται αλλαγές ή ομάδα
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό cronos » Τρί 29 Οκτ 2019, 23:45

Με χαλάει λίγο αυτό, γιατί ο Φλεβ ανέλαβε την ομάδα χωρίς ρόστερ που δημιουργήθηκε τελευταία στιγμή. Δεν του δόθηκε νομίζω επαρκής χρόνος. Από την άλλη τα αποτελέσματα είναι αυτά που μετράνε. Οπότε....
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό dtown » Τρί 29 Οκτ 2019, 23:53

Το οτι στην πιο κρισιμη στιγμη της ομαδας τα τελευταια 10 χρονια πανε να κανουνε προπονητη εναν που δεν εχει την παραμικρη εμπειρια πρωτου με ξεπερναει
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 30 Οκτ 2019, 00:00

Με αυτό το ροστερ και τον Ομπραντοβιτς να φέρουν πάλι για την κατηγορία θα παλεύουμε.
Οι τέσσερις από τους έξι ξένους, είναι για Α3 και οι άλλοι δύο για Α2.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες