Κώστας Φλεβαράκης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 30 Οκτ 2019, 00:27

" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τετ 30 Οκτ 2019, 00:58

Δε νομίζω. Θα ποντάρω σε μπιδη. Δεν υπάρχει μαρούλι ούτε για δείγμα. Ίσως η καλύτερη λύση για φέτος. Και μακάρι θα πω εγώ
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 31 Οκτ 2019, 10:16

Γιατί όχι Μπιδης;
Νέος Ιτουδης
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 31 Οκτ 2019, 11:35

Απόψε θα φωνάξω τον Λουκά...


Σε ευχαριστούμε κόουτς για τη προσπάθεια.. Ελάχιστοι πιστεύουν ότι είσαι ο φταίχτης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 31 Οκτ 2019, 11:57

Ευχαριστώ όλους τους αγνούς φιλάθλους για τα πολύ θερμά μηνύματα εκτίμησης και στήριξης . Όπως και τους δημοσιογράφους για την κατανόηση. Η καταγραφή της αλήθειας θα ήταν απαραίτητη για το μέλλον του κλαμπ αλλά όχι για το παρόν που πρώτα απ' όλα χρειάζεται ηρεμία. Αυτό οχι μόνο προηγείται αλλα ταυτόχρονα καταπνίγει και κάθε αδικία...

Κώστας Φλεβαράκης Facebook
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 31 Οκτ 2019, 12:14

Συμπαθέστατος ο Φλεβαράκης, όλα αυτά τα χρόνια περίμενα να ξανακάτσει στον πάγκο. Λίγο γιατί πίστευα οτι το άξιζε, λίγο γιατί περίμενα να νιώσω πάλι 10 χρονών.

Δεν γίνεται όμως.

Γι αυτό φέρτε τώρα Σάκη Λαϊο να νιώσω 8!
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 31 Οκτ 2019, 12:49

Παντα υποστηριζα οσους ειναι ΠΑΟΚτσηδες ή εχουν περασει καποια χρονια στον ΠΑΟΚ κι ας ειναι και μετριοι....ειτε παικτες,ειτε προπονητες ειτε διοικηση......τωρα που ακουγεται και το ονομα του ΣΟΥΠΕΡ αποτυχημενου του καλοκαιριου,του ΕΘΝΙΚΟΥ ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗ ως αντικαταστατη του Κώστα τοτε μιλαμε για κινησεις αυτοκτονιας!
Παντως αυτο ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ ενα κακο δειγμα της νεας διοικησης.....η σταθεροτητα στο θεμα του προπονητη ηταν ενα βασικο στοιχειο τα προηγουμενα χρόνια και ετσι πρεπει να ειναι!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Κώστας Φλεβαράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 02 Νοέμ 2019, 20:37

Κλείνει το κεφάλαιο της 4ης θητείας του σαν Head Coach, σε μια ομάδα που θήτευσε και ως assistant, αλλά και στις ακαδημίες!

Ευχαριστούμε για τη προσπάθεια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης