ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Ιαν 2020, 13:25

Χθες πάντως γούσταρα πολύ τις γιούχες που έτρωγε ο Lucky-με-το-μικρό-πουλάκι Jones.

Κώττα, ελπίζω να με άκουσες ρε αρχίδι...και όπως γύρισες το κεφάλι, μάλλον με άκουσες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Ιαν 2020, 13:27

kataramenos5 έγραψε:Ειχε κριθει το παιχνιδι στο ημιχρονο? 40 εφαγες. Η διαφορα ποντων δε μας απασχολουσε?



Ε -17 ήταν η διαφορά από τον πρώτο αγώνα.. Δεν υπήρχε τόση ανάγκη να σκυλιάσουμε, από ένα σημείο και μετά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 19 Ιαν 2020, 13:55

Κατ' αρχήν, συγχαρητήρια στην ομάδα, για την χθεσινή, αναμενόμενη, άνετη νίκη, με κάλυψη της διαφοράς...
Κατόπιν, ο κόσμος "ανταποκρίθηκε", κομσί κομσά, αλλά κι αυτός, όπως αναμενόταν, δεν "πίεσε" για μεγαλύτερη...
Εν τέλει, πάντως, μετά απ όλα τα χθεσινά, συν και πλην, συμφωνώντας με τον Κατ, όλο το νόημα είναι εδώ...
kataramenos5 έγραψε:Η μεγάλη νικη κρυβει το προβλημα κατω απ το χαλακι. Απεναντι σε μια ομαδα διαλυμενη, που μαζευτηκε προχθες καταφεραμε να φαμε 80 ποντους.

+1...
Προσωπικά, δεν θεωρώ σωστό, σε μια τόσο κρίσιμη χρονιά, να βασιστούμε σε έναν τόσο άπειρο προπονητή...
Καλά που υπάρχουν πιο "σοβαροί" υποψήφιοι για πτώση, από μας, όσο κι αν τα "μαγειρεύουν" 3-4 νταλαβερτζήδες!


Υ.Γ. Ο Βετούλας έπιασε πουθενά δουλειά ή ακόμα?
Υ.Γ. 2 Εκτός απ την πιθανότητα για απλή ισοβαθμία, δεν αποκλείονται κι αυτές για τριπλή, τετραπλή κ.ο.κ...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Κυρ 19 Ιαν 2020, 14:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pablito » Κυρ 19 Ιαν 2020, 13:57

kataramenos5 έγραψε:Ειχε κριθει το παιχνιδι στο ημιχρονο? 40 εφαγες. Η διαφορα ποντων δε μας απασχολουσε?


Απ ό,τι φάνηκε φίλε, και καλάθι να μη βάζαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο πάλι με +28 θα κερδίζαμε.
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 18/01 15:45 (ΕΡΤplay2)

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 19 Ιαν 2020, 16:32

palok έγραψε:101-71.


εγώ είχα τις πληροφορίες μου πάντως και τώρα είμαι ήδη μπαχάμες.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:11

Κατσε εκει palok.....σε λιγο ερχεται και ο Νοουλς!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:26

:lol:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: ΠΑΟΚ - Ιωνικός Νίκαιας 110-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιαν 2020, 15:05

Ποιος γαμάει τον μαστραπά...

Πάμε BCL.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης