ΠΑΟΚ - χανούμι 67-71 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - χανούμι 67-71 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 09 Δεκ 2019, 18:28

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ο κάθε Παρκς και ο κάθε Φράνκαμπ μπορεί να θεωρείται σταθερά ενώ ο Σμιθ με τον Λιούις που στο 75% των παιχνιδιών βάζουν 50 πόντους όχι...
και ναι, ο ασσος μ αρέσει πολύ, είναι δαίμονας στο γρήγορο παιχνίδι κι αν δεν είχε τσαπατσούλικη πάσα μέσα στην πολυκοσμία ρακέτας θα ήταν για πολύ μεγαλύτερα πράγματα...
επίσης όποτε αποφασίσει να κάνει μια τρίπλα πλάι πάτημα σουτ στυλ χάτσερ ένα βήμα μέσα από το τρίποντο το γράφει χαλαρά (απορώ που δεν το κάνει συχνά).

ΥΓ επίσης ο Μπαχαμέζος είναι σταθερή δύναμη για 5 ριμπάουντς σε λίγα λεπτά σε κάθε αγώνα. Μπάσκετ δεν ξέρει , όμως έχει δυνατό κορμί και φιλότιμο, ο μαύρος Πιτ των φτωχών!
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΠΑΟΚ - χανούμι 67-71 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 09 Δεκ 2019, 21:59

γνώμη μου είναι. δε βάζω ούτε μισό ευρώ οτι σίγουρα ένας εκ των 2 αυτων που λες θα σου παίξουνε στανταρντ σε ένα κρίσιμο ματς. Αν ο ΠΑΟΚ είχε σταθερά στο παιχνίδι του την ώρα που η μπάλα καίει, θα τανε τώρα πάνω από τον Ηρακλή στο πρωταθλημα εύκολα.

PS: μια χαρα παει ο λιουις σε αυτον τον ρυθμό. Μάλιστα αν θυμάμαι καλά και στα 2-3 ματς που τον ειχα δει με την Κύμη, όταν έτρεχε φαινότανε Χόλστον. Στο σετ μοιαζει δυστυχως Justin (δε θυμάμαι και το επώνυμο- αμφιβάλλω αν ξαναπαιξει αυτος ο τυπος μπασκετ).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - χανούμι 67-71 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 23:25

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Τα λεφτά του Χατσερίδη έσωζαν το μπάσκετ.

Αν βάλεις στην συνάρτηση και του Wernbloom.....θα ήμασταν η δεύτερη δύναμη της χώρας και με αξιώσεις για κατάκτηση ευρωπαϊκού τίτλου.Ομως με τα άλλα και τα αν δεν γίνεται......
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4990
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: ΠΑΟΚ - χανούμι 67-71 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Δεκ 2019, 05:55

Αρκετά. Έχουμε αγώνα ευρωπαίικης καταξίωσης απόψε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46901
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης