ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 09 Οκτ 2019, 11:30

Ο Σκοτ Σκαιλς προτάθηκε για προπονητής στον γαύρο! :evil:
Ο τεράστιος Σκοτ υπήρξε παίκτης και προπονητής της ομάδας μας.
https://www.paokbc.gr/el/page/127
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3620
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 09 Οκτ 2019, 11:44

Είσαι off-topic, δεν υπάρχει γαύρος στην Basket League! ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 10 Οκτ 2019, 16:05

Την πόρτα του χειρουργείου πέρασε σήμερα, Πέμπτη ο αρχηγός του Άρη, Λευτέρης Μποχωρίδης, από τον γιατρό του Άρη, Νίκο Κουκούλια, για να αποκατασταθεί ο τραυματισμό του από το κάταγμα σκαφοειδούς που υπέστη.

Η επιστροφή του υπολογίζεται στους δυο μήνες.

Όπως αναφέρει η σχετική ενημέρωση του επίσημου Άρη:

«Σε πετυχημένη χειρουργική επέμβαση στον καρπό του αριστερού του χεριού, υποβλήθηκε σήμερα (10/10) το πρωί ο Λευτέρης Μποχωρίδης. Τον αρχηγό του Άρη χειρούργησε ο γιατρός της ομάδας μας, Νίκος Κουκουλιάς στην κλινική “Άγιος Λουκάς”».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 10 Οκτ 2019, 18:18

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Είσαι off-topic, δεν υπάρχει γαύρος στην Basket League! ;)

:D :D
Έχεις δίκιο. Δεν έχουμε και τοπικ Α2 για να το μεταφέρουμε ..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3620
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 10 Οκτ 2019, 18:19

Καλύτερα στο "άλλες ομάδες", εκεί ταιριάζει τέλεια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Οκτ 2019, 12:38

«Να σταματήσουμε να λέμε πως ο Προμηθέας είναι έκπληξη»!

Ο Γιώργος Μπόγρης μιλάει στο SDNA για τον Προμηθέα που στοχεύει ψηλά σε Ελλάδα και Ευρώπη και εξηγεί τι ήταν αυτό που οδήγησε στη μεγάλη νίκη απέναντι στην Βίρτους Μπολόνια στο «Δ.Τόφαλος».

Το βράδυ της Τρίτης (22/10) ο Προμηθέας κατάφερε να πετύχει μία από τις μεγαλύτερες νίκες της ιστορίας του. Οι Πατρινοί, κόντρα στα προγνωστικά και με τον Οκτάβιους Έλις στα… πιτς, υπέταξαν την Βίρτους Μπολόνια, κάνοντας κατάθεση ψυχής σε όλη τη διάρκεια του 40λεπτου. Και μάλιστα έφτασαν τις 3 νίκες σε 4 παιχνίδια στον όμιλο, κάνοντας σημαντικό βήμα πρόκρισης στην φάση των 16.

Οι παίκτες του Μάκη Γιατρά έδωσαν τα πάντα, με τον Γιώργο Μπόγρη να είναι ένας εξ αυτών. Ο Έλληνας σέντερ μέτρησε 4 πόντους μεν, όμως έκανε πολλή δουλειά στην άμυνα, με τα 9 ριμπάουντ που μάζεψε, αλλά –κυρίως- με το… ξύλο που έριξε σε Γκέιμπλ και Χάντερ. Κάπως έτσι κατάφερε να καλύψει το κενό που δημιούργησε η απουσία του Έλις, αποδεικνύοντας πως οι Προμηθείς έχουν ομάδα που μπορεί να σταθεί όρθια ανεξάρτητα τις συνθήκες.

Ο σέντερ της ομάδας του Μάκη Γιατρά μίλησε στο SDNA και αναφέρθηκε στα στοιχεία που έκριναν το αποτέλεσμα, ενώ έριξε το… καρφί του σε όσους περίμεναν ήττα των Πατρινών στο «Δ. Τόφαλος». Επιπλέον, στάθηκε στη συμβολή του κόσμου στην επιτυχία, ενώ περιέγραψε τους πρώτους μήνες του στην αχαϊκή πρωτεύουσα.

Στην αρχή της κουβέντας ο διεθνής σέντερ των Πατρινών αναφέρθηκε στην αναμέτρηση και στα στοιχεία που έκριναν αυτή υπέρ της ομάδας του Μάκη Γιατρά. «Ήταν ένα ματς που θέλαμε πάρα πολύ από την αρχή. Κυρίως γιατί παίζαμε με ένα από τα φαβορί και εμείς θέλαμε να στείλουμε ένα μήνυμα σε όλη την Ευρώπη πως θέλουμε να φτάσουμε πολύ ψηλά σε αυτή τη διοργάνωση. Θεωρώ ότι από τα φιλικά έχει γίνει το ξεκίνημα, με τη νίκη επί της Ούνιικς Καζάν, αλλά και στη συνέχεια που δείξαμε σταθερότητα, κάτι που είναι πολύ σημαντικό για να πας μακριά σε μια τέτοια διοργάνωση.

Χαιρόμαστε που κερδίσαμε την Βίρτους Μπολόνια, αλλά δεν πρέπει να επαναπαυτούμε. Πρέπει να συνεχίσουμε να είμαστε συγκεντρωμένοι για τη συνέχεια και θα πρέπει να σταματήσουμε να φερόμαστε πως όλα αυτά είναι μια έκπληξη. Πρέπει να καταλάβουμε ότι πραγματικά είμαστε καλοί και να στοχεύσουμε πάρα πολύ ψηλά. Καλή η δικαιολογία της έκπληξης, αλλά αν θες να φτάσεις ψηλά και θες να είσαι συνεπής, πρέπει να σκεφτείς και τον εαυτό σου στα φαβορί. Πάντα στη ζωή όπου στοχεύεις φτάνεις και θέλουμε να στοχεύσουμε πολύ ψηλά».

Πριν από το τζάμπολ του αγώνα ελάχιστοι ήταν αυτοί που πίστευαν πως ο Προμηθέας θα έφευγε από την αναμέτρηση νικητής. Ο Έλληνας άσος ήταν αφοπλιστικός επ’ αυτού. «Δεν μας τσίτωσε. Μάλλον απογοήτευσε όσους πήγαν στον κουβά!», ήταν η πρώτη χαρακτηριστική ατάκα, ενώ στη συνέχεια εξήγησε πως «εμείς είμαστε συγκεντρωμένοι. Είμαστε μια ομάδα γεμάτη. Κάποιοι παίκτες μπορούν να παίξουν και 2 θέσεις, οπότε δεν θεωρώ ότι μπορεί να φαίνεται κάποια έλλειψη. Δεν ήταν μόνο ο Έλις, είχαμε και στα γκαρντ έλλειψη. Μπράβο στα παιδιά που ήταν 3 και κάλυψαν 2 θέσεις πολύ ωραία. Προχωράμε. Ελπίζουμε να έχουμε τον Έλις σύντομα μπροστά μας γιατί είναι σημαντικός παίκτης για εμάς και συνεχίζουμε με ένα δύσκολο παιχνίδι για το πρωτάθλημα, κόντρα στον Ήφαιστο Λήμνου. Άλλες ομάδες που διεκδικούν τα ίδια πράγματα με εμάς έχασαν και είναι από τις νίκες που θα κάνουν τη διαφορά στο ελληνικό πρωτάθλημα, γιατί και στις δύο διοργανώσεις στοχεύουμε ψηλά».

Η συνέχεια είναι δύσκολη και απαιτητική για τον Προμηθέα. Οι υποχρεώσεις σε Ελλάδα και Ευρώπη διαδοχικές, ωστόσο το φετινό ρόστερ της ομάδας του Μάκη Γιατρά έχει παίκτες που γνωρίζουν από δύο παιχνίδια την εβδομάδα. Κάτι το οποίο επεσήμανε και στα λόγια του ο Μπόγρης.

«Θεωρώ πως είμαστε έμπειρα παιδιά. Δεν πιστεύω πως δεν ξέρουμε να διαχειριστούμε και να φέρουμε τον εαυτό μας σε καλή κατάσταση. Θα απολαύσουμε το ρεπό της Τετάρτης και δεν νομίζω πως είναι θέμα κούρασης, αλλά θέμα συγκέντρωσης το πόσο καλός και συνεπής θέλεις να είσαι. Οπότε πιστεύω θα είμαστε συγκεντρωμένοι για να πάρουμε μια νίκη που θα μας κρατήσει στις υψηλές θέσεις του πρωταθλήματος και θα κοιτάμε ακόμα πιο ψηλά», είπε επί του θέματος.

Ο κόσμος αποτέλεσε τον έκτο παίκτη της ομάδας του Μάκη Γιατρά σε μία ακόμα αναμέτρηση. Και έδωσε την απαιτούμενη ώθηση ώστε να έρθει το θετικό αποτέλεσμα. Για τον 30χρονο σέντερ, όμως αυτό που είχε μεγαλύτερη αξία ήταν η παρουσία μικρών παιδιών στην κερκίδα.

«Χάρηκα πάρα πολύ για τον κόσμο. Ήταν η πρώτη φορά που ουσιαστικά αγκάλιασε την ομάδα. Όταν λέω κόσμος εννοώ πως υπήρχε ένα γήπεδο να φωνάζει μόνο για τον Προμηθέα και αυτό ήταν πολύ ωραίο. Είμαι χαρούμενος που είδα πολλά μικρά παιδιά. Όταν θες να φτιάξεις ένα brand name πρέπει να στοχεύσεις στα μικρά παιδιά. Οπότε είμαι πολύ χαρούμενος και ελπίζω να κερδίσαμε και 5 φιλάθλους έξτρα που θα έρθουν στο ματς με το Περιστέρι ή με οποιονδήποτε. Εβδομάδα με την εβδομάδα να ακουγόμαστε όλο και περισσότερο. Αυτή η νίκη έκανε το όνομα του Προμηθέα να ακουστεί σε όλη την Ευρώπη. Από εκεί και πέρα βλέποντας μακριά και προχωρώντας».


Κλείνοντας, μοιράστηκε και τις πρώτες εντυπώσεις του από την ζωή στην Πάτρα. Για την οποία μόνο καλά λόγια είχε να πει, τόσο για την ποιότητα ζωής, όσο και την καθημερινότητά του. «Έχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ, δεν το περίμενα. Η ποιότητα ζωής είναι πάρα πολύ καλή. Έχει ό,τι χρειάζεται ο καθένας. Ξαφνικά από το πουθενά έχει εμφανιστεί 1,5 έξτρα ώρα της ζωής μου, που την περνούσα στο αυτοκίνητο, που δεν ξέρω πώς να την διαχειριστώ. Οπότε και να ξεκουραστώ περισσότερο μπορώ ή να περάσω περισσότερο χρόνο με τους φίλους μου και είναι πάρα πολύ ωραίο συναίσθημα.

Είναι πολύ ωραίο να παίζεις μπάσκετ στην επαρχία γιατί και την αγάπη του κόσμου εισπράττεις καθημερινά και καλύτερη ποιότητα ζωής έχεις για να είσαι συγκεντρωμένος πάνω σε ένα πράγμα. Συν ότι η Αθήνα είναι δίπλα. Είμαι ενθουσιασμένος που είμαι εδώ και ελπίζω να συνεχίσει έτσι».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Οκτ 2019, 13:33

Είναι δυνατόν με αυτά να μη ζηλεύεις τον Προμηθέα;;

Μπράβο ρε Γιατρά και λοιποί υπεύθυνοι...



ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΦΕ ΑΠΟ COFFEE ISLAND, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΑΚΟΜΑ!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 25 Οκτ 2019, 09:06

Η μεγάλη ομάδα στο. Μπάσκετ της Πάτρας είναι ο Απόλλωνας Πάτρας..... Όπως και η μεγάλη ομάδα στο ποδόσφαιρο στην Τρίπολη είναι ο Παναρκαδικος.... Αυτά τα σωματεία Προμηθέας Αστέρας, όταν φύγει ο χρηματοδότης θα σβήσουν όπως δημιουργήθηκαν......σωματεια σφραγίδες είναι...... Οπως λένε στα συνδικαλιστικα......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 25 Οκτ 2019, 09:20

Νομίζω ότι για τον Προμηθέα κάνεις μεγάλο λάθος..
Ναι, είναι "ομάδα του Λιόλιου", αλλά αν γίνει κάτι και φύγει (δύσκολα, γιατί θα 'ναι πρώτος μάγκας στη Πάτρα, ας επιβεβαιώσει ο hellrider), θα βρεθεί άλλος να πάρει τον Προμηθέα. Είναι μια νέα δύναμη στο ελληνικό μπάσκετ και μια ανερχόμενη δύναμη στο ευρωπαίικο! Με ήδη πολύ καλές υποδομές και με νέες που ετοιμάζονται...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 25 Οκτ 2019, 09:46

Ο χρόνος θα δείξει το. Μαρούσι το θυμασε πήρε και σαπορτα κάποτε.... Που έχεις και. Ένα μικρό παρελθόν....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 25 Οκτ 2019, 10:57

Μπαρκαρουτσος και η δικη μου αποψη ταυτιζεται με του eorptol1......ομαδες χωρις ιστορια πολυ δυσκολα μπορουν να μεινουν σε υψηλο επιπεδο οταν φυγει ο φραγκατος ιδιοκτητης.....οντως παντως ο Λιολιος βαζει πιο γερες βασεις και πολλοι πατρινοι πινουν νερο στο ονομα του. Βεβαια υπαρχουν πολλοι που υποστηριζουν τον Απολλωνα και δεν πανε στον Προμηθεα. Και εμενα παντως δεν μου κανει ΚΑΜΙΑ αισθηση να πηγαινω (σε αντιθεση με τον Απολλωνα). Δεν μου αρεσει το περιβαλλον και η "αμερικανιά".
Νομιζω ομως οτι αν δεν καταφερει να βγει ευρωλιγκα που ειναι ο στοχος του και αν δεν καταφερει να πουλησει κανεναν πιτσιρικά απο αυτους που εχει επενδυσει ΠΟΛΥ χρημα(πολυ ομως) τοτε θα αρχισει να κουραζεται και μπορει να την αφησει.....βεβαια απο οτι φαινεται ο καφες εχει πολυ "μαυρο" χρημα!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 25 Οκτ 2019, 11:26

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Νομίζω ότι για τον Προμηθέα κάνεις μεγάλο λάθος..
Ναι, είναι "ομάδα του Λιόλιου", αλλά αν γίνει κάτι και φύγει (δύσκολα, γιατί θα 'ναι πρώτος μάγκας στη Πάτρα, ας επιβεβαιώσει ο hellrider), θα βρεθεί άλλος να πάρει τον Προμηθέα. Είναι μια νέα δύναμη στο ελληνικό μπάσκετ και μια ανερχόμενη δύναμη στο ευρωπαίικο! Με ήδη πολύ καλές υποδομές και με νέες που ετοιμάζονται...

Όπως κάποτε θεωρούσαν κάποιοι το Μαρούσι.
Όλες αυτές είναι ομάδες επενδυτών και μόλις αυτοί φύγουν,γιατί μια μέρα θα φύγουν,ο κατήφορος είναι σε μορφή ελεύθερης πτώσης
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 27 Οκτ 2019, 18:01

75-67 το Ρέθυμνο - χανούμι.

Βλέπω τον Ηλία να μην προλαβαίνει παρέλαση για μια μέρα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 27 Οκτ 2019, 18:57

hellrider έγραψε:ομαδες χωρις ιστορια πολυ δυσκολα μπορουν να μεινουν σε υψηλο επιπεδο οταν φυγει ο φραγκατος ιδιοκτητης.....

Στα ποσα χρονια ομως γινεσαι ιστορικη ομαδα; "Μεγαλη" ομαδα, που αρεσει σε πολλους. Η μεγαλη ομαδα του Παναρκαδικου ποσους οπαδους μαζευει στα παιχνιδια της; Ελαχιστους, ειμαι σιγουρος

Το Μαρουσι ειναι και σε μια Αθηνα του Παναθηναικου (και αλλων), ο Προμηθεας ομως παιζει μονος του στην 3η μεγαλυτερη πολη, θεωρειτε πως αν μεινει μερικα χρονια ακομα στην κορυφη (ειδικα αν βγει καμια Euroleague που λες) δε θα βρει χρηματοδοτη αν φυγει; Εγω αμφιβαλλω, πολυ

Ολες οι ιστορικες ομαδες παντως, δεν ηταν ιστορικες καποτε. Καπως ολες οι ομαδες ξεκινανε απο το μηδεν και χτιζουν ροστερ, ιστορια, οπαδους
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: ΕΚΟ Basket League 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 27 Οκτ 2019, 20:43

Ο Προμηθέας όμως σκάει ξαφνικά στη πόλη του Απόλλωνα! Αρκετοί Πατρινοί δεν γουστάρουν..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης