6.Enea Mihaj

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:41

Τίμιος και σήμερα...όπως και στον προηγούμενο αγώνα με γαβρο πάλι.. και όσο θυμάμαι τις δηλώσεις του ανθρώπου που έχουμε στον πάγκο της ομάδας όπου τον ακύρωσε στην συνέντευξη τύπου... εκνευριζομαι ακόμα πιο πολύ
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2963
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό invincible » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:44

Τι μπράβο αυτός θα έπρεπε να παίζει φέτος βασικός αντί του Βαρέλα και θα ερχότανε τώρα πρόταση από την Ιταλία. ο Βαρέλα μας έπιασε τον κώλο φέτος χάσαμε και τον Μιχάι. Το μπράβο τι να το κάνω τώρα.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό Demir » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:47

Σοβαρό παιδί , έχει προσόντα .. νομίζω θα παίξει στον ΠΑΟΚ ...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7976
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:48

BlackFriday έγραψε:Τίμιος και σήμερα...όπως και στον προηγούμενο αγώνα με γαβρο πάλι.. και όσο θυμάμαι τις δηλώσεις του ανθρώπου που έχουμε στον πάγκο της ομάδας όπου τον ακύρωσε στην συνέντευξη τύπου... εκνευριζομαι ακόμα πιο πολύ

Τι είχε πει?

Κατά τα άλλα για να παίξει ένας τόσο καλός παίκτης σε μια τόσο κρίσιμη ηλικία, έπρεπε να τραυματιστεί η μισή άμυνα.
Μετά ψάχνουμε τα ταλέντα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:53

Μπράβο παλίκαρε.Δινεις απαντήσεις σε κάποιους που σε είχαν τελειωμένο. Το μέλλον της ομάδας στα στόπερ μαζί με Μιχαηλίδη,Διαμαντή,Inganson και ίσως Mihojevic.Με έναν προπονητή τύπου Bologni και όχι ντεμέκ προπονητή που έχουμε τώρα, θα τρίβουμε τα μάτια μας!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 07 Ιουν 2020, 21:53

Ήταν στον αγώνα με την Ξάνθη που έβαλε Βιερίνια σε θέση στόπερ ενώ είχε τον Μιχαι πάγκο. Και συγκεκριμένα όταν τον ρώτησαν για την αλλαγή του Βαρέλα είπε: "θέλετε να πούμε για τα δικά μας στοπερ και του Ολυμπιακού? Μιλάω για τις επιλογές που υπάρχουν. Εγώ θεωρώ ότι σε κάθε παιχνίδι πρέπει να παίζουμε με τους καλύτερους. Δεν είχαμε κάποιο στόπερ καθαρό στον πάγκο...." κτλ κτλ....
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2963
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 07 Ιουν 2020, 22:02

Όταν έχεις 6 στόπερ δεν πρέπει κάποιο να είναι πάνω από 1.90 για να μπορείς να ματσάρεις πχ τα ντερέκια του γαύρου στα στημένα? Δεν νομίζω ότι σχεδιάζουν ορθολογικά για να έχω απαιτήσεις.
Και αριστεροπόδαρος μόνο ο πιτσιρικάς Μιχαηλίδης. Σηκώνεις τα χέρια ψηλά με τα σαΐνια.

Μπράβο λεβεντάκο γιατί φαίνεται ότι δουλεύεις.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 22:06

Απόψε, αν εξαιρέσουμε την φάση που τρώμε το γκολ, όπου χάνει τον αντίπαλο φορ, δίχως να καλύψει έγκαιρα το βγάλσιμο του Βαρέλα στον κοντοπούτανο, έκανε μια σχετικά άνετη εμφάνιση, που εγώ την βλέπω ελπιδοφόρα...

Συγχαρητήρια και για την δήλωση του, περί χασίματος του περσινού μέταλλου, παρότι πέρσι δεν ήταν σε μας... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 07 Ιουν 2020, 22:09

BlackFriday έγραψε:Ήταν στον αγώνα με την Ξάνθη που έβαλε Βιερίνια σε θέση στόπερ ενώ είχε τον Μιχαι πάγκο. Και συγκεκριμένα όταν τον ρώτησαν για την αλλαγή του Βαρέλα είπε: "θέλετε να πούμε για τα δικά μας στοπερ και του Ολυμπιακού? Μιλάω για τις επιλογές που υπάρχουν. Εγώ θεωρώ ότι σε κάθε παιχνίδι πρέπει να παίζουμε με τους καλύτερους. Δεν είχαμε κάποιο στόπερ καθαρό στον πάγκο...." κτλ κτλ....


Στην Ξανθη ο επικινδυνος προπονητης δεν τον πηρε καν στην αποστολη τον Μιχάι.
Ξεκινησαν βασικοι Βαρελα-Ινγκασον
Ο πρωτος αποχωρησε τραυματιας, ο 2ος κιτρινιστηκε και σημερα ηταν απών.

Εγκλήματα-λεπτομέρειες που κοστίζουν.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29937
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 07 Ιουν 2020, 22:19

Ναι έχεις δίκιο...έκανα λάθος.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2963
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 22:39

Ισχύει. Δεν μπορούσε να κάνει κάτι. Εκεί όφειλε ευθύς εξ αρχής να μην έχει γίνει λάθος.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 23:26

Σίγουρα το μόνο θετικό από χθεσινό ματς. Μπράβο μικρέ
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 07 Ιουν 2020, 23:30

john4serres έγραψε:
BlackFriday έγραψε:Ήταν στον αγώνα με την Ξάνθη που έβαλε Βιερίνια σε θέση στόπερ ενώ είχε τον Μιχαι πάγκο. Και συγκεκριμένα όταν τον ρώτησαν για την αλλαγή του Βαρέλα είπε: "θέλετε να πούμε για τα δικά μας στοπερ και του Ολυμπιακού? Μιλάω για τις επιλογές που υπάρχουν. Εγώ θεωρώ ότι σε κάθε παιχνίδι πρέπει να παίζουμε με τους καλύτερους. Δεν είχαμε κάποιο στόπερ καθαρό στον πάγκο...." κτλ κτλ....


Στην Ξανθη ο επικινδυνος προπονητης δεν τον πηρε καν στην αποστολη τον Μιχάι.
Ξεκινησαν βασικοι Βαρελα-Ινγκασον
Ο πρωτος αποχωρησε τραυματιας, ο 2ος κιτρινιστηκε και σημερα ηταν απών.

Εγκλήματα-λεπτομέρειες που κοστίζουν.


μιλάμε για ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, όχι μαλακιες
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 07 Ιουν 2020, 23:55

Εγώ το πιστεύω πολύ αυτό το παλικάρι.

Μ' αρέσει και το ήθος και η σοβαρότητα που αποπνέει στις δηλώσεις του , όσες φορές τον έχω ακούσει.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: 6.Enea Mihaj

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Κυρ 07 Ιουν 2020, 23:56

Ο μόνος διασώθηκε από το ναυάγιο
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Miles και 1 επισκέπτης