8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Τετ 15 Απρ 2020, 18:31

εγω τον γουσταρω ..γυρνα πισω παικτουρα!!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1906
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Τετ 15 Απρ 2020, 19:25

Δωστου ακομη μια ευκαιριαααα :lol: :lol: σαν το ανεκδοτο με την ξανθια καταντησαμε
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 16 Απρ 2020, 08:54

Να το δούμε και επιχειρηματικά: Αποτελεί περιουσιακό στοιχείο της Εταιρείας. Συμφέρει να τον απαξιώσουμε και να τον αφήσουμε (τελικά) ελεύθερο;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Απρ 2020, 12:14

Η καθαρά προσωπική μου άποψη είναι πως ΝΑΙ...Απομάκρυνση, με όποιον τρόπο, οπωσδήποτε...
Αυτό, αν βέβαια θέλουμε να κάνουμε κάποια βήματα, προς το να λεγόμαστε σοβαρή ομάδα...
Έχει ξεφτιλίσει κάθε όριο ευκαιριών που του δόθηκαν, μαζί με ολόκληρο τον οργανισμό Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Οπότε, τώρα πλέον, δεν πρέπει να ξαναπεράσει ούτε έξω απ την Τούμπα, με όποιο οικονομικό κόστος...
Που δεν είναι, δα και τεράστιο, ειδικότερα σε σχέση με όσα είδαμε ότι μας έχουν στοιχίσει πολλοί ακόμα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Πέμ 16 Απρ 2020, 13:28

Τον Ουάρντα η διοίκηση μια χαρά ευκαιρίες του έδωσε αλλά τον "φάγανε" τα ίδια τα αποδυτήρια.
Δεν ήταν δυνατόν σοβαροί επαγγελματίες παίκτες όπως Μάου Μάτος Βιέρι και ο Λούτσος να ανέχονται μλκς και καραγκιόζηδες να χαλάνε το κλίμα. Και καλά κάνανε.
Και να θέλει η διοίκηση να τον φέρει, λέμε τώρα, πάλι θα πέσει βέτο
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ 16 Απρ 2020, 13:38

Αν δε βρούμε να τον πουλήσουμε, ας ερθει πίσω, παρά να κάτσει στον βατίδη.
Αλλιώς αντάλλαγμα σε κάνα βάζελο για ινσουα (λέω εγώ τώρα)

Κι αν ερθει και κάνει τα ίδια, έχουμε πολλούς στην εξέδρα.
Ας κάτσει κι αυτός παρέα.
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 16 Απρ 2020, 13:55

Ε ναι να έχουμε άλλο ένα συμβόλαιο που να κάθεται...

Ουαρντα παίχτης δεν υπάρχει, όχι γιατί δεν έχει ταλέντο ίσα ίσα από αυτό έχει και με το παραπάνω, μυαλό δεν..

Τέτοιοι παίχτες μόνο προβλήματα δημιουργουν σε μεγάλες ομάδες, ειδικά ο συγκεκριμένος που έχει και πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του.

Αρκετά τραβήξαμε με αυτόν, ας του λύσουμε το συμβόλαιο επιτέλους να πηγαίνει ελεύθερα στα bedroom..
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10835
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 17 Απρ 2020, 02:58

Νομίζω έχει κάνει σχέση.. Το προηγούμενο διάστημα ανέβαζε φωτογραφίες με μια συγκεκριμένη κοπέλα.. Ίσως συμμαζεύτηκε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Παρ 17 Απρ 2020, 07:41

Αυτος θυμιζει το ανεκδοτο με τον τυπο που μετα απο γαμησι τον επαιζε και 5 φορες στο καπακι για να ξεκαβλωσει....
Αλλα η αληθεια ειναι οτι μιλαει στην μπαλα και ειδικα οταν αυτη καιει.....αλλα ακυρωνεται μονος του.
Συν - πλυν, το αποτελεσμα ειναι πολυ λιγο για να παρει χρονο. Εκτος αν γινει θαυμα και στρωσει ....
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Παρ 17 Απρ 2020, 08:52

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Νομίζω έχει κάνει σχέση.. Το προηγούμενο διάστημα ανέβαζε φωτογραφίες με μια συγκεκριμένη κοπέλα.. Ίσως συμμαζεύτηκε.

Μπαα παίζει να χώρισε και με αυτήν.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 15 Μάιος 2020, 13:03

Malatyaspor και Sivasspor ενδιαφέρονται για τον Warda. Αν μπορέσουμε και πιάσουμε το μύριο θα είναι επιτυχία. Από την Sivasspor δηλαδή που είναι πιο εύρωστη και 4η στην βαθμολογία, 5 ολόκληρους πόντους πάνω από την 5η Besiktas και μόλις έναν πίσω από την 3η Galatasaray. H ομάδα της Μαλάτια είναι στην ζώνη του υποβιβασμού, ισόβαθμη με την Ριζεσπόρ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Παρ 15 Μάιος 2020, 17:46

Άντε βρε Άμπελ βρες το κουμπί του Φαραώ. Μόνο κέρδος θα έχουμε από τον παικταρα
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2189
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Παρ 15 Μάιος 2020, 18:12

Το κουμπί του είναι να του δώσεις φανέλα βασικού, να πηγαίνει στην προπόνηση όποτε γουστάρει, να την πέφτει σε γυναίκες συμπαικτων του.Και όλα αυτά να τα θεωρείς φυσιολογικά κανοντας τουμπεκι.

Ο τύπος παίζει μπάλα για τον χαβαλέ του.Δικαιωμα του, αλλά είναι ακατάλληλος για σοβαρή επαγγελματική ομάδα.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 15 Μάιος 2020, 19:10

Θα φτάσει 2030 και θα ψάχνουμε ακόμα το κουμπί του
ουαρντα, μπας και παίξει.

Τι είναι ο ΠΑΟΚ για να ψάχνει κουμπιά; Ραφτης;

Στο καλό και να μας γράφει
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 16 Μάιος 2020, 09:34

Με δηλώσεις ο Αιγύπτιος επιθετικός αποκάλυψε λεπτομέρειες της επίθεσης, τονίζοντας πως ο λόγος της επίθεσης ήταν ότι επιστρέφει στον ΠΑΟΚ.

«Στην Ελλάδα υπάρχουν προβλήματα μεταξύ των οπαδών του ΠΑΟΚ και της ΑΕΛ, οπότε μου επιτέθηκαν, καθώς είναι οι τελευταίες μου ημέρες εδώ και θα επιστρέψω στον ΠΑΟΚ. Δεν τραυματίστηκα. Το άτομο το οποίο με συνόδευε έχει μώλωπες».

Από: sdna

" Ήρωας ".... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες