97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Κυρ 29 Σεπ 2019, 17:54

Ήμαρτον δώστου μια ευκαιρία
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 29 Σεπ 2019, 17:57

Από sdna :

Λάμπρου: «Περιμένω μια ευκαιρία, ο ΠΑΟΚ δεν φοβάται κανένα ματς»


Για την επιστροφή του στον ΠΑΟΚ, την ευκαιρία που περιμένει από τον Αμπέλ Φερέιρα αλλά και την σημερινή αναμέτρηση με την ΑΕΚ, σχολίασε ο Λάζαρος Λάμπρου.
Αναλυτικά όλα όσα είπε στην κάμερα της NOVA:

«Ήρθα να καθιερωθώ στον ΠΑΟΚ, παλεύω για μια θέση, θέλω να βοηθήσω την ομάδα να φτάσει τους στόχους της.

Έχω πλέον γεμάτες χρονιές στην πλάτη μου, ήρθα έτοιμος φέτος, αξίζω να είμαι στην ομάδα, το μόνο που περιμένω είναι η ευκαιρία.

Θα είναι ένα δυνατό παιχνίδι, ο ΠΑΟΚ έχει αποδείξει τα τελευταία χρόνια ότι είναι ανεβασμένος και δεν φοβάται κανένα ματς εκτός έδρας, έχουμε πιο δυνατή ομάδα. Βέβαια στο ντέρμπι κερδίζει αυτός που θα βρεθεί σε καλύτερη μέρα.

Σίγουρα έχουμε περιθώρια βελτίωσης, παρόλα αυτά σε τέτοια παιχνίδια παίζει ρόλο και το πάθος, όλοι οι παίκτες στην ομάδα μας έχουν την προσωπικότητα να το διαχειριστούν και θα έχουμε ένα καλό αποτέλεσμα».
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 29 Σεπ 2019, 18:00

Τι στο καλό ρε παιδιά? Εμπάθεια του έχει? Δηλαδή δεν είπαμε να τον βάλει εντεκάδα.. είπαμε να μπει 18αδα έστω. Παίρνει τον Μάου που οκ είναι σημαντικος αλλά δεν πρόκειται να μπει σήμερα.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 29 Σεπ 2019, 18:01

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση σε ένα ντέρμπι να δώσει χρόνο στον Μαου μετά από 6μηνη αποχή; Θα μου πεις θα έδινε στον Λάμπρου; Όχι οκ αλλά τον σκοτώνεις με αυτή την αντιμετώπιση ρε αδερφέ...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 29 Σεπ 2019, 18:21

Μάλλον πρέπει να είναι πολύ άχρηστος ο παίκτης για να εισπράττει τέτοια συμπεριφορά. Κρίμα το βιντεακι. .......
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 19:47

joshua έγραψε:Εκτος 18δας και παλι...

Ας του δώσουμε μεταγραφή η την ελευθέρας του να σωθεί γιατί μ'αυτόν που έμπλεξε.....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4995
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό bicii82 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 20:36

Ζήτησε να φύγεις ρε αλάνι γιατί εδώ που είσαι την ευκαιρία που ζητάς δεν τα βρείς ποτέ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΛΟΝΔΙΝΟ
Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΘΝΗ
Άβαταρ μέλους
bicii82
 
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: Σάβ 25 Νοέμ 2017, 14:45

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:31

Ζήτημα να έχετε δει μισό λεπτό παιχνιδιού του πέρυσι όσοι λέτε για τον Λάμπρου...

Επειδή με τον winger, είδαμε σχεδόν όλα του τα παιχνίδια πέρυσι, έχω να πω το εξής.

Καλά κάνει η ομάδα και δεν καίει το χαρτί Λάμπρου τώρα. Το παιδί δουλεύει να βελτιωθεί, φάνηκε και από το βίντεο της ΠΑΕ, σε αδυναμίες.
Χρόνο θα βρει όταν, πρώτα είναι έτοιμος αυτός, αλλά βοηθήσουν και οι συγκυρίες.
Το να πετάτε ένα, δεν τον βάζει αλλά τον έκαψε, δεν βοηθάτε πρώτα τον παίκτη και μετά την ομάδα.

Οι ίδιοι που λέτε να μπει, αν μπει 10 λεπτά και κάνει ότι κάνει ο Ζάμπα, θα τον βγάλετε άχρηστο, άλλωστε κόβει το μάτι μας....
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:56

joshua έγραψε:Δηλαδή υπάρχει περίπτωση σε ένα ντέρμπι να δώσει χρόνο στον Μαου μετά από 6μηνη αποχή;



Κι όμως...!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:27

Ελπίζω σιγά σιγά να αρχίσεις να παίρνεις τη θέση του Βραζιλιάνου στις αποστολές μέχρι να ξαναθυμηθεί ότι είναι ποδοσφαιριστής.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:35

Ευελπιστώ να σε δούμε εσένα αρχή γενομένης από το επόμενο ματς και όχι αυτόν τον Βραζιλιάνο που είναι σκιά του εαυτού του και σήμερα.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:37

bicii82 έγραψε:Ζήτησε να φύγεις ρε αλάνι γιατί εδώ που είσαι την ευκαιρία που ζητάς δεν τα βρείς ποτέ


Ειδικα με αυτο που ειπε ο προπονητης πλεον ειναι δεδομενο οτι πρεπει να φυγει.
Dimg4
 

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:38

Τι απόψεις είναι αυτές ζήτησε να φύγεις και δεν πρόκειται να παίξεις με τον προπονητή που έχουμε ??είδατε κάτι στα φιλικά που δεν είδε ο φερειρα?απο που και ως που αδικείται?δηλαδή και ο λου δεν έβλεπε αυτό που βλεπετε όλοι?ας γ@μηθει στην δουλειά και θα πάρει την ευκαιρία του όπως θα την πάρουνε όλοι!σταματηστε να φτιάχνετε ιστορίες!εδω δεν πηρε ακομη ευκαιρία ο στοχ
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:42

Αν θέλουμε να είμαστε σωστοί, πρέπει να ακούμε τι λέει ο προπονητής. Ο προπονητής για κει που τον θέλει είπε ότι έχει καλύτερους.

Το παιδί δείχνει σοβαρό και κάποια στιγμή θα παίξει.

Αυτά τα χαζά του να ζητήσει να φύγει τα κάνανε κάτι κων/δες και είδαμε την κατάληξη τους και κάτι τζανδαρηδες.

Σίγουρα έχει δικαίωμα να πιστεύει πως αδικείται και για μένα αδικείται, αλλά δε θεωρώ πως δε θα πάρει ευκαιρία.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:45

Κι ομως σουρμε, με τη δηλωση ο προπονητης λεει ξεκαθαρα οτι εχει καλυτερους εκει. Ουτε καν να αφησει ενδεχομενο ευκαιριας, αυτο ειναι το προβλημα. Πως περιμενεις να εχει κινητρο το παιδι οταν του κοβεις τα ποδια?
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες