5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 08 Ιούλ 2020, 20:26

μάθαμε τουλάχιστο ότι οι καμινάδες του είναι εντολή του προπονητή
οπότε δεν είσαι εσύ ο άμπαλος, ο πορτογάλος είναι ο επικίνδυνος
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 08 Ιούλ 2020, 20:37

.To Beast που μετατράπηκε σε Mist.....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 08 Ιούλ 2020, 20:51

Πούλα το σπίτι, θα πέσουν τα ακίνητα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 23:36

MVP
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 23:39

Θηριο. Αρχηγικη εμφανιση. Τη χρωστουσε, πανω απ'ολα στον εαυτο του.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7679
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 23:59

Σήμερα ήσουν beast. Ήσουν ο περσινός Βαρέλα.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 00:02

Όντως σήμερα ήταν αρχηγός
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τρί 21 Ιούλ 2020, 14:35

Δηλωσεις Βαρελα


«Αν μπείτε τώρα στα αποδυτήρια, κανείς δεν είναι χαρούμενος ότι δεν βάλαμε ένα γκολ και δεν καταφέραμε να κερδίσουμε τον Άρη. Αν δει κάποιος, όμως, τις εμφανίσεις της ομάδας στην κανονική διάρκεια δεν μπορεί να την κατηγορήσει, απλώς, δεν ερχόταν τα αποτελέσματα σε κάποια παιχνίδια. Έτρεξε, πάλεψε, αλλά σίγουρα κάποια αποτελέσματα δεν ήρθαν. Είμαι εδώ τέσσερα χρόνια και πέρσι μπορεί σε κάποια ματς να μην ήμασταν καλοί, αλλά παίρναμε αυτό που θέλαμε. Φέτος γίνεται υπερβολική συζήτηση για τις εμφανίσεις, κάτι το οποίο δεν γινόταν πέρσι γιατί ερχόταν τα αποτελέσματα. Είμαστε ο ΠΑΟΚ και παίζουμε μόνο για την πρώτη θέση, η δεύτερη θέση είναι σαν την τελευταία.
Δεν είμαι ο κατάλληλος για να πω τι πρέπει να κάνει η ομάδα. Η μπάλα, πλέον, είναι στην διοίκηση, στον κ. Σαββίδη και τον γιο του. Είχαμε σκαμπανεβάσματα φέτος, ήρθε και η αφαίρεση των επτά βαθμών στη συνέχεια. Σίγουρα, η φετινή σεζόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μάθουμε πράγματα και να τα χρησιμοποιήσουμε στη αργότερα. Αφού ηρεμήσουν οι άνθρωποι της ομάδας, να κάνουν τις κατάλληλες κινήσεις και να φέρουν παίκτες. Εμείς, από την πλευρά μας, πρέπει να δουλέψουμε και να κάνουμε το καλύτερο δυνατό.
Αν κάποιος κρίνει ότι δεν ήμουν καλός τη φετινή σεζόν και κρίνουν ότι πρέπει να φύγω, δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα. Η οικογένειά μου έχει αγαπήσει την πόλη, εγώ αγαπώ το κλαμπ, αλλά αν κρίνουν κάτι, δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα. Αλλά δεν έχω κάποιες ενδείξεις, εγώ θέλω να μείνω και θέλω να παλέψω για νίκες»

Μάγκας
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9891
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τετ 22 Ιούλ 2020, 14:16

Δηλωσεις Βαρέλα

«Αν μπείτε τώρα στα αποδυτήρια, κανείς δεν είναι χαρούμενος ότι δεν βάλαμε ένα γκολ και δεν καταφέραμε να κερδίσουμε τον Άρη. Αν δει κάποιος, όμως, τις εμφανίσεις της ομάδας στην κανονική διάρκεια δεν μπορεί να την κατηγορήσει, απλώς, δεν ερχόταν τα αποτελέσματα σε κάποια παιχνίδια. Έτρεξε, πάλεψε, αλλά σίγουρα κάποια αποτελέσματα δεν ήρθαν. Είμαι εδώ τέσσερα χρόνια και πέρσι μπορεί σε κάποια ματς να μην ήμασταν καλοί, αλλά παίρναμε αυτό που θέλαμε. Φέτος γίνεται υπερβολική συζήτηση για τις εμφανίσεις, κάτι το οποίο δεν γινόταν πέρσι γιατί ερχόταν τα αποτελέσματα. Είμαστε ο ΠΑΟΚ και παίζουμε μόνο για την πρώτη θέση, η δεύτερη θέση είναι σαν την τελευταία.
Δεν είμαι ο κατάλληλος για να πω τι πρέπει να κάνει η ομάδα. Η μπάλα, πλέον, είναι στην διοίκηση, στον κ. Σαββίδη και τον γιο του. Είχαμε σκαμπανεβάσματα φέτος, ήρθε και η αφαίρεση των επτά βαθμών στη συνέχεια. Σίγουρα, η φετινή σεζόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μάθουμε πράγματα και να τα χρησιμοποιήσουμε στη αργότερα. Αφού ηρεμήσουν οι άνθρωποι της ομάδας, να κάνουν τις κατάλληλες κινήσεις και να φέρουν παίκτες. Εμείς, από την πλευρά μας, πρέπει να δουλέψουμε και να κάνουμε το καλύτερο δυνατό.
Αν κάποιος κρίνει ότι δεν ήμουν καλός τη φετινή σεζόν και κρίνουν ότι πρέπει να φύγω, δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα. Η οικογένειά μου έχει αγαπήσει την πόλη, εγώ αγαπώ το κλαμπ, αλλά αν κρίνουν κάτι, δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα. Αλλά δεν έχω κάποιες ενδείξεις, εγώ θέλω να μείνω και θέλω να παλέψω για νίκες».

Μάγκας
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9891
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Maximus » Πέμ 23 Ιούλ 2020, 11:56

Τι μαγκας?
Διπλωματικος όσο δεν πάει!
Εγω και κανείς μάλλον δεν καταλαβε τι θελει να πει και τι κυριως φταιει για φέτος...
Το επομενο βήμα είναι να αρχίσει να μιλάει και αυτός σαν τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαικού!
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 26 Αύγ 2020, 12:33

Φίλε χθες δεν ήσουν καλός. Στο γκολ χάνεις πολύ εύκολα τον παίκτη. Καλός η κακός το καινούριο σύστημα με τρεις κεντρικούς θέλει συνέχεια να συνεννοησθαι και να παίζεται κι για τον διπλανό σας ( αυτό ισχύει και για τους τρεις σας )
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2187
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Τετ 26 Αύγ 2020, 12:58

Που είναι το θεριό που καταπινε επιθετικούς ρε Γαμωτο μου.. Βαρελαρε σε θέλουμε στα καλά σου φεγγάρια. Είσαι ηγετικός. Δεν αρμόζουν οι τσαπατσουλιες σε εσένα. Γρήγορα σε φόρμα και πάλι εύχομαι

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 26 Αύγ 2020, 13:57

έχω ξενερώσει τη ζωή μου , μαζί σου.Στα όρια της εμπάθειας.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:00

Σε κάποιες φάσεις εχθές νόμιζα πως έβλεπα τον Cirillo στην black version του! Πηγή κινδύνου από το πουθενά με ανεπιτυχή διωξίματα που άφηναν εκτεθειμένο συνεχώς τον τερματοφύλακα.Μια φορά χρειάστηκες στο γκολ της Besiktas και ήσουν απών!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:00

Σε κάποιες φάσεις εχθές νόμιζα πως έβλεπα τον Cirillo στην black version του! Πηγή κινδύνου από το πουθενά με ανεπιτυχή διωξίματα που άφηναν εκτεθειμένο συνεχώς τον τερματοφύλακα.Μια φορά χρειάστηκες στο γκολ της Besiktas και ήσουν απών!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες