5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό SRV » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:20

δεν μου αρέσει να γίνομαι κακούλης, αχάριστος και μαλ@κας, αλλά θα γίνω ρε παιδιά...

Εκείνη η εμφάνιση του Fernando στο κρισιμότερο ματς της σύγχρονης ιστορίας μας (επαναληπτικός με Benfica) μου έκατσε στο λαιμό. Όσο το σκέφτομαι και το 1μ πολλά λεφτά μου φαίνονται...
Άβαταρ μέλους
SRV
 
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Δευτ 09 Αύγ 2010, 20:10

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:28

Με 1,5 μυριο βρισκεις κι αλλους αμυντικους που να αναγκαζουν τον Πασχαλακη να γινεται ηρωας σε καθε εκτος εδρας ματς.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:29

Ας καταλάβει ο Γιώργης τη μλκια τπυ με το φέρνει παίκτες που δε θεκει ο προπονητής κ δημιουργούν κ ανισορροπία μισθολογικά

Αυτά είναι επακόλουθα κ φυσικά δεν πρέπει ν μισήσεις κ να δώσεις 1,5 στον Βαρέλα ουτε στον πελκακο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:36

Κατ' αρχήν είναι πολύ δύσκολο να φύγει τώρα, γιατί θα πρέπει να πληρώσουν τον ΠΑΟΚ και κανείς δεν θα το κάνει όταν μπορεί να τον πάρει τζάμπα το καλοκαίρι.
Κατά δεύτερον ο Βαρέλα ήρθε από τη Ρουμανία, όπου έπαιρνε 180.000 € και αμέσως τριπλασιάστηκαν οι αποδοχές του. Το να ζητάει πάλι τριπλασιασμό αποδοχών είναι ΑΝΗΘΙΚΟΤΗΤΑ. Δεν ξέρω αν ισχύει, αλλά το καλοκαίρι να πάει στην αραπιά και να κάνει ό,τι θέλει. Εμείς θα είμαστε πρωταθλητές, θα παίξουμε Ch.L. κι αυτός θα κυκλοφορεί με γκελεμπία.
Κατάντια!
Στο καλό (το καλοκαίρι) και να μην μας γράφεις.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό laska4 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:39

john4serres έγραψε:Μείνε, σήκωσε τις κούπες που έρχονται και μετά αν δεν συμφωνείς με την παε, στο καλό.


Σωστότατος !!!
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Demir » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:47

βαρελα εισαι παικταρα και εδεσες καλα εδω,κοψε τις μαμουνιες και μεινε να εισαι αρχοντας .. αν οντως βρηκε προταση 2 χαρτια να παει στην ευχη της παναγιας τον ιουνιο.. εδω δεν κλαψαμε για τον πριγιο για στοπερ θα κλαψουμε.. ο ισλανδος ακονιζει τα τσεκουρια του..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό prax » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:50

SRV έγραψε:δεν μου αρέσει να γίνομαι κακούλης, αχάριστος και μαλ@κας, αλλά θα γίνω ρε παιδιά...

Εκείνη η εμφάνιση του Fernando στο κρισιμότερο ματς της σύγχρονης ιστορίας μας (επαναληπτικός με Benfica) μου έκατσε στο λαιμό. Όσο το σκέφτομαι και το 1μ πολλά λεφτά μου φαίνονται...


συμφωνω συμφωνω συμφωνω
ακριβως τα ιδια ελεγα κ εγω τοσο καιρο που υπαρχει στην επικαιροτητα το θεμα.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Δευτ 21 Ιαν 2019, 19:59

Στα 32 του θέλει συμβόλαιο βλέπει τον τουρισμό του Khacheridi σου λέει αφού του Ivan του τρέχουν από τις τσέπες το χρήμα άρα μπορούν να με δώσουν τα 'θέλω μου'.

Για μένα αν έχει πρόταση 2χαρτιά συμβόλαιο στα 32 του σε καμιά Αραβία ή Κίνα γιατί δεν το βλέπω για Ευρώπη να πάει στο καλό να έρθει ο Ισλανδός από το Ροστόφ δεν θα κλάψουμε κιόλας.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό GEOL » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:03

Φέρτε τον Ράγκναρ να τελειώνουμε με τους εκβιασμούς. Άκου 1.5 χαρτί!!!
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2307
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:05

Ρε φιλε γιατι να δωσουν οι αραβες και οι κινεζοι 2 μυρια στον βαρελα και οχι σε αλλον παικτη; οι κινεζοι εχουν 3 θεσεις ξενων αν δεν κανω λαθος, η μια θα παει στον βαρελα;;

Βεβαια υπαρχει και η πιθανοτητα να εχει ανανεωσει και να το αφηνουν ετσι μεχρι ναρθει καμια γκελα, και να το βγαλουν τοτε για να ηρεμησει ο κοσμος. Δεν ξερω τι να πω.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:15

Αν ειναι επικοινωνιακο παιχνιδι οπως λες, τοτε ειναι τερμα λαθος. Οταν παιζεις επικοινωνιακα παιχνιδια οφειλεις να αφουγκραζεσαι το κλιμα στο επακρο. Εδω και μερες σερνεται μια φημη που χαλαει πολυ την εικονα του παικτη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:16

pilotos έγραψε:Ο Βαρέλα πρέπει να καταλάβει ότι έχει να διαπραγματευτεί με έναν άνθρωπο που έκανε πώληση 1,5δις...
Κι αυτό ας το έχουν όλοι στο νου τους.-

SM-G965F

Τι ναι αυτά που λες... αφου έχουν καθυστέρηση εκεί στην ΠΑΕ
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:17

Σιγά τον καλοκάγαθο κυριούλη...ακου 1,5 δις...σιγα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Δευτ 21 Ιαν 2019, 20:40

SRV έγραψε:δεν μου αρέσει να γίνομαι κακούλης, αχάριστος και μαλ@κας, αλλά θα γίνω ρε παιδιά...

Εκείνη η εμφάνιση του Fernando στο κρισιμότερο ματς της σύγχρονης ιστορίας μας (επαναληπτικός με Benfica) μου έκατσε στο λαιμό. Όσο το σκέφτομαι και το 1μ πολλά λεφτά μου φαίνονται...


Εντάξει μην το παρατραβάμε τώρα και εμείς... Δηλαδή μόνον ο Βαρέλα έφταιγε σε εκείνο το ματς;;; Και άλλοι που ανανεώσαν πρόσφατα ήταν πολύ χειρότεροι σε εκείνο το ματς.

Είναι ένας πάρα πολύ καλός στόπερ που επειδή προσέφερε πολλά μπορεί να του γίνει μια πρόταση με αύξηση και να φθάσει τα 800-900 χιλιάρικα ετησίως από τα 550 χιλιάρικα που αμοιβόταν ως τώρα. Αλλά έως εκεί. Με παραπάνω χρήματα αποκτούμε στόπερ πολύ υψηλότερης ποιότητας και κλάσης
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 21 Ιαν 2019, 22:32

Συμφωνώ. Η αχαριστία είναι κακό πράγμα, χτυπάει ιδιαίτερα άσχημα. Ασφαλώς και δεν είναι το νούμερο ένα βιολί στην ομάδα ο Βαρέλα, δεν το συζητάμε αυτό. Είναι όμως ένας πολύ σταθερός αμυντικός, που με τη συνδρομή και του Κρέσπο, έχει προσφέρει πολλά. Δε θα παραγνωριστεί αυτό επειδή έτυχε να κάνει, έστω και σε εκείνο το πολύ κρίσιμο παιχνίδι με την Μπενφίκα, μια κάκιστη εμφάνιση. Ή επειδή τώρα προβάλλει αξιώσεις παράλογες, στα μάτια των περισσότερων τουλάχιστον, για να ανανεώσει. Οι συντριπτικά περισσότεροι, νομίζω, τον θέλουμε στην ομάδα για 2 χρόνια ακόμα. Αν όμως δε συμβεί κάτι τέτοιο, το μόνο σίγουρο είναι ότι υπάρχουν τα μέσα και η διάθεση για να αντικατασταθεί το λιγότερο επάξια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες