ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

MVP ΠΑΟΚ - Ajax

Paschalakis
1
1%
Matos
12
7%
Varela
1
1%
Crespo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Giannoulis
16
10%
Esiti
6
4%
El Kaddouri
29
18%
Jaba
1
1%
Biseswar
16
10%
Pelkas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Akpom
77
48%
Limnios
1
1%
Augusto
1
1%
Stoch
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 161

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Τετ 07 Αύγ 2019, 19:32

Στα φιλικά που δώσαμε παρατήρησα πως υπάρχει πρόβλημα στα στημένα όταν παίζουμε άμυνα. Δυστυχώς χθες το πρώτο γκολ επιβεβαίωσε τον προβληματισμό μου. Ίσως οι Ιταλοί βοηθοί του Λουτσεσκου που είχαν ειδικότητα στις στημένες φάσεις δεν έχουν αντικατασταθεί επάξια ακόμη. Στα φιλικά είχα δει και τρομερή ανάπτυξη στον αιφνιδιασμό, κάτι που εμφανίστηκε χθες μετά το πρώτο εικοσαλεπτο, και ανάγκασε τον πολύ Αγιαξ να κάνει καθυστέρηση! Φέτος η ανάπτυξη στον αιφνιδιασμό μετά από κλεψιματα θα είναι το μεγαλύτερο όπλο του ΠΑΟΚ και στην Ελλάδα προβλέπω μεγάλα γλέντια. Αυτό είναι και το σημείο που αν μας βγει στο Άμστερνταμ θα έχουμε σοβαρές ελπίδες για πρόκριση.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1429
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzouvi » Τετ 07 Αύγ 2019, 20:04

mpouJr έγραψε:Ο ΠΑΟΚ του πρωτου ημιχρονου αν κ βρεθηκε πολυ νωρις πισω στο σκορ καταφερε να γυρισει το σκορ (νομιζω ειναι το πιο ομορφο ημιχρονο που εχω δει να παιζει η ομαδα απο τοτε που βλεπω ποδοσφαιρο) απεναντι σε μια ομαδα που το 70% των παικτων της ανεβασαν την χρηματιστηριακη τους αξια πανω απο 300% κ το υπολοιπο 25% πανω απο 1000%.... μεσα μολις μια χρονια.

Φυσικα μερικοι θα μου πουνε οτι πουλησε 2 παικταραδες τους οποιους δυσκολα αντικαθιστας κ δεν ειναι η ιδια ομαδα με περυσι αλλα πολυ απλα θα τους πω οτι οι μεταγραφες της ομαδας αυτης ειναι σε κοστος 57+ μυρια ευρω οσα δλδ δεν εχει δωσει ο ΠΑΟΚ σε μεταγραφες την τελευταια 20ετια.....

Ενω λοιπον η ομαδα μας εχει προπονητη με εντελως διαφορετικη φιλοσοφια κ αποψη γενικα για το ποδοσφαιρο απο οτι ο προκατοχος του κ μαλιστα μη εχοντας ξεκαθαρη αποψη για το συνολο των παικτων που θα εχει στην διαθεση του, πηρε την ομαδα κ σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα καταφερε μεταφερει το πλανο του που το ειδαμε απλοχερα στο πρωτο ημιχρονο,εμεις προσπαθουμε να βρουμε τι δεν πηγε καλα κ δεν νικησαμε τον Αγιαξ,που σε οποιαδηποτε κληρωση κ αν μπει το ονομα του απεναντι σε ολες τις ομαδες του πλανητη θα ειναι ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ εμεις σκαμε γιατι δεν καταφερε ο προπονητης κ οι παικτες που γνωριζονται κατι πιο πολυ απο 1 μηνα να νικησει τον Αγιαξ...

Δεν θα σκασω αν δεν περασω αυτον τον αγιαξ λοιπον γιατι πλεον ανακαλυψα οτι αυτο το ποδοσφαιρο θελω να βλεπω απο την ομαδα μου αυτο του πρωτου ημιχρονου αυτο που κατι αστερια υπερλαμπρα στον ποδοσφαιρικο ουρανο εμοιαζαν μικρα κ σαν κοκκοι αμμου μπροστα στους παικτες με τα ασπρομαυρα χωρις ονοματα χωρις νουμερα χωρις τιποτα...εβλεπα το ματς κ ειχα μεσα μου ηδονη/γκαυλα/ευτυχια πως το λενε ρε παιδι αυτο που νιωθουν τα παιδακια που μολις εχουν ανακαλυψει αυτο που θελουν να εχουν για παντα κ το κοιτανε μπροστα τους κ δεν το πιστευουν με εκεινα τα ματια γουρλωμενα κ να λαμπουν.

Ε αυτο.



+++++++++++++
Το ποτήρι είναι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο.... :nairepaok: :nairepaok:
tzouvi
 
Δημοσιεύσεις: 1101
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2014, 13:52

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Τετ 07 Αύγ 2019, 20:46

tzouvi έγραψε:
mpouJr έγραψε:Ο ΠΑΟΚ του πρωτου ημιχρονου αν κ βρεθηκε πολυ νωρις πισω στο σκορ καταφερε να γυρισει το σκορ (νομιζω ειναι το πιο ομορφο ημιχρονο που εχω δει να παιζει η ομαδα απο τοτε που βλεπω ποδοσφαιρο) απεναντι σε μια ομαδα που το 70% των παικτων της ανεβασαν την χρηματιστηριακη τους αξια πανω απο 300% κ το υπολοιπο 25% πανω απο 1000%.... μεσα μολις μια χρονια.

Φυσικα μερικοι θα μου πουνε οτι πουλησε 2 παικταραδες τους οποιους δυσκολα αντικαθιστας κ δεν ειναι η ιδια ομαδα με περυσι αλλα πολυ απλα θα τους πω οτι οι μεταγραφες της ομαδας αυτης ειναι σε κοστος 57+ μυρια ευρω οσα δλδ δεν εχει δωσει ο ΠΑΟΚ σε μεταγραφες την τελευταια 20ετια.....

Ενω λοιπον η ομαδα μας εχει προπονητη με εντελως διαφορετικη φιλοσοφια κ αποψη γενικα για το ποδοσφαιρο απο οτι ο προκατοχος του κ μαλιστα μη εχοντας ξεκαθαρη αποψη για το συνολο των παικτων που θα εχει στην διαθεση του, πηρε την ομαδα κ σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα καταφερε μεταφερει το πλανο του που το ειδαμε απλοχερα στο πρωτο ημιχρονο,εμεις προσπαθουμε να βρουμε τι δεν πηγε καλα κ δεν νικησαμε τον Αγιαξ,που σε οποιαδηποτε κληρωση κ αν μπει το ονομα του απεναντι σε ολες τις ομαδες του πλανητη θα ειναι ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ εμεις σκαμε γιατι δεν καταφερε ο προπονητης κ οι παικτες που γνωριζονται κατι πιο πολυ απο 1 μηνα να νικησει τον Αγιαξ...

Δεν θα σκασω αν δεν περασω αυτον τον αγιαξ λοιπον γιατι πλεον ανακαλυψα οτι αυτο το ποδοσφαιρο θελω να βλεπω απο την ομαδα μου αυτο του πρωτου ημιχρονου αυτο που κατι αστερια υπερλαμπρα στον ποδοσφαιρικο ουρανο εμοιαζαν μικρα κ σαν κοκκοι αμμου μπροστα στους παικτες με τα ασπρομαυρα χωρις ονοματα χωρις νουμερα χωρις τιποτα...εβλεπα το ματς κ ειχα μεσα μου ηδονη/γκαυλα/ευτυχια πως το λενε ρε παιδι αυτο που νιωθουν τα παιδακια που μολις εχουν ανακαλυψει αυτο που θελουν να εχουν για παντα κ το κοιτανε μπροστα τους κ δεν το πιστευουν με εκεινα τα ματια γουρλωμενα κ να λαμπουν.

Ε αυτο.



+++++++++++++
Το ποτήρι είναι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο.... :nairepaok: :nairepaok:



Αυτό!
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2675
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό page4paok » Τετ 07 Αύγ 2019, 21:02

Κεντρικό δελτίο ειδήσεων ΕΡΤ, αθλητικές ειδήσεις: χθες ήταν Τρίτη.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Demon4 » Τετ 07 Αύγ 2019, 21:06

Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι να προηγηθουμε με 0-1. Αν γίνει, και δε το βλέπω καθόλου απίθανο να γίνει , θα είμαστε σιγουρα μέσα στο παιχνίδι μέχρι το 90. Ο Φερέιρα είπε ότι δε περιμένει να αλλάξει κάτι στο παιχνίδι του Άγιαξ και για μένα έχει δίκιο. Οι παίκτες τους είναι τέτοιοι που αν τους στήσεις διαφορετικά ή τους βάλεις να παίξουν με άλλο στυλ θα γίνουν απλά μια μέτρια προς καλή ομάδα. Άρα αμυντικά θα λειτουργήσουν το ίδιο. Μπορούμε εμείς να παρουσιάσουμε για 45-50 λεπτά αυτό που παρουσιάσαμε για 25; Εγώ λέω ότι μπορούμε. Και στο πρώτο ματς θα μπορούσαμε. Σπαταλησαμε 20 λεπτά για τους ζυγίσουμε, κάτι που είναι φυσιολογικό όταν αντιμετωπίζεις τον περσινό σχεδόν φιναλίστ της κορυφαίας διοργάνωσης. Πλέον δε χρειάζεται να το κάνουμε. Τους είδαμε...
Άβαταρ μέλους
Demon4
 
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 20:34
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα / Budapest

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 07 Αύγ 2019, 21:07

anekfrastos έγραψε:
giapas έγραψε:
kos έγραψε:Το δεύτερο που φάγαμε πασχαλακης. Θα σταματήσει την μπάλα και δεν θα έχει πιάσει σέντρα με τα δύο χέρια. Είναι κακός τερματοφύλακας. Μακάρι να πουληθεί. Δεν είναι κράξιμο, είναι άποψη ποδοσφαιρική.

Μάλλον συμφωνώ
Διαφωνώ.
Έβγαλε 3 πολύ δύσκολες φάσεις, μια του χουντικού στο τέλος, ένα στο γάμα και την καραμπόλα στο πόδι του Βαρέλα.
Οκ έχει αδυναμίες αλλά γενικά στο πρόσωπο του βρήκαμε μετά από πολλά χρόνια έναν πολύ καλό τερματοφύλακα για το επίπεδο μας.

Ίσως έχω επηρεαστεί από τις θεατρικές αποκρούσεις του κωλου με τις γροθιές. Σίγουρα έχει και πολλά θετικά, μάλλον είναι υπερβολικό ότι είναι κακός τερματας
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 07 Αύγ 2019, 21:19

mpouJr έγραψε:Ο ΠΑΟΚ του πρωτου ημιχρονου αν κ βρεθηκε πολυ νωρις πισω στο σκορ καταφερε να γυρισει το σκορ (νομιζω ειναι το πιο ομορφο ημιχρονο που εχω δει να παιζει η ομαδα απο τοτε που βλεπω ποδοσφαιρο) απεναντι σε μια ομαδα που το 70% των παικτων της ανεβασαν την χρηματιστηριακη τους αξια πανω απο 300% κ το υπολοιπο 25% πανω απο 1000%.... μεσα μολις μια χρονια.

Φυσικα μερικοι θα μου πουνε οτι πουλησε 2 παικταραδες τους οποιους δυσκολα αντικαθιστας κ δεν ειναι η ιδια ομαδα με περυσι αλλα πολυ απλα θα τους πω οτι οι μεταγραφες της ομαδας αυτης ειναι σε κοστος 57+ μυρια ευρω οσα δλδ δεν εχει δωσει ο ΠΑΟΚ σε μεταγραφες την τελευταια 20ετια.....

Ενω λοιπον η ομαδα μας εχει προπονητη με εντελως διαφορετικη φιλοσοφια κ αποψη γενικα για το ποδοσφαιρο απο οτι ο προκατοχος του κ μαλιστα μη εχοντας ξεκαθαρη αποψη για το συνολο των παικτων που θα εχει στην διαθεση του, πηρε την ομαδα κ σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα καταφερε μεταφερει το πλανο του που το ειδαμε απλοχερα στο πρωτο ημιχρονο,εμεις προσπαθουμε να βρουμε τι δεν πηγε καλα κ δεν νικησαμε τον Αγιαξ,που σε οποιαδηποτε κληρωση κ αν μπει το ονομα του απεναντι σε ολες τις ομαδες του πλανητη θα ειναι ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ εμεις σκαμε γιατι δεν καταφερε ο προπονητης κ οι παικτες που γνωριζονται κατι πιο πολυ απο 1 μηνα να νικησει τον Αγιαξ...

Δεν θα σκασω αν δεν περασω αυτον τον αγιαξ λοιπον γιατι πλεον ανακαλυψα οτι αυτο το ποδοσφαιρο θελω να βλεπω απο την ομαδα μου αυτο του πρωτου ημιχρονου αυτο που κατι αστερια υπερλαμπρα στον ποδοσφαιρικο ουρανο εμοιαζαν μικρα κ σαν κοκκοι αμμου μπροστα στους παικτες με τα ασπρομαυρα χωρις ονοματα χωρις νουμερα χωρις τιποτα...εβλεπα το ματς κ ειχα μεσα μου ηδονη/γκαυλα/ευτυχια πως το λενε ρε παιδι αυτο που νιωθουν τα παιδακια που μολις εχουν ανακαλυψει αυτο που θελουν να εχουν για παντα κ το κοιτανε μπροστα τους κ δεν το πιστευουν με εκεινα τα ματια γουρλωμενα κ να λαμπουν.

Ε αυτο.



Χάθηκες κι εσύ... Όλα καλά;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 07 Αύγ 2019, 23:07

Είπα να γράψω κάτι χοντρό για μερικούς εδώ μέσα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι είναι άδικο για τους υπόλοιπους.
Δε γαμιέται, σάματις θα αλλάξω την οπτική κανενός;
Ελπίζω μόνο κι εύχομαι, την Τρίτη 13/8 ο ΠΑΟΚ να τους καταγαμήσει μέσα εκεί και να πάρει την πρόκριση που αξίζει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 07 Αύγ 2019, 23:20

Demon4 έγραψε:Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι να προηγηθουμε με 0-1. Αν γίνει, και δε το βλέπω καθόλου απίθανο να γίνει , θα είμαστε σιγουρα μέσα στο παιχνίδι μέχρι το 90. Ο Φερέιρα είπε ότι δε περιμένει να αλλάξει κάτι στο παιχνίδι του Άγιαξ και για μένα έχει δίκιο. Οι παίκτες τους είναι τέτοιοι που αν τους στήσεις διαφορετικά ή τους βάλεις να παίξουν με άλλο στυλ θα γίνουν απλά μια μέτρια προς καλή ομάδα. Άρα αμυντικά θα λειτουργήσουν το ίδιο. Μπορούμε εμείς να παρουσιάσουμε για 45-50 λεπτά αυτό που παρουσιάσαμε για 25; Εγώ λέω ότι μπορούμε. Και στο πρώτο ματς θα μπορούσαμε. Σπαταλησαμε 20 λεπτά για τους ζυγίσουμε, κάτι που είναι φυσιολογικό όταν αντιμετωπίζεις τον περσινό σχεδόν φιναλίστ της κορυφαίας διοργάνωσης. Πλέον δε χρειάζεται να το κάνουμε. Τους είδαμε...


Αυτό πιστεύω κι εγώ. Ο Ολλανδός ούτε ξέρει ούτε έχει στη λογική του την ποδοσφαιρική τη λέξη σκοπιμότητα. Το ίδιο ποδόσφαιρο θα επιχειρήσει να παίξει. Το αν αυτήν την ... υπεροψία θα την πληρώσει ακριβά θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες. Κυριότατα από την ψυχραιμία των δικών μας παιχτών να "τελειώσουν" εύστοχα τις ευκαιρίες, που δεδομένα θα δημιουργήσουμε απέναντι στον μεσοαμυντικά μέτριο Άγιαξ. Εκτιμώ πως ο στόχος για να έχουμε ρεαλιστικά σοβαρές πιθανότητες για πρόκριση πρέπει να είναι το να σκοράρουμε δις. Μιας και το ανέπαφο της εστίας μας φαντάζει σχεδόν ακατόρθωτο. Σε κάθε περίπτωση το σχεδόν υποχρεωτικό είναι να σκοράρουμε πρώτοι, ώστε, για όσο αντέξουμε τέλος πάντων, η πίεση κι ο εκνευρισμός να μεταφερθεί στην αντίπερα όχθη. Χτες, όσο το ματς έδειχνε να έχει στραβώσει για αυτούς, είδατε τη γκρίνια και εκνευρισμό έβγαλαν οι κοκκινομάγουλοι.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 07 Αύγ 2019, 23:54

Sick Bastard έγραψε:Είπα να γράψω κάτι χοντρό για μερικούς εδώ μέσα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι είναι άδικο για τους υπόλοιπους.
Δε γαμιέται, σάματις θα αλλάξω την οπτική κανενός;
Ελπίζω μόνο κι εύχομαι, την Τρίτη 13/8 ο ΠΑΟΚ να τους καταγαμήσει μέσα εκεί και να πάρει την πρόκριση που αξίζει.

Εχω ηδη ενημερωσει οτι ανοιγω τοπικ..;)
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Πέμ 08 Αύγ 2019, 00:01

Η φανελα με τον Μητσοτακη που ποσταρα ειχε τα ερυθρολευκα του Αγιαξ,για αυτο δεν λειτουργησε χτες. Αν φορεσουν την κανονικη τους φανελα,δεν εχουν τυχη τα παλικαρια
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Gawain1978 » Πέμ 08 Αύγ 2019, 00:11

Demon4 έγραψε:Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι να προηγηθουμε με 0-1. Αν γίνει, και δε το βλέπω καθόλου απίθανο να γίνει , θα είμαστε σιγουρα μέσα στο παιχνίδι μέχρι το 90. Ο Φερέιρα είπε ότι δε περιμένει να αλλάξει κάτι στο παιχνίδι του Άγιαξ και για μένα έχει δίκιο. Οι παίκτες τους είναι τέτοιοι που αν τους στήσεις διαφορετικά ή τους βάλεις να παίξουν με άλλο στυλ θα γίνουν απλά μια μέτρια προς καλή ομάδα. Άρα αμυντικά θα λειτουργήσουν το ίδιο. Μπορούμε εμείς να παρουσιάσουμε για 45-50 λεπτά αυτό που παρουσιάσαμε για 25; Εγώ λέω ότι μπορούμε. Και στο πρώτο ματς θα μπορούσαμε. Σπαταλησαμε 20 λεπτά για τους ζυγίσουμε, κάτι που είναι φυσιολογικό όταν αντιμετωπίζεις τον περσινό σχεδόν φιναλίστ της κορυφαίας διοργάνωσης. Πλέον δε χρειάζεται να το κάνουμε. Τους είδαμε...

Συμφωνώ σε όλα.Μονο για την χρονική διάρκεια που θα χρειαστούμε την απόδοση του πρώτου αγώνα διαφωνώ.
Θα χρειαστούμε μίνιμουμ 60-65 λεπτά αγώνα υψηλής έντασης.Λογικα θα έχουμε κατάφερει κάτι καλό (σκορ πρόκρισης).
Μετά ταμπούρι καθυστερήσεις και όλα γίνονται
Gawain1978
 
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 19:51

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 08 Αύγ 2019, 00:17

sourmenetes έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Είπα να γράψω κάτι χοντρό για μερικούς εδώ μέσα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι είναι άδικο για τους υπόλοιπους.
Δε γαμιέται, σάματις θα αλλάξω την οπτική κανενός;
Ελπίζω μόνο κι εύχομαι, την Τρίτη 13/8 ο ΠΑΟΚ να τους καταγαμήσει μέσα εκεί και να πάρει την πρόκριση που αξίζει.

Εχω ηδη ενημερωσει οτι ανοιγω τοπικ..;)


Ας μην προκριθούμε και τα λέμε ... :opaokara:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 08 Αύγ 2019, 00:21

Θα τους σκισω...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ - Ajax 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 08 Αύγ 2019, 00:36

Πρόκριση έχουμε εκεί μέσα με σκορ που τσούζει αλλά θέλει γερή καρδιά 3-3
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης