Εμείς UCL πότε ή ποτέ;

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

Εμείς UCL πότε ή ποτέ;

Δημοσίευσηαπό Paokqueen » Πέμ 01 Οκτ 2020, 01:29

Δε παίζετε για την φανέλα, δεν έχετε πάθος, δεν είστε κακοί ποδοσφαιριστές, όχι δεν είναι αυτό. Είστε επαγγελματίες και δεν είστε δεμένοι με την ομάδα κ λογικό. Σε λίγους μήνες, σε 1 ή 2 χρόνια θα είστε σε άλλη ομάδα αυτή είναι η δουλειά σας. Όμως θέλω να δεθείτε με τον κόσμο.Να νιώσετε την ανάγκη να γίνετε ο ήρωας του πιτσιρικά που δε ξέρει ακόμα γτ επέλεξε να είναι ΠΑΟΚ, γτ έτσι γεννήθηκε όπως εγώ, που έπρεπε να μεγαλώσω για να καταλάβω γτ γεννήθηκα ΠΑΟΚ, να γίνετε ο ήρωας του 50ρη που μεγάλωσε μέσα στην θύρα 4,που πουλούσε φελιζολ πριν ξεκινήσει το ματς για να μαζέψει λεφτά για ένα εισιτήριο. Να γίνετε ο ήρωας κάθε ΠΑΟΚτση που έχει το όνειρο να δει την καψούρα του στο UCL. Αυτή τη στιγμή δεν αξίζαμε να είμαστε στους ομίλους, όμως μπορούμε να το αλλάξουμε αυτό. Δε ξέρω γτ είναι τόσο δύσκολο ή το κάνουμε εμείς να φαίνεται έτσι. Νομίζω πως οι παίκτες δε θέλουν μόνο προπόνηση σωματική αλλά κ πνευματική. Καμιά φορά κ τα λόγια, αν φτάσουν στο σημείο να αγγίξουν την ψυχή τους, ίσως κάνουν θαύματα. Τιμήστε τον λαό της ομάδας σας, κάντε τους υπερήφανους. Μείνετε στην ιστορία της.
Εγώ τι είμαι; Μια 30αρα που αντικειμενικά, δεν έχει ιδέα από μπάλα...
ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΊ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΉ.
Δικέφαλε μόνο για σένα, νιώθω την ζωή μου στα χαμένα
Paokqueen
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 01 Οκτ 2020, 01:22

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης