Φίλιππος Δάρλας

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό gash04 » Σάβ 02 Μάιος 2009, 23:20

Φίλε Μανιακέ δεν είναι μόνο οι φάσεις των γκολ απο τον βύντρα αλλά όλη του η παρουσία στο παιχνίδι και τα μαρκαρίσματα του.
Αν και δεν υπήρξαν μαρκαρίσματα του..
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 02 Μάιος 2009, 23:24

Darklord γιαυτο το λεω και γω να μην ειμαστε τοσο καχυποπτοι παντα.....
Τεσπα οτι και να λεμε τωρα........Θελω ΤΣ .ΛΙΓΚ :) :)
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό gash04 » Σάβ 02 Μάιος 2009, 23:29

Συνφωνώ! :)
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό LittleJohn » Κυρ 03 Μάιος 2009, 20:46

Δεν πιστευω ουτε στο ελαχιστο οτι εκεινη του η εμφανιση ηταν "στημενη".Καλος ειναι,αλλα τοσα πολλα λεφτα δεν νομιζω οτι πρεπει να ξοδεψουμε για τον Φιλλιπο.Γιατι παντως ρε παιδια τετοια μανια σωνει και καλα να παρουμε Ελληνα αριστερο μπακ; :roll: Αν ειναι για να ειμαστε συμφωνοι με τους κανονικους της ΦΙΦΑ,χιλιες φορες να παρουμε Ελληνες για αλλες θεσεις,που μπορουμε να βρουμε πολυ πιο ευκολα
Μπαλαφοσκυλο γεννιεσαι,δεν γινεσαι
Άβαταρ μέλους
LittleJohn
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 15:16

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 08 Μάιος 2009, 18:44

«Στα πλέι οφ δεν υπάρχουν φαβορί»

O Φίλιππος Δάρλας μίλησε χθες στους σπουδαστές των ΙΕΚ Ξυνή για την προσπάθεια που θα κάνει ο ΠΑΟΚ στα πλέι οφ, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Καμία από τις ομάδες που μετέχουν δεν είναι φαβορί. Ούτε εμείς ούτε κάποια από τις άλλες ομάδες. Από τη στιγμή που όλοι μπήκαμε σε αυτήν τη διαδικασία έχουμε τις ίδιες πιθανότητες. Ακόμη και η Λάρισα μπορεί να διεκδικήσει μια καλή θέση μέσα από τα πλέι οφ».

Ο αμυντικός του "δικέφαλου" απέδωσε την καλή πορεία της ομάδα τους στον προπονητή και στο οικογενειακό κλίμα που υπάρχει στα αποδυτήριά της. «Ο Σάντος μας έχει βοηθήσει πολύ. Οχι μόνο εμένα, αλλά και τους υπόλοιπους παίκτες και όχι μόνο αγωνιστικά. Μας έχει αλλάξει την ψυχολογία, αλλά και τον τρόπο σκέψης» είπε ο Δάρλας για τον Πορτογάλο τεχνικό και συμπλήρωσε: «Ο ΠΑΟΚ είναι μια μεγάλη ομάδα και χαρακτηρίζεται από το οικογενειακό κλίμα. Η αλήθεια είναι ότι αυτό το κλίμα δεν το είχα συναντήσει πουθενά αλλού στην καριέρα μου. Για παράδειγμα χθες (σ.σ.: προχθές) είχε γενέθλια η κόρη του Μουσλίμοβιτς και μαζεύτηκε εκεί όλη η ομάδα, 26 "μαντράχαλοι" σε ένα παιδικό πάρτι».
Goalday
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό alexpaok4 » Παρ 08 Μάιος 2009, 23:26

Εμένα μαρέσει ο Δάρλας. Γιατί να φύγει το παιδί;
Άβαταρ μέλους
alexpaok4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Δευτ 17 Δεκ 2007, 17:04
Τοποθεσία: Περιστέρι & London & Birmingham

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Παρ 08 Μάιος 2009, 23:46

Δεν υπολογιζεται για του χρονου λογο του μεγαλου συμβολαιου του.Ειναι καθαρα οικονομικο το θεμα.Κριμα γιατι κι εμενα μου αρεσε ως παιχτης
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 09 Μάιος 2009, 00:06

Μας αρέσει ο Δάρλας όσο και ο Σορλέν; Γιατί παρόμοια προσπάθεια με του γάλλου πρέπει να κάνουμε για να τον αποκτήσουμε. Ενώ όμως οι Γάλλοι δεν υπολόγιζαν τον Σορλέν, ο ΠΑΟ χρειάζεται τον Δάρλα, έστω και για να τον ξαναστείλει δανεικό.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 09 Μάιος 2009, 04:12

Μπα, με τα προβλήματα που έχει, μάλλον για βασικό θα τον ήθελε!
Αλλά κοντός ψαλμός αλληλούια..
Τελευταία επεξεργασία από free4 και Κυρ 10 Μάιος 2009, 04:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Σάβ 09 Μάιος 2009, 15:17

δαρλας θελει 200 τουβλακια φετος και αλλα 700 τουβλακια του χρονου......εσεις που λετε οτι αξιζει 900 το δευτερο αριστερο μας μπακ νομιζω οτι πρεπει σιγα σιγα να αναθεωρειται....δε συζητω για τις εμφανισεις στο οακα με λαγο
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Σάβ 09 Μάιος 2009, 22:05

Για τα τουβλάκια δεν ξέρω, αλλά ο Δάρλας σε ολόκληρο τον 1ο γύρο ήταν το καλύτερο αριστερό μπακ του Πρωταθλήματος .. συν ότι είναι σε πολύ καλή ηλικία .. συν ότι είναι Έλληνας, νομίζω ότι πρέπει να μείνει!
Τι να μου πει ο Ντομί, ο Χουάν Φραν, ο Σπυρόπουλος (που τον πήραν 2 μύρια) κλπ ...
Βέβαια σίγουρα ξέρει η διοίκηση, αλλά ασχέτως που δεν παίζει ο Δάρλας από τότε που ήρθε ο Λίνο, για μένα είναι πολύ καλύτερο αριστερό μπακ και βοήθησε πάρα πολύ στο να δέσει η άμυνα και να πάρουμε τα αποτελέσματα στην αρχή του Πρωταθλήματος!

Υγ: Για το ματς στον Βάζελο νομίζω ότι όποιος τον λέει στημένο είναι το λιγότερο υπερβολικός.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Κυρ 10 Μάιος 2009, 09:02

αν δεν τον κρατήσουμε με αυτα τα ελάχιστα λεφτα τη να πω τοτε.....

αν βρεις αλον ελληνα σαν τον δαρλα με αυτα τα λεφτα....γραψε με.

Κρατα τον ρε ζαγορ τον παλικαρο.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό gash04 » Κυρ 10 Μάιος 2009, 09:34

Yiankos έγραψε:Για τα τουβλάκια δεν ξέρω, αλλά ο Δάρλας σε ολόκληρο τον 1ο γύρο ήταν το καλύτερο αριστερό μπακ του Πρωταθλήματος .. συν ότι είναι σε πολύ καλή ηλικία .. συν ότι είναι Έλληνας, νομίζω ότι πρέπει να μείνει!
Τι να μου πει ο Ντομί, ο Χουάν Φραν, ο Σπυρόπουλος (που τον πήραν 2 μύρια) κλπ ...
Βέβαια σίγουρα ξέρει η διοίκηση, αλλά ασχέτως που δεν παίζει ο Δάρλας από τότε που ήρθε ο Λίνο, για μένα είναι πολύ καλύτερο αριστερό μπακ και βοήθησε πάρα πολύ στο να δέσει η άμυνα και να πάρουμε τα αποτελέσματα στην αρχή του Πρωταθλήματος!

Υγ: Για το ματς στον Βάζελο νομίζω ότι όποιος τον λέει στημένο είναι το λιγότερο υπερβολικός.

.

Και ο Σάντος υπερβολικός για να μην πάρει το καλύτερο αριστερό χαφ του πρωταθλήματος στην αποστολή.
Μάτια έχουμε τι να κάνουμε και βλέπουμε.
Καλός παίχτης αλλά σε ένα ματς υπάκουσε στις εντολές απο το κότερο και δεν μάρκαρε ούτε μια φορά απο την πτέρυγα του σε καμία απολύτως φάση.Έχει την ευθήνη και για τα 3 στον Α γύρο.
Ας δει πως θα χάνουν οι δικοί του τώρα απο την TV.
Για τον Ατρόμητο ρεεεεεεεε!



Ολοκληρώθηκε η τελευταία προπόνηση του ΠΑΟΚ πριν από τον πρώτο αγώνα των πλέϊ οφ της Σούπερ Λίγκα, εναντίον του Παναθηναϊκού στην Τούμπα. Οι Αναστασάκος και Χούτος δεν ξεπέρασαν τα προβλήματα τραυματισμού και τέθηκαν εκτός αποστολής, η οποία αποτελείται από τους: Χαλκιά, Γλύκο, Ηλιάδη, Κωνσταντινίδη, Λάκη, Μαλεζά, Μπαλάφα, Μπακαγιόκο, Μπιζέρα, Κονσεϊσάο, Κοντρέρας, Γκαρσία, Ιβιτς, Λίνο, Μουσλίμοβιτς, Σορλέν, Σνάουτσνερ, Βερόν, Βιερίνια. Σήμερα εξαντλήθηκαν τα διαθέσιμα εισιτήρια του αυριανού ντέρμπι.
http://www.metropolisradio.gr/9365
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Κυρ 10 Μάιος 2009, 10:32

Ωραία και ο Κοντρέρας το ίδιο σκατά παιχνίδι έκανε και βγήκατε εδώ μέσα μερικοί και λέγατε ότι φεύγει τον Ιανουάριο στον Βάζελο γι' αυτό έπαιξε έτσι και ήταν στημμένος ..
Τώρα τι λέτε για τον Κοντρέρας;
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Re: Φίλιππος Δάρλας

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Κυρ 10 Μάιος 2009, 11:01

για το δαρλα μιλαμε, τις αποψεις μας τις λεμε οπως και αυτα που ειδαμε κατα τη διαρκεια της σεζον....ο παικτης ξεκινησε σουπερ και μετα το γεναρη εξαφανιστηκε... ο λογος? τραυματισμοι και αποδοση με λαγο + τα 200+700 που απαιτουνται, ολα τα υπολοιπα ειναι για το σαντος, αν θελει τον βαζει αν θελει οχι, δε νομιζω να εχει παρει χαρτακι απο τη διοικηση....πιστευω οτι θα γινει μια προσπαθεια να μεινει ελευθερος ο δαρλας απο το λαγο ο οποιος θα θελει να τον δωσει καπου ως ανταλλαγμα.....πιστευω θα κριθει σχετικα αργοτερα το θεμα του, καθως ο παικτης δε νομιζω να θελει να παει σε ατρομητοπανιωνιουςεργοτεληδεςλειβαδιες.....
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 08-09

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης