ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Πασχαλάκης
1
2%
Vieirinha
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ingason
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Varela
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Esiti
34
59%
El Kaddouri
16
28%
Λημνιός
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέλκας
6
10%
Biseswar
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Akpom
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Matos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λάμπρου
1
2%
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 58

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 14 Ιουν 2020, 13:43

Norte έγραψε:
jibbie έγραψε:μα ο ενας ειναι γατα, βρηκε story να εμπνευσει τους παντες. ο αλλος το καλοκαιρι στα φιλικα ρωτουσε τον Κομπανι πως να εμπνευσει την ομαδα...


το story προεκυψε λογο οσων εγιναν με γαυρο και χαρτινη, το οτι μια τεραστια αδικια καταφερε να την εκμεταλλευτει εμπνεοντας τους παντες ηταν πραγματικα σπουδαιο. ειναι φυσιολογικο οταν μια ομαδα παιζει 2 χρονια στα κοκκινα και στο τελος πετυχαινει τον στοχο της εμφατικα να αδειασει ειδικα αφου δεν υπηρξε και μεγαλη ανανεωση στο ροστερ...ειναι αδιανοητο να δεχεται κριτικη ο αμπελ ΚΑΙ για αυτο


να μου επιτρεψεις να διαφωνησω καθως προκειται για τη δουλεια μου. δε γινεται να ηγηθεις ομαδας και να εμπνευσεις χωρις story. και ο Αμπελ οχι απλα δεν εχει story που να πειθει, δεν εχει story, period.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό prist64 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 13:44

GI4NNEN4 έγραψε:Καλοί ήμασταν αλλά και πάλι δεν κερδίσαμε, άρα, δεν ήμασταν και τόσο καλοί τελικά. Ο βάζελος από την άλλη, μια τελική έκανε όλη κι όλη και αστόχησε για χιλιοστά. Αυτό που μας χαροποίησε χθες βράδυ, ήταν η σύγκριση με το προηγούμενο άθλιο ματς απέναντι στον γαύρο. Πάντως δεν πάμε καθόλου καλά...


αυτο ακριβως
ματς που πρεπει να παρεις χαλαρα με 2-3 γκολ διαφορά
οταν κινδυνευεις να το χασεις,οντως κατι δεν παει καλα
καποιοι θα πουνε για τυχη,μορει να φαιει κι η τυχη
αλλά οταν σουταρεις επανω στον τερματοφυλακα μονιμως
η ανικανοτητα πιο πολυ φαινεται
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 13:48

η διαφορα με την ΑΕΚ είναι 8 βαθμοι..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ..χασαμε το πρωταθλημα λογω των ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ και για το γεγονός ότι ο αμπέλ δεν εχει την ελληνική εμπειρία του παρακράτους που είχε ο ραζβαν και κατάφερε και να διαχειριστεί τον εαυτό του και να κρατήσει και τους παίχτες που ηταν ΔΙΨΑΣΜΕΝΟΙ ενω φετος ηταν λογικό να αδειάσουν .ΕΓΩ πιστευω πρεπει να στηριχτει ο αμπέλ αλλη μια χρονιά και ειδικά τώρα που ήρθε ο ρέμπε.
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:04

Βγήκε απόφαση απ το CAS και αθωωθήκαμε?
Γιατί μέχρι να γίνει κάτι τέτοιο, έχω την εντύπωση ότι απ την χάρτινη είμαστε στο +1, πριν το αποψινό της ματς...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:12

ΕΓΩ όπως φυσικά και ο επίσημος ΠΑΟΚ θεωρούμε οτι θα δικαιωθούμε οποτε δε με ενδιαφέρει η τωρινή βαθμολογία αλλα η τελικη.
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:14

Έχει γούστο να δικαιωθούμε από το CAS, να πάρουμε πίσω τους 7 έχοντας τερματίσει στο -1 ας πούμε από την αεχ, αλλά η απόφαση αυτή να εκδοθεί μετά την επικύρωση της βαθμολογίας! Τι γίνεται στην περίπτωση αυτή;
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:17

δε νομίζω να βγει μετα την επικύρωση.το θεωρω απίθανο
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:19

gergeo4 έγραψε:ΕΓΩ όπως φυσικά και ο επίσημος ΠΑΟΚ θεωρούμε οτι θα δικαιωθούμε οποτε δε με ενδιαφέρει η τωρινή βαθμολογία αλλα η τελικη.

Αν στο επίσημο site οποιασδήποτε άλλης ΠΑΕ δεν είχαν αναρτημένη την κανονικά επικυρωμένη βαθμολογία (όπως στο δικό μας), αλλά αυτή που πίστευαν ότι ισχύει, θα σε ενδιέφερε, θα το επικροτούσες ή θα το κατέκρινες?

Υ.Γ. Ακόμα και με την δική σου βαθμολογία, με -9 απ τον gay, σήμερα, πριν, όμως και το αποψινό του ματς, πώς γίνεται να χάσαμε το Πρωτάθλημα, για εξωαγωνιστικούς λόγους, όπως γράφεις παραπάνω? Δεν το καταλαβαίνω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:27

Δύο παιχνίδια πλέι οφφ, 0 γκόλ. Ούτε στα διπλά στις προπονήσεις μπαίνουν γκόλ άν προσέξει κανείς. Βασικά είμαστε η ομάδα του προπονητή και αυτό που βλέπουμε τώρα είναι αυτό που έχει χτίσει ο Φερέιρα.

Πιστεύω ότι ο ΠΑΟΚ πρέπει να στηθεί από την αρχή μετά την χρονιά παρωδία.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:49

goran 64 έγραψε:
gergeo4 έγραψε:ΕΓΩ όπως φυσικά και ο επίσημος ΠΑΟΚ θεωρούμε οτι θα δικαιωθούμε οποτε δε με ενδιαφέρει η τωρινή βαθμολογία αλλα η τελικη.

Αν στο επίσημο site οποιασδήποτε άλλης ΠΑΕ δεν είχαν αναρτημένη την κανονικά επικυρωμένη βαθμολογία (όπως στο δικό μας), αλλά αυτή που πίστευαν ότι ισχύει, θα σε ενδιέφερε, θα το επικροτούσες ή θα το κατέκρινες?

Υ.Γ. Ακόμα και με την δική σου βαθμολογία, με -9 απ τον gay, σήμερα, πριν, όμως και το αποψινό του ματς, πώς γίνεται να χάσαμε το Πρωτάθλημα, για εξωαγωνιστικούς λόγους, όπως γράφεις παραπάνω? Δεν το καταλαβαίνω...


ΝΑΙ θα το επικροτουσα γιατί δεν βγηκε ΤΕΛΕΣΊΔΙΚΗ Απόφαση!
όπως λέω για το +8 και οτι δε γυρίζει ,ετσι λεω και για το +12 οτι δε γυρνά .ΕΝΑ +12 ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΔΙΑΜΟΡΦΏΘΗΚΕ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΩ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 15:52

Αγωνιστικα ομως μια χαρα σου εκανε παρελαση ο γαυρος 2 φορες
Dimg4
 

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 15:56

gergeo4 έγραψε:
goran 64 έγραψε:
gergeo4 έγραψε:ΕΓΩ όπως φυσικά και ο επίσημος ΠΑΟΚ θεωρούμε οτι θα δικαιωθούμε οποτε δε με ενδιαφέρει η τωρινή βαθμολογία αλλα η τελικη.

Αν στο επίσημο site οποιασδήποτε άλλης ΠΑΕ δεν είχαν αναρτημένη την κανονικά επικυρωμένη βαθμολογία (όπως στο δικό μας), αλλά αυτή που πίστευαν ότι ισχύει, θα σε ενδιέφερε, θα το επικροτούσες ή θα το κατέκρινες?

Υ.Γ. Ακόμα και με την δική σου βαθμολογία, με -9 απ τον gay, σήμερα, πριν, όμως και το αποψινό του ματς, πώς γίνεται να χάσαμε το Πρωτάθλημα, για εξωαγωνιστικούς λόγους, όπως γράφεις παραπάνω? Δεν το καταλαβαίνω...


ΝΑΙ θα το επικροτουσα γιατί δεν βγηκε ΤΕΛΕΣΊΔΙΚΗ Απόφαση!
όπως λέω για το +8 και οτι δε γυρίζει ,ετσι λεω και για το +12 οτι δε γυρνά .ΕΝΑ +12 ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΔΙΑΜΟΡΦΏΘΗΚΕ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΩ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ

Μάλιστα...Ξεκινάμε απ το ότι έχουμε κάθετη διάσταση απόψεων, λοιπόν, αλλά εγώ θα γράψω και το γιατί...
Μέχρι στιγμής, τελεσίδικη είναι η επικύρωση της βαθμολογίας της κανονικής διάρκειας, απ την Λίγκα, με το -7 ...

Η άποψη σου, περί των εξωαγωνιστικών παραγόντων, που διαμόρφωσαν το -12, δεν βασίζεται σε επιχειρήματα?
Είναι μια άποψη, ατεκμηρίωτη, άρα και μη υπολογίσιμη? Κι αν είναι τέτοια, τι χρησιμεύει, έστω σε οπαδικό forum?
Γιατί, το -12 μπορεί να μην γυρίζει, όπως και το -19, αλλά το (πιθανό) +1 ή 0 ή -2, γυρίζει άνετα, αντί του +8 σου!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Gospi » Κυρ 14 Ιουν 2020, 16:11

Εχουμε χασει με κατεβασμενα χερια απο γαυρο 3 φορες απο βαζελο και με ξεφτιλιστικο αποτελεσμα απο το σκουληκι, και μιλαμε ακομη για πρωτάθλημα που χαθηκε για εξωαγωνιστιλους λογους?
Χθες στο ραδιο ειπε καποιος "οταν εχεις τον πιο δηθεν προπονητή του πρωταθληματος, αναμενομενο ειναι να παιζεις και δηθεν ποδοσφαιρο"


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 16:27

goran 64 έγραψε:Μάλιστα...Ξεκινάμε απ το ότι έχουμε κάθετη διάσταση απόψεων, λοιπόν, αλλά εγώ θα γράψω και το γιατί...
Μέχρι στιγμής, τελεσίδικη είναι η επικύρωση της βαθμολογίας της κανονικής διάρκειας, απ την Λίγκα, με το -7 ...

Η άποψη σου, περί των εξωαγωνιστικών παραγόντων, που διαμόρφωσαν το -12, δεν βασίζεται σε επιχειρήματα?
Είναι μια άποψη, ατεκμηρίωτη, άρα και μη υπολογίσιμη? Κι αν είναι τέτοια, τι χρησιμεύει, έστω σε οπαδικό forum?
Γιατί, το -12 μπορεί να μην γυρίζει, όπως και το -19, αλλά το (πιθανό) +1 ή 0 ή -2, γυρίζει άνετα, αντί του +8 σου!


Επειδή θες τεκμηρίωση θα στη δώσω το βραδυ .σαν προγευση στους εξωαγωνιστικους λογους δεν είναι μονο η υπόθεση πολυιδιοκτησιας(η οποία είναι και η ποιο σημαντική φυσικά )
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: ζέλα - ΠΑΟΚ 0-0 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Ιουν 2020, 16:29

ΟΚ, όπως νομίζεις, αν και η πολυϊδιοκτησία έχει να κάνει μόνο με το -19...Όχι με το -12...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες