ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Zivkovic
1
2%
Soares
3
5%
Varela
2
3%
Ingason
2
3%
Γιαννούλης
2
3%
Augusto
1
2%
Mauricio
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Misic
8
12%
Vieirinha
1
2%
Λημνιός
38
58%
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Biseswar
2
3%
Λάμπρου
2
3%
Esiti
4
6%
 
Σύνολο ψήφων : 66

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό maceio » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:51

renegade έγραψε:Επειδή το είδα λίγο διαφορετικά διατυπωμένο,να ρωτήσω εγώ
Υπάρχει κόσμος που πραγματικά πιστεύει ότι θα μας ρίξουν?
Μαλακα είναι δυνατόν να πιστεύει κανείς ότι μπορεί να πέσει μια ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ με κάποιες ενδείξεις που βλέπουν κάποιοι στημένοι από μια επιτροπή που "εισηγείται" ,την ίδια στιγμή που " ξεχνάει" να ενημερώσει όλα της τα μέλη για την σημερινή διαδικασία ?

Όλα για το θεαθήναι γιατί φέτος δεν έχει Πρέσπες και για να ταΐσουν σανό στα πρόβατα τους ότι ο κακός ο Ρώσος έχει στήσει παράγκα μέσα στην ΕΠΟ.
Έτσι θα συνεχίσουν να ουρλιάζουν και να ζητάνε την απομάκρυνση της συγκεκριμένης διοίκησης


ετσι ακριβως !
ειναι τοσο γελοιοι που ειναι για γελια ! εγω λεω να το ριξουμε στο καλαμπουρι ,αφου μας δουλευουν ! ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΗ ΣΕΛΗΝΗ Ο ΠΑΟΚ !
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:52

mpafos4 έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΠΕΡΣΙ....ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?…..

ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΡΕΤΕ?.....




Ναι ρε θα τους δέρναμε! Ο ΠΑΟΚ δεν χάνει από χωριά!

Α, κερδίσαμε; Οκ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46874
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:55

mpafos4 έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΠΕΡΣΙ....ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?…..

ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΡΕΤΕ?.....


Οκ,,,η ομαδα ηταν πολύ κακη…..ναι,για τρτο συνεχομενο ματς ειμαστε χαλια…..αλλα ειμαστε πρωτοι και το επομενο δεκαημερο παιζουμε πολλα…..

Ηρεμια και στηριξη χρειαζεται η ομαδα!

ΑΥΓΕΝΑΚΗ....ΤΟ Μ@ΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟΝ Κ@ΛΟ!!!!

Ακομα και την ωρα που θα βγαλουν την ανακοινωση ειχαν σχεδιασμενη τα πρεζοπαιδα!!!!
Συμφωνώ μέχρι τελειας...

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:56

Νομίζω ότι του χρόνου θα είμαστε αντίπαλοι με τους Ακρίτες Συκεών.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89862
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:57

Μωρέ αν ήταν στο χέρι μου αντίπαλος θα ήταν η λουντογκορετς

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:03

pilotos έγραψε:Μωρέ αν ήταν στο χέρι μου αντίπαλος θα ήταν η λουντογκορετς

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σαφώς!!! Πέρα από τα αθλητικά, στη δουλειά μου έχουμε σχέση με την Αθήνα, παιδια αυτοί νομιζουν οτι είμαστε κατώτερη ποιοτητα ανθρώπων. Σε όλα... Στην καθημερινότητα τους, νομίζουν πως είμαστε υποχρεωμένοι σε αυτους.
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό maceio » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:09

Α ,και μια λεπτομερεια ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ !!!
Οπως και την προηγουμενη φορα που τους περασαμε , παθαινουν πανικο και υστερια !
παμε τωρα να κερδισουμε τους βαζελους για να χασουν τις αισθησεις τους ....και στο βαθος τουμπα ...για το +4
ΙΒΑΝ ετσι για σπασιμο παρε και ενα παικταρα στυλ ολιβειρα απο πορτογαλια και αστους να γαβγιζουν...
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΜΗΝ τουσ αφηνετε να μας χαλασουν την επανακτηση της κορυφης ! Πανηγυριστε το !!!
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DamoN » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:09

3 χρόνια τους έχω στα 4 . Τον πρώτο το χαρτί έπεσε στην κουκούλα τον δεύτερο δεν γινόταν αλλιώς Γτ τους έκανα από το 20 φαιρ πλει τον τρίτο έχουμε Αυγενάκη-Μητσοτάκη πάλι πρώτος είμαι τους έχω και στην Τούμπα . Και θα κρίνω αν σήμερα έπαιξα μπάλα ή όχι . Και θα αποδοκιμάσω και την ομάδα μου. Στα @@ μου αν επαιξα μπάλα σήμερα. Και κάτι τελείως παρεξηγήσιμο και ας μου την πέσετε ένα σωρό άτομα. Και β να με ρίξουν με το έτσι θέλω εμένα προσωπικά στα @@ μου και πάλι. Γτ ξέρω ότι με κανονικό πρόεδρο και όχι με τους στημένους του χρόνου μόλις ανέβω πάλι θα τους έχω πίπα κωλο όλους.εχουν μάθει στην πουστια και δεν μπορούν στα ίσια. Από το να βολοδέρνω 4-5 και να έχω την συμπάθεια τους και το χτύπημα στον ώμο χίλιες φορές έτσι να ξεχωρίσω εχθρούς και φίλους και από μέσα και από έξω να δω και αν αδειάσει καθόλου η τούμπα από σελφακιδες.

Υ.Γ θα μας κλασουν τα @@
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3618
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:12

maceio έγραψε:Α ,και μια λεπτομερεια ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ !!!
Οπως και την προηγουμενη φορα που τους περασαμε , παθαινουν πανικο και υστερια !
παμε τωρα να κερδισουμε τους βαζελους για να χασουν τις αισθησεις τους ....και στο βαθος τουμπα ...για το +4
ΙΒΑΝ ετσι για σπασιμο παρε και ενα παικταρα στυλ ολιβειρα απο πορτογαλια και αστους να γαβγιζουν...
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΜΗΝ τουσ αφηνετε να μας χαλασουν την επανακτηση της κορυφης ! Πανηγυριστε το !!!
Σωστός!
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10817
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:17

DamoN έγραψε:3 χρόνια τους έχω στα 4 . Τον πρώτο το χαρτί έπεσε στην κουκούλα τον δεύτερο δεν γινόταν αλλιώς Γτ τους έκανα από το 20 φαιρ πλει τον τρίτο έχουμε Αυγενάκη-Μητσοτάκη πάλι πρώτος είμαι τους έχω και στην Τούμπα . Και θα κρίνω αν σήμερα έπαιξα μπάλα ή όχι . Και θα αποδοκιμάσω και την ομάδα μου. Στα @@ μου αν επαιξα μπάλα σήμερα. Και κάτι τελείως παρεξηγήσιμο και ας μου την πέσετε ένα σωρό άτομα. Και β να με ρίξουν με το έτσι θέλω εμένα προσωπικά στα @@ μου και πάλι. Γτ ξέρω ότι με κανονικό πρόεδρο και όχι με τους στημένους του χρόνου μόλις ανέβω πάλι θα τους έχω πίπα κωλο όλους.εχουν μάθει στην πουστια και δεν μπορούν στα ίσια. Από το να βολοδέρνω 4-5 και να έχω την συμπάθεια τους και το χτύπημα στον ώμο χίλιες φορές έτσι να ξεχωρίσω εχθρούς και φίλους και από μέσα και από έξω να δω και αν αδειάσει καθόλου η τούμπα από σελφακιδες.

Υ.Γ θα μας κλασουν τα @@


Το θεμα φιλε ειναι ποτε θα καταλαβουν καποιοι οτι δεν εχει να κανει μονο με τον ΠΑΟΚ αυτο το θεμα. Φυσικα και β και γ στα @@ μας, παλι ΠΑΟΚ θα ειμαστε. Αν και δεν θα γινει. Αλλα αν γινει, θα ειναι αρκετο αυτο σαν σοκ για να ξυπνησουν μερικοι; Για να καταλαβουν οτι τους δουλευουν ψιλο γαζι εδω και χρονια με τους Ψωμιαδηδες και τους Παραγεωργοπουλους και κατω γελανε με τα χαλια μας; Που πιστευουν οτι θα εχουμε μετρο σε 3 χρονια; Που πιστευουν οτι θα αφησουν το λιμανι της Θεσσαλονικης να γινει η εισοδος των Βαλκανιων εις βαρος του Πειραια; Που δεν εχουν καταλαβει οτι σε αυτη τη πουτανα τη χωρα, ολοκληρη η περιφερεια εχει σαν μοναδικο σκοπο να ταιζει τους σαπιους στο λεκανοπεδιο; Αυτο ειναι το θεμα.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:20

Η αγιοποίηση αυτών που με εντολή αντιπρόεδρου κυβέρνησης, μας έκλεψαν στα χαρτιά ένα πρωτάθλημα λέγεται και αυτομαστιγωμα.

Πιστεύετε σοβαρά, ότι, αν έρθει πχ ξανά ο ΣΥΡΙΖΑ και ο κάθε όπως τον λένε, θα στρώσουν τα πράγματα και θα μας αγαπήσουν;;;
Σε ποια χώρα ζείτε;;;;;


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:21

Είναι κάποιες μέρες που απλά υποτιμάς τον αντίπαλο.
Μπαίνεις με λογική, οκ θα κερδίσω, είτε γιατί δε μπορούν είτε γιατί θα κάνει ένας από εμάς κάτι μαγικό.
Κι αυτό συμβαίνει περισσότερο όταν είσαι και κουρασμενος χωρίς την απαραίτητη 48ωρη αποκατάσταση.
Αυτό συνέβη. Μετά από αγώνα σε σκληρό τερέν, ήρθε μια θεωρητικά εύκολη ομαδα που τη κέρδισα εύκολα εκεί μέσα.
Δεν ειμασταν προετοιμασμένοι σωστά ψυχολογικά.
Τελευταία επεξεργασία από teod1980 και Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:21

pilotos έγραψε:Η αγιοποίηση αυτών που με εντολή αντιπρόεδρου κυβέρνησης, μας έκλεψαν στα χαρτιά ένα πρωτάθλημα λέγεται και αυτομαστιγωμα.

Πιστεύετε σοβαρά, ότι, αν έρθει πχ ξανά ο ΣΥΡΙΖΑ και ο κάθε όπως τον λένε, θα στρώσουν τα πράγματα και θα μας αγαπήσουν;;;
Σε ποια χώρα ζείτε;;;;;


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν το λες σε μενα, δεν μιλησα για κυβερνησεις. Δες σε τι ονοματα αναφερομαι.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:22

Και κάτι αγωνιστικο..
Λέμε ότι χαλάει και του Χασάν στον γκέι...
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10817
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: ΠΑΟΚ - Βόλος 1-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:27

icue έγραψε:
pilotos έγραψε:Η αγιοποίηση αυτών που με εντολή αντιπρόεδρου κυβέρνησης, μας έκλεψαν στα χαρτιά ένα πρωτάθλημα λέγεται και αυτομαστιγωμα.

Πιστεύετε σοβαρά, ότι, αν έρθει πχ ξανά ο ΣΥΡΙΖΑ και ο κάθε όπως τον λένε, θα στρώσουν τα πράγματα και θα μας αγαπήσουν;;;
Σε ποια χώρα ζείτε;;;;;


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν το λες σε μενα, δεν μιλησα για κυβερνησεις. Δες σε τι ονοματα αναφερομαι.
Γενικά το λέω, γιατί ξεχνούν όλοι ότι και πέρσυ ο gay, πήγε τρένο με απίστευτο σπρώξιμο.....

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης