Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Zivkovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Matos
20
18%
Ingason
10
9%
Varela
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
1
1%
Esiti
73
67%
Mauricio
1
1%
Vieirinha
1
1%
Λημνιός
2
2%
Misic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Akpom
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Crespo
1
1%
Augusto
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 109

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Παρ 24 Ιαν 2020, 08:31

Αυτοί οι κάποιοι, όλως τυχαίως, βρήκαν καλή τη διαιτησία στην μοναδική ήττα του ΠΑΟΚ εδώ και κοντά 2 σεζόν... Οπότε σταματήστε να ασχολείστε με το αν θεώρησαν οφσάιντ το γκολ, αν θέλανε φάουλ εδώ, πέναλτι εκεί... το θέμα είναι να μην επιστρέψει η κανονικΕΟτητα. Αν δεν επιστρέψει αυτή, πάλι θα το πάρω και πάλι θα σκούζουν. Και εμείς θα γελάμε.
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Παρ 24 Ιαν 2020, 08:38

Η ομαδα κερδιζει χωρις να παιζει καλα το αποτέλεσμα μετραει ο προπονητης κατά εμε δεν στηνει καλα την ομαδα λαθος επιλογες μην τις αναλυσω για να ξυπνησουν ολοι εκει μην καθομαι και αναλυω.ΠΑΟΚΑΡΑ πανω από όλα εχουν λυσαξει απαντες μαζι μας πολύ ζορίζονται εκει στην ΕΤ1 δεν μετακομιζουν στο ΜEGA gia να ησυχάσουμε και εμεις.
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:12

Εγώ νομίζω ότι ήταν offside.






Ο πούτσος του Matos.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:21

Πολύ κακή η ομάδα. Το μόνο θετικό οτι δεν έφαγε φάση. Θα μου πεις,από ποιον να φάει φάση, απο τον Ασίγκμπα, τον Σκόνδρα και τον Βύντρα; Ε από αυτούς..

Από εκεί και πέρα ο Εσίτι MVP, γιατί έπαιξε και για τους τρεις του άξονα. Μαουρίσιο εκτός τόπου και χρόνου, ο Μίσιτς χαμένος στον επιτελικό ρόλο που ακυρώνει και τον ίδιο,αλλά και όλο το παιχνίδι της ομάδας.

Συνέλθετε.

http://www.paokmania.gr/stiles/apopseis ... ra-ti-niki
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:48

[youtube]G00wDq2Mu4g&feature=emb_logo[/youtube]
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:54

3 βαθμοί, βελτιούμενος ο Εσίτι, κατά τα άλλα πολλή γιόμα ρε γμτ
Λίγο κρύο νερό στο κεφάλι όλοι γιατί πλησιάζουν τα ζόρικα.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό malampar » Παρ 24 Ιαν 2020, 09:55

sourmenetes έγραψε:
malampar έγραψε:Χωρις να εχω τιποτα με τον ανθρωπο το οτι βγαινει MVP ο ΕΣΙΤΙ δειχνει οτι εχουμε σοβαρο προβλημα
Για αναλύσε το...

Σε όσα έβγαινε δηλαδή ο Μισιτς μβπ δεν είχαμε πρόβλημα;;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικα κ ειχαμε αλλα βλεπαμε κ 4 -5 φασεις της προκοπης αφου υπηρχε μια στοιχειωδη αναπτυξη..Με παικτες τυπου ΕΣΙΤΙ στα χαφ θα κανουμε φαση με το σταγονομετρο..οταν δεν μπορεις να σπρινταρεις εστω κ μια φορα στο παιχνιδι για 15 μετρα υπαρχει θεμα
malampar
 
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 18:44

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Παρ 24 Ιαν 2020, 10:08

Ενα κερακι στον αγιο φερναντο τον αμυντικογεννη ,προστατη του 1-0 να αναψουμε ολοι

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό CCCP » Παρ 24 Ιαν 2020, 10:17

Aυτοι που κραζουν και επικεντρωνωντε στον Εσιτι δειχνουν για αλλη μια φορα ποσο αμπαλοι και κομπλεξικοι ειναι.

Φταιει ο πιο αμυντικογενης Εσιτι λεει που δεν επαιξε μπαλα η ομαδα, ενω για τον θεωριτικα πιο επιθετικογενη αλλα τελειως ανυπαρκτο Μαουρισιο ουτε κουβεντα. Αυτο δειχνει οτι υπαρχει κομπλεξ με τον συγκεκριμενο παικτη οχι ποδοσφαιρικη αποψη.

Σας ειπε καποιος στην αρχη οτι ο Εισιτι ειναι τυπος παικτη αμπαλο εξαρι και κρινετε με αυτο στο μυαλο σας, αναθεμα και αν βλεπετε τα ματς.

εχω βαρεθει και σηχαθει ρε γαμοτο
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6156
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό seaman » Παρ 24 Ιαν 2020, 10:20

ΑποστόληςΑ έγραψε:[youtube]G00wDq2Mu4g&feature=emb_logo[/youtube]



Απλά ξεβράκωμα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kostas.doumpis » Παρ 24 Ιαν 2020, 11:01

ΟΙ ΜΑΟ ΜΑΟ ΕΙΧΑΝ ΟΠΛΙΣΕΙ!!!
ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΟΡΔΕΣ ΜΑΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ!
kostas.doumpis
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2018, 10:19
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Παρ 24 Ιαν 2020, 11:11

CCCP έγραψε:Aυτοι που κραζουν και επικεντρωνωντε στον Εσιτι δειχνουν για αλλη μια φορα ποσο αμπαλοι και κομπλεξικοι ειναι.

Φταιει ο πιο αμυντικογενης Εσιτι λεει που δεν επαιξε μπαλα η ομαδα, ενω για τον θεωριτικα πιο επιθετικογενη αλλα τελειως ανυπαρκτο Μαουρισιο ουτε κουβεντα. Αυτο δειχνει οτι υπαρχει κομπλεξ με τον συγκεκριμενο παικτη οχι ποδοσφαιρικη αποψη.

Σας ειπε καποιος στην αρχη οτι ο Εισιτι ειναι τυπος παικτη αμπαλο εξαρι και κρινετε με αυτο στο μυαλο σας, αναθεμα και αν βλεπετε τα ματς.

εχω βαρεθει και σηχαθει ρε γαμοτο


Υπάρχει μιά φάση στο μάτς όπου ο Εσίτι βγάζει μιά απίστευτη 30άρα από τα δεξιά στα αριστερά.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 24 Ιαν 2020, 11:18

sakis_the_fraud έγραψε:
icue έγραψε:Σορυ αλλα ειναι αμπαλος. Και πολυ μαλιστα. Δεν ειναι κακος παικτης ομως. Ενας παραγοντας που γαμηθηκαμε στις γιομες σημερα πιστευω ειναι και οτι δεν εμπιστευοταν η ομαδα να περασει πολλες φορες η μπαλα απο τα ποδια του. Για αυτα που μπορει να κανει και για αυτα που του ειπαν να κανει σημερα, ηταν πολυ καλος.

Φιλε ο παικτης ειναι 6αρι. Πες μου ενα καλυτερο 6αρι. Απο την σουπερ λιγκ ομως, μην μου πεις Κασεμιρο!



Γκιγιέρμε και χαλαρά κιόλας.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Παρ 24 Ιαν 2020, 15:21

Sick Bastard έγραψε:
sakis_the_fraud έγραψε:
icue έγραψε:Σορυ αλλα ειναι αμπαλος. Και πολυ μαλιστα. Δεν ειναι κακος παικτης ομως. Ενας παραγοντας που γαμηθηκαμε στις γιομες σημερα πιστευω ειναι και οτι δεν εμπιστευοταν η ομαδα να περασει πολλες φορες η μπαλα απο τα ποδια του. Για αυτα που μπορει να κανει και για αυτα που του ειπαν να κανει σημερα, ηταν πολυ καλος.

Φιλε ο παικτης ειναι 6αρι. Πες μου ενα καλυτερο 6αρι. Απο την σουπερ λιγκ ομως, μην μου πεις Κασεμιρο!



Γκιγιέρμε και χαλαρά κιόλας.
Οντως ειναι ο τοπ 6 στο πρωταθλημα, αλλα εκει που παιζει δεν μπορεις να πας να τον παρεις.

Ουτε νομιζω εχουμε την απηχηση που εχει ο γαβρος, γιατι μεταξυ μας παιζει και τσουλου, για να πεισουμε παικτες απο πριμερα να ερθουν εδω.

Προσωπικα εχω σε μεγαλη εκτιμηση τον ιγκλεσιας, αλλα ειναι πολυ μεγαλος πια (33+). Αρκετοι ειναι υπερ του μαντσον του ατρομητου, αλλα προσωπικα δεν τον θεωρω και τοσο καλο παικτη για ΠΑΟΚ.

Sent from my LG-G6 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 MVP σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 24 Ιαν 2020, 15:32

Ουτε σε επαναληψη δεν το δειξαν οι μπ@γλ@μαδες,τον αγωνα,πρωτη φορα το ειδα εξω (οταν τον δειχνει η ΕΙΡΤ)και δεν μπορεσα να βγαλω συμπερασματα,απο τον αγωνα(καθοτι εξω μονο αγωνα δεν βλεπεις ειδικα οταν το βλεπεις με παρεα).


Αισ@χτ@ρια φυσικα τηλεθεαση μονο σε αγωνα του ΠΑΟΚ τους κανω,εκει στην ΕΙΡΤ,απο τοτε που υπαρχει το ΟΠΕΝ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες