ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:51

Αν ευνοήσουν οι συνθήκες του αγώνα, δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνει ό,τι μπορεί ο @@δας να το φέρει ισοπαλία. Πρόκειται για δούλο του τίγλη, συνεπώς και του (κολλητού του πρεζέμπορα). Οι ρούλες μια χαρά την θέλανε την Τασούλα. Αλλά, στη "λογική" του αφεντικού τους, γαβγίζουν για να είναι καλυμμένοι σε κάθε περίπτωση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:07

Νταξει το πραγμα εχει παραγινει.

Με ποια λογικη βγαινει η ΠΑΕ (ξανα) και προκλητικα ανακοινωνει οτι θα υπαρχουν διαθεσιμα εισιτηρια στην 4 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ κι οταν μπαινεις στην ιστοσελιδα δεν υπαρχει ουτε για δειγμα;

Βγειτε και πειτε "δοθηκαν ολα τα εναπομειναντα σε συνδεσμους", οχι να κοροιδευομαστε μεταξυ μας.

Εχω διαρκειας στην 4 και δεν μπορω να φερω κανενα φιλαρακι μου σε αγωνα, γιατι η ΠΑΕ αποφασισε να με κανει να ψαχτω σε συνδεσμους για να μπορεσω να μην το δω σολο.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:08

Βασικά εγώ βρήκα σήμερα αδερφέ για φιλαράκι μου μέσω του site. Μην κράζετε αμέσως.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:09

Κάθε μέρα βλέπουμε και κάτι νέο. Καλό το πρωτάθλημα των Πρεσπών, όμως η χώρα τώρα έχει επανέλθει στην κανονικότητα.
Δεν έχουμε δουλειά εμείς στο πρωτάθλημα των Πρεσπών.


Παίχτες του ΠΑΟΚ.
Αν αυτό δεν σας φτάνει σαν κίνητρο όχι μόνο για να κερδίσετε την Κυριακή, αλλά για να ξαναπάρετε ΚΑΙ πρωτάθλημα ΚΑΙ κύπελλο, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γίνει.

Επίσης, οπαδοί του ΠΑΟΚ. Αν δεν καταλάβουμε, μετά τις παραπάνω δηλώσεις, ότι το πρόβλημα δεν είναι να παίζει ο ΠΑΟΚ 4-4-2 ή 3-4-1-2 ή το λουρί της μάνας κι αν μπορεί ο Πέλκας ή όχι, τότε 90 και χρόνια ιστορίας της ομάδας μας, δεν έχουμε καταλάβει Χριστούλη.

Είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που πρωθυπουργός της χώρας βάλει φάτσα κάρτα κι επιτόπου κατά ενός συλλόγου.
Να τον χαίρεστε όσοι τον ψηφίσατε αυτόν και τον μπροστινό του, αλλά επιτρέψτε μου, να πάτε να γαμηθείτε κιόλας ε.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:10

Μην πέφτουμε στην παγίδα των ασπόνδυλων και δημιουργούμε κι εμείς διαιτητικό κλίμα. Ο Σιδηρόπουλος δεν είναι κακός. Θα τους δώσει κάποια σπόρια, αλλά μέχρις εκεί.
Εμείς να κάνουμε το παιχνίδι μας και δεν θα έχουμε πρόβλημα. Εγώ προσωπικά δεν τον φοβάμαι τον αγώνα. Η επίθεσή μας μπορεί να βγάλει ΟΣΑ γκολ χρειαστούν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89219
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:11

Baldur έγραψε:Νταξει το πραγμα εχει παραγινει.

Με ποια λογικη βγαινει η ΠΑΕ (ξανα) και προκλητικα ανακοινωνει οτι θα υπαρχουν διαθεσιμα εισιτηρια στην 4 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ κι οταν μπαινεις στην ιστοσελιδα δεν υπαρχει ουτε για δειγμα;

Βγειτε και πειτε "δοθηκαν ολα τα εναπομειναντα σε συνδεσμους", οχι να κοροιδευομαστε μεταξυ μας.

Εχω διαρκειας στην 4 και δεν μπορω να φερω κανενα φιλαρακι μου σε αγωνα, γιατι η ΠΑΕ αποφασισε να με κανει να ψαχτω σε συνδεσμους για να μπορεσω να μην το δω σολο.


Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. Απαράδεκτο.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7673
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:12

Sick Bastard έγραψε:
Κάθε μέρα βλέπουμε και κάτι νέο. Καλό το πρωτάθλημα των Πρεσπών, όμως η χώρα τώρα έχει επανέλθει στην κανονικότητα.
Δεν έχουμε δουλειά εμείς στο πρωτάθλημα των Πρεσπών.


Παίχτες του ΠΑΟΚ.
Αν αυτό δεν σας φτάνει σαν κίνητρο όχι μόνο για να κερδίσετε την Κυριακή, αλλά για να ξαναπάρετε ΚΑΙ πρωτάθλημα ΚΑΙ κύπελλο, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γίνει.

Επίσης, οπαδοί του ΠΑΟΚ. Αν δεν καταλάβουμε, μετά τις παραπάνω δηλώσεις, ότι το πρόβλημα δεν είναι να παίζει ο ΠΑΟΚ 4-4-2 ή 3-4-1-2 ή το λουρί της μάνας κι αν μπορεί ο Πέλκας ή όχι, τότε 90 και χρόνια ιστορίας της ομάδας μας, δεν έχουμε καταλάβει Χριστούλη.

Είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που πρωθυπουργός της χώρας βάλει φάτσα κάρτα κι επιτόπου κατά ενός συλλόγου.
Να τον χαίρεστε όσοι τον ψηφίσατε αυτόν και τον μπροστινό του, αλλά επιτρέψτε μου, να πάτε να γαμηθείτε κιόλας ε.


Με πολλή αγάπη.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:15

Odi έγραψε:Βασικά εγώ βρήκα σήμερα αδερφέ για φιλαράκι μου μέσω του site. Μην κράζετε αμέσως.


Αυτη ειναι η εμπειρια σου και σεβαστη. Και η δικη μου ομως ειναι περα ως περα πραγματικη.

Ειμαι απο τις παρα τεταρτο με ανοιχτα tabs κι απο ΠΑΕ κι απο ticketmaster και μπηκα στο 1ο refresh που εγινε διαθεσιμο το συστημα στις 9. Δεν υπηρχε στην 4 τιποτα. Γκριζαρισμενα ολα.

Επομενως οχι φιλε, δεν "κραζω". Ειναι ασυνεπεια απο την ΠΑΕ να ανακοινωνει Α και να πραττει Β. Φιλικα.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:37

Ο Σιδηρόπουλος είναι πολύ καλός διαιτητής απλά είναι άδικος και κομπλεξικος απέναντι μας.
Αν ήταν κακός απλά θα λέγαμε τόσο μπορεί τόσο κάνει, αυτός είναι ότι ακριβώς ήταν κ ο Κάκος.

Είναι δηλωμένος οπαδός ομάδας, και αποδεδειγμένα πάντα όπου μπορεί να σφυρίξει υπέρ της το κάνει.

Συνάδερφος σκολικας οργανωμένος μου έλεγε προχθές πως κυκλοφορεί η φήμη στις σκουλικοτριπες που μαζεύονται ότι κάποιος τους υποσχέθηκε ότι θα τερματίσουν πάνω από εμάς φέτος. Ούτε αυτός το πιστεύει απλά μου το μεταφερε. Οι ίδιοι τους πάντως λένε πως έρχονται για άνετο διπλό..

Είναι μεγάλη ευκαιρία να μετρήσουμε τις δυνάμεις μας και μέσα αλλά κ έξω από το γήπεδο...
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1399
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:07

Grigorios_PAOK έγραψε:Συνάδερφος σκολικας οργανωμένος μου έλεγε προχθές πως κυκλοφορεί η φήμη στις σκουλικοτριπες που μαζεύονται ότι κάποιος τους υποσχέθηκε ότι θα τερματίσουν πάνω από εμάς φέτος.

Είναι μεγάλη ευκαιρία να μετρήσουμε τις δυνάμεις μας και μέσα αλλά κ έξω από το γήπεδο...


Αυτη ειναι και η μονη τους εγνοια. Καποτε ηθελα να πεισω τον εαυτο μου οτι ΟΚ Θεσσαλονικη ειμαστε, να στηριξουμε ο ενας τον αλλο ή στη χειροτερη να μη δημιουργουμε προβληματα στις πορειες μας.

Αλλα κιτρινοι και μπλε εχουν ταυτισει την υπαρξη τους με το σαμποταζ στον ΠΑΟΚ. Ανθρωποι αφορητα κομπλεξικοι με το μεγεθος του συλλογου τους, προσπαθουν να φουσκωσουν το εγω τους ετεροπροσδιοριζοντας την επιτυχια τους με την αποτυχια του ΠΑΟΚ στους στοχους του. Αν ειχαμε εικονα του Youtube ενος σκωληκα, οι αναζητησεις του θα ηταν αποκλειστικα "αρης παοκ 2010" ή "παοκ αρης 1 4". Σημεια-οροσημα αποτελουν ενα διπλο τον προηγουμενο αιωνα και ο Σπαθας. Οχι καμια πορεια τους (γελαμε), ουτε καν καποια τους κοντρα με τον εκαστοτε κυριαρχο (γαυροβαζελους ανα καιρους) - αλλα μονο "ποτε καναμε ζημια στον ΠΑΟΚ;"

Επομενως μην τους αντιμετωπιζουμε σαν κατι παραπανω απο πεμπτοφαλαγγιτες της πολης, οχημα του ΠΟΚ κοντρα στη γιγαντωση μας. Οι ιδιοι εχουν αγκαλιασει αυτον το ρολο. Χρεος μας να τους πατησουμε και να τους κοψουμε τη χρονια απ τον Σεπτεμβριο. Περσυ τετοια εποχη που νιωσανε το....ταλεντο του Πριγιο, σερνοντουσαν ως το εντος μας στην ανυπαρξια (δειτε προσελευση στο αμεσως επομενο ντερμπυ) και τη μιζερια.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:41

Odi έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
Κάθε μέρα βλέπουμε και κάτι νέο. Καλό το πρωτάθλημα των Πρεσπών, όμως η χώρα τώρα έχει επανέλθει στην κανονικότητα.
Δεν έχουμε δουλειά εμείς στο πρωτάθλημα των Πρεσπών.


Παίχτες του ΠΑΟΚ.
Αν αυτό δεν σας φτάνει σαν κίνητρο όχι μόνο για να κερδίσετε την Κυριακή, αλλά για να ξαναπάρετε ΚΑΙ πρωτάθλημα ΚΑΙ κύπελλο, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γίνει.

Επίσης, οπαδοί του ΠΑΟΚ. Αν δεν καταλάβουμε, μετά τις παραπάνω δηλώσεις, ότι το πρόβλημα δεν είναι να παίζει ο ΠΑΟΚ 4-4-2 ή 3-4-1-2 ή το λουρί της μάνας κι αν μπορεί ο Πέλκας ή όχι, τότε 90 και χρόνια ιστορίας της ομάδας μας, δεν έχουμε καταλάβει Χριστούλη.

Είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που πρωθυπουργός της χώρας βάλει φάτσα κάρτα κι επιτόπου κατά ενός συλλόγου.
Να τον χαίρεστε όσοι τον ψηφίσατε αυτόν και τον μπροστινό του, αλλά επιτρέψτε μου, να πάτε να γαμηθείτε κιόλας ε.


Με πολλή αγάπη.


Κι από εμένα. Με ακόμα περισσότερη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:50

+ και από μένα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό dragon » Πέμ 19 Σεπ 2019, 10:07

Sick Bastard έγραψε:
Κάθε μέρα βλέπουμε και κάτι νέο. Καλό το πρωτάθλημα των Πρεσπών, όμως η χώρα τώρα έχει επανέλθει στην κανονικότητα.
Δεν έχουμε δουλειά εμείς στο πρωτάθλημα των Πρεσπών.

Να τον χαίρεστε όσοι τον ψηφίσατε αυτόν και τον μπροστινό του, αλλά επιτρέψτε μου, να πάτε να γαμηθείτε κιόλας ε.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4472
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Πέμ 19 Σεπ 2019, 10:46

Πάνω από το "Νίκο γ@μα την Έφη γιατί χανόμαστε" εγώ θυμάμαι ένα ΟΝΝΕΔ πάντως :mrgreen:

Η ομάδα έχει την ποιότητα να βάλει δύο και τρία γκολ μπροστά. Το αν θα είναι αρκετά μένει να φανεί. Πάντως, όποιος εγχώριος αντίπαλος έρχεται στην Τούμπα με τουπέ σχεδόν πάντα φεύγει με κόκκινο σβέρκο. Οι πράσινοι και οι κίτρινες της Αθήνας κάποια χρόνια είχαν κάνει επιστήμη να ρίχνουν τους τόνους πριν τα παιχνίδια στην Τούμπα. Οι κίτρινοι Θεσσαλονίκης έχουν πιο... λιμανίσιες παρέες αλλά όχι τις ίδιες πλάτες, όπως θα διαπιστώσουν αν ποτέ τολμήσουν να αυθαδιάσουν στην ομάδα του προέδρου τους.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: ΠΑΟΚ- Ο.Α.Ρ.Η.Σ. 22/09,18:30, Paokmania Web Radio-PAOKTV

Δημοσίευσηαπό DP#10 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 12:41

Sick Bastard έγραψε:
Κάθε μέρα βλέπουμε και κάτι νέο. Καλό το πρωτάθλημα των Πρεσπών, όμως η χώρα τώρα έχει επανέλθει στην κανονικότητα.
Δεν έχουμε δουλειά εμείς στο πρωτάθλημα των Πρεσπών.


Παίχτες του ΠΑΟΚ.
Αν αυτό δεν σας φτάνει σαν κίνητρο όχι μόνο για να κερδίσετε την Κυριακή, αλλά για να ξαναπάρετε ΚΑΙ πρωτάθλημα ΚΑΙ κύπελλο, δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γίνει.

Επίσης, οπαδοί του ΠΑΟΚ. Αν δεν καταλάβουμε, μετά τις παραπάνω δηλώσεις, ότι το πρόβλημα δεν είναι να παίζει ο ΠΑΟΚ 4-4-2 ή 3-4-1-2 ή το λουρί της μάνας κι αν μπορεί ο Πέλκας ή όχι, τότε 90 και χρόνια ιστορίας της ομάδας μας, δεν έχουμε καταλάβει Χριστούλη.

Είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που πρωθυπουργός της χώρας βάλει φάτσα κάρτα κι επιτόπου κατά ενός συλλόγου.
Να τον χαίρεστε όσοι τον ψηφίσατε αυτόν και τον μπροστινό του, αλλά επιτρέψτε μου, να πάτε να γαμηθείτε κιόλας ε.


:nairepaok:

Νομίζω ότι μετά και από αυτό, δεν δικαιολογείται κάποιος που το έκανε να μην αναγνωρίσει το λάθος του τουλάχιστον.

Πρέπει να δώσουμε ισχυρό μήνυμα με το υπηρετικό προσωπικό την Κυριακή.
Άβαταρ μέλους
DP#10
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ 06 Σεπ 2019, 12:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης