Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 22:12

Πωλησή
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό cellophan » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 22:42

Έστω leaseback.......
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3106
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό cellophan » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 22:54

Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3106
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 23:20

Συγχαρητήρια coach!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46874
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 24 Ιούλ 2017, 07:52

Εύχομαι να συνεχίσεις τις επιτυχίες σου, σε συλλογικό επίπεδο αυτή τη φορά!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89860
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 24 Ιούλ 2017, 08:34

+ 1...

Πολλά συγχαρητήρια για την τεράστια επιτυχία της πρώτης Πανευρωπαϊκής θέσης με την Εθνική Νέων μας... ;)

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό logios » Τετ 26 Ιούλ 2017, 21:19

http://www.sdna.gr/mpasket/basket-league/article/356707/o-ilias-ta-paidia-kai-o-paok

Ο Ηλίας, τα παιδιά και ο ΠΑΟΚ.

Τον Ηλία Παπαθεοδώρου τον έχω συναντήσει δυο φορές.
Και τις δυο σε… παιδότοπο.
Ο αδελφός του ο Βασίλης, είναι φίλος μου…παιδιά…γιορτή… να τος και Ηλίας με τα δικά του.
Γράφει ο Μάνος Αντώναρος

Kαι τις δυο φορές που τον είδα στον παιδότοπο δεν μιλήσαμε.

Σχετικό Περιεχόμενο
Live Chat του Χαραλαμπόπουλου με τους αναγνώστες του SDNA!
ΣΧΕΤΙΚΑ
5 άρθρα
Την πρώτη φορά με πήρε μονότερμα ο μάνα τους και την άλλη η πατέρας τους…και μεταξύ μας δεν ήξερα τότε ότι ήταν προπονητής μπάσκετ.

Πολύ πιτσιρίκος μου φάνηκε.

Δεν τον ήξερα… ήξερα ομως τον αδελφό του και τη μάνα τους… και την ηξερα όχι γιατι είναι η μάνα τους, αλλά επειδή ένα βραδυ που οι κεραίες της επιασαν τη στεναχωρια μου μου τηλεφωνησε και μου είπε -ως μάνα- πραγματα που με βοήθησαν πολύ… τη δευτερη φορά γνωρισα και τον πατέρα. Μετα κατααβα γιατι ο Ηλίας ειναι νικητής...αυτο δεν διαβαζεται στον πίνακα στατιστικης.

Συγκινηθηκα πολύ όταν αυτος τύπος - ο Ηλίας Παπαθεοδώρου- είπε για τα δικά του παιδιά και τον λυγμό τον έβγαλε για τα παιδιά του στην Εθνική.

Ξέρετε τι σημαίνει αυτό;

Μπέσα! Ηταν μια υπεροχη αστραπιαια διαδρομη -ασίστ θαλεγα-ευγενικών συναισθημάτων.

Είναι που κρατάς τον λόγο σου σ' αυτο που υποσχέθηκες στους πιτσιρικάδες.

Ειναι δυσκολο να είσαι συνεπής με τα παιδιά.

Μπέσα δηλαδή

Πριν μερικά χρόνια πήγα (δεν θυμάμαι γιατί) στην παρουσιαση των ομάδων μπάσκετ σε ενα ξενοδοχείο. Ηταν ολοι οι φιλου μου οι μπασκετικοί. Και εναν μεγάλο τραπέζει καθόντουσαν ο ένας διπλα στον άλλον οι προπονητές. Στην μεση του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού και αριστερά και δεξιά οι υπόλοιποι … των μικρων ομάδων πολύ στα άκρα.

Δεν ξερω απο ρεπορτάζ μπάσκετ και πώς κινείται το συστημα … ούτε ειχα ξαναπαρευρεθεί… συνειδητοποιησα (το αυτονοητο βεβαια) οτι το Πρωταθλημα ήταν απολύτως σιγουροι ΟΛΟΙ οτι θα το πάρει η ο ΠΑΟ η ο Ολυμπακός.

Ρωτησα τον Σκουντή…

Γελασε και μου'πε; Καλωστον Μάνο!"

Φυσικα ετσι θα γινόταν… αλλά εμένα δεν μ αρεσε… δεν μ αρεσε που ηταν οι προπονητές των υπόλοιπων ομάδων που φυσικα γι αυτους ειναι προσβολή.

Αναμεσα τους και ο Ηλίας Παπαθεοδωρου…

Προπονητής της Κηφισιάς….

Αυτον ηξερα… αυτόν παρατηρησα… αδελφός του φίλου μου…. που τοσο τον καμαρωνει…. τους αλλους ετσι κι αλλιώς δεν τους ηξερα.

Τον κοίταξα την ωρα που ΟΛΟΙ ενδιαφερόντουσαν (βασικά) για τους δυο Μεγάλους.

Δεν καταλαβα.

Ειχε τα δάκτυλα των δυο χεριών μπλεγμένα μπροστά του και κοίταζε αοβαρός μπροστά.

Ισως να θυμάστε τι τραβηξαν από την Κηφησιά και ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός.

Νομίζω (αυθαίρετα) οτι αυτο σκεφτόταν.

Και μετα αρχισα να τον παρακολουθω όπως ολοι μας με τις Εθνικές…

Και μαθαίνω ότι πάει στον ΠΑΟΚ…

Φυσικα χαιρομαι.

Για ναχεις μπέσα πρέπει να'σαι ατόφιος…ορίτζιναλ άνθρωπος…. one of us…

Εχω τη βεβαιότητα οτι ο Ηλίας θα σπρωξει την ομάδα μπροστά.

Γιατί;

Επειδή θα'ναι εκπληξη να μην το κάνει.

Πότε κάνατε τελευταια φορά παρέα με 10 20χρονους…γυμνασμένους… με καποια φράγκα στην τσέπη….ψιλογνωστοί και καβλωμένοι…δγλαδή αμεσως μετα την Εφηβεία;

Για πείτε μου πότε;

Προφανως δεν ειναι ευκολο.

Και όμως αυτος ο τύπος τους πιανει απο το χέρι και τους βγάζει Πρωταθλητές…

Δεν σου δίνει ευκολα το χέρι ο 20αρης…γιατι ειναι καβλωμένος με την πάρτη του…

Και όμως αυτος ο τύπος τους πιανει απο το χέρι και τους βγάζει Πρωταθλητές…

Πως γινεται αυτό;

Ειναι απλό…. πολύ δυσκολο, αλλα απλό:

Τους πίστεψε!

Οχι μπούρδες…τους πίστεψε.

Δεν είναι αστειο αυτο για ενα παλλικάρι.

Αλλο πράγμα να πιστεύεις εσυ και αλλο να σε πιστεύουνε….

Οι νίκες δεν ερχονται ποτέ από τη βροχή τριπόντων, αλλα από το σιγουρο χερι εείνου που σουτάρει… και για να είναι σίγουρο αυτο το χέρι κάποιος πρέπει ναχει πιστέψει σε σένα…

Εκείνος ο λυγμός ήταν η επιβεβαιωση της εμπιστοσυνης του σε εκείνους….

Να η μπέσα που λέγαμε.

Κατι μου λεει οτι αυτο που περιγραφω θα μπλέξει πολυ όμορφα και ταιριαστα με τη λογική ΠΑΟΚ…

Τί είναι ενας οπαδός;

Ενα παιδί!

Ο Ηλίας Παπαθεοδωρου είναι σιγουρο ότι ξερει από παιδιά.

Η πατρίδα εχει αναγκη από ανθρωπους που εμπιστευονται τα παιδια και με τη σειρά τους τα παιδια εμπιστευονται εκείνους.

Είναι μάλιστα εξαιρετικά επείγουσα ανάγκη.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Αύγ 2017, 21:57

Παπαθεοδώρου: «Στόχος μας η καλή πορεία σε όλες τις διοργανώσεις»


Ο Ηλίας Παπαθεοδώρου μίλησε στους εκπροσώπους του Τύπου κατά τη διάρκεια της προπόνησης στο “PAOK Sports Arena”.
Ο προπονητής του ΠΑΟΚ αναφέρθηκε στους στόχους της ομάδας εν όψει της νέας σεζόν, στις κινήσεις που έχουν γίνει, αλλά και αυτές που απομένουν και στην κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδος.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ηλία Παπαθεοδώρου:
«Εχουμε πει ότι κάνουμε ένα νέο ξεκίνημα, έχουμε ξεκινήσει από την Παρασκευή τις προπονήσεις μας. Θεωρώ ότι έχουμε κάνει κάποιες κινήσεις που θα μας βοηθήσουν να έχουμε μια καλή ομάδα και να κάνουμε μια καλή πορεία σε όλες τις διοργανώσεις και στο ελληνικό πρωτάθλημα και στο Κύπελλο και στο Basketball Champions League το οποίο φέτος θα είναι πιο ανταγωνιστικό από την προηγούμενη χρονιά, με καλύτερες ομάδες, με καλύτερους παίκτες. Θέλουμε να έχουμε καλή απόδοση, να δημιουργήσουμε ένα καλό σύνολο και να είμαστε ανταγωνιστικοί σε όλα τα επίπεδα».

Για τις επόμενες δύο κινήσεις που απομένουν:
«Δεν υπάρχει κάτι ανακοινώσιμο. Χρειαζόμαστε έναν παίκτη στην περιφέρεια, στη θέση «2» κι έναν ψηλό ακόμα. Αυτή τη στιγμή, έχουμε το ρόστερ που βλέπετε και με αυτό θα προχωρήσουμε μέχρι να βρούμε τις επιλογές που θα μας βοηθήσουν πραγματικά, να κάνουμε αυτό που θέλουμε».

Για τον τρόπο παιχνιδιού που έχει στο μυαλό του για τον ΠΑΟΚ:
«Δε μπορούμε να ξεκινήσουμε τη χρονιά, χωρίς να έχουμε σχεδιάσει τον τρόπο που θα παίξουμε. Το καλό είναι ότι ένα μεγάλο κομμάτι του ρόστερ είναι εδώ και είναι συμπληρωμένο και στο μυαλό μας, αρκετό καιρό. Εχουμε κάποια σχέδια, θέλουμε όμως να δούμε και στην πράξη κατά πόσο μπορούν να λειτουργήσουν. Θέλουμε να παίξουμε με μεγαλύτερη ενέργεια, να είμαστε περισσότερο αποφασιστικοί και στην άμυνα και στην επίθεση και ταυτόχρονα, να μπορέσουμε να συνδυάσουμε τους καινούργιους παίκτες που ήρθαν στην ομάδα, με τα παιδιά που ήταν και πέρσι».

Για το δικό του, προσωπικό στοίχημα:
«Αν δεν έχεις κίνητρο σε οποιαδήποτε βήμα κάνεις, δε μπορείς και να πετύχεις. Πόσω μάλλον όταν είσαι σε μια ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ. Δεν το βλέπω τόσο πολύ προσωπικά. Το καλό σε αυτή την ομάδα, όπως το βλέπω εγώ στους δύο μήνες που είμαι εδώ, είναι ότι λειτουργεί συλλογικά. Υπάρχει μια σωστή κατεύθυνση σε όλα τα επίπεδα και αυτό που έχουμε να κάνουμε είναι να δουλέψουμε και να προχωρήσουμε».

Για το αν είναι στόχος η τρίτη θέση:
«Είναι νωρίς ακόμα. Θέλουμε να κάνουμε κάτι καλύτερο σε σχέση με την προηγούμενη χρονιά. Τα προγνωστικά και τα σχέδια, όμως, όπως τα έχει ο καθένας στο μυαλό του, είναι λίγο δύσκολο να τα προγραμματίσουμε στις 21 Αυγούστου. Θα παλέψουμε να κάνουμε ότι μπορούμε καλύτερο για την ομάδα. Εχουμε στόχους, έχουμε φιλοδοξίες, αλλά πρέπει πρώτα να δουλέψουμε για να τα υλοποιήσουμε».

Για την παρουσία Κόνιαρη και Χαραλαμπόπουλου στον ΠΑΟΚ μετά την κατάκτηση του ευρωπαϊκού Νέων:
«Ο ΠΑΟΚ έχει τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή, να έχει στη βάση του δύο παιδιά που είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο. Το απέδειξαν με την παρουσία τους στο Ευρωμπάσκετ. Είναι πολύ μεγάλη τιμή και για εμάς, αλλά και για τα παιδιά, να είναι στον ΠΑΟΚ. Είναι παίκτες της ομάδας και θα τους αντιμετωπίσουμε με τον ίδιο τρόπο που θα αντιμετωπίσουμε και τους υπόλοιπους».

Για τα «παράθυρα» που υπάρχουν για τις εθνικές ομάδες μέσα στη σεζόν και αν μπορούν να επηρεάσουν τον ΠΑΟΚ:
«Είναι κάτι που το σκεφτόμαστε σίγουρα, γιατί είναι κάτι καινούργιο. Θα δούμε πως θα εξελιχτεί αυτή η κατάσταση. Νομίζω όμως ότι είναι μια καλή ευκαιρία για εμάς που έχουμε νέα παιδιά που μπορούμε να τα προωθήσουμε και να τα δώσουμε στη μεγάλη εθνική ομάδα. Οπότε και αυτό θα είναι ένα πολύ σημαντικό κομμάτι για τον ΠΑΟΚ. Θα δούμε πως θα χειριστούμε αυτή την κατάσταση, μέσα στη χρονιά. Θεωρώ ότι θα βρούμε τη λύση για να μη βγούμε εκτός ρυθμού για να συνεχίσουμε την πορεία που θα θέλουμε να έχουμε».

Για το πρώτο επίσημο παιχνίδι, κόντρα στον Άρη εκτός έδρας για το Κύπελλο:
«Δεν έχει σημασία. Είναι ιδιαίτερο παιχνίδι, ένα πολύ μεγάλο ντέρμπι αλλά όταν μπαίνεις σε μια διαδικασία κλήρωσης Κυπέλλου, είσαι έτοιμος για όλα. Στη φάση που μπήκαμε εμείς, είναι πολύ πιθανό να βρεις ένα μεγάλο αντίπαλο. Έτυχε να είναι ο Άρης, θα είναι μια μεγάλη πρόκληση και για εμάς και για την καινούργια ομάδα που θα παρουσιάσουμε, αλλά είναι ακόμα μακριά».
Για τον κόσμο που θέλει να προσελκύσει η ομάδα στο γήπεδο:
«Αυτό είναι κάτι που μας απασχολεί γενικότερα σα σύλλογο. Θεωρώ ότι αυτό που μπορούμε εμείς να κάνουμε, είναι να παίξουμε καλύτερα, να παίξουμε θεαματικά και να προσελκύσουμε τον κόσμο. Σίγουρα μετρούν τα αποτελέσματα. Είναι ένα κομμάτι που το θέλουμε, έχει πολύ μεγάλη δυναμική ο ΠΑΟΚ σα σύλλογος. Αρκετές πορείες των προηγούμενων ετών ήταν καλές, αλλά δεν υπήρχε ανταπόκριση. Εμείς θα παλέψουμε με ότι δυνατότητες έχουμε, για να φέρουμε περισσότερο κόσμο, ιδιαίτερα οικογένειες με παιδιά και φιλάθλους που να τους αρέσει το μπάσκετ».

Για το πιο χαλαρό πρόγραμμα που κάνουν Κόνιαρης και Χαραλαμπόπουλος στο ξεκίνημα της προετοιμασίας:
«Ήταν ένα δύσκολο καλοκαίρι για αυτούς. Έκαναν 1,5 μήνα προετοιμασία, υπήρχε το Ευρωπαϊκό που είχαν και οι δύο πολύ μεγάλο χρόνο συμμετοχής, οπότε έχουμε επιλέξει με όλο το επιτελείο, ένα διαφορετικό τρόπο εισαγωγής, ειδικά την πρώτη εβδομάδα».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46874
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:29

Ζαντός έγραψε:Για τον τρόπο παιχνιδιού που έχει στο μυαλό του για τον ΠΑΟΚ:
«Θέλουμε να παίξουμε με μεγαλύτερη ενέργεια, να είμαστε περισσότερο αποφασιστικοί και στην άμυνα και στην επίθεση και ταυτόχρονα, να μπορέσουμε να συνδυάσουμε τους καινούργιους παίκτες που ήρθαν στην ομάδα, με τα παιδιά που ήταν και πέρσι»


σε σχέση με?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Αύγ 2017, 01:00

Σε σχέση με πέρσι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46874
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 22 Αύγ 2017, 06:21

εΕ! αυτό είναι που κάνει πως δεν καταλαβαίνει ...
γιατί ρε φίλε ήσουν κι από χθες στον ΠΑΟΚ και συγκρίνεις με τις ομάδες του Σούλη;
αυτό το κάνουν οι υπόλοιποι της παρέας ...
αλλά εσύ έπρεπε να πεις θέλω να παίξουμε δυνατά, γρήγορα κτλ.

όχι ΠΙΟ γρήγορα
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 04 Οκτ 2017, 21:51

Απορω που τον κραταμε ακομα στο παγκο ενω ολοι εχουν καταλαβει οτι ΔΕ ΚΑΝΕΙ για τον ΠΑΟΚ.Ουτε τα χωρια δε κερδιζουμε.Λυπηθειτε μας πια και στειλτε τον .ΔΕ ΚΑΝΕΙ για μεγαλες ομαδεςΑρκετα με τον κομπλεξικο ρουμανο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 04 Οκτ 2017, 21:59

Ουπςςςςςςς... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:05

kataramenos5 έγραψε:Απορω που τον κραταμε ακομα στο παγκο ενω ολοι εχουν καταλαβει οτι ΔΕ ΚΑΝΕΙ για τον ΠΑΟΚ.Ουτε τα χωρια δε κερδιζουμε.Λυπηθειτε μας πια και στειλτε τον .ΔΕ ΚΑΝΕΙ για μεγαλες ομαδεςΑρκετα με τον κομπλεξικο ρουμανο.

Εδω κραζουμε Παπαθεοδωρου, αλλου για τον Λουτσεσκου :)
Τελευταία επεξεργασία από mbison και Τετ 04 Οκτ 2017, 22:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5164
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:06

Προπονηταρα ειναι
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης