99. Μάριος Σιαμπάνης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 05 Ιουν 2019, 06:54

Κανενα μαθημα για την παε.δεν ασχοληθηκε η παε μαζι του τον τελευταιο χρονο.
Αλιμονο αν ο ΠΑΟΚ του σαββιδη σερνεται πισω απο τον καθε σιαμπανη.κλαιν μαιν.καλο τουρνε στα χωρια.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 05 Ιουν 2019, 07:11

boogeyman77 έγραψε:Στην καλύτερη...ίδια πορεία με Στρετζο τον κόβω...
Έτσι

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 05 Ιουν 2019, 07:19

Να αναφέρουμε όμως κ να μάθει η ΠΑΕ από τ λαθη της
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 05 Ιουν 2019, 07:34

Για τον Σιαμπανη δεν θα πω τίποτα. Τα work ethics του δείξανε ότι δεν δικαιούται μια θέση στην μεγαλύτερη ομάδα. Η επιλογή του να πάει τρίτος στον γαύρο αντί να μείνει στον ΠΑΟΚ του Σαββίδη, δείχνει ότι και το μυαλό του δεν είναι για ΠΑΟΚ. Στο καλό και να μη μας γράφει.

Όσο για την ομάδα, έχει ευθύνες. Όταν έχεις ένα παιδί στα σπλάχνα σου τόσα χρόνια, που κατα γενική ομολογία είναι τρομερό ταλέντο, κοιτάς να τον προσγειώσεις και να τον κρατήσεις. Δεν τον αφήνεις να πάει ελεύθερος στον εχθρό σου. κακη διαχείριση, που ξεκινάει από τον προπονητή της πρώτης ομάδας και τελειώνει στον τελευταίο φροντιστή.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 05 Ιουν 2019, 07:38

Κακη διαχειρηση από το περιβάλλον του πού του φούσκωσαν τα μυαλά και του επιβάλανε μάνατζερ τον τζωρτζεβιτς(ο θείος του) ..... Ο χαρακτήρας πολλές φορές καταστρέφει το ταλέντο..... Ξεκαβαλα μικρέ όσο είναι νωρίς...... Για το καλό σου.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:16

Δυστυχώς το ήθος δεν αγοράζεται. Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται παίκτες με ήθος και όχι τσουτσέκια που τα μυαλά του παίρνουν αέρα και δεν καταλαβαίνουν πού πατάνε και πού βρίσκονται.
Έβλεπες τον Πασχαλάκη να κάθεται στον πάγκο και να μην βγάζει μιλιά και μετά το ίδιο από τον Rey! Μιλάμε για τερματοφυλακάρες. Διεθνής ο ένας, βλέψεις για Εθνική και ο άλλος. Κανείς δεν τόλμησε να απαιτήσει συγκεκριμένες συμμετοχές. Δουλεύοντας σοβαρά θα έρθουν κι αυτές. Κι όμως ο Μάριος από τα 19 του απαιτεί εγγυημένες συμμετοχές στην ανδρική ομάδα για να ανανεώσει!
Στην ανδρική ομάδα Μάριε παίζουν οι άνδρες! Αυτοί που πρώτα προσφέρουν και μετά απαιτούνε.
Πήγαινε τώρα στο άντρο της απατεωνιάς και κάνε καριέρα εκεί.
Για μας θα είσαι πάντα ο βλάκας και ο αχάριστος.
Δεν σε έχουμε ανάγκη, εσύ μας έχεις.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:24

Σοβαρα τωρα βλεπετε λαθη στηβ παε επειδη ενσς πιτσιρικας την ειδες σμαιχελ; Ενας πιτσιρικας που δεν ηθελε να παει ουτε δανεικος να παρει παιχνιδια,; Τι θα επρεπε να κανει η παε; Τον εγραψε εκει που δεν πιανει μελανι.το λογικο.ερχονται απο πισω καλοι τερματαδες απτις ακαδημιες.οποιος δε θελει στο καλο
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:27

κανενα λαθος της παε.ο μπουφος δε γινεται γερακι κ τον φρουντ να βαλεις πανω του.
Θα του εταξε ο δημοτικος συμβουλος καμια θεση στο δημο κ πηγε να αποκατασταθει.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:33

Κηπουρός;

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:38

Συμφωνώντας, εν μέρει, με τον barlow4...
Άρρωστο ΠΑΟΚτσάκι ο Μάριος, οπότε δεν τον κακίζω...
Πολύ "λεπτό" τρύπημα, που θα το πάρουν πρέφα αργότερα οι πουστόγ@υροι...
Πάει στο βοθρολίμανο για να ικανοποιήσει το απωθημένο του, έστω σαν δημοτικός αστυνόμος...
Να κόβει αβέρτα κλήσεις, σε αμάξια με αθηναϊκές πινακίδες...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 05 Ιουν 2019, 08:43

Φαινόσουν στόκος.
Τελικά είσαι.
Τον πούλο.
Κατάφερες βλακάκο να μην πάρεις μέρος στην καλύτερη φιέστα όλων των εποχών με τη συμπεριφορά σου.

Το μόνο που ίσως θυμάμαι είναι ένα αστειο γκολ που δεχτηκες μεσα απο τα χέρια σου σε επίσημο αγώνα.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 05 Ιουν 2019, 09:15

Taseos έγραψε:Σοβαρα τωρα βλεπετε λαθη στηβ παε επειδη ενσς πιτσιρικας την ειδες σμαιχελ; Ενας πιτσιρικας που δεν ηθελε να παει ουτε δανεικος να παρει παιχνιδια,; Τι θα επρεπε να κανει η παε; Τον εγραψε εκει που δεν πιανει μελανι.το λογικο.ερχονται απο πισω καλοι τερματαδες απτις ακαδημιες.οποιος δε θελει στο καλο


Επειδή αναφέρθηκα σε λάθη της ΠΑΕ, να πω πως ορθά φέρθηκε τον τελευταίο ένα χρόνο. Αλλά πρέπει οι παίκτες της ακαδημίας να ξυπνούν και να κοιμούνται με το όνειρο να παίξουν στην ανδρική ομάδα του ΠΑΟΚ. Ούτε εξωτερικά να ονειρεύονται, ούτε γαύρους. Οι ακαδημίες είναι για να δίνουν και παιδεία, και εκεί απέτυχαν με τον Σιαμπάνη.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Τετ 05 Ιουν 2019, 09:19

Μεγιστο σιχαμα
Που πας βρε ανυπαρκτοανυπαρκτε στον κολογαυρο
Παντως περιεργο που ειχε ενα μηχανισμο απο πισω του να τον αβανταρει οτι ειναι ταλεντο κτλ κτλ
Αστειοτητα ο τυπος. Πιο κοντος απο τοχουρογλου
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 05 Ιουν 2019, 09:45

gika έγραψε:
Taseos έγραψε:Σοβαρα τωρα βλεπετε λαθη στηβ παε επειδη ενσς πιτσιρικας την ειδες σμαιχελ; Ενας πιτσιρικας που δεν ηθελε να παει ουτε δανεικος να παρει παιχνιδια,; Τι θα επρεπε να κανει η παε; Τον εγραψε εκει που δεν πιανει μελανι.το λογικο.ερχονται απο πισω καλοι τερματαδες απτις ακαδημιες.οποιος δε θελει στο καλο


Επειδή αναφέρθηκα σε λάθη της ΠΑΕ, να πω πως ορθά φέρθηκε τον τελευταίο ένα χρόνο. Αλλά πρέπει οι παίκτες της ακαδημίας να ξυπνούν και να κοιμούνται με το όνειρο να παίξουν στην ανδρική ομάδα του ΠΑΟΚ. Ούτε εξωτερικά να ονειρεύονται, ούτε γαύρους. Οι ακαδημίες είναι για να δίνουν και παιδεία, και εκεί απέτυχαν με τον Σιαμπάνη.


Μάλιστα

Σιαμπάνης έγραψε: "Όνειρο ζωής ο ΠΑΟΚ"
"Το θετικό είναι ότι περάσαμε στους 8 του Κυπέλλου. Για μένα είναι όνειρο ζωής να παίζω στον ΠΑΟΚ. Μου δόθηκε η ευκαιρία να αγωνιστώ, αν και δεν έχω πολλές εμπειρίες ως τώρα με την πρώτη ομάδα του ΠΑΟΚ και είμαι χαρούμενος. Βέβαια, δεν πετάω στα σύννεφα, γιατί δέχθηκα γκολ και κανείς τερματοφύλακας δεν θέλει να δέχεται γκολ. Κοιτάμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά…


"Θέλει συγκέντρωση η θέση μου, ειδικά όταν παίζεις στον ΠΑΟΚ, που δέχεσαι μόλις δύο ευκαιρίες. Ίσως να μην καθοδήγησα σωστά τον Δεληγιαννίδη στη φάση του γκολ. Θέλω να αποδείξω σε όλους πως μπορώ να ανταπεξέλθω στον ΠΑΟΚ. Υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός στη θέση μου, αλλά όλοι μας είμαστε πολύ δεμένοι μεταξύ μας. Μακάρι να είμαι εδώ και να είμαι σταθερός".



Εδώ το λίνκ

Gika επειδή τα πας καλά με τα πισιά, δε τα ξέρεις κι όλα ρε συ. :lol:
Πρώτα σκέψου και μετά γράψε.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 99. Μάριος Σιαμπάνης

Δημοσίευσηαπό tsou » Τετ 05 Ιουν 2019, 09:48

χαχανούλης, μπετόστοκος και με έπαρση παρά το μικρό της ηλικίας του.
ότι πρέπει για τις κοπέλες του πειραιά.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης