Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα

Πετάμε (?) τον κουβά και πάμε για πολλά!!!!

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Σάβ 25 Ιούλ 2009, 09:16

Κατ΄αρχήν καλησπέρα σε όλα τα αδέρφια.
Απο την φύση μου δεν είμαι ιδιαίτερα καλός συγραφέας (πάντοτε έπαιρνα χαμηλούς βαθμούς στο σχολείο στο μάθημα της έκθεσης) αλλά παραταύτα θα προσπαθήσω να θίξω ένα θέμα το οποίο το θεωρώ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Όπως πολύ καλά διαβάζετε στο θέμα του topic είναι για το ΣΤΟΙΧΗΜΑ που "επικρατεί" στην Ελλάδα.
Πολλοί απο εμάς έχουμε την ψευδαίσθηση ότι παίζοντας κάποιο στοίχημα σε κάποιο πρακτορείο του ΟΠΑΠ "βοηθάμε" τον οργανισμό ετούτο να μπορέσει να αναπτύξει τον αθλητισμό στην χώρα μας, να μπορέσει να φτιάξει γήπεδα κ.τ.λ. τα οποία μας "βομβαρδίζουν" με διάφορες διαφημίσεις.
Είναι πραγματικά έτσι;
ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
Η πραγματικότητα είναι ότι ο ΟΠΑΠ έχει συνεργασία με την ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ ιδιοκτησίας κατά 100% της εταιρείας INTRALOT A.E η οποία με την σειρά της ανήκει στον Σωκράτη Κόκκαλη κάτι που πιστεύω ότι το γνωρίζετε αρκετοί. Το παράδοξο όμως είναι ότι η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ (Betting Company)εκμεταλεύετε το στοίχημα στην Ελλάδα με σκανδαλώδεις συμβάσεις τις οποίες έχουν αναφέρει αρκετές εφημερίδες κατά το παρελθόν.
Το θέμα πλέον είναι αρκετά απλό πιστεύω και φτάνω στην εξίσωση ότι όταν παίζουμε ένα οποιοδήποτε στοίχημα στον ΟΠΑΠ "δυναμώνουμε" τον "θείο" οικονομικά, και φυσικά την ομάδα του δημοσίου την οποία αντιπροσωπεύει.
Δεν είμαι εγώ αυτός ο οποίος θα σας πώ που να παίξετε στοίχημα αν και προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο Bwin.com Betoto.com Bet365.com αλλά σκεφτείτε πρίν παίξετε μήπως ενισχύετε με το απλό σας στοίχημα έστω του 1 ευρώ τον άνθρωπο τον οποίο κατηγορούμε για όλα τα δεινά του Ελληνικού ποδοσφαίρου;
Ελπίζω να προβληματίσω θετικά με αυτό μου το άρθρο.
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό gash04 » Σάβ 25 Ιούλ 2009, 09:28

Αδερφέ σου άλλαξα τον τίτλο απο κεφαλαία σε μικρά όπως αρμόζει σύμφωνα με τις οδηγίες απο την ομάδα διαχείρισης της ιστοσελίδας.
Στο θέμα σου συμφωνώ 100% και όποιον έχω γνωστό φροντίζω να του το υπενθυμίζω.

Συνήθως η απάντηση που παίρνω είναι ότι τηλέφωνο σε ποια εταιρεία κινητό έχεις?
Συνήθως είναι οι γνωστές που ανήκουν όλες σε αυτούς που γνωρίζουμε.
Και να ταν μόνο αυτό?
Θέλεις να πας μια εκδρομή Κρήτη.
Πάλι σε αυτούς θα τα χώσεις με τα εισιτήρια απο τα καράβια τους.
Θέλεις να φας κάτι?
Πάλι σε αυτούς θα τα δώσεις.
Όπου και να σηκώσεις πέτρα πάλι απο κάτω θα τους βρεις τους σκορπιούς.
Να τους κάνεις πόλεμο με εμπάργκο?
Φτάνουμε στο σημείο της ανεργίας μετά.


Μεγάλο θέμα με τεράστιες πτυχές.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Σάβ 25 Ιούλ 2009, 09:50

Καλά έκανες αδερφέ και γώ νομίζω ότι είναι ποιό πλήρες τώρα ο τίτλος.
Σε όλα τα υπόλοιπα τα οποία αναφέρεις έχεις επίσης δίκιο, έτσι ακριβώς συμβαίνει. Άλλα αφού μπορώ να αντισταθώ κάπου σε κάποιο τομέα ενάντια σε όλους αυτούς εγώ προσωπικά το κάνω.
Ούτε cents σε αυτούς που όλα αυτά τα χρόνια μας έχουν αδικήσει, που μας έχουν εκμεταλευθεί, και προσπάθησαν με διάφορους τρόπους να μας διαλύσουν.

Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 25 Ιούλ 2009, 14:49

gash04 αν αποδυναμώσεις την μια λέρα,θα βρεθεί μια άλλη που θα πάρει την θέση της,αλλά θα είναι πιο δυνατή έπειτα...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό Realcon » Κυρ 26 Ιούλ 2009, 17:11

pgoudamanis έγραψε:Κατ΄αρχήν καλησπέρα σε όλα τα αδέρφια.
Απο την φύση μου δεν είμαι ιδιαίτερα καλός συγραφέας (πάντοτε έπαιρνα χαμηλούς βαθμούς στο σχολείο στο μάθημα της έκθεσης) αλλά παραταύτα θα προσπαθήσω να θίξω ένα θέμα το οποίο το θεωρώ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Όπως πολύ καλά διαβάζετε στο θέμα του topic είναι για το ΣΤΟΙΧΗΜΑ που "επικρατεί" στην Ελλάδα.
Πολλοί απο εμάς έχουμε την ψευδαίσθηση ότι παίζοντας κάποιο στοίχημα σε κάποιο πρακτορείο του ΟΠΑΠ "βοηθάμε" τον οργανισμό ετούτο να μπορέσει να αναπτύξει τον αθλητισμό στην χώρα μας, να μπορέσει να φτιάξει γήπεδα κ.τ.λ. τα οποία μας "βομβαρδίζουν" με διάφορες διαφημίσεις.
Είναι πραγματικά έτσι;
ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
Η πραγματικότητα είναι ότι ο ΟΠΑΠ έχει συνεργασία με την ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ ιδιοκτησίας κατά 100% της εταιρείας INTRALOT A.E η οποία με την σειρά της ανήκει στον Σωκράτη Κόκκαλη κάτι που πιστεύω ότι το γνωρίζετε αρκετοί. Το παράδοξο όμως είναι ότι η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ (Betting Company)εκμεταλεύετε το στοίχημα στην Ελλάδα με σκανδαλώδεις συμβάσεις τις οποίες έχουν αναφέρει αρκετές εφημερίδες κατά το παρελθόν.
Το θέμα πλέον είναι αρκετά απλό πιστεύω και φτάνω στην εξίσωση ότι όταν παίζουμε ένα οποιοδήποτε στοίχημα στον ΟΠΑΠ "δυναμώνουμε" τον "θείο" οικονομικά, και φυσικά την ομάδα του δημοσίου την οποία αντιπροσωπεύει.
Δεν είμαι εγώ αυτός ο οποίος θα σας πώ που να παίξετε στοίχημα αν και προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο Bwin.com Betoto.com Bet365.com αλλά σκεφτείτε πρίν παίξετε μήπως ενισχύετε με το απλό σας στοίχημα έστω του 1 ευρώ τον άνθρωπο τον οποίο κατηγορούμε για όλα τα δεινά του Ελληνικού ποδοσφαίρου;
Ελπίζω να προβληματίσω θετικά με αυτό μου το άρθρο.


Το ελπίζω και εγώ...Συγχαρητήρια πολύ καλό το άρθο σου.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Κυρ 26 Ιούλ 2009, 18:27

REalcon έγραψε:
pgoudamanis έγραψε:Κατ΄αρχήν καλησπέρα σε όλα τα αδέρφια.
Απο την φύση μου δεν είμαι ιδιαίτερα καλός συγραφέας (πάντοτε έπαιρνα χαμηλούς βαθμούς στο σχολείο στο μάθημα της έκθεσης) αλλά παραταύτα θα προσπαθήσω να θίξω ένα θέμα το οποίο το θεωρώ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Όπως πολύ καλά διαβάζετε στο θέμα του topic είναι για το ΣΤΟΙΧΗΜΑ που "επικρατεί" στην Ελλάδα.
Πολλοί απο εμάς έχουμε την ψευδαίσθηση ότι παίζοντας κάποιο στοίχημα σε κάποιο πρακτορείο του ΟΠΑΠ "βοηθάμε" τον οργανισμό ετούτο να μπορέσει να αναπτύξει τον αθλητισμό στην χώρα μας, να μπορέσει να φτιάξει γήπεδα κ.τ.λ. τα οποία μας "βομβαρδίζουν" με διάφορες διαφημίσεις.
Είναι πραγματικά έτσι;
ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
Η πραγματικότητα είναι ότι ο ΟΠΑΠ έχει συνεργασία με την ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ ιδιοκτησίας κατά 100% της εταιρείας INTRALOT A.E η οποία με την σειρά της ανήκει στον Σωκράτη Κόκκαλη κάτι που πιστεύω ότι το γνωρίζετε αρκετοί. Το παράδοξο όμως είναι ότι η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ (Betting Company)εκμεταλεύετε το στοίχημα στην Ελλάδα με σκανδαλώδεις συμβάσεις τις οποίες έχουν αναφέρει αρκετές εφημερίδες κατά το παρελθόν.
Το θέμα πλέον είναι αρκετά απλό πιστεύω και φτάνω στην εξίσωση ότι όταν παίζουμε ένα οποιοδήποτε στοίχημα στον ΟΠΑΠ "δυναμώνουμε" τον "θείο" οικονομικά, και φυσικά την ομάδα του δημοσίου την οποία αντιπροσωπεύει.
Δεν είμαι εγώ αυτός ο οποίος θα σας πώ που να παίξετε στοίχημα αν και προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο Bwin.com Betoto.com Bet365.com αλλά σκεφτείτε πρίν παίξετε μήπως ενισχύετε με το απλό σας στοίχημα έστω του 1 ευρώ τον άνθρωπο τον οποίο κατηγορούμε για όλα τα δεινά του Ελληνικού ποδοσφαίρου;
Ελπίζω να προβληματίσω θετικά με αυτό μου το άρθρο.


Το ελπίζω και εγώ...Συγχαρητήρια πολύ καλό το άρθο σου.



Απλά προσπαθώ να ευαισθητοποιήσω κάθε ΑΔΕΡΦΟ γιατί αυτή είναι η πραγματική αλήθεια. Δυστηχώς όσο παίζουμε στον ΟΠΑΠ τόσο "δυναμώνουμε" τον "θείο" ο οποίος με την σειρά του βοηθάει την ομάδα του. Φαντάσου όλα τα αδέρφια οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ να σταματήσουμε να παίζουμε το στοίχημα μας στην εταιρεία του....
Πίστεψε με θα είναι πολύ μεγάλη ζημιά για αυτόν και για την ομαδούλα του.
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό vangelis183 » Κυρ 26 Ιούλ 2009, 23:05

pgoudamanis έγραψε:| Bwin.com | Betoto.com | Bet365.com | κ.α...

Μια ερώτηση μονο σχετικά με τις εταιρίες που προτείνεις: Γιατί δεν δίνεις απευθείας Link και τα 2 απο τα τρία Link είναι μέσω κωδικού διαφήμισης. Παίρνεις μερίδιο απο τις τυχόν εγγραφές;
Άβαταρ μέλους
vangelis183
 
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 00:45
Τοποθεσία: Stuttgart

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Κυρ 26 Ιούλ 2009, 23:39

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team


Πολύ σωστή και εύστοχη η παρατήρηση σου αδερφέ,
όχι αδερφέ δεν παίρνω ποσοστά τα link τα πήρα από κάποιο site (συγκεκριμένα το http://www.livegoal.tk) το οποίο διαφημίζει 100% bonous για την bwin, 100% bonous για την betoto, και 15% bonus για την bet365.
Αφού λοιπόν πρώτα χτύπησα απευθείας το link της bwin.com διαπίστωσα ότι δεν ΔΙΝΕΙ bonous εγγραφής όπως επίσης το ίδιο συνέβηκε και με το link της betoto η οποία πάλι δεν δίνει (κοινώς με μεταφέρει σε εντελώς διαφορετική σελίδα).
Μπορείς να το δοκιμάσεις και εσύ ο ίδιος χτυπώντας της πρωτογενείς διευθύνσεις των εταιρειών της οποίες προαναφέρω απ΄ευθείας στην γραμμή διευθύνσεων του brοswer σου, για να διαπιστώσεις και ο ίδιος την διαφορά που υπάρχει.
Επίσης όπως ανέφερες και συ στην αρχή ΑΠΛΑ προτείνω επειδή εγώ τα στοιχήματα μου τα τοποθετώ σε αυτές τις εταιρείες και είμαι ευχαριστημένος.
Υπάρχουν άλλες 100 για αυτή την δουλειά και στην υπογραφή μου δεν έπαιρνε άλλα link να τοποθετήσω.
Πες μου όμως κάτι και για το post μου; Σου άρεσε; Συμφωνείς με αυτά τα οποία έγραψα;
Λέω μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ η οποία μπορεί να "τσούξει" τον "θείο" και τα συμφέροντα του;
Γιατί πραγματικά αυτή είναι η ΟΥΣΙΑ.....
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό novito » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 07:05

Aδερφέ διάβασε τους κανόνες πριν ... "ορμήξεις" στο φόρουμ.
Κεφαλαία (όπως σ πε ο gash) και παράθεση σε αμέσως προηγούμενο ποστ δεν επιτρέπονται, ενώ θα χρειαστεί να μικρύνεις και την υπογραφή σου, ώστε να συμφωνεί με τους κανόνες (3 σειρές maximum!)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό nikos55 » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 08:00

Δεν παιζω στοιχημα απο το 2002. Στο τελος επαιζα μονο στο ιντερνετ. Πραγματικα απορώ με τον κοσμο που παιζει στον ΟΠΑΠ, και το λεω και σε ολους τους πορωμενους φιλους μου, οταν στο ιντερνετ σε οποιαδηποτε εταιρια και αν παιξεις οι αποδοσεις ειναι καλυτερες. Οταν η γκανιοτα (=ποσοστο κερδους της διοργανωτριας του στοιχηματος ανα αγωνα) του ΟΠΑΠ ηταν 15% στο ιντερνετ με το ζορι η γκανιοτα εφτανε το 5%!!
Στους πιο πολλους αγωνες και τα 3 σημεια στο ιντερνετ εχουν καλυτερη αποδοση απο το ελληνικο κουπονι! Εκτος αυτου ολα τα γεγονοτα μπορουν να παιχτουν μονά αποδεκτα, πραγμα που συμφερει τον παιχτη απο αποψη πιθανοτητων. Ασε που υπαρχουν απειρα πραγματα να στοιχηματισεις, μεχρι και ποιος θα κερδισει σε εκλογες χωρων. Γενικα ειναι μαλακια να παιζεις στον ΟΠΑΠ.
Πολλοι φοβουνται στο ιντερνετ θεματα αξιοπιστιας, αλλα κακως. Υπαρχουν σοβαρες εταιριες παγκοσμιου βεληνεκους, οι οποιες δραστηριοποιουνται δεκαετιες στο χωρο, και προφανως επιδεικνυουν αψογο επαγγελματισμο. Δε θελω να αναφερω συγκεκριμενες αλλα ευκολα μπορει να βρει καποιος 7-8 εταιριες περα για περα αξιοπιστες. Οσον αφορα τη χρηση πιστωτικων καρτων στο ιντερνετ, απλα προσεχουμε και δεν παιζουμε απο κοινοχρηστους υπολογιστες (π.χ. ιντερνετ καφε) για τον κινδυνο προγρμματων που υποκλεπτουν κωδικους. Σε καποια site δεν χρειαζεσαι καν πιστωτικη καρτα για να παιξεις, αρκει να δημιουργησεις ενα λογαριασμο σε τραπεζα.
Άβαταρ μέλους
nikos55
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 25 Σεπ 2008, 23:36

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 08:05

απορω με τους φιλους που παιζουν στοιχημα στον ΟΠΑΠ και ειναι μικροτεροι των 35-40 ετων.....εγω ΑΝ επαιζα θα επαιζα ονλαιν, μια χρεωστικη ή μια πιστωτικη με ενημερωση καταγραφης χρεωσεων (υπηρεσια που ισχυει στην ΠΑΟΚ μαστερκαρντ με 1€) και εισαι κουλ.....αν τωρα γουσταρεις πρακτορειο κουβεντουλα και ντεμεκ ψαγμενα τοτε και μονο το δεχομαι...αλλα οι περισσοτεροι τζογαδοροι απο οτι ξερω παλι οναλαιν κοιτανε τα ματς και ειναι στη κοσμαρα τους γενικοτερα
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 12:46

novito έγραψε:Aδερφέ διάβασε τους κανόνες πριν ... "ορμήξεις" στο φόρουμ.
Κεφαλαία (όπως σ πε ο gash) και παράθεση σε αμέσως προηγούμενο ποστ δεν επιτρέπονται, ενώ θα χρειαστεί να μικρύνεις και την υπογραφή σου, ώστε να συμφωνεί με τους κανόνες (3 σειρές maximum!)

Έγινε αδερφέ, τακτοποιήθηκε κιόλας.
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό vangelis183 » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 16:43

Συμφωνώ σε πολλά με το πόστ σχετικά με το στοίχημα. Δεν μπορώ να βάλω και γώ το λιθαράκι μου γιατι μένω εξωτερικό. Οπότε ο θείος απο μένα παίρνει ενα αρ%@δι...
Άβαταρ μέλους
vangelis183
 
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 00:45
Τοποθεσία: Stuttgart

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό paok4kyriakos » Δευτ 27 Ιούλ 2009, 21:28

Πολύ σωστός ο αδελφός! Κι εγώ όταν παιζω στοίχημα παίζω online κυρίως γιατι με βολεύει καλύτερα, αλλά και για τον λόγο που αναφέρεις.
Κι αν στη ζωή άλλαξαν όλα...
Ο Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ'όλα.
Άβαταρ μέλους
paok4kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2008, 13:27
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Ηράκλειο

Re: Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην Ελλάδα και η αποδυνάμωση του ''θείου''

Δημοσίευσηαπό pgoudamanis » Παρ 28 Αύγ 2009, 15:32

vangelis183 έγραψε:Συμφωνώ σε πολλά με το πόστ σχετικά με το στοίχημα. Δεν μπορώ να βάλω και γώ το λιθαράκι μου γιατι μένω εξωτερικό. Οπότε ο θείος απο μένα παίρνει ενα αρ%@δι...


Αδερφέ δεν χρειάζετε να βάλεις κανένα λιθαράκι, ίσα ίσα εσύ σίγουρα δεν δυναμώνεις τον "θείο". Εγώ το λέω περισσότερο για εμάς που ζούμε εδώ στην Ελλάδα, να είμαστε ποιό προσεκτικοί.
p.s Συγγνώμη για την αργοπορημένη μου απάντηση, αλλά όπως καταλαβαίνεις η Χαλκιδική είναι πολύ ωραία όλο το καλοκαίρι και αποφάσισα να παρατείνω τις διακοπές μου. :)
Άβαταρ μέλους
pgoudamanis
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 15:53

Επόμενο

Επιστροφή στο Στοίχημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες