ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Mvp

ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ
1
0%
ΒΙΕΙΡΙΝΙΑ
38
16%
ΒΑΡΕΛΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΡΕΣΠΟ
6
3%
ΜΑΤΟΣ
1
0%
ΣΑΚΧΟΦ
4
2%
ΜΑΟΥΡΙΤΣΙΟ
4
2%
ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
3
1%
ΚΑΝΤΟΥΡΙ
47
20%
ΖΑΜΠΑ
9
4%
ΑΚΠΟΜ
118
51%
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΠΕΛΚΑΣ
1
0%
ΟΛΙΒΕΙΡΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 232

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 12 Φεβ 2019, 21:47

Γιατι τι εχει το μαυρος; Το black δηλαδη; Τι διαφορα εχει το μαυρος απο το ασπρος το κιτρινος;
Τωρα για τις αθλιοτητες με τις μπανανες συμφωνω.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 12 Φεβ 2019, 21:55

Taseos έγραψε:Γιατι τι εχει το μαυρος; Το black δηλαδη; Τι διαφορα εχει το μαυρος απο το ασπρος το κιτρινος;
Τωρα για τις αθλιοτητες με τις μπανανες συμφωνω.

Κοιτα το να πεις ο βαρελα ειναι μαυρος δεν ειναι ρατσιστικο προφανως

Το να λες πιαστε τον μαυρο ειναι.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 12 Φεβ 2019, 22:01

Μην τρωγεστε με τα νυχια σας.το black δεν ειναι βρισια.εδω καλα καλα δεν ειναι το ebony.ρχετε 1200 αλλα πραγματα να διαφωνησετε.ασε που νομιζω οτι αυτη η κουραστικη κοντρα 1000 αναρχικων κ φαδιστων δεν ενδιαφερει καθολου τους 29000 που πηγαν να θαυμασουν τον ΠΑΟΚ.δωστε ενα ραντεβου σε κανα χωραφι κ λυστε τα μεταξυ σας.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 12 Φεβ 2019, 22:36

Baldur έγραψε:
buffalobill4 έγραψε:Αδερφέ θα κάνω παράθεση σε σένα διότι το ανέφερες τελευταίος. Επ ουδενί δεν είναι προσωπικό.

Όσοι φαντάζεστε ένα νο πολιτικα αλά γάβρος στον ΠΑΟΚ καλύτερα να το ξεχάσετε. Μακριά οι πολιτικοί από τον ΠΑΟΚ κ τα κόμματα. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα ανεχόμαστε φασίστες στις τάξεις των οπαδών μας επειδή απλά φωνάζουν ΠΑΟΚ. Το εμετικό αυτό πανί έπρεπε να κατέβει σουμπιτο αλλά θα έπεφταν σουτια.

Ελπίζω όταν τελειώσει το πρωτάθλημα να γίνει επιτέλους η αυτοκάθαρση κ να πάρουν το μπουλο οι φασιστες από τον ΠΑΟΚ.


Ανοίγεις μεγάλο θέμα που δεν είναι της παρούσης. Αιώνια αναπάντητο ερώτημα: γήπεδο χωρίς πολιτική γίνεται; Αν ναι, το θέλουμε; Αν ναι, το θέλουμε πραγματικά ή απλά δεν θέλουμε να ακούγονται/εκπροσωπούνται όσοι διαφωνούνε με την κοσμοθεωρία μας; Πολλά ερωτήματα.

Για να το κλείσω και να μην κουράζω. Η κερκίδα μας δεν έχει χώρο ούτε για πανιά που απεικονίζουν τον Μλάντιτς ούτε γι αυτά που απεικονίζουν τον Τσε. Θες να πάρει πόδι το ένα; Μην επιτρέψεις και το άλλο. Τότε είσαι μάγκας και σωστός, αλλιώς κοροϊδευόμαστε πίσω από ένα πέπλο αντικειμενικότητας και αντιφασισμού και δεν ξέρω κι εγώ τι.

Προσωπικά, δεν με απασχολεί ιδιαίτερα το θέμα, δεν είναι ο ΠΑΟΚ όχημα για τα πολιτικά πιστεύω μου. Μη σου πω γούσταρω να βλέπω δίπλα-δίπλα ελληνικές σημαίες με αναρχικά αστέρια. Πόσο πιο ΠΑΟΚ εικόνα; :opaokara:

αδερφε η κερκιδα μας ειχε χωρο για το "ελληνοπουλα ο θεος συγχωρει, ο ΠΑΟΚ ποτε" και για το "ελληνες ειστε και φαινεστε".

ο ΠΑΟΚ δεν ειναι οχημα για τα πολιτικα πιστευω μου και ως εκ τουτου δεν με ενδιαφερει τι ψηφιζεις ουτε θα κρινω τον οποιοδηποτε συνοπαδο μου απο αυτο. Τους νεοναζι δεν θελω να βλεπω στο γηπεδο. Απλα και κατανοητα
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 12 Φεβ 2019, 22:41

Taseos έγραψε:Μην τρωγεστε με τα νυχια σας.το black δεν ειναι βρισια.εδω καλα καλα δεν ειναι το ebony.ρχετε 1200 αλλα πραγματα να διαφωνησετε.ασε που νομιζω οτι αυτη η κουραστικη κοντρα 1000 αναρχικων κ φαδιστων δεν ενδιαφερει καθολου τους 29000 που πηγαν να θαυμασουν τον ΠΑΟΚ.δωστε ενα ραντεβου σε κανα χωραφι κ λυστε τα μεταξυ σας.

Προσπαθησα να σου δωσω να καταλαβεις, δεν θελεις. Δεν θα το συνεχισω. Αν θες να δεις αν ειναι ρατσιστικο πηγαινε σε μια γειτονια μαυρων στην αγγλια και αποκαλεσε εναν "black". Θα διαπιστωσεις μονος σου.

Προσωπικα κατεβηκα απο αγγλια να ζησω αυτο που δεν εχω ζησει σε ολη μου την ζωη. Δεν θα μου πεις εσυ αν εγω πηγα για μικροκομματικα και για να περασω την πολιτικη μου ατζεντα μεσω του ΠΑΟΚ.

Ειδα κατι που με χαλασε, το ανεφερα.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 12 Φεβ 2019, 22:51

,ασε με ανθρωπε μου με την αγγλια.που μαθατε κ την αγγλια.τα περιοδικα στην αγγλια εχουν τιτλους κ θεματολογια black humanity και ebony και με το ζορι να τους πεις τους ανθρωπους καπως αλλιως.ρατσιστικο ειναι να λες τον μαυρο εγχρωμο.οχι τον μαυρο μαυρο.τα συμπλεγματα της ελληνικης κοινωνιας δε θα τα φορτωσετε στην αγγλια.η αγγλια εχει ταξικα προβληματα οχι χρωματικα.
Σε μια πολη 30000 οπως η προχθεσινη τουμπα θα δεις κ αριστερους κ δεξιους κ κεντρωους κ φασιστες κ ανταρσυα.αυτο ελειπε να ναι αποδεκτα τα μπλακ μπλοκ ατακ κ οχι η ελληνικη σημαια.που πηγατε στο πιο ωραιο ματς εδω κ 35 χρονια στην τουμπα κ παλι βρηκατε κατι να σας ξινισει ο εν λογω δολοφονος ειναι ηρωας για τους σερβους οπως κ ο uck ειναι επανασταση για τιυς κοσοβαρους.αφου η πολιτικη ειναι στην κοινωνια θα εχεις κ αυτες τις τασεις γηπεδο.
Υγ δεν ειναι προσωπικο αλλα μονοπολιτικο το κοινο του παοκ δεν ηταν ποτε.500.000 ψηφοφορους εχει επισημως η χρυση αυγη,μας αρεσει δε μας αρεσει κ πολλοι απο αυτους ειν παοκ
Τελευταία επεξεργασία από Taseos και Τρί 12 Φεβ 2019, 22:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 12 Φεβ 2019, 22:58

τωρα η οντως δεν καταλαβαινεις τι σου λεω η κανεις πως δεν καταλαβαινεις.

και στις δυο περιπτωσεις αντιο και καλη τυχη
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ-ΕΟ, 3-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 12 Φεβ 2019, 23:03

Τελος απο δω.
Μεγαλη νικη,ωραια μπαλα,αλλα ηταν πολύ λιγα οσα εφαγε ο στολος.

Παμε παρακάτω.
Κανενα εφησυχασμος!!!

MVP AKPOM!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες