Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό gegiann » Δευτ 17 Δεκ 2018, 01:12

Asimos έγραψε:Εγώ πάλι από σήμερα Δευτέρα νομίζω ο ΠΑΟΚ πατάει γκάζι και με 3 αγώνες που έχει αβάτζο να χάσει ή να φέρει 4 Χ, το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να του ρίξουν καμιά λάσπη μπας και πιάσει να πει κανένα φυτό ότι δεν το σήκωσε δίκαια.

Το πουτάνα όλα της Ξάνθης - Γκέι και Κοντου - ΠΑΟΚ μπορεί να έγινε πριν 7 μέρες ακριβώς και σήμερα δεν μιλά κανείς. Τι έγινε ρε Δικηγόρε; Τι έγινε Κώστα - Τσέλσι; Τι έγινε ΠΑΟΚτσάκια μου που ανησυχείτε;

Λάσπη, σκατά, ψέμα, αμφιβολία. Δεν έχουν άλλο όπλο πλέον. Θα πάνε χεράκι πιασμένοι με όποιον σύμμαχο τους έχει απομείνει μπας και... αλλά δεν... Φέτος την πατήσανε. Δεν το πιστεύανε γιατί άλλες χρονιές το είχανε στημένο πριν ξεκινήσει.

Αφήστε τους να λένε... Λες και η όμορφη μπάλα παίρνει κούπες, λες και τα δοκάρια δίνουν τον πρωταθλητή. Αφήστε τους να λένε, δεν τους έχει μείνει κάτι άλλο.

και όπως λέει μια παλιά αρχαία Κινέζικη παροιμία... Dont feed the trolls.

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
gegiann
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2018, 21:13

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 17 Δεκ 2018, 01:33

Θεωρω πως δεν θα εχουμε προβλημα,ειδικα μετα τα της Πεμπτης δεν τους παιρνει γκελα.

Βεβαια δεν ξερω τι κομαντο εχουν στην σφυριχτρα,οποτε ισως πονταρουν πολλα εκει στο βοθρολιμανο. Κατα τα αλλα νομιζω η ομαδα θα σταθει στο υψος των περιστασεων
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 07:01

Τα φέρνει έτσι η κατάσταση που και αυτό το παιχνίδι είναι ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ποιος να το φανταστεί ότι σε μια πορεία με μόλις 1 ισοπαλία οποιοδήποτε στραβοπάτημα θα σε βάλει σε μπελάδες ΚΥΡΙΩΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ.
Η διαφορά μας με την ομάδα του Κοπμποτή είναι χαόδης αλλά από μόνη της δεν παίρνει το ματς και θέλει να δούμε παίκτες που ο ένας θα παίζει για τον άλλο και όλοι μαζί για το καλό της ομάδας μας.
Όλοι έχουμε χάσει λίγο από την αύρα μας μετά το στραπάτσο από την Μπάτε και το χειρότερο πρώτο ημίχρονο στην επί Λουτσέσκου εποχή αλλά όλοι ξέρουμε πως αν σήμερα ο ΠΑΟΚ παίξει όπως μπορεί και όπως αρμόζει σε ένα τόσο κομβικό ματς όλα τα προηγοήυμενα θα είναι απλός παρελθόν και θα ατενίζουμε με αισιοδοξία το μέλλον που δεν είναι άλλο από την ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΝΤΑΜΠΛ και στα χαρτιά όχι όπως πέρσι μόνο στο χορτάρι και στις καρδιές μας.
Οι αντίπαλοι καίγονται για βαθμούς και θα είναι ο υπερ πάντων αγώνας για αυτούς σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να μπαίνουν οι δικοί μας στις φάσεις χαλαρά γιατί εκτός από τις όποιες μονομαχίες θα χάσουν και κανένα πόδι.
Οι διαιτητές γνωρίζουμε καλά πως θα σφυρίξουν 70-30 για τον Κομποτιακό αλλά και αυτό δεν θα πρέπει να το λύσουν οι παίκτες με γκρίνια μέσα στο γήπεδο αλλά με τρέξιμο και ένταση που θα κάνει Λεβαδιακό και διαιτητές ανήμπορους.
Σήμερα που δεν θα είναι σίγουρα ο Πέλκας θα ήθελα πολύ να δώ ένα σχήμα καθαρού 4-4-2
με Πρίγιοβιτς - Ακπομ Κορυφή
πίσω τους Ουάρντα - Βερνμπλουμ - Μαουρίσιο - Ζαμπά
την τετράδα Μάτος - Βαρέλα - Κρέσπο - Τόσκα για άμυνα και τον Πασχαλάκη στο τέρμα.
Με τον Ουάρντα συχνά πυκνά να συγκλείνει στο «10» όποτε χρειάζετε ανεβάζοντας τον Ζαμπά λίγο ψηλότερα να έχουμε και 4-3-3 για περισσότερα πόδια στην περιοχή του αντιπάλου.
Μακάρι να πάνε όλα καλά να γυρίσουμε την ψυχολογία μας και ας είναι και σήμερα η τύχη με το μέρος μας να μπεί γρήγορα ένα δικό μας γκολ και στην χειρότερη να μην γίνει γκολ η πρώτη τους τελική στην εστία μας.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Δευτ 17 Δεκ 2018, 07:34

Δεν θα τους βάλουμε πολλά 2-3 γκολάκια μετά την καζούρα της Πέμπτης και την νίκη του Γαύρου που πλησιάζει δεν νομίζω να μην παίξουν μπάλα(γιατί κακά τα ψέμματα φέτος μπάλα δεν παίζουμε επειδή η ομάδα άρχισε απ Ιουν τα ματς συνεχόμενα).
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό paok apo epilogi » Δευτ 17 Δεκ 2018, 10:21

Δεν φοβαμαι καθολου το σημερινο...ευκολο διπλο...λιγη πιστη σε αυτην την ομαδα ρε γαμοτο...τι ειναι αυτα που διαβαζω.Δεν φοβομαστε αγωνιστικα κανενα...εμεις θα τους κανουμε μπ0υρδελο και οχι αυτοι εμας.

ΥΓ Οτι θα περναμε στα σοβαρα τον ημιτρελο και θα τον αντιμετοπιζαμε σαν τον Μαντη Καλχα...σημαινει οτι εχουμε φαει τον προλογο τους μεχρι το μεδουλι...προσοχη μην σπασετε κανενα δοντι
Think outside the box
paok apo epilogi
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Παρ 16 Νοέμ 2018, 22:12

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 17 Δεκ 2018, 11:19

Alastor έγραψε:Θεωρω πως δεν θα εχουμε προβλημα,ειδικα μετα τα της Πεμπτης δεν τους παιρνει γκελα.

Βεβαια δεν ξερω τι κομαντο εχουν στην σφυριχτρα,οποτε ισως πονταρουν πολλα εκει στο βοθρολιμανο. Κατα τα αλλα νομιζω η ομαδα θα σταθει στο υψος των περιστασεων


Ποιά σφυρίχτρα ρε σύ, εμείς να ήμαστε σοβαροί και όπως πρέπει και το ματσάκι είναι διπλό.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 17 Δεκ 2018, 11:31

Με Τόσκα αριστερά,θα κλείσει η τρύπα.

Με τον Σουηδό στον άξονα δεν θα περνάει μύγα.

Με τριάδα Αμρ-Μπίσε-Ζαμπά θα τους γ@μήσουμε την ψυχή.

0-4.

Πάμε ρε ΠΑΟΚ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 17 Δεκ 2018, 11:41

Εγώ φοβάμαι πολύ ότι μετά από αυτό το παιχνίδι μπορεί να είμαστε 1 βαθμό κάτω από τον γαύρο.

Η νέα Σμύρνη δεν μας έγινε μάθημα.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό tzoker » Δευτ 17 Δεκ 2018, 11:47

Δεν υπάρχουν εύκολα παιχνίδια, ειδικά όταν πρόκειται για γήπεδα χωράφια, ομάδες που έχουν σκοπό να στήσουν λεωφορείο.
Γρήγορο γκολ ν φύγει το άγχος και όλα θ πάνε καλά.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 12:33

gika έγραψε:Εγώ φοβάμαι πολύ ότι μετά από αυτό το παιχνίδι μπορεί να είμαστε 1 βαθμό κάτω από τον γαύρο.

Η νέα Σμύρνη δεν μας έγινε μάθημα.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Χτύπα ξύλο . Δυστυχώς και εγώ το φοβάμαι πολύ !
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 17 Δεκ 2018, 12:43

Καλα ρε παιδια, τι μαλακιες καθομαστε και γραφουμε

Τα πραγματα ειναι απλα
Βλεπεις το διπλανο σου να μανουριαζει;
Τον πλακωνεις στις σφαλιαρες
Αντε γιατι θα τρελαθουμε χρονιαρες μερες

Εμεις το καθηκον μας
και η ομαδα επισης
:pano:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 17 Δεκ 2018, 12:46

gika έγραψε:Εγώ φοβάμαι πολύ ότι μετά από αυτό το παιχνίδι μπορεί να είμαστε 1 βαθμό κάτω από τον γαύρο.

Η νέα Σμύρνη δεν μας έγινε μάθημα.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και πώς ακριβώς θα γίνει αυτό; -6 θα φας;
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 17 Δεκ 2018, 13:02

Εύκολο διπλό.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 14:38

ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ!!!!

Δεν με ενδιαφερει καθολου η αποδοση της ομαδας!!!

ΜΟΝΟ Η ΝΙΚΗ!!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 17/12-19:30, NS1HD

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Δευτ 17 Δεκ 2018, 15:44

elvetos giatros έγραψε:Καλα ρε παιδια, τι μαλακιες καθομαστε και γραφουμε

Τα πραγματα ειναι απλα
Βλεπεις το διπλανο σου να μανουριαζει;
Τον πλακωνεις στις σφαλιαρες
Αντε γιατι θα τρελαθουμε χρονιαρες μερες

Εμεις το καθηκον μας
και η ομαδα επισης
:pano:



Σε κανενα ματς δεν εχει γινει αυτο που λες. Ισα ισα τον εκρυψαν τον μπερδεμενο.
ΥΓ. Για να γινω κατανοητος, εγω δεν κατηγορω κανεναν. Δεν ειναι δουλεια κανενος οπαδου να κανει τον αστυνομο.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες