22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 21 Σεπ 2017, 16:57

hasio_john έγραψε:Έχει παραγίνει το κακό με τα Social Media και εφόσον ο ίδιος ΔΕΝ έδωσε ακόμα εξήγηση γι' αυτό που έγραψε, έστω και μια συγνώμη ρε αδερφέ, τότε ορθός έπραξε η παε και τον έβαλε στην απομόνωση. 3 χρόνια επαγγελματίας τραυματίας είναι το παλικάρι και αντί για να πει και ευχαριστώ στην ομάδα που ΠΙΣΤΕΨΕ σε αυτόν και τον κράτησε, βγάζει και .....δικτυακή γλώσσα!
Κρίμα , κρίμα, κρίμα και τον συμπαθώ τον άτιμο. :|

Σωστος

Εφοσον δν εχει λαβει διαφορετική αντιμετωπιση λογω μανατζερ, πολυ καλα πραξανε, επιτελους να μπει μια ταξη, να υπαρχει πειθαρχία. Αρκετά πια μ'αυτα τα τοουιτς,ινστας κ δε συμμαζευεται..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:05

tumblr παιδιά, γαμεί και δέρνει :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:12

:lol:
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό gpap » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:23

όλοι μας αναρωτιώμαστε γιατί δεν παίζει, μιας και γνωρίζουμε πως όταν μπήκε, πάντα βοήθησε.

Δυστυχώς, εξέφρασε δημόσια την εύλογη απορία όλων μας, με τον δικό του τρόπο.

Αυστηρή η τιμωρία του.

Θα την δεχόμουν, αν έβγαινε αυτός που σκαλώνει την είσοδό του σε αποστολές ή 11άδα και εξηγούσε τον λόγο.
Δημόσια ή έστω ιδιωτικά (στον ίδιο τον ποδοσφαιριστή).

Με μια τιμωρία, χωρίς να διευκρινιστούν ούτε στον ίδιο (αυτό καταλαβαίνω από την αντίδρασή του) για ποιό λόγο δεν υπολογίζεται, δεν λύνεις το πρόβλημα, το διογκώνεις.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:26

Δηλαδή πρέπει να λένε σε κάθε ποδοσφαιριστή το γιατί δεν παίζει;
Η αυτονόητη απάντηση "επειδή δεν είσαι τόσο καλός όσο οι υπόλοιποι" δεν τους κάνει;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15429
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:33

gpap έγραψε:όλοι μας αναρωτιώμαστε γιατί δεν παίζει, μιας και γνωρίζουμε πως όταν μπήκε, πάντα βοήθησε.

Δυστυχώς, εξέφρασε δημόσια την εύλογη απορία όλων μας, με τον δικό του τρόπο.

Αυστηρή η τιμωρία του.

Θα την δεχόμουν, αν έβγαινε αυτός που σκαλώνει την είσοδό του σε αποστολές ή 11άδα και εξηγούσε τον λόγο.
Δημόσια ή έστω ιδιωτικά (στον ίδιο τον ποδοσφαιριστή).

Με μια τιμωρία, χωρίς να διευκρινιστούν ούτε στον ίδιο (αυτό καταλαβαίνω από την αντίδρασή του) για ποιό λόγο δεν υπολογίζεται, δεν λύνεις το πρόβλημα, το διογκώνεις.
Στον Βόλο τον έβαλε ήταν κάκιστος, από κει και πέρα στις προπονήσεις..... Δυστυχώς δεν μπορεί στο επίπεδο μας καμμια σχέση με τον Δελληγιαννιδη

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 21 Σεπ 2017, 17:39

Κρίμα για τα μυαλά που δεν εχει


Μπαλα δυσκολα να παιξει

Ελυθερας στον πλατανια με ποςοςτο μεταπωκησης για το τυπικό
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 21 Σεπ 2017, 18:27

Κι εγω ειμαι ακομα ..46
Αν με παρει ο ΠΑΟΚ και μου εχει ατομικους γυμναστες και διατροφολογους και μου δωσει και μισο μυριο, ενα ποιοτικο 20λεπτο στην 3ετια θα στο βγαλω (κι ας ψοφησω μετα, θα εχω εξασφαλισει τον γιο μου).

Το ατομο θα επρεπε να να κανει 40 μετανοιες κι ευχαριστιες στην Παναγια της Μεσημβριας πριν απο καθε προπονηση, κι αν δεν ειναι θρησκος να γινει, ουτε εγω ειμαι αλλα αυτος εχει σοβαροτατο λογο. Με καναδυο μετριο-καλουτσικες εμφανισεις στη ζωη του ολες κι ολες και μονιμως τραυματιας επι χρονια ειναι αποριας εξιο πως τον ανανεωσε ο ΠΑΟΚ. Περισσοτερο κατι σαν φιλανθρωπικη κινηση πρεπει να ηταν υποθετω και να το ευχαριστω, να μας λεει για παντελονια και κυλοτες.

ΥΓ: Ο Κιτσιου ηταν μια ιδιαιτερα αξιοπιστη λυση συγκριτικα με αυτον. Ασε που το παιδι φαινεται οτι απο χαρακτηρα δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με ολους αυτους τους ...δικτυακους Μαρκιζιους. Δεν γνωριζω κανεναν απο ολους προσωπικα, αλλα αυτην την εντυπωση δινουν εξ οψεως. Οι συμπεριφορες τους δυστυχως το επιβεβαιωνουν.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 21 Σεπ 2017, 18:45

Πόσο δίκιο έχεις ρε Σικ.
Βέβαια, μπορεί να υπάρχει το ελαφρυντικό να το έγραψε πάνω στην έκρηξη θυμού και αγανάκτησης για την μη χρησιμοποίησή του. ΔΕΝ το δικαιολογώ σε ΚΑΝΕΝΑ σημείο φυσικά. Απλά σκεφτείτε αυτό, να είσαι νέος, να έχεις ΠΑΘΟΣ για την ομάδα σου, να θες απεγνωσμένα να παίξεις και να γυαλίζεις πάγκο. Μπορεί να πεις και καμιά μ@λακία πάνω στα ζόρια σου, όπως και έκανε ο Δημήτρης. ΜΗΝ τον κρεμάσουμε, μην τον βάλουμε στο απόσπασμα.
ΕΚΑΝΕ τρομερό σφάλμα και πιστεύω το κατάλαβε.
Ας ζητήσει συγνώμη, ας περάσει την εσωτερική τιμωρία που του επιβλήθηκε και ας αποφασίσει η παε αν πρέπει να του δώσει άλλη μια ευκαιρία να επανορθώσει. Για να τον ανανέωσαν το συμβόλαιο , παρ' όλους τους τραυματισμούς του, ΚΑΤΙ σκατά καλό θα είδαν ρε γμτ. Δε νομίζω να ήταν από φιλανθρωπία.
Αλλά να λες και για παντελόνια και βρακιά και ότι άλλο, πρέπει να έχεις κουκούτσι στο κεφάλι.
Τι να πω. Ανεξήγητες καταστάσεις! :|
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Πέμ 21 Σεπ 2017, 18:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9506
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Πέμ 21 Σεπ 2017, 18:47

Εγω δεν αναρωτιεμαι γιατι δεν παιζει.Αναρωτιεμαι γιατι βρισκεται ακομα στην ομαδα.Τελειωστε το.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 21 Σεπ 2017, 20:24

gpap έγραψε:όλοι μας αναρωτιώμαστε γιατί δεν παίζει, μιας και γνωρίζουμε πως όταν μπήκε, πάντα βοήθησε.

Δυστυχώς, εξέφρασε δημόσια την εύλογη απορία όλων μας, με τον δικό του τρόπο.

Αυστηρή η τιμωρία του.

Διαφωνώ. Δεν εξέφρασε κανένα παράπονο.
1. Αν έχεις παράπονο το λες στον προπονητή σου, όχι στο διαδίκτυο.
2. Δεν είναι παράπονο να λες ότι κάποιοι δεν τιμούν τα παντελόνια που φορούν. Είναι δημόσια ύβρις προς συμπαίκτες, τεχνικό τημ ή παράγοντες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89842
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 21 Σεπ 2017, 20:28

Δημητράκη, κλείσε τα αυτιά σου σε αυτούς που στο πρώτο σου λάθος σε λιθοβολούν και κοίταξε να δουλέψεις σκληρά.

Δεν ήταν σωστό αυτό που έκανες και το κατάλαβες ήδη.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 21 Σεπ 2017, 20:34

Και τα λέω εγώ που ήμουν υπέρμαχός του και τον πίστευα πολύ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89842
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Πέμ 21 Σεπ 2017, 20:42

Τι να σου πω εσενα τωρα, πες μου... Όχι παιδιά δεν ειναι μικρός, δικαιολογίες για τη συμπεριφορά του δεν υπάρχουν.. Η ομάδα δεν ειναι μαγαζάκι κανενός ,υπάρχουν κανόνες.Εκτός αν ο λουτσέσκου εχει προσωπικό προβλημα μαζι του, οπως ο στανόγεβιτς πχ.. Όση πικρα και να έχεις δεν την βγάζεις έτσι δημόσια.. Επαγγελματίας παίκτης ειναι πάνω απ όλα, ας φερθεί ανάλογα..αιντε με τις χαζομάρες του καθενος
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2684
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 22.Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Πέμ 21 Σεπ 2017, 20:58

ΑποστόληςΑ έγραψε:Και τα λέω εγώ που ήμουν υπέρμαχός του και τον πίστευα πολύ.


Ετσι...εξηγειται.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης