ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 03 Μάιος 2018, 14:42

Ο ΣΦ ΠΑΟΚ ΘΥΡΑ 4 καλεί όλο τον ασπρόμαυρο λαό να έρθει στην Τούμπα στον αγώνα με τον Πλατανιά το Σάββατο, 5/5/2018, στις 7 το απόγευμα για να χειροκροτήσει τους αληθινούς πρωταθλητές της φετινής χρονιάς και να δώσει μία μικρή γεύση από το πάρτι που θα γίνει στον ερχόμενο τελικό κυπέλλου στο ΟΑΚΑ.

Ερχόμαστε τρελαμένοι για να πάρουμε το κύπελλο και φέτος και επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, τα υπόλοιπα θα γίνουν έτσι όπως πρέπει και εκεί που πρέπει. Οι ‘’ θέλουμε το πρωτάθλημα να κρίνεται στα γήπεδα και όχι στα δικαστήρια’’ πανηγυρίζουν το πιο χάρτινο πρωτάθλημα όλων των εποχών χειρότερα και από τα αδέρφια τους τους γαύρους. Ο ασπρόμαυρος χείμαρρος θα πλημμυρίσει τα πάντα στο διάβα του. Ομάδα και λαός θα δείξουν στους ψευτοπρωταθλητές μέσα στην έδρα τους στο ΟΑΚΑ ποιος είναι ο πραγματικός πρωταθλητής εντός και εκτός των γηπέδων.

Εγγραφές καθημερινά στα γραφεία του συνδέσμου Π.Πατρών Γερμανού 39 με απαραίτητο αντίγραφο ταυτότητας όπου θα αναγράφεται πάνω και ο αριθμός αμκα.

ΥΓ: “Ούτε Βούλγαροι, ούτε Τούρκοι, ούτε Βόρειοι-Νότιοι,
Επιτέλους Αδέρφια Χριστιανοί Ενωμένοι Έλληνες”. Αυτά τα ξεφτιλίκια μόνο εσείς...
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 14:55

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Μάιος 2018, 18:30

Πάμε για την καλύτερη επίθεση και τον πρώτο σκόρερ του πρωταθλήματος!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Παρ 04 Μάιος 2018, 10:08

Δήλωση Ιβάν Σαββίδη

Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ προχώρησε στην παρακάτω δήλωση στο paokfc.gr:

Αγαπητοί φίλαθλοι,

Αύριο είναι ο τελευταίος αγώνας πρωταθλήματος της φετινής σεζόν, που ήταν περίπλοκη και αντιφατική.

Αυτή η περίοδος έχει αποκαλύψει με σαφήνεια τα οδυνηρά αποστήματα του ελληνικού ποδοσφαίρου, αποκαλύπτοντας παλαιότερα άγνωστα προβλήματα και υπόγειες διαδρομές. Και μια μέρα θα σας μιλήσω γι ‘αυτά.

Αλλά παράλληλα αυτή η σεζόν μας συσπείρωσε γύρω από τον ΠΑΟΚ. Και αυτό σημαίνει ότι όλα είναι μπροστά μας.

Αυτός είναι ο λόγος που σας παροτρύνω να έρθετε στην Τούμπα το Σάββατο. Σχεδόν ένα χρόνο ήταν άδεια και ήταν αδύνατο χωρίς πόνο στην καρδιά να κοιτάζει κανείς αυτό το κενό. Επειδή 10 παιχνίδια χωρίς εσάς, είναι 10 παιχνίδια χωρίς ζωή. Και η Τούμπα δεν μπορεί να μη ζει…

Αυτή τη χρονιά δείξαμε την αγωνιστική μας υπεροχή δείχνοντας το καλύτερο ποδόσφαιρο και κερδίζοντας το υψηλότερο σκορ. Και σας καλώ να έρθετε στο γήπεδο για να εκφράσετε με τα χειροκροτήματά σας το σεβασμό σας προς τους παίκτες και τους προπονητές μας και για να μπορέσει ο σύλλογος και η ομάδα να ευχαριστήσει εσάς για την άνευ όρων αγάπη, την πίστη και την υποστήριξή σας στις πιο δύσκολες στιγμές.

Όλοι πρέπει να επαναφορτιστούμε με την ενέργεια και τα συναισθήματα της Τούμπας, να επικεντρωθούμε και να κινηθούμε αποφασιστικά προς τον καθοριστικό νικηφόρο αγώνα της σεζόν. Είναι η υποχρέωσή μας να το κάνουμε αυτό και θα το κάνουμε.

Δυστυχώς, δε θα μπορέσω να παρευρεθώ το Σάββατο στην Τούμπα. Αλλά αν κοιτάξετε προσεκτικά το διπλανό σας, θα δείτε σίγουρα εμένα, επειδή είμαι με την ψυχή μου δίπλα σε κάθε οπαδό του ΠΑΟΚ. Και την ημέρα του τελικού Κυπέλλου θα είμαι σίγουρα στην Αθήνα. Έξω από το στάδιο. Αλλά δίπλα σας, και αυτό ισχύει για πάντα.

Με τιμή,

Ιβάν Σαββίδης
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 04 Μάιος 2018, 18:23

Η αποστολή

ΤΕΡΜ: Πασχαλάκης, Rey
ΑΚΡΑΙΑ ΜΠΑΚ: Matos, Vieirinha, Azevedo
STOPPERS: Varela, Mihojevic
ΧΑΦ: Canas, Mauricio, Shakhov, El Kaddouri, Biseswar, Πέλκας
ΕΞΤΡΕΜ: Campos, Mak, Λημνιός
ΦΟΡ: Κουλούρης, Prijovic

Γουστάρω που θα δω τον πύργο Mihojevic!
(εύχομαι να μην βάλει τον Canas ως stopper)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 05 Μάιος 2018, 08:49

ΣΗΜΕΡΑ, στην τελευταία φετινή παράσταση των αληθινών Πρωταθλητών στην Τούμπα, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ...

:pano:

Στην Τούμπα θα πάω για να χειροκροτήσω τον προπονητή και τους παίκτες. Για να τους πω ευχαριστώ.
Για την δουλειά τους όλη τη χρονιά, για τον χαρακτήρα τους, για το πάθος τους σε όλα τα παιχνίδια.
Για να δώσω κουράγιο και αγάπη στους μόνους που δεν έχουν καμία ευθύνη για την απώλεια του πρωταθλήματος που φεύγει.

Το φετινό αγωνιστικό τμήμα του ποδοσφαιρικού Π.Α.Ο.Κ. ήταν ίσως το καλύτερο των τελευταίων δεκαετιών.
Μέσα κι έξω από τα αποδυτήρια. Υπόδειγμα αθλητικής συμπεριφοράς, ποδοσφαιρικής ποιότητας και προσφοράς στον σύλλογο.
Με έκαναν περήφανο, μου πρόσφεραν θέαμα και νίκες...
Δεν με κορόιδεψαν ποτέ, μου έδωσαν ότι ζητούσα σαν οπαδός!!!!


Δεν θα φανώ αχάριστος απέναντι τους.

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 05 Μάιος 2018, 09:50

Επιτέλους γήπεδο,επιτέλους Τούμπα επιτέλους θα δούμε τους πρωταθλητές!!
ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕΟΟΟΟ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕΟΟΟΟ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕ :opaokara: :opaokara:
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό tzelas » Σάβ 05 Μάιος 2018, 09:57

goran 64 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ, στην τελευταία φετινή παράσταση των αληθινών Πρωταθλητών στην Τούμπα, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ...

:pano:

Στην Τούμπα θα πάω για να χειροκροτήσω τον προπονητή και τους παίκτες. Για να τους πω ευχαριστώ.
Για την δουλειά τους όλη τη χρονιά, για τον χαρακτήρα τους, για το πάθος τους σε όλα τα παιχνίδια.
Για να δώσω κουράγιο και αγάπη στους μόνους που δεν έχουν καμία ευθύνη για την απώλεια του πρωταθλήματος που φεύγει.

Το φετινό αγωνιστικό τμήμα του ποδοσφαιρικού Π.Α.Ο.Κ. ήταν ίσως το καλύτερο των τελευταίων δεκαετιών.
Μέσα κι έξω από τα αποδυτήρια. Υπόδειγμα αθλητικής συμπεριφοράς, ποδοσφαιρικής ποιότητας και προσφοράς στον σύλλογο.
Με έκαναν περήφανο, μου πρόσφεραν θέαμα και νίκες...
Δεν με κορόιδεψαν ποτέ, μου έδωσαν ότι ζητούσα σαν οπαδός!!!!


Δεν θα φανώ αχάριστος απέναντι τους.

:nairepaok:


+ 1926

Θα ειμαι και εγω μεσα για να πω το ευχαριστω μου.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ 05 Μάιος 2018, 11:09

goran 64 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ, στην τελευταία φετινή παράσταση των αληθινών Πρωταθλητών στην Τούμπα, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ...

:pano:

Στην Τούμπα θα πάω για να χειροκροτήσω τον προπονητή και τους παίκτες. Για να τους πω ευχαριστώ.
Για την δουλειά τους όλη τη χρονιά, για τον χαρακτήρα τους, για το πάθος τους σε όλα τα παιχνίδια.
Για να δώσω κουράγιο και αγάπη στους μόνους που δεν έχουν καμία ευθύνη για την απώλεια του πρωταθλήματος που φεύγει.

Το φετινό αγωνιστικό τμήμα του ποδοσφαιρικού Π.Α.Ο.Κ. ήταν ίσως το καλύτερο των τελευταίων δεκαετιών.
Μέσα κι έξω από τα αποδυτήρια. Υπόδειγμα αθλητικής συμπεριφοράς, ποδοσφαιρικής ποιότητας και προσφοράς στον σύλλογο.
Με έκαναν περήφανο, μου πρόσφεραν θέαμα και νίκες...
Δεν με κορόιδεψαν ποτέ, μου έδωσαν ότι ζητούσα σαν οπαδός!!!!


Δεν θα φανώ αχάριστος απέναντι τους.

:nairepaok:

Ολη η αλήθεια σε ένα ποστ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 05 Μάιος 2018, 11:39

η προπωληση παντως ειναι απογοητευτικη.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Σάβ 05 Μάιος 2018, 12:15

Λογικο ειναι, αν και νομιζω θα εχει πανω απο 20χιλ. Ο κοσμος δεν γυρναει την πλατη στον ΠΑΟΚ, αλλα στο αλητικο Ελληνικο ποδοσφαιρο. Απο τα 15 εντος εδρας η Τουμπα ηταν ανοιχτη μονο σε 5, και μαλιστα στα 2 απο αυτα εγιναν απιστευτα πραγματα απο γαυρο και κουλα. Η κλοπη που εγινε, αλλους τους φερνει στο γηπεδο και αλλους τους διωχνει. Ελπιζω αυτοι που εφυγαν απο το ποδοσφαιρο να βρεθουν στο παλατακι, αυριο ο πρωταθλητης ΠΑΟΚ στο βολλευ, παιζει με τον γαυρο για το 4ο σερι πρωταθλημα και το φετινο νταμπλ
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό thodoris31 » Σάβ 05 Μάιος 2018, 12:19




ΠΑΟΚ ΕΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


ΟΛΟΙ ΤΟΥΜΠΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
ΠΑΟΚ Είσαι ρε!
Άβαταρ μέλους
thodoris31
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2009, 15:51
Τοποθεσία: Καμποτζη

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 05 Μάιος 2018, 13:01

GoMaRoS έγραψε:Λογικο ειναι, αν και νομιζω θα εχει πανω απο 20χιλ. Ο κοσμος δεν γυρναει την πλατη στον ΠΑΟΚ, αλλα στο αλητικο Ελληνικο ποδοσφαιρο. Απο τα 15 εντος εδρας η Τουμπα ηταν ανοιχτη μονο σε 5, και μαλιστα στα 2 απο αυτα εγιναν απιστευτα πραγματα απο γαυρο και κουλα. Η κλοπη που εγινε, αλλους τους φερνει στο γηπεδο και αλλους τους διωχνει. Ελπιζω αυτοι που εφυγαν απο το ποδοσφαιρο να βρεθουν στο παλατακι, αυριο ο πρωταθλητης ΠΑΟΚ στο βολλευ, παιζει με τον γαυρο για το 4ο σερι πρωταθλημα και το φετινο νταμπλ


Σήμερα έχουμε Χάντμπολ ανδρών σε μία ώρα, και αύριο ίδια ώρα Χάντμπολ γυναικών... Πρωτάθλημα παντού!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 05 Μάιος 2018, 15:20

Εδώ στον Άγιο Δημήτριο έριξε πριν από 5 λεπτά μια μπόρα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 05 Μάιος 2018, 17:04

Βγήκε η ενδεκάδα

Πασχαλακης
Ματος-Βαρελα-Μιχογεβιτς-Βιερινια
Σακχοβ-Μαουριτσιο
Μακ-Πελκας-Μπισεσβαρ
Πριγιοβιτς
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες