ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 14 Απρ 2018, 17:39

Πλήρως ανακυκλώσιμες..... Πρωτοποριακό..... Εικόνα

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 14 Απρ 2018, 18:45

:lol: :lol: :lol:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 14 Απρ 2018, 23:10

goran 64 έγραψε:Συμφωνούμε ρε kat...Μόνο που αυτή η κουβέντα θα ταν καλύτερα να ξεκινήσει στις 13 Μαΐου, καταλαβαίνεις... ;)
Γιατί προς το παρόν θεωρώ ουσιαστικότερο να βοηθήσουμε κι εμείς επικοινωνιακά, κατεβαίνοντας όσο πιο μαζικά γίνεται στο αυριανό συλλαλητήριο, που πιστεύω ότι είναι απ αυτά που οι προπαγανδιστές δεν μπορούν να κρύψουν!

Ειπα θα σε απαντησω μετα το συλλαλητηριο..Με προλαβε ο Πανακας (νομιζω)

Όλα τώρα είναι πιο διαφορετικά.
Όλα.
Και ο νεαρός ο ΠΑΟΚτσης, αυτός του ίντερνετ και του πληκτρολογίου, κι αυτός ΠΑΟΚ είναι αδερφέ μου.
Διαφορετικός ΠΑΟΚ, αλλά ΠΑΟΚ.
Η κοινωνία εξελίσεται διαφορετικά πλέον.
Ο κόσμος δεν βγαίνει πια στους δρόμους ούτε όταν του κόβουν τη σύνταξη και πεινάει
.
Και οι τρείς χιλιάδες που είμασταν, άθλος είναι.



Ο κοσμος αλλαξε Γρηγορη δε παει σε συλλαλητριο και τετοια.Εδω στο γηπεδο δε παει πλεον οταν διεκδικουμε πρωταθλημα.Μονο κατι γραφικοι σαν εσενα και μενα.Και να πηγαινε δηλαδη δε θ αλλαζε τιποτα.
Μισο εκατομμυριο στο συνταγαμα για τα μνημονια και στα @@@@@ τους οι απο μεσα.Εχω ακουσει τρελα πραγματα απο ανθρωπους που εμπιστευομαι για το ποσο ιδρωσε τ αυτι τους.Αλλος ποσος κοσμος για τη Μακεδονια πριν κατι μηνες 90 χιλιαδες ειπαν( :lol: :lol: ) πως ηταν.Ποσο κοσμο να κατεβασεις μονο για τον ΠΑΟΚ 10 χιλιαδες?Να σε πω 20-30?Τι θ αλλαξει ?Δεν τους νοιαζει,δε σε βλεπουν.Δε μετρανε αυτα πλεον.
Αλλαξανε οι καιροι Γρηγορακη δε μπορουμε να κανουμε αγωνες με οσα ξεραμε εμεις.Πρεπει να βρουμε αλλους τροπους ,να τους χτυπησεις εκει που πονανε,ψηφους ,τσεπη,μοστρα.20 χιλιαδες στο πεζοδρομιο και δε μετρανε πλεον και δε μαζευονται.20 χιλιαδες αρνητικα τουιτ ,like σουξου μουξου στοχευμενα σε καποιο πολιτικαντη ισως μετρανε περισσοτερο πλεον.Δε ξερω σιγουρα ,υποθετω.
Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος αλλαξε και πρεπει κι εμεις ν αλλαξουμε μαζι του .Δε γινεται να επιμενεις στα παλια, θα μεινεις πισω και μοναχος.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 15 Απρ 2018, 00:13

Kat...Ας καταγραφεί και η δική μου άποψη (που δεν είναι απαραίτητα η σωστή), μετά την δική σου απάντηση...

Πολύ βολικό με ακούγεται αυτό για την αλλαγή των καιρών...Όμως οι καιροί δεν αλλάζουν ποτέ από μόνοι τους...
Εμείς οι άνθρωποι τους αλλάζουμε, αλλά κι εμάς μας αλλάζουν εξαναγκαστικά και με μέθοδο, αλλοτριώνοντας μεν και καταστέλοντας μας δε, καθημερινά όλο και περισσότερο, χρησιμοποιώντας τους μηχανισμούς της προπαγάνδας, του ελέγχου και της καταστολής, αυτούς που διαθέτουν άπλετα, όλα τα καθεστώτα ανά τον πλανήτη, διαχρονικά!!!!
Αυτή είναι η πραγματικότητα (μου) με λίγα λόγια και όποιος θέλει ας εθελοτυφλεί μπροστά της, πίσω από οθόνες κι από πληκτρολόγια, αναζητώντας, μάλλον αμήχανα, λύσεις που δείχνουν μεν εντυπωσιακές αλλά δεν λύνουν τίποτα...

Οι παιδαγωγοί μετατράπηκαν πλέον σε αίλυναισ Δ.Υ., από λειτουργοί που ήταν τα όσο παλιότερα τόσο σωστότερα χρόνια...Την νεολαία, του δικού μας τόπου ειδικότερα, χρόνο με τον χρόνο, δεκαετία με την δεκαετία, την αφήνουν όλο και πιο απαίδευτη, με τελικό σκοπό να την κάνουν, κατά πλειοψηφία, εντελώς άβουλη πλέον...Είναι σε όλους γνωστό και αποδεκτό ότι η νεολαία είναι η ελπίδα του κάθε λαού για σωστές καινοτομίες, αλλαγές και προκοπή και γι αυτό είναι ο πρώτος στόχος όλων των καθεστώτων...Σήμερα οι νέοι, ειδικά οι δικοί μας, νομίζουν ότι ζουν, παλεύουν και αντιστέκονται, αλλά στην ουσία ζουν μέσα από μια virtual reality μέσω οθονών και πληκτρολογίων... Πολλοί απ αυτούς δουλεύουν για 380 ευρώ (κι αν τα πάρουν) και αρκετοί είναι αυτοί που εγκαταλείπουν την χώρα, για να βρουν δουλειά κάπου στο εξωτερικό, δίχως να διαμαρτύρεται κανένας τους, διεκδικώντας πολλά παραπάνω, αλλά ούτε γιατί αναγκάζονται να αποχωριστούν οικογένεια, φίλους και όλες τις ομορφιές του τόπου μας... Αυτό όμως ξανάγινε τις δεκαετίες του '60 και του '70 και ας "άλλαξαν οι εποχές" τόσο από τότε, σε πέντε δεκαετίες!!!!
Αυτή είναι η πραγματικότητα (μου) και μάλιστα ντρέπομαι για πάρτη μου, που ανήκω σε μία από κείνες τις γενιές που επιτρέψαμε να συμβεί κάτι τέτοιο, δίχως να προσπαθήσουμε πολύ περισσότερο για τους επόμενους νέους!!


Υ.Γ. Το χθεσινό κείμενο του Χρήστου Παπανικολάου (του "αρχηγού", ανθρώπου που έδωσε πολλά στο οπαδικό μας κίνημα επί 25 χρόνια και βρίσκεται πλέον στην Γερμανία, οικονομικός μετανάστης) στο facebook, αυτό που "ανέβηκε" και στην Κεντρική μας σελίδα, πραγματικά λειτούργησε σαν μαστίγιο στην πλάτη μου...Σε άλλων άραγε?

Υ.Γ. 2...Το οπαδικό κίνημα (ΚΑΙ) του Π.Α.Ο.Κ., ρεαλιστικά παραπαίει και χρειάζεται άμεσα αναδόμηση εκ βάθρων... Όπως πλήρη αναδόμηση απαιτείται και στην κοινωνία μας και ιδιαίτερα σε θεσμούς και σύμβολα...Τα πράγματα χρόνο με τον χρόνο χειροτερεύουν για την πλειονότητα του λαού κι εμείς απλά κοιτάζουμε άπραγοι ως αδιάφοροι, αναθεματίζοντας πάντα κάποιους άλλους...Δίχως σοβαρή αυτοκριτική από όλους μας, αλλά παράλληλα και δίχως ασταμάτητους αγώνες για διεκδικήσεις, δεν θα καλυτερέψει τίποτα και στο μέλλον, όπως στην "σημερινή εποχή"!!!!

Υ.Γ. 3...Είμαι σχεδόν απογοητευμένος απ την συμμετοχή στο σημερινό συλλαλητήριο, ακόμα κι ας γνωρίζω ότι, ρεαλιστικά, στην "εποχή μας" είναι απ τα πολυπληθέστερα οπαδικά, γιατί ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο!!!!

Υ.Γ. 4...Kat, τίποτε το προσωπικό στο post μου, το ξέρεις...Απλά αφορμή πήρα για να γράψω και την άποψη μου...

Υ.Γ. 5...Sorry για το σεντόνι απ όλους τους υπόλοιπους και να με συμπαθάνε, αν όσα γράφω τα βλέπουν @@παριές...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 15 Απρ 2018, 00:57

καλη η χαρτινη αφιερωματικη εμφανιση ,αλλα νομιζω και η αποκριατικη στολη δικαστη ή δικηγορου θα φορεθει ως αναμνηστικη του...τιτλου :lol:


επισης παιζει και αυτη του πινοκιου :lol: ή του κομινη(τουτεστιν στολη φαντομα ή γυμνοι τελειως) :lol:

τελος καλλιστα μπορει να τους παραχωρηθει για πριμ τιτλου απο ενα σκουτερ
ωστε να την κοπανανε απο τα ματς .πολυ πιο γρηγορα οταν το πραγμα σκουραινει :mrgreen:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Κυρ 15 Απρ 2018, 12:10

Οι γνωμη μου για τους αγωνες, ειναι οτι χρειαζονται και οι συγκεντρωσεις αλλα πρεπει να γινουν και αλλα. Κατ'αρχην για τις συγκεντρωσεις, λιγες και καλες. Μπορει να κινητοποιηθουν πιο πολλοι ωστε να στειλεις ενα μηνυμα και οσοι το λαβουν καλως. Αν γινονται συχνα εχω παρατηρησει οτι μειωνεται η δυναμικη. Μετα χρηση κοινωνικων δικτυων με καθε τροπο απο ολα . Περνας και εκει ενα μηνυμα. Απο εκει και περα οπως λεγανε παλια οι δασκαλοι... Οπου δεν πιπτει λογος...

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Τελευταία επεξεργασία από Kostomanolis και Κυρ 15 Απρ 2018, 12:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Κυρ 15 Απρ 2018, 12:16

Και ενα τελευταιο σχετικα με την παιδεια (οχι εκπαιδευση... τα ζωα τα εκπαιδευουμε...).
Οσοι εχετε παιδια η οσοι σχετιζεστε με παιδια καντε οτι μπορειτε για να τα διδαξετε αυτα που δεν λενε τα βιβλια. Οχι μονο για υο ποδοσφαιρο, το μπασκετ κλπ. Μιληστε τους για ιστορια, μυθολογια, ποιηση, γλωσσα(αν μπορειτε και αρχαια), λογοτεχνια, κλπ. Ας ξεκονησουμε με τα δικα μας και ας πανε και λιγο πιο πισω τα γαλλικα και το πιανο... Εξοπλιστε τα με την δυναμη να σκεφτονται και οχι να αποστηθιζουν. Μονο οι σκεπτομενοι πολιτες μπορουν να φερουν αλλαγες. Τελος μαθετε τα να αγαπανε την Ελλαδα, ωστε να γινουν δυναμη αλλαγης για ενα καλυτερο αυτριο για αυτον τον τοπο

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 15 Απρ 2018, 12:26

οι δικαστες πρεπει να καλεσουν κομινη να μιλησει εστω στο και πεντε,να παψει να κρυβεται.εχουν τις αντιφασεις των ανθρωπων της ΑΕΚ,εχουν το βιντεο,εχουν την κοινη λογικη,αν παρολαυτα δυσκολευονται τοτε πρεπει να τον καλεσουν να μιλησει.
δεν γινεται αυτο το ματς να το παρει η ΑΕΚ ειναι ντροπη!
αφου σηκωθηκε και εφυγε αν και σφυριξε ο διαιτητης να βγουν εξω...
η ΑΕΚ και το ματς πρεπει να χασει και να υποστει απωλεια βαθμων

και επειδη εγω εχω μαθει να λεω τα συκα συκα και ας ξεσηκωνω εδω αντιδρασεις( εχουν φτασει στο σημειο καποιοι να αφηνουν υπονοουμενα πως ειμαι και οπαδος της αεκ!)
και ο ΠΑΟΚ σωστο θα ηταν να χασει βαθμους λογω τηςς συμπεριφορας των δικων του ανθρωπων

αλλα παντως ο τιτλος ΔΕΝ πρεπει να κριθει απο μια δικαστικη αποφαση.
αν δοθει στην ΑΕΚ θα εχει υπαρξει καταφωρη αδικια εις βαρος του ΠΑΟΚ ενω τα δεδομενα ολα δειχνουν πως η αεκ την κοπανησε με το ετσι θελω .(και μαλιστα με το .. περιστατικο γκαρθια και την απωλεια βαθμων που προκαλεσε στον ΠΑΟΚ να εχει μολις γινει,πως να μην εχει εξοργιστει οχι απλα ο οπαδος,αλλα και ο φλαθλος του ΠΑΟΚ με αυτα που βλεπει να εκτυλισσονται απο κατω )
αν παλι(λεμε τωρα) δεν ειχε την παραμικρη απωλεια βαθμου ο παοκ παλι αδικο θα ηταν.

τ σωστο ειναι να εχουν απωλεια βαθμων και οι δυο και το παιχνιδι ειτε να συνεχιστει ειτε να ξαναγινει.
επισης να τιμωρηθουν ποντικης,κομινης

ετσι θα αποδοθει δικαιοσυνη
σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση θα εχει δικιο ο φλαθλος του ΠΑΟΚ να διαμαρτυρεται και αυτη η σεζον θα μεινει μακροχρονιο σημαδι διχασμου κ αντιπαραθεσης.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 15 Απρ 2018, 12:49

Μήπως να συμπληρώσεις τι θα ήταν σωστό να γίνει και για τον αγώνα-θεατρική παράσταση με τον πουστόγαυρο?
Γιατί αν γίνουν έτσι "αντικειμενικά" που τα λες, στο τέλος αυτός θα το πάρει το χάρτινο σκατοπρωΚτάθλημα... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 15 Απρ 2018, 12:53

ε οχι και τοσους βαθμους.
ο ολυμπιακος εκει που ειναι στην θεση του και πολυ του ειναι.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Κυρ 15 Απρ 2018, 13:05

αυτο που πρεπει να καταργηθει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τη νεα σεζον ειναι η τιμωρια με αφαιρεση βαθμων, μια εντελως αδικη και βλακωδης ποινη που δεν εχει καμια σχεση με τον αθλητισμο, τη βια κλπ και που εξυπηρετει μονο τους ισχυρους στο παρασκηνιο (ποκ) που το χρησιμοποιουν εναντιον των ανταγωνιστων τους (ΠΑΟΚ)
επισης καμια κατοχυρωση αγωνα υπερ μιας ομαδας λογω επεισοδιων η "επεισοδιων" (γκ@ρσια)
και εδω ο ισχυρος παρασκηνιακα (πχ π@@@στογ@υρος) το εκμεταλλευεται για να παρει τα παιχνιδια στα χαρτια
αν λοιπον γινουν επεισοδια η "επεισοδια" να τιμωρειται με βαρυ προστιμο ο υπαιτιος η "υπαιοτιος" αλλα ο αγωνας θα γινεται ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σε αλλη ημερομηνια με η χωρις κοσμο
προς αυτη την κατευθυνση εγω λεω οτι πρεπει να κινηθει ο ΠΑΟΚ ωστε να κλεισει κερκοπορτες
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό vs40 » Κυρ 15 Απρ 2018, 13:16

Ετσι όπως γίνανε τα πράγματα δεν γίνεται να υπάρχει απονομή δικαιοσύνης για όλους. Πάλι για όλα φταίει ο γαύρος. Απονομή δικαιοσύνης θα είναι να διαλυθεί αυτή η ΕΟ και να μην υπάρχει καν σαν ποδοσφαιρική ομάδα, και ας το πάρει φέτος η Νεα Αεκ.

Για αύριο, αυτό που θα ήταν σωστό είναι η συνέχιση του αγώνα από το 90 με 1-0. Για τις αφαιρέσεις βαθμών, είτε να αφαιρεθούν και από τις δύο ομάδες οι ίδιοι βαθμοί, είτε να μην αφαιρεθεί από κανέναν, που είναι και το πιο σωστό ποδοσφαιρικά. Ο ΠΑΟΚ δε φταίει σε τίποτα για αυτό που έγινε, και μιλάω για τους οπαδούς που το γήπεδο ήταν εκκλησία. Αν γίνονταν αυτό στα 80ς, δε μπορώ καν να φανταστώ τι θα γινότανε... Να πω ότι και επανάληψη του αγώνα δε θα με χάλαγε αν δεν τιμωρηθεί καμία ομάδα. Τουλάχιστον να μπορούμε να παλέψουμε για το πρωτάθλημα με μια νίκη. Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι το πήραμε, ακόμη και με νίκη, γιατί παίζουμε μέσα στο βάζελο. Η Νεα Αεκ έχει ευκολα ματσάκια. Τέλος, η τιμωρία της έδρας θα πρέπει να μειωθεί, γιατί ο κόσμος ήταν τέλειος. Αφού τιμωρούν τον Σαββίδη, ο κόσμος τι φταίει και πρέπει να στερηθεί το γήπεδο?

Υγ: Ντροπή σας ΠοΚ. Ξεφτυλισμένα καθιζήματα.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5222
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 15 Απρ 2018, 13:26

Παλαιολόγος έγραψε:ε οχι και τοσους βαθμους.
ο ολυμπιακος εκει που ειναι στην θεση του και πολυ του ειναι.

Δηλαδή "ό,τι έγινε έγινε" με τον θεατροπουστόγαυρο? "Περασμένα ξεχασμένα"? Το θεωρείς "αντικειμενικό" αυτό? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Κυρ 15 Απρ 2018, 21:51

μπορουμε να τραγουδαμε το ρεφραιν σε ολα τα ματς απο δω και περα με τις κιτρινες λερες

tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 16 Απρ 2018, 10:24

Αύριο βγαίνει η αποφάση πιστεύω ότι η τιμωρία μας θα μειωθεί σε ένα πολύ σημαντικό κομμάτι θα μας γυρίσουνε πίσω την αφαίρεση βαθμών τους 3 για φέτος τους 2 για του χρόνου τώρα με το ματς τι θα γίνει δε ξέρω? Η θα μείνει ως έχει υπέρ της κουλας η θα το πάρουμε εμείς με 3-0 σε περίπτωση που οριστεί να συνεχιστεί το ματς η κουλά δεν πρόκειται να ρθει για να συνεχίσει τον αγώνα ούτε 1%.

Η Βαθμολογια τώρα και πως μπορεί να γίνει
Κουλα 63
ΠΑΟΚ 55

Κουλα 63
ΠΑΟΚ 58

ΠΑΟΚ 61
Κουλα 60

ΣΥΝΟΛΙΚΆ φέτος ο ΠΑΟΚ από δικαστικές αποφάσεις μέχρι τώρα έχει χάσει 9 βαθμούς και έχει τιμωρηθεί με 10 αγώνες κεκλεισμένων των θυρών!

Και να αναφερθώ και στον τελικό ότι και αν γίνει στον αγώνα του τελικού δεν πρέπει εμεις τουλάχιστον να δώσουμε το παραμικρό δικαίωμα!
Ο τελικός είναι ορισμενος στις 15 Μαΐου στο Οακα!
Υ. Γ εκτός και αν έχουμε καμία έκπληξη και τελικός είναι Λάρισα-ΠΑΟΚ!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης