Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:34

ειμαι σιγουρος οτι η παε θα κινηθει για την μιραλουλου
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:34

Εγώ από αυτά που διαβάζω στο ΦΑ πιο πολύ εγκαλούμενες οι αδελφές του ελέους βρίσκω να είναι, εφόσον αυτό, όντως, είναι το κείμενο που συνετάγη. Γράφει ότι μόνες τους στην ουσία σηκώθηκαν κι έφυγαν κι ως εκ τούτου πάπαλα. Πουθενά δε φαίνεται όσα αναφέρονται να είναι προϊόν της ιδίας αντίληψης του αρετοπουστου κλπ. Ο,τι του(ς) μετέφεραν οι απογονοϋπάλληλοι κλπ. Και για τα 15 λεπτά καθυστέρηση αναφέρει σχετικά με τη ... νομιμοποίηση του οσκαρικου θεατρίνου κλοουν και για την παρεμπόδιση του γιατρού του αγώνα, του απολύτως αρμόδιου να εξετάσει την πούστρ@, να κάνει τη δουλειά του.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:36

αυτο το πουστ@κι τον μιραλας, πρεπει να του κανουμε δυο καταγγελιες, μια για το φτυσιμο στο παιχνιδι με την κουλα, και μια που μας εδειχνε το μουν@κι του χθες, να μην ξαναπαιξει στην Ελλαδα η πουστ@ρα
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:36

GoMaRoS έγραψε:εγω καταλαβα οτι τον Γκαρσια του ειπανε θα κανεις θεατρο, ειπε ναι, μετα του ειπαν κατσε να φας μια, αλλα δεν ηθελε, γι'αυτο το 15λεπτο, μεχρι να τον κανουν να καθησει να την φαει. Τοτε του εσκασαν μια μπουνια στα δοντια για να γινει πιο πιστευτος και να του βρουν κατι στις εξετασεις. Απο ενα ρολο χαρτι δεν γινεται να παθεις οτι γραφει το διαβαλκανικο στην ανακοινωση του, ουτε να φορας την αλλη ημερα κολλαρο. Γαυρικες-πουστικες μεθοδοι, που χρονια τωρα βλεπουμε

και απο αυτα που εγραψε το αρετοπουλο, προβλημα θα εχει και ο ιδιος

Δαγκωσε την γλώσσα του ....
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6875
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:37

prist64 έγραψε:
DimitrisS έγραψε:Ρε παπα ασε στην ακρη αυτα που βγηκαν αρχικα απο σαιτς των αθηνων.

ΧΘΕΣ χαρτια, ρολα, κορδελες ΠΕΤΑΞΑΝ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ 10-12 ΕΤΩΝ ΜΕΧΡΙ ΕΝΙΛΗΚΕΣ 70 ΕΤΩΝ!

Προσπαθουμε να χρεωσουμε προθεση σε καποιον που πεταει ενα ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ ΡΟΛΟ ΧΑΡΤΙΟΥ ΕΥΘΕΙΑ ΤΟΥ, οτι τι;
ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ;



30.000 κοσμος χθες στην ΤΟΥΜΠΑ.
Ολοι ειχανε στα χερια τους ενα πακετο χαρτακια,29.999 τα πεταξαν συντονισμενα,
ενας @$#%#@$ πεταξε το ρολο στοχευοντας τα χαψια την ωρα που πηγαινανε στον παγκο τους.

Τι δεν καταλαβαινεις?

Τα χαψια ηρθαν χεσμενοι και ψαχνανε αφορμη νη μη γινει-διακοπει το ματς.

Αφορμη βρηκανε απο τον συγκεκριμενο @$#%^#@%.

Κατανοητο?

Αν ζουσα σε αλλη χωρα,δεν ετρεχε τιποτε,αλλά με τοσα που εχω βιωσει δεν εχω εμπιστοσυνη
οτι ολα θα εξεταστουν και θα κριθουν αμεροληπτα.

Εχω χασει 5 χρονια ευρωπαικα ματς επειδη καποιοι μπερδεμενοι,ή καποιοι βαλτοι εναντιον του
τοτε προεδρου,δεν "αντεξαν" οτι ο Γουεά μας εριξε δυο τεμαχια στο σπιτι μας.
Ποιοος?
Ο Γουεά που σοδομισε ολη την Ευρωπη.

Εχω στερηθει τιτλους,χαρες,την ηρεμια μου απο διαιτητικα και πασης φυσεως εγκληματα
εις βαρος της Π.Α.Ο.Κ.αρας μας.

Δεν ανεχομαι να στερηθω τα ιδια απο την μαλακια,προβοκατσια ενος που κρατησε το ρολο για να το πεταξει
σ΄αυτους που ηρθαν ψαχνοντας αφορμη να μη γινει το παιχνιδι.

Το τελευταιο ματς που ειδα παρεα με τον πατερα μου και τη μανα μου
ηταν αυτο της φιεστας το ΄85.
Και οι δυο εχουν αποβιωσει.
Τις κορες μου τις εχω κανει Π.Α.Ο.Κ.τσακια και φιλοδοξω να παω σε μια φιεστα παρεα μαζι τους.

Δεν ανεχομαι να μου το στερησει αυτο,κανενας μ@λ@κ@ς.

Εχω αυτο το δικαιωμα?

Η μηπως θα πρεπει να υπερασπιζομαι εσαεί τον καθε.........


Βρε ηρέμησε εκνευρισμένος είσαι και κάπου χάνεις το δίκαιο σου... Εγώ μπορώ να καταλάβω τι εννοείς αλλά αυτό δεν αρκεί... Θα φεύγανε έτσι κι'αλλιώς και Α4 να τον χτυπούσε θα φεύγανε... Και από τον αέρα να έπεφτε πάνω του θα φεύγανε... Ρολά υπήρχαν πάρα πολλά στο γήπεδο ΚΑΙ στα επίσημα... Θέλεις ότι το πέταξε επίτηδες οκ δεν μπορώ να το αποδείξω αλλά πετάχτηκαν και άλλα πολλά... Και εγώ θα μπορούσα να είμαι στην θέση του... Ε πες ότι και εγώ θέλω το κακό του ΠΑΟΚ. Έχω πετάξει και έχω πετάξει ρολά στο μπάσκετ βέβαια... Δεν τα πετάς ψηλά... Εγώ λέω ότι τον σημάδεψε οκ εσύ πες μου ότι τραυματίστηκε και γι'αυτό το λόγο χάνω τον αγώνα στα χαρτιά και -3 μπορείς;;;
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:38

Θα βαρέσουν υπερωρίες τώρα ο πρωκταθλητής και to10. Μη δίνετε κλικς σε αυτά τα ζώα guys, έμπαινα που και που γιατί διάβαζα τα άρθρα του Δούκα. Πλέον ούτε αυτό.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:39

Πάντως πρέπει να δούμε την εκθεση και του παρατηρητη...που μέσα εκει ειναι η εκθεση του γιατρου του αγώνα

Και αν γραφετε οτι παρεμποδιστηκε ο γιατρος του αγώνα και αυτα ειναι και σε κάμερες του γηπέδου... Ας ψάξει κανείς ποια ειναι οι ποινη αν δεν κατέβεις στον αγώνα... Πάντως αν βγει στην φόρα και γράφει τιποτα τετοιο καντε μια μηνυση όλοι οσοι ησταστανστο γηπεδο.
Τελευταία επεξεργασία από panpangr77 και Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6875
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:40

Ο σύνδεσμος φίλων ΠΑΟΚ Ελευθερίου Κορδελιού καλεί όλο τον κόσμο του ΠΑΟΚ την Τετάρτη 28/2/2018 Σε συγκέντρωση στα διόδια των Μαλγαρων.
Θα ακολουθήσει αποκλεισμός των διοδίων για τρεις ώρες ως αρχική αντίδραση αγανάκτησης.
Κόντρα στο κλίμα που προσπαθεί να δημιουργήσει ο επ αμοιβή από τον πρεζεμπορα συρφετός Α.Ρ.Δ.
Για εικόνα ζούγκλας ,σε ένα γήπεδο που χθες θα έπρεπε να αποτελεί μνημείο οπαδικης συμπαράστασης και αφοσίωσης.
Μια εικόνα που επετεύχθη με κόπο και αγώνα από εκατοντάδες ανθρώπους που συνήθως βρίσκονται στο στόχαστρο της καθωσπρέπει Ελληνικής Ποδοσφαιρικής κοινωνίας.
Καλούμε λοιπόν ολο τον κοσμο του ΠΑΟΚ οργανωμένο η μη να βρίσκεται την Τετάρτη το απόγευμα στα Μαλγαρα και να μην αποπροσανατολιζεται από την ψευδή μεγέθυνση γεγονότων.
Η ενότητα στις τάξεις του συλλόγου επιβάλλεται να παραμείνει στον ύψιστο βαθμό.
Κόντρα στην πρωτοφανής λύσσα του ΠΟΚ και όλων των τσατσων του.
Μετά το μεγαλειώδες ξεβραξωμα του πράσινου γαύρου Αλαφούζου πέρυσι,έρχεται μετά το
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:42

Hermann έγραψε:
HOOL4IGAN έγραψε:Εκπρόθεσμα δήλωσαν τον προπονητή τους... Ο Καραπαπάρας δεν υπάρχει πουθενά αλλά βρισκόταν στον αγωνιστικό χώρο... Για τον Μιραλάς δεν γράφει ΤΙΠΟΤΑ!!! Στην τελική μας λέει ότι αυτοί έφυγαν γιατί δεν αισθανόταν καλά ο προπονητής τους...

Εντάξει έχουμε άπειρα πατήματα δυστυχώς για κάποιους...


Βρε παιδιά γιατί να γράφει στο φύλλο για κάρτα που είδε και έδωσε στον παίκτη; Εδώ πρέπει η ΠΑΕ να μεριμνήσει για να τιμωρηθεί το σίχαμα.


Νομίζω ότι έπρεπε να γραφτεί... Τι να πω δεν ξέρω έχω ζαλιστεί ρε Hermann θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω...

Ο ένας λέει έφαγε κόκκινη γιατί τον είδε ο Γαυρετόπουλος, ο άλλος λέει ότι το είδε ο Κομίνης και το είπε στον Γαυρετόπουλο, ο άλλος λέει ότι γράφτηκε και στο Φ.Α., ο άλλος λέει ότι έπρεπε να γραφτούν οι χειρονομίες του στο Φ.Α. αλλά δεν γράφτηκαν... ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:45

Εγώ, εκ των υστέρων και με το όποιο ρίσκο να διαβαστώ γραφικός, θα πω ότι πάλι καλά που έγινε ο,τι έγινε στο χρονικό αυτό σημείο. Φανταστείτε μόνο να κυλούσε ο αγώνας, να ήταν κανένα 2-0 ας πούμε ημίχρονο και να μπαίνανε στο δεύτερο να προκαλούν τους πάντες και τα πάντα, με ύπουλες χειρονομίες, πούστικα μαρκαρίσματα κλπ και να γινόταν ροντέο η φάση με εμπλοκή και των παιχτών μας κλπ. Να ξέφευγε από κάθε έλεγχο η κατάσταση και να είχαμε άλλα, πολύ χειρότερα ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:46

HOOL οπλίσου με υπομονή θα τραβήξει πολύ αυτή η υπόθεση. Οπότε, ας δούμε τι θα κάνει σήμερα ο Ουάρνταρος και συνεχίζουμε. Έχουμε Κύπελλο μπροστά μας...
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:46

Tolaros έγραψε:Ε δεν είναι το ίδιο να σε βρει χαρτάκι που πέφτει πέρα δώθε από τον αέρα σαν πούπουλο και το ίδιο κάτι με ευθυτενή τροχιά. Νομίζω στρουθοκαμηλίζουμε, ούτε όλα τα αντικείμενα είναι ίδια, ούτε αν το θελε ή όχι παίζει ρόλο. Το να πετάς το οτιδήποτε με κατεύθυνση τον πάγκο του άλλου είναι ΤΕΡΑΤΩΔΩΣ ΗΛΙΘΙΟ χωρίς καμία μα καμία δικαιολογία. Άμα ήθελε χαρτοσοου υπήρχαν άλλες 7 θύρες. Αυτός που το έκανε για μένα είναι ηλίθιος στην καλύτερη.
Και στο κάτω κάτω να μην τον πετύχαινε. Από τη στιγμή που τον πέτυχε έχει πάτημα ο γελοίος. Και ότι μα ότι και να γράφουμε, θα μας πάνε με το βίντεο της Νοβα και μόνο καροτσάκι σε μηδενισμό και -3. Τζάμπα ελπίδες τρέφουμε εδώ μέσα.


Τόλαρε, κρίνοντας από την τροχιά του χαρτιού, τη στιγμή που πετάχτηκε (19.29, δηλαδή εμπίπτει χρονικά στη στιγμή εισόδου των ομάδων) και από το ότι ο Γκαρθία βρισκόταν περικυκλωμένος από χίλιους δυο ανθρώπους, ειλικρινά δεν πιστεύω πως πρόκειται για σκόπιμη επίθεση, που ακόμη και να είναι, διάολε παίζει ρόλο το από πού έγινε, με τι υλικό κι αν τραυματίστηκε όντως ο "επιτιθέμενος"

Γενικά, έχουμε δει άπειρες ζούγκλες και έχουμε φτιάξει, κι εμείς, μερικές κατά καιρούς.
Χτες δεν υπάρχει καμία ζούγκλα και καμία ανάγκη διακοπής του αγώνα ή τέλος πάντων μη έναρξής του.

Συμφωνώ μαζί σου περί του ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην υπάρξει -3.
Γι' αυτό όλες οι μάρκες σήμερα στον Ατρόμητο, διότι ακόμη κι αν μας φαίνεται βουνό λόγω απογοήτευσης τώρα, αν το ματς έρθει 1Χ, το πρωτάθλημα δεν έχει χαθεί, ακόμη και με -3

υγ: κυλιόμενος ο τραυματισμός Γκαρθία, ξεκίνησε από το μάτι, μετά πήγε κάτω από το μάτι, μετά έφτασε στο χείλος και μετά προέκυψε κολάρο στον αυχένα, αύριο μάλλον θα δούμε γύψο στη γάμπα.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:48

Το ΦΑ είναι καταφανέστατα θετικό.

-Δεν λέει πουθενά ότι χτυπήθηκε ο Γκαρσία, αλλά ότι οι γαύροι του το μεταφέρανε.

-Λέει ότι ΔΕΝ επιτρέψανε τον (επίσημο) γιατρό του γηπέδου για 15 λεπτά να δεί τον Γκαρσία.

-Λέει ότι οι γαύροι αποφάσισαν να φύγουν (όχι ο ίδιος ο διαιτητής).

-Επισυνάπτει χωρίς σχόλιο την γνωμάτευση του γιατρού που δικαιώνει τον ΠΑΟΚ. Υπονοώντας ότι οι γαύροι πήραν την απόφαση μόνοι τους αγνοόντας τον γιατρό.

-Αναφέρει την αλλαγή Αξιωματούχου που την καθιστά αυτομάτως εκπρόθεσμη αφού δεν έγινε στον προβλεπόμενο χρόνο.

-Δεν διέκοψε ποτέ τον αγώνα (όπως είχε κάνει ο Κομίνης) επικαλόμενος το επίμαχο άρθρο (που είχε επικαλεστεί ο Κομίνης). Που σε εμένα δείχνει ότι δεν παίρνει θέση κατά του ΠΑΟΚ.

Καμία σχέση δεν έχει αυτή η υπόθεση με αυτή του Ιβιτς πέρσι. Είναι πασιφανές. Θεωρώ ότι μόνο ένα στημένο δικαστήριο (παρόμοιο με κάποιους που τα ισοπεδώνουν όλα στα μήντια) θα συμπέραινε οτι είναι η ίδια περίπτωση και εμπίπτει στο άρθρο 15.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:50

navigator11 έγραψε:Εγώ, εκ των υστέρων και με το όποιο ρίσκο να διαβαστώ γραφικός, θα πω ότι πάλι καλά που έγινε ο,τι έγινε στο χρονικό αυτό σημείο. Φανταστείτε μόνο να κυλούσε ο αγώνας, να ήταν κανένα 2-0 ας πούμε ημίχρονο και να μπαίνανε στο δεύτερο να προκαλούν τους πάντες και τα πάντα, με ύπουλες χειρονομίες, πούστικα μαρκαρίσματα κλπ και να γινόταν ροντέο η φάση με εμπλοκή και των παιχτών μας κλπ. Να ξέφευγε από κάθε έλεγχο η κατάσταση και να είχαμε άλλα, πολύ χειρότερα ...


2-0 μόνο στο ημίχρονο;;; Μετά από αυτό που έγινε είμαι σίγουρος ότι είχαν δεδομένο τον διασυρμό τους... Αν ξεκινούσαν το παιχνίδι ήξεραν ότι δύσκολα να γίνει κάτι από την κερκίδα... Πόνταραν εκεί την ώρα που έμπαιναν οι ομάδες και ο κόσμος είχε τα χαρτάκια - ρολά στα χέρια... Βρε ΔΑΣΚΑΛΟΙ είναι ασχέτως που υπέπεσαν σε ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΗ λόγω του τρόμου τους... Παλιά τα κάνανε αλλά είχαν και τα πάντα με το μέρος τους... Χθες είχαν πολύ ΑΓΧΟΣ!!!
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό back in black » Δευτ 26 Φεβ 2018, 16:55

Περιμένω με ανυπομονησία την τοποθέτηση του Αρκαδοπόντιου (και) για τη νομική πτυχή του θέματος
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες